geri dujiniai garlaiviai

Ar jums įdomu, kurį dujinį garlaivį pasirinkti? Tada turėtumėte perskaityti mūsų parengtą reitingą. Jis buvo sukurtas remiantis daugelio vartotojų nuomone. Galite būti tikri, kad mūsų pasirinkti modeliai atitinka vartotojų lūkesčius. Pirmąją vietą reitinge užėmė dujinis garlaivis „Kinghoff KH-3322“ susidedantis iš 5 elementų. Produktą galima valyti indaplovėje, todėl jo priežiūra neturėtų būti pernelyg varginanti. Geros kokybės dugnas gerai paskirsto šilumą, todėl sveiko maisto paruošimas neužtrunka per ilgai. Modelis pagamintas iš nerūdijančio plieno, medžiagos, išsiskiriančios savo patvarumu. Komplekte yra dangtis su praktiška rankena, kad būtų lengva pakelti. Kuris produktas buvo 2 vietoje? Tai dujinis garlaivis Piroflamas 40522. Tai, be kitų, pagamintas indas pagamintas iš keramikos, kuri nesugeria kvapų, todėl patiekalai išlieka aromatingi ir skanūs. Modelis turi permatomus įdėklus, kurie leidžia lengvai valdyti gaminimo procesą.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį dujinį garlaivį reikėtų rinktis?

Garlaiviai vis labiau populiarėja tarp vartotojų. Taip yra todėl, kad šios rūšies produktai leidžia paruošti valgį nenaudojant jokio aliejaus. Todėl paruošta vakarienė yra ne tik skani, bet ir sveika bei mažai kaloringa. Rinkoje yra elektrinių ir dujinių garlaivių. Būtent pastarąjį skirsime savo straipsniui. Perskaitę sužinosite, kas būdinga geros kokybės modeliams ir kaip išsirinkti geriausią dujinį garlaivį 2021 m.

Pradžioje svarbiausia patikrinti jus dominančio garlaivio kokybę. Jei jis bus tvirtai pagamintas, jis nebus sugedęs per greitai. Tarp kitų yra ir rinkoje nerūdijančio plieno, stiklo ir ketaus indai. Pirmieji iš jų, t. Y. Plieniniai puodai, yra labai atsparūs įbrėžimams ir aukštai temperatūrai. Be to, jie yra palyginti lengvi, todėl juos lengva nešiotis. Iš stiklo pagaminti gaminiai lengvai pažeidžiami, todėl būkite ypač atsargūs juos naudodami. Šio tipo modelių pranašumas yra tas, kad mes galime stebėti gaminamą maistą nepakeldami dangčio (permatomo paviršiaus). Ketaus puodai gerai praleidžia šilumą, tačiau jie yra gana sunkūs ir neabejotinai brangesni už minėtus puodus.

Vartotojai sako, kad geriausius dujinius garlaivius lengva prižiūrėti. Sunku nesutikti – jei indą sunku išvalyti, mes nenorėsime jo reguliariai naudoti. Štai kodėl taip svarbu rinktis indaplovėje saugius produktus. Jei šio prietaiso namuose neturime, verta perskaityti vartotojų atsiliepimus ir sužinoti, ar lengva rankomis išvalyti pasirinktą indą.

Kitas svarbus klausimas yra rankenos. Jie turėtų būti tinkamai profiliuoti, kad garlaivį būtų patogu nešioti. Taip pat svarbu, kad šie elementai neįkaistų per greitai. Taip pat patikrinkime, ar tvirtai pagamintas dangtis buvo pritvirtintas prie mūsų pasirinkto indo. Jame turi būti patogi, pakankamai didelė rankena.

Dujų garlaiviai – reitingas

„Kinghoff KH-3322“

„Kinghoff KH-3322“ yra geros kokybės garų virimo puodas. Produktas pagamintas iš geros kokybės nerūdijančio plieno, kuris yra labai atsparus aukštai temperatūrai ir įbrėžimams. Be to, šią medžiagą lengva prižiūrėti. Dėl to, kad modelį galima plauti indaplovėje, jo valymas neužima daug laiko.

Pateiktą gaminį sudaro vienas ant kito pastatytų 4 puodų rinkinys. Indo talpa ant pagrindo yra 3,1 l. Rinkinyje taip pat yra tvirtai sukonstruotas dangtis. Jis turi tinkamai profiliuotą rankeną, kuri ruošiant valgį per greitai neįkaista. „Kinghoff KH-3322“ puodo privalumas yra tas, kad jį galima naudoti indukcinėse viryklėse.

Internete galite perskaityti daugybę glostančių nuomonių apie aprašytą produktą. Vartotojai, turėję galimybę jį naudoti savo virtuvėje, patvirtina, kad puodas gerai praleidžia šilumą, o tai reiškia, kad virimas neužima per daug laiko.

„Kinghoff KH-3322“ yra labai geras dujų garlaivis iki 100 PLN. Modelis yra 11 l talpos ir susideda iš 5 elementų.

Privalumai

Vykdymo medžiaga:

Puodo gamybai buvo naudojamas nerūdijantis plienas, kuris išsiskiria labai geromis savybėmis. Minėta medžiaga nėra rūdžių, todėl atrodo, kad ji yra iškart po pirkimo ilgą laiką.

Galimybė paruošti sveiką maistą:

Jei nuspręsime investuoti į „Kinghoff KH-3322“, galėsime paruošti sveikus patiekalus visai šeimai (daržoves, mėsą ir žuvį) nenaudodami riebalų.

Lengva priežiūra:

Indą galima plauti indaplovėje. Tai įvertins žmonės, kurie kasdien naudojasi tokio tipo įranga.

Likimas:

Pateiktas garlaivis bus tinkamas naudoti ne tik dujinėse, bet ir elektrinėse, keraminėse bei indukcinėse viryklėse.

Lengva nešiotis:

Modelyje yra rankenos, todėl jo nešiojimas neturėtų kelti problemų. Virtuvės indai gali įkaisti, todėl mūvėkite apsaugines pirštines.

Trūkumai

Sandarumas:

Keliose apžvalgose buvo informacijos, kad puodas su dangčiu nėra pakankamai griežtas, todėl, pavyzdžiui, kietų daržovių virimo laikas yra gana ilgas.

Piroflamas 40522

Pristatome dujinį garlaivį „Pyroflam 40522“, kurį, be kitų, pagamino iš keramikos. Tai gražiai atrodanti medžiaga, kuri nesugeria kvapų. Todėl patiekalas nepraranda savo aromato, ir mes neturime problemų kruopščiai išvalyti produktą. Indui gaminti taip pat buvo naudojamas skaidrus grūdintas stiklas.

Dujų garlaivio talpa yra 2 litrai, o tai reiškia, kad jis bus tinkamas mažoms šeimoms. Bendras modelio aukštis yra 26,5 cm. Patiekalas gali būti naudojamas ne tik sveikiems patiekalams ruošti, bet ir, pavyzdžiui, daržovių troškiniams gaminti orkaitėje. Rinkinyje yra stiklinis gaubtas.

„Pyroflam 40522“ yra dujų garlaivis, kurį įvertino daugelis vartotojų. Pirkėjai pripažįsta, kad indas gerai veikia kasdien. Sveiko maisto, nenaudojant riebalų, paruošimo laikas nėra per ilgas. Inde galime paruošti ir mėsos, ir vegetariškų patiekalų.

Piroflam 40522 dujinis garlaivis pagamintas iš grūdinto stiklo ir baltos keramikos. Indo talpa yra 2 litrai.

Privalumai

Stiklo įdėklai:

Modelis turi stiklinius įdėklus. Dėl to, kad jie yra skaidrūs, mes galime lengvai kontroliuoti kepimo procesą. Mums nereikia kaskart pasiimti atskirų dalių, kad pamatytume, ar maistas paruoštas.

Keramika:

Gamyboje naudojama keramika nesugeria kvapų, todėl maisto ingredientai nepraranda savo savybių. Patiekalas yra aromatingas ir mes neturime jokių problemų valydami indą.

Likimas:

Daugelis vartotojų vertina tai, kad atskiras garintuvo dalis (pvz., Daržovių ar mėsos įdėklą) galima įdėti į orkaitę ir mikrobangų krosnelę.

Dizainas:

Visi nori, kad virtuvės aksesuarai derėtų. Štai kodėl „Pyroflam 40522“ garų garlaivis yra labai populiarus. Modelis dekoruotas švelniomis spalvomis, todėl jį lengva priderinti prie likusių indų ir virtuvės daiktų.

Trūkumai

Dangtis greitai įkaista:

Turite nepamiršti, kad dangtis labai greitai įkaista. Jei norime jį pakelti, būtina naudoti geros kokybės orkaitės pirštines.

Ambicija Loremis 60782

Mūsų sąrašas nebūtų išsamus be dujinio garintuvo „Ambition Loremis 60782“. Tai yra modelis su 2 stikliniais įdėklais. Ant vieno iš jų galime dėti, pavyzdžiui, daržoves, iš kitos – paruošti skanią mėsą ar žuvį. Produktas skirtas ne tik naudoti dujinėse viryklėse, bet ir visose kitose (įskaitant indukcines virykles).

Indo talpa yra 3,6 litro. Modelio matmenys: skersmuo – 20 cm, o aukštis – 28,5 cm. Produktas pagamintas iš nerūdijančio plieno, kuris yra saugus ir alergiškiems žmonėms. Puodo viduje yra svarstyklės, todėl mums nereikia naudoti specialaus matavimo puodelio, kad žinotume, kiek skysčio pilti į keptuvę.

Dauguma žmonių, nusprendusių įsigyti „Ambition Loremis 60782“ garlaivį, nesigaili dėl savo sprendimo. Vartotojai ypač vertina tai, kad visus elementus lengva valyti (galima plauti indaplovėje). Kitas privalumas yra elegantiškas gaminio dizainas ir galimybė greitai paruošti sveiką patiekalą.

„Ambition Loremis 60782“ yra 3,6 litro talpos garų garlaivis. Modelio skersmuo yra 20 cm.

Privalumai

Tinkamai sutvirtintas dugnas:

Keptuvė turi 3 sluoksnių dugną, kuris garantuoja greitą ir tolygų šildymą. Todėl skanios ir sveikos vakarienės paruošimas neturėtų trukti per ilgai.

Skalė:

Sienų viduje yra praktiška skalė, kurios dėka išmatuoti reikiamą skysčių kiekį yra labai paprasta. Specialios matavimo taurės naudoti nereikia.

Priežiūra:

Indą galima plauti indaplovėje. Dėl to, kad produktas yra lygus, danga gali lengvai pašalinti nešvarumus, atsirandančius ant paviršiaus.

Trūkumai

Įbrėžimai:

Žmonės, nusprendę įsigyti produktą ir atlikę „Ambition Loremis 60782“ garų garlaivio bandymą, rodo, kad modeliai linkę į nedidelius įbrėžimus.


Šių produktų nebėra

„Berghoff Hotel Line“

Jei norite nusipirkti dujinį garlaivį už gerą kainą, bet nežinote, kurį modelį pasirinkti, perskaitykite išsamų „Berghoff Hotel Line“ aprašymą. Tai puodas iš nerūdijančio plieno, medžiaga, pasižyminti dideliu atsparumu mechaniniams pažeidimams. Be to, ši medžiaga gerai praleidžia šilumą, o tai reiškia, kad keptuvės dugnas greitai įkaista.

Produktas bus tinkamas visų tipų viryklėms, įskaitant indukcines virykles. Metalinės rankenos dedamos ant indo šonų. Daugelis vartotojų pabrėžia, kad šie elementai yra …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *