Geros priekinių dviračių sėdynės – reitingai ir nuomonės 2021 m. Kovo mėn

Dviračio sėdynės, sumontuotos dviračio priekyje, yra labai populiarios tarp tėvų. Jie yra vertinami, nes leidžia geriau kontroliuoti vaiką vairuodami, be to, leidžia žavėtis vaizdais. Jei norėtumėte įsigyti tokio tipo įrangą, turėtumėte perskaityti mūsų parengtą reitingą. Tai sutaupys šiek tiek laiko – jums nereikės lyginti nuomonių apie atskirus modelius, nes tai padarėme už jus. Pirmoji buvo įvertinta priekinė dviračio sėdynė Weeride Kengūra LTD. Tai produktas, pagamintas iš geros kokybės medžiagų. Korpusas atsparus pažeidimams, o minkštas pamušalas garantuoja maksimalų komfortą važiuojant. Modelis turi tvirtus saugos diržus ir diržus, kurie palaiko kojas vienoje padėtyje. Priekinė dviračio sėdynė reitinge buvo antra „Hamax“ glamonių stebėtojas. Pasak daugelio vartotojų, modelį lengva surinkti. Įrangos gamybai naudojamos medžiagos yra atsparios UV spinduliams. Modelis yra paprastos konstrukcijos, todėl tinka daugumai dviračių.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią priekinę dviračio sėdynę reikėtų rinktis?

Šiandien tėvai bando parodyti savo vaikams, kad fizinis aktyvumas gryname ore gali būti įdomi pramoga. Mes, pavyzdžiui, galime sėkmingai važiuoti dviračiu. Kad mūsų vaikas būtų saugus, turėtumėte nusipirkti specialią dviračio kėdutę. Šio vadovo dėka sužinosite, kurie modeliai nusipelno dėmesio. Pabaigoje taip pat yra trys įdomūs šio tipo produktai geromis kainomis.

Tinkamos dviračio sėdynės pasirinkimas turi būti sąmoningas sprendimas. Juk jis bus atsakingas už mūsų vaiko saugumą vairuojant. Šiuo metu tokie gaminiai populiarėja kaip dviračių priekabos. Jie yra šiek tiek pigesni ir tuo pačiu atitinka atitinkamus saugos standartus. Todėl juose galime be baimės vežti savo vaikus. Renkantis tinkamą modelį reikia atsižvelgti į keletą pagrindinių dalykų.

Pirmiausia turime apsvarstyti, kokio tipo sėdynės mus labiausiai domina. Galime pasirinkti modelius, montuojamus gale ir priekyje. Kai kuriuose dviračiuose sėdynę galima pritvirtinti tik priekyje, todėl turėtume būti suinteresuoti įsigyti tik tokį gaminį. Be to, nedelsdami patikrinkime, kuriam svoriui vaikas yra skirtas. Turime į tai atsižvelgti, nes kitaip mažylis gali paprasčiausiai netilpti blogai parinktoje sėdynėje arba patekęs į per didelę apkrovą, jis gali greitai pablogėti ir tapti nebetinkamas naudoti.

Taip pat svarbi medžiaga, iš kurios gaminamas produktas. Šiandien populiariausios rūšys yra pagamintos iš plastiko, kuris yra labai patvarus ir tuo pačiu netoksiškas. Jų pranašumas yra tas, kad juos labai lengva išlaikyti švarius, nes pakanka juos nuvalyti drėgna šluoste. Kėdutė turėtų būti išklota minkštu įdėklu, kuris padidins joje sėdinčio vaiko patogumą.

Daugelis žmonių taip pat mano, kad geriausia priekinė dviračio sėdynė 2021 m. Turėtų turėti reguliuojamus diržus, tiek ilgio, tiek aukščio. Be to, daugelis tėvų renkasi produktus su tolimomis šoninėmis sienomis. Dėl šio sprendimo vaiko kojos yra veiksmingai apsaugotos nuo patekimo į ratų stipinus.

Priekinės dviračio sėdynės – reitingas

Weeride kengūra

„Weeride Kangaroo“ gaminys yra ant dviračio priekio pritvirtinta sėdynė su specialiais saugos diržais su profesionalia sagtimi. Todėl jis turėjo būti įtrauktas į mūsų reitingą. Tiek jo sėdynė, tiek priekinė ir galinė atlošas yra išklotos minkšta tinkamo storio medžiaga. Šio sprendimo dėka vaikui užtikrinamas pakankamas komfortas vairuojant.

Šį modelį lengva surinkti ir tada nuimti nuo dviračio rėmo. Tai leidžia išlaikyti dviračio svorio centrą. Todėl vairuoti yra daug maloniau. Ši sėdynė leidžia geriau kontroliuoti savo transporto priemonę ir pagerina jos stabilumą. Todėl rizika apvirsti yra kuo mažesnė.

Vartotojai šią kėdutę vertina pirmiausia dėl sugebėjimo išlaikyti vaiko kontrolę. Mažylio saugumą vairuojant užtikrina ne tik tvirti saugos diržai, bet ir pakinktai virš pečių ir tinkamai užpildytos šoninės apdailos dalys. Jis taip pat turi reguliuojamas atramas vaiko kojoms, todėl jas galima lengvai pritaikyti prie mūsų vaiko ūgio.

„Weeride Kangaroo LTD“ priekinė dviračio sėdynė pagaminta iš plastiko. Didžiausia gaminio apkrova yra 18 kg. Rėmą galima reguliuoti nuo 48 iki 58 cm.

Privalumai

Mažiems ir didesniems vaikams:

Dviračio kėdutė tiks kelių mėnesių vaikams, kurie sėdi savarankiškai, taip pat mažiems mažiems vaikams. Visa tai dėka plačios sėdynės.

Plastmasinis:

Gamybai naudojamas plastikas yra labai atsparus įbrėžimams. Todėl paviršiuje nėra neišvaizdžiai atrodančių mechaninių pažeidimų pėdsakų.

Paminkštinimas:

Tinkamai minkštas, subtilus liesti pamušalas garantuoja komfortą vairuojant. Kūdikio odoje nėra skausmingų dirginimų.

Saugumas:

Dėl to, kad gaminyje yra tvirtai pagaminti saugos diržai, esame tikri, kad mūsų vaikas yra tinkamai apsaugotas.

Palaikymas:

Modelio priekyje yra praktiška atrama, padengta minkšta medžiaga. Todėl jei vaikas važiuodamas užmiega, o galva nukrenta į priekį, mes neturime jaudintis, kad vaiką partrenkė dviratis ar sėdynės užvalkalas.

Trūkumai

Patogumas dviratininkui:

Dėl to, kad „Weeride Kangaroo LTD“ yra montuojama važiavimo kryptimi, vairuotojas turi plačiau laikyti kojas. Kai kuriems žmonėms tai yra nemaloni padėtis.

„Hamax“ glamonių stebėtojas

„Hamax Caress Observer“ modelis yra priekinė dviračio sėdynė už gerą kainą, kuri joje esančiam vaikui gali suteikti aukštą saugumo lygį. Jis skirtas vyresniems nei 9 mėnesių kūdikiams, kurių svoris neviršija 15 kg. Jame sumontuota dviguba sagties sistema, leidžianti greitai, saugiai ir lengvai pritvirtinti vaiką.

Šiame gaminyje yra specialiai kontūruota vieta vaikui, važiuojančiam šalmu, ir ventiliacija ant atlošo, todėl mažylis vairuodamas neperkaista. Jis tinka dviračių rėmams, kurių skersmuo svyruoja nuo 28 mm iki 40 mm. Jame taip pat yra reguliuojami saugos diržai, taip pat kojų atramos reguliavimo sistema.

Kaip sako vartotojai, ši kėdutė nusipelno dėmesio visų pirma dėl paprasto surinkimo ir vėlesnio išardymo. Jis tinka daugumai dviračių rėmų ir leidžia jūsų vaikui užimti patogią, ergonomišką sėdėjimo padėtį. Be to, diržas ir sagtis yra taip pritvirtinti, kad vaikas negalės jų atsegti vairuodamas.

„Hamax Caress Observer“ yra labai gera priekinė dviračio sėdynė iki 300 PLN. Didžiausia gaminio apkrova yra 18 kg.

Privalumai

Surinkimas:

Vartotojai vertina tai, kad sėdynę galima lengvai pritvirtinti prie dviračio. Tinkamai suprojektuota surinkimo sistema daro šią operaciją tiesiogine akimirka. Todėl pasiruošimas važiavimui su mažyliu nėra daug laiko reikalaujantis.

Saugos diržai:

Tvirtai pagaminti saugos diržai nusipelno dėmesio. Jie baigiami tvirta sagtimi – tėvai užtikrina, kad vaikas negalėtų jos atsegti. Diržų gamyba taip pat yra privalumas. Jie yra padengti minkšta medžiaga.

Kontrolė:

Vartotojas gali reguliuoti saugos diržų ilgį, taip pat atlošo ir kojos atramos padėtį. Tai leidžia puikiai pritaikyti kėdutę vaiko ūgiui.

Atsparumas UV spinduliams:

Gamyboje naudojamos medžiagos yra atsparios saulės spinduliams. Taigi nėra baimės, kad ant korpuso atsiras spalvos pasikeitimas.

Trūkumai

Paminkštinimas:

Nedaugelis vartotojų mano, kad pamušalas gali būti minkštesnis.

„Thule Ridealong Mini“

„Thule Ridealong Mini“ automobilinė kėdutė yra produktas, skirtas vyresniems nei 9 mėnesių vaikams, sveriantiems mažiau nei 15 kg. Jis turi universalų laikiklį su greitai montuojamu mechanizmu, kuris tinka įvairių tipų dviračių kojoms. Be to, jis turi neperšlampamą ir nuimamą pamušalą, kurį galima plauti.

Šis modelis turi 5 taškų pakinktus ir didelę sagtį su sagomis, kuri yra apsaugota nuo netyčinio vaiko atidarymo važiuojant. Jo atveju taip pat galima reguliuoti kojų atramas ir tvirtinimo detales. Be to, mes galime pritaikyti gaminį prie vaiko ūgio, kuris gana greitai keičiasi.

Vartotojai mano, kad geriausiose priekinėse dviračių sėdynėse turėtų būti reguliuojami pečių ir kojų diržai. Tai yra šio modelio atvejis, todėl jis džiaugiasi teigiama nuomone. Daugeliui tai privalumas, kad saugos indikatorius buvo integruotas į greito atleidimo rankeną. Jo dėka galite būti tikri, kad sėdynė tinkamai pritvirtinta prie dviračio.

„Thule RideAlong Mini“ yra priekinė dviračio sėdynė. Produktas yra šviesiai pilkos spalvos. Didžiausia apkrova yra 15 kg. Įrangos svoris yra 2,7 kg.

Privalumai

Kojų ir saugos diržų tvirtinimo detalės:

Pateiktame modelyje yra reguliuojamos kojų tvirtinimo detalės. Jie laiko mūsų vaiko kojas vienoje vietoje, o tai daro įtaką stabilumui. Kitas privalumas yra 5 taškų saugos diržai.

Atitikimas standartams:

Dviračio kėdutė atitinka saugos standartus DIN EN 12344. Produktą patvirtino Vokietijos techninės apžiūros asociacija (TÜV). Tai patvirtina, kad įranga yra visiškai saugi.

Universalumas:

Įranga turi universalų tvirtinimo laikiklį. Todėl sėdynė tinka visų tipų dviračiams. Vartotojai tikina, kad „Thule RideAlong Mini“ įdiegimas nėra daug laiko reikalaujantis.

Trūkumai

Nėra stovo:

Modelyje nėra atramos, apsaugančios galvą …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *