Geriausios automobilių vietos 9-25 kg

Keliaudami su vaiku automobiliu, užtikrinkite geriausią įmanomą apsaugą nuo iškritimo iš kėdutės stipriai stabdant. Šiuo tikslu turite įsigyti specialiai profiliuotą ir sustiprintą sėdynę. Kad jūsų pirkimas būtų lengvesnis, parengėme modelių, pritaikytų vaikams, sveriantiems nuo 9 kg iki 25 kg, reitingą. Daugelio vartotojų nuomone, tai geriausias produktas rinkoje šiandien Axkid Wolmaxpagamintas iš minkštų medžiagų. Tai reiškia, kad važiuojant kūdikio oda nėra dirginama. Saugus daugelio elementų užsegimas garantuoja, kad vaikas bus laikomas stabdymo metu. Savo ruožtu šoniniai sutvirtinimai apsaugo kūdikio kūną susidūrimo atveju. Įdomi alternatyva yra „Avionaut Glider Royal L04“. Sėdynė yra labai patogi ir pagaminta iš saugių, sertifikuotų medžiagų. Dėl to staigaus stabdymo ar susidūrimo atveju kūdikio kūnas yra gerai apsaugotas.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią automobilinę kėdutę 9-25 kg pirkti?

Pirkinių vadovas

Kiekvienas atsakingas tėvas supranta, kaip svarbu vežti vaikus automobilinėse kėdutėse. Kiekviena kelionė, neatsižvelgiant į atstumą, kelia tam tikrą riziką, todėl turėtume kuo labiau užtikrinti savo mažųjų saugumą. Jei jūsų mažylis pasiekė 9 kg svorį, tai geriausias laikas nusipirkti didesnę kėdę, kurią jis galėtų naudoti ateinantiems keleriems metams. Dėl šios priežasties turėtumėte atidžiai apsvarstyti, kurią 9-25 kg svorio kėdutę pasirinkti, kad vaikas joje jaustųsi patogiai ir laisvai atliktų beveik visus judesius. Rinkoje yra daugybė modelių, kurie skiriasi daugeliu aspektų. Šiame vadove atkreipsime dėmesį į svarbiausias gaminio savybes, kad galėtumėte įsigyti geros kokybės balnus už optimalią kainą.

Montavimas – kuri 9-25 kg svorio kėdutė yra geriausia?

Pirmasis žingsnis, kurį turėtumėte žengti renkantis automobilio kėdutę, yra nuspręsti, kuri tvirtinimo sistema jums labiau patinka. Rinkoje yra daugybė variantų, tačiau ne visi jie yra patogūs ir saugūs naudoti. Toliau aprašomi modeliai, kuriuos dažniausiai renkasi vartotojai.

Pastaruoju metu populiariausias balno montavimo būdas yra gaminio tvirtinimas specialiomis ISOFIX sagtimis. Šio tipo modeliuose yra pagrindas, turintis du skląsčius. Jie pritvirtinti prie specialiai paruoštų skirtukų. Maždaug nuo 2004 m. Gaminamuose automobiliuose yra įmontuota kablių sistema, išdėstyta pagal visuotinai priimtus standartus. Šios politikos dėka sėdynę montuoti yra labai paprasta, greita ir, svarbiausia, efektyvu. Pakanka sujungti spynas, pažymėtas tiek balne, tiek automobilyje, ir patikrinti, ar visi elementai spragteli į savo vietas. Visa procedūra trunka mažiau nei 10 minučių, todėl sėdynės perkėlimas iš vieno automobilio į kitą nebus problema.

Jei gamintojas jūsų automobilyje nepateikė ISOFIX sistemos, apsvarstykite galimybę įsigyti modelį su triguba saugos diržų tvirtinimo sistema. Padėkite balną gale, tada ištraukite diržus pro automobilio sėdynės skyles ir įkiškite jų sagtis į atitinkamus skląsčius. Labai dažnai pardavėjai siūlo savo klientams mini pasirodymą, kurio metu jie žingsnis po žingsnio parodo visą kėdutės įrengimo procesą. Naudojimo vadovas turėtų būti papildoma patarimas jums. Čia rasite išsamų atskirų gaminio surinkimo etapų aprašymą.

Jei vairuotojas keliauja vienas su vaiku, patartina pastatyti sėdynę už keleivio sėdynės, kad geriau matytumėte vaiką. Tvirtinimo būdas šiek tiek skiriasi ir dažniausiai naudojamas tik vienas saugos diržas. Tačiau tai nėra problema, nes gamintojai dėjo visas pastangas sukurti sistemą, kuri kuo labiau apsaugotų jūsų vaiką nuo galimų sužalojimų. Tačiau, norint tinkamai pritvirtinti balną prie sėdynės, reikia būti labai susikaupusiam. Diržo persipynimas gali būti varginantis, tačiau laikui bėgant jūs tikrai įgysite praktikos.

Saugos diržai

Kiekvienoje kėdutėje yra saugos diržai, kurie vaiką išlaiko stabiliai. Paprastai sistema susideda iš 3 elementų, iš kurių du laiko kūdikio pečius, o trečiasis yra fiksatorius, sujungiantis visas sagtis.

Prieš pirkdami patikrinkite, ar diržai yra sureguliuoti. Atminkite, kad 9-25 kg sėdynė yra daugelio metų gaminys. Augant mažyliui, teks palaipsniui prailginti tvirtinimo detales, kad mažylis jaustųsi patogiai ir tuo pačiu būtų gerai pritvirtintas. Ekspertai sutinka, kad geriausias diržų padėtis yra tokia, kai juos pritvirtinę tarp vaiko kūno ir medžiagos, galite uždėti daugiausiai vieną pirštą.

Be reguliavimo, trinkelės yra gana svarbus elementas. Dėl standžių apsauginių įtaisų kraštų stipriai stabdant vaikas gali būti sužeistas. Dėl šios priežasties kiekviename dirže turėtų būti minkštos pagalvėlės, sugeriančios bet kokius trūkčiojimus.

Patvirtinimai

Geriausia 9-25 kg svorio kėdutė yra visiškai saugi vaikams, kurie yra jautrūs įvairiems veiksniams. Todėl svarbu būti tikri, kad jūsų pasirinktas modelis buvo pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, kurių sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų. Norėdami tinkamai pasirinkti, sutelkite dėmesį į modelius, kurie turi atitinkamus patvirtinimus. Paprastai informacija apie gamintojo gautus sertifikatus pateikiama prie rinkinio pridedamame lankstinuke. Jei jame rasite patvirtinimą, kad gaminys atitinka ECE R44-03 arba ECE R44-04 standartus ir kad kėdutė išlaikė patvarumo testus, galite būti beveik tikri, kad pasirinktas modelis bus saugus jūsų mažyliui.

Pagalvės

Vaikų patogumui gamintojai savo gaminius aprūpino daugybe patogumų, kurie žymiai pagerina sėdėjimo komfortą. Rinkoje yra automobilių sėdynių, pvz., Su specialiomis pagalvėlėmis. Šio tipo balnai yra suprojektuoti taip, kad maksimaliai sugertų bet kokius trūkčiojimus. Be to, kaskadinis minkštųjų elementų išdėstymas užtikrina vaiko kūno nuolatinę ventiliaciją, kad mažylio nugara neprakaituotų.

9-25 kg automobilinės kėdutės geromis kainomis

Sunku tiksliai pasakyti, kiek turėtume skirti, kad nusipirktume geros kokybės automobilinę kėdutę savo vaikui. Parduotuvėse yra modelių, kurių kaina gali viršyti 3000 PLN. Tačiau jei jums nerūpi prekės ženklas, o ilgaamžiškumas ir saugumas jums yra svarbūs, sutelkite dėmesį į produktus, kurių kainos svyruoja nuo 500 iki 1200 zlotų.

Geriausios 9-25 kg automobilinės sėdynės 2021 m

Labai svarbu rasti gerą savo kūdikio kėdutę, nes tai užtikrins jo saugumą vairuojant. Todėl prieš eidami apsipirkti perskaitykite mūsų 9-25 kg svorio kėdučių reitingą. Jame rasite 5 patikrintus modelius.

Mūsų rekomendacijos

Axkid Wolmax

Rekomenduojame „Axkid Wolmax“ modelį visiems tėvams, t. Y. Patogią automobilinę kėdutę, pritaikytą vaikams, sveriantiems 9–25 kg. Modelis yra sumontuotas atgal, todėl mūsų vaikas yra geriau apsaugotas stabdant.

Didžiausias gaminio privalumas yra 5 taškų pakinktai, išlaikantys vaiką vienoje padėtyje. Jis buvo sukonstruotas taip, kad vaikas negalėtų atsiriboti. Be to, sėdynė turi šoninę apsaugą, t. Y. Papildomą standumą. Tai labai svarbus elementas, kuris papildomai apsaugo vaiką susidūrimo atveju. Produktą galima pakreipti, o tai garantuoja vaikui patogią miego padėtį.

Pateiktas modelis dirbs tiek mažuose automobiliuose, tiek limuzinuose. Be to, ADAC saugos testuose produktas turi 4 žvaigždes. Vartotojai pripažįstami dėl elegantiško dizaino ir aukšto komforto. Nepaisant gana aukštos kainos, daugelis žmonių nusprendė įsigyti modelį, nes, kaip jie pastebi, jis buvo pagamintas iš gerų ir patvarių medžiagų.

„Axkid Wolmax“ modelis yra patogi automobilinė kėdutė vaikams, kurių svoris siekia 9–25 kg. Produktas montuojamas naudojant į galą nukreiptus automobilio saugos diržus.

Privalumai

Šoninė apsauga:

Šoninės sienos buvo papildomai sutvirtintos, todėl jos apsaugo vaiką nuo sužeidimų susidūrimo atveju.

Vykdymas:

Produkto apmušalai pagaminti iš minkštų medžiagų, užtikrinančių vaiko patogumą keliaujant. Audinys nedirgina subtilios vaiko odos, taip pat užtikrina tinkamą ventiliaciją, kad vaikas neprakaituotų.

Tvirtinimai:

Sėdynėje yra tvirta ir stabili tvirtinimo sistema. Štai kodėl važiuojant kūdikis yra saugus.

Kontrolė:

Modelis gali būti patogiai sureguliuotas, kad kūdikiui būtų patogiausia padėtis. Padėties keitimas vyksta palaipsniui nuo sėdėjimo iki gulėjimo lygio.

Saugumas:

Sėdynėje yra 5 taškų saugos diržai, turintys apsaugines savybes, kurios neleidžia kūdikiui savarankiškai atsisegti. Jų dėka vaikas visos kelionės metu išliks toje pačioje padėtyje.

Trūkumai

Vibracijos:

Keli vartotojai pastebėjo, kad vairuojant sėdynė nėra labai stabili, nes ji vibruoja, o tai gali sukelti kūdikiui nepatogumų.

„Avionaut Glider Royal L04“

Patogi ir labai minkšta „Avionaut Glider Royal L04“ kėdutė yra visiškai saugus modelis, galintis išlaikyti vaiką, sveriantį iki 25 kg. Produktas tvirtinamas su automobilio diržais, kurie garantuoja stabilizaciją. Įranga turėtų būti nustatyta važiavimo kryptimi, todėl mažyliui bus lengviau stebėti realybę už automobilio ribų.

Didelis privalumas yra sustiprinta šoninė apsauga, kurios dėka vaikas papildomai apsaugomas susidūrimo atveju. Specialus gaubtas sugeria visą smūgio smūgį, kad vaikas nenukentėtų. Kitas privalumas yra medžiaga, uždengianti sėdynę. Tai ne tik minkšta, bet ir suteikia šiluminį komfortą. Tuo pačiu metu jis leidžia laisvai tekėti orui ir tai sumažina pelėsių augimo riziką …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *