Geriausias lapų dulkių siurblys

Lapų dulkių siurblys – pirkimo vadovas, reitingavimas ir testavimas

Tvarką terasoje ir sode išlaikyti nėra lengva, ypač rudenį, kai šios vietos yra padengtos lapais. Jei ši problema jums artima, rekomenduojame investuoti į dulkių siurblį, kuris sutvarkys tokius nešvarumus. Atlikę kruopščius rinkos tyrimus, galime tai pasakyti Karcher BLV 36-240 yra geriausias rinkoje lapų pūstuvas. Didelė gaminio galia užtikrina efektyvų veikimą ilgą laiką. Be to, įspūdingas pūtimo greitis leidžia greitai apdoroti lapus. Pats produkto valdymas yra paprastas ir intuityvus, o tai reiškia darbo patogumą. Viršutinėje korpuso dalyje yra greičio reguliatorius, todėl darbo režimą pritaikysime prie nešvarumų ir nuvalyto paviršiaus. Prieš surinktus lapus einant į konteinerį, jie sutraiškomi, todėl galime išvalyti didesnį plotą neištuštindami indo. Alternatyva šiam produktui yra Gardena Ergojet 3000 9332-20. Prietaisas pasitvirtins atliekant daugelį sodo darbų, taip pat renkant šiukšles.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Pirkimo vadovas – kokį lapų vakuumą pirkti?

Rudenį mūsų balkonus ir terasas dengia krentantys lapai. Natūralu, kad mes galime pabandyti juos pašalinti grėbliu ar net rankiniu būdu, tačiau ši operacija užtrunka gana ilgai. Daug paprastesnis sprendimas yra investuoti į lapų dulkių siurblį, kuris padės per trumpą laiką susitvarkyti su nešvarumais. Jei norite sužinoti, kokį lapų dulkių siurblį pasirinkti, perskaitykite likusį mūsų straipsnį. Pabandysime supažindinti jus su svarbiausiais šio tipo gaminio elementais, kad galėtumėte priimti pagrįstą sprendimą.

Galios metodas

Visų pirma, turėtumėte atkreipti dėmesį į tai, kaip maitinama jus dominanti įranga. Pirmasis prietaisų tipas yra benzininiai dulkių siurbliai, kurie yra populiarūs, nes turi didelę galią. Tokia įranga rekomenduojama žmonėms, kurie prietaisą naudos ne tik balkone, bet ir visame sode. Tokių gaminių pranašumas yra kabelio, ribojančio judėjimą, trūkumas. Tačiau jūs turite atsižvelgti į dujų ar degalų sąnaudas, kurios yra būtinos mašinos darbui.

Antrojo tipo dulkių siurbliai yra elektros prietaisai, kurie maitinami elektra. Dėl šios priežasties prieš įsigydami įsitikinkite, kiek ilgas kabelis. Standartiškai modeliuose yra kabelis, kurio ilgis yra apie 30 m, todėl mašina gerai dirbs mažuose sklypuose. Produkto pranašumai yra tylus veikimas ir mažas svoris.

Trečiasis tipas yra akumuliatoriniai dulkių siurbliai, kurie nevaržo mūsų darbo kabeliu. Dėl to galime išvalyti kiekvieną sklypo kvadratinį metrą. Tačiau atminkite, kad akumuliatoriaus veikimo laikas yra ribotas, todėl norint išvalyti lapus reikia daug skubėti.

Galia

Geriausias lapų pūstuvas turi galingą variklį greitam ir efektyviam darbui. Silpni prietaisai gali nesusidoroti su dideliais paviršiais. Be to, maža galia verčia reguliariai daryti pertraukas darbe, kitaip variklis gali sugesti.

Efektyviausi yra degimo produktai, kurių galia svyruoja nuo 2500 W iki 3000 W. Dėl šios priežasties šie modeliai rekomenduojami didelių savybių savininkams. Mašina gali veikti nepertraukiamai kelias valandas, todėl per vieną dieną atsikratysite visų nepageidaujamų lapų.

Belaidžių elektrinių dulkių siurblių galia paprastai neviršija 1000 W. Dėl šios priežasties rekomenduojame juos naudoti nedideliuose plotuose, kur bendras darbo laikas neviršija 30 minučių. Kita vertus, elektrinių kabelių dulkių siurblių galia paprastai yra apie 3000 W. Jie bus naudingi didesniems paviršiams.

Vatų kiekis taip pat turi įtakos siurbimo galiai, kuri tiesiogiai veikia mūsų darbo patogumą. Natūralu, kad kuo stipresnis variklis, tuo greičiau nuvalai lapus. Tačiau jei pasirinksite mažos galios įrenginį, įsiurbimo galia taip pat bus mažesnė, todėl prailgės laikas, kurį reikia išsiurbti visam sodui.

Svoris

Daugelis žmonių vis dar užduoda klausimą: koks yra geriausias lapų dulkių siurblys, kaip nepirkti nekokybiškos įrangos. Atsakydami į šį klausimą norėtume atkreipti jūsų dėmesį ne tik į efektyvumą, bet ir į patogų darbą. Todėl prieš pirkdami patikrinkite, kiek sveria jus dominantis modelis. Žinoma, žmonės, turintys didesnį fizinį pasirengimą, gali sau leisti sunkesnę įrangą, o silpnesni – lengvesnius. Produktų svoris svyruoja nuo 2 kg iki 10 kg.

Tačiau jei jus domina sunkesnė įranga, investuokite į papildomą diržą, kuriuo galėsite pakabinti įrangą ant peties ir taip palengvinti rankas bei stuburą.

Triukšmas

Kadangi dulkių siurblys darbo metu yra labai arti mūsų kūno, jo generuojamas garsas stipriai veikia mūsų ausis. Daug triukšmo gali sukelti migreną vartotojui ir neigiamai paveikti jo savijautą. Pasak specialistų, tyliausi prietaisai sukuria 90 dB lygio garsą ir tai yra elektriniai prietaisai. Kita vertus, degimo produktai gali sukelti triukšmą, viršijantį 100 dB. Atkreipkite dėmesį į šį parametrą ir, jei pasirinksite garsesnę įrangą, investuokite į ausines, kurios apsaugos jūsų klausą. Norime pažymėti, kad daugelis gamintojų prie dulkių siurblio pritvirtina ausines.

Krepšio talpa

Svarbus įrangos elementas yra indas, kuriame surenkami įsiurbti lapai. Svarbu, kad bakas būtų pakankamai erdvus, kad mums nereikėtų kas kart nutraukti darbo, kad jį ištuštintume. Tuo pačiu metu pritaikykite maišelio dydį prie savo sodo paviršiaus. 20 litrų talpos konteineriai puikiai tiks mažoms nuosavybėms, terasoms ir balkonams. Tačiau jei turite didelį sodą, investuokite į įrangą su 70 litrų maišeliu.

Lapų dulkių siurbliai geromis kainomis

Prietaiso kaina priklauso nuo jo parametrų. Dėl šios priežasties tik už 100 PLN gausime mažus lapinius dulkių siurblius su mažais maišeliais. Šio tipo įranga veiks tik balkonuose ar vidutinio dydžio terasose. Žmonės, norintys naudoti sodo įrangą, turi būti pasirengę išleisti 300–700 PLN. Tačiau nepamirškite, kad perkant per silpną produktą būsite priversti reguliariai daryti pertraukas darbe, o tai žymiai prailgins valymo laiką. Todėl rekomenduojame investuoti į galingesnį dulkių siurblį su didesniu maišeliu. Su jo pagalba lapų surinkimas užtruks kelias minutes.

5 geriausi lapų vakuumai. Nuomonės 2021 m

Puikiai išvalytas kiemas be lapų – norint pasiekti šį efektą, reikia daug valandų praleisti valant. Ypač, kai mūsų žinioje yra tik paprastas grėblys. Jei esate patobulinimų ir modernių sprendimų mėgėjas, jums tikrai patiks specialus valymo įrankis. Mūsų lapų dulkių siurblių reitingas yra geriausios įrangos, kuri pagreitins visus sodo darbus, sąrašas.

1. Belaidis pūstuvas, lapų dulkių siurblys „Karcher BLV 36-240“

Namų sodo savininkai mes rekomenduojame Karcher lapų dulkių siurblys BLV 36–240. Tai belaidis prietaisas, galintis ne tik siurbti ar pūsti lapus, bet ir smulkinti įvairias sodo atliekas, kad galėtų maitinti namų komposterį. Naudojimo patogumui įtakos turi tai, kad vartotojas gali laisvai, atsižvelgdamas į savo dabartinius poreikius, atsegti įsiurbimo ir pūtimo vamzdžius, o tai sumažina įrangos svorį ir palengvina manevravimą, taip pat prisideda prie mažesnio nuovargio. Vartotojai pažymi, kad dulkių siurblys taip pat gali siurbti šlapius ir lipnius lapus. Įtaką ji turi oro srautas 770 m³ / h lygyje ir efektyvus variklis be šepetėlių.

Įsiurbtos sodo atliekos surenkamos į 45 litrų maišą. Įrenginio veikimą visiškai valdo vartotojas, nes yra sklandus reguliavimas tarp pūtimo ir dulkių siurbimo, naudojant funkciją naudoti abi parinktis vienu metu, taip pat reguliuojant veikimo greitį atsižvelgiant į poreikius. Dulkių siurblio matmenys: Ilgis 1290 mm, plotis 230 mm, aukštis 380 mm, o jo svoris (be priedų) yra 4,2 kg. Jis veikia su 36V baterijomis, kurių talpa yra 2,5Ah arba 5,0Ah, o laikas jas visiškai įkrauti greituoju įkrovikliu yra 78 arba 138 minutės.

Remiantis mūsų analize, šiuo metu perkamiausias sodo dulkių siurblys yra „Karcher BLV 36-240“. Jis veikia tiek dulkių siurblio, tiek pūtimo režimu.

Privalumai

Kompaktiški matmenys:

Įranga turi šiuos matmenis: ilgis 1290 mm, plotis 230 mm, aukštis 380 mm ir svoris 4,2 kg be priedų. Tokie parametrai palengvina manevravimą, todėl nesukelia operatoriaus nuovargio.

Funkcijos:

Dulkių siurblys veikia siurbimo ir pūtimo režimu. Tai taip pat gali sutraiškyti surinktas sodo šiukšles. Todėl įrankis atliks visas sodo valymo funkcijas.

Šlapios atliekos:

Svarbus „Karcher BLV 36-240“ funkcionalumas yra galimybė pašalinti ne tik sausas atliekas, bet ir šlapias įstrigusių lapų nuosėdas. Šį modelį, kurį ypač sunku nuimti, lengva valyti.

Rankena ir volai:

Kadangi darbas sode yra varginantis darbas, dulkių siurblio operatorius turi ranką dviem rankomis ir kreipiamuosius ritinėlius (nuimamus), kurių dėka įrangos svoris tinkamai paskirstomas ir darbas vyksta efektyviau.

Talpus krepšys:

Įrenginio viduje įsiurbtas atliekų maišas yra 45 l. Šis tūris, su galimybe susmulkinti į jį patenkančias atliekas, garantuoja ilgą valymo laiką, nereikalaujant ištuštinti maišo.

Trūkumai

Baterija:

Prietaisas pritaikytas darbui su 36 V baterija, kurios talpa yra 2,5 Ah ar 5,0 Ah, tačiau jis nėra įtrauktas į komplektą, o vartotojas akumuliatorių turi pirkti atskirai.

2. Gardena Ergojet 3000 9332-20 elektrinis lapų pūtiklis / dulkių siurblys

4-gardena-ergojet-3000-9332-20„Gardelina ErgoJet 3000 9332-20“ dulkių siurblys yra dar vienas pasiūlymas mūsų sąraše. Jo galia yra 3000 W, o pūtimo greitis – iki 310 km / h. Žinoma, jį galima reguliuoti pagal užterštumo laipsnį ar nuvalytą paviršių. Prietaisas turi krepšelį su …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *