Geri rankiniai popieriaus smulkintuvai – reitingai ir nuomonės 2021 m. Kovo mėn

Kokį rankinį popieriaus smulkintuvą pasirinkti?

Nepamainoma kiekvieno biuro įranga yra geras popieriaus smulkintuvas, kurio dėka mūsų privatus susirašinėjimas nepateks į blogas rankas. Deja, ne visi žino, kaip tinkamai įsigyti tokį įrenginį. Vadinasi, didelė vartotojų grupė, išmesdama vertingus dokumentus, juos sugriovė tik į rutulį. Tai labai neatsakinga, nes potencialūs vagys turi lengvą prieigą prie mūsų privačių duomenų. Štai kodėl mes parengėme šį vadovą, kuriame sužinosite, kokias savybes turėtų turėti geriausi rankiniai popieriaus smulkintuvai.

Pirmiausia turėtume nuspręsti, kuris smulkintuvas mums tinka geriausiai. Galime rinktis iš 2 tipų įrenginių, kurie gali supjaustyti dokumentus juostelėmis (vadinamais juostelių pjūviais) ir į iškarpas (perbraukti). Įrangos parinkimą turi diktuoti turimų dokumentų slaptumas. Deja, juostelėmis supjaustytą popierių labai lengva suklijuoti, kad būtų galima perskaityti ten esančią informaciją. Todėl, jei turite apskaitos biurą arba turite reikalų su slaptais dokumentais, kuriuose yra ne tik vardai ir pavardės, bet ir banko sąskaitų numeriai, investuokite į modelį, kuris supjausto popierių smulkiais gabalėliais.

Geriausias rankinis popieriaus smulkintuvas 2021 m. Taip pat turėtų būti efektyvus. Maži prietaisai dažnai gali perpjauti tik 5 popieriaus lapus vienoje serijoje. Didesnis kiekis gali sukelti variklio perkaitimą arba gedimą. Natūralu, kad rasime ir produktų, kurie iš eilės gali sutalpinti iki 650 lapų. Norėdami priimti teisingą sprendimą dėl smulkintuvo pirkimo, apsvarstykite, koks yra jūsų biuras ir kiek dokumentų turėsite reguliariai smulkinti. Jei norite naudoti namuose, jums pakanka 5 lapų smulkinimo talpos modelio, o vidutinės įmonės turėtų pasirinkti prietaisus, kurie be pertraukos sugeba susmulkinti iki 30 lapų iš eilės.

Būtinai patikrinkite šiukšliadėžės talpą. Jei šis elementas yra mažas, turėsite nustoti reguliariai jį valyti. Mažų modelių talpyklos yra nuo 5 l iki 15 l, o didesnis biurams skirtas įrenginys gali talpinti iki 25 l.

Nors smulkintuvas nėra be perstojo veikianti mašina, susipažinkite su jo generuojamu triukšmo lygiu. Jei mašina per garsi, trikdysime likusį namų ūkį ar kitus bendradarbius. Todėl rekomenduojame pasirinkti modelį, kuris generuoja triukšmą 50–60 dB diapazone.

Rankiniai popieriaus smulkintuvai – reitingas

Persikų juostelės pjovimas PS300-21

Jei ieškote geros kokybės smulkintuvo, rekomenduojame investuoti į „Peach Strip Cut PS300-21“. Tai labai efektyvi rankiniu būdu valdoma įranga, kurioje galime greitai sunaikinti ne tik popieriaus lapus, bet ir kreditines korteles bei kompaktinius diskus. Šio prietaiso dėka sunaikinsime savo dokumentus, kad pašaliniai asmenys negalėtų jų perskaityti.

Įdėję lapą į įrangą, mes turime naudoti svirtį, kad mechanizmas judėtų. Verta paminėti, kad modelis pritaikytas 3-ajam saugumo lygiui. Tai reiškia, kad mes gauname 4 mm x 4 mm auginius. Dėl to gerai apsaugosime savo asmeninius duomenis, kad niekas negalėtų sujungti atskirų fragmentų. Tokio tipo produktai gerai veikia dideliuose biuruose, kur mes dirbame su lapais, kuriuose yra ne tik darbuotojų vardai ir pavardės, bet ir jų banko numeriai bei svarbūs slaptažodžiai. Įrenginyje taip pat yra krepšelis, kuriame kaupiasi iškarpos. Talpyklos talpa yra 3 l. Puikus patogumas yra tai, kad smulkinant dokumentų bylas nereikia iš jų išimti segtukų. Smulkintuvo matmenys: aukštis – 14 cm, plotis – 30 cm ir gylis – 17 cm. Savo ruožtu modelio svoris yra 1,8 kg, todėl jį galite lengvai perkelti bet kur. Mašina turi 22 cm pločio įėjimą į dokumentą.

Vartotojai, nusipirkę pateiktą įrangą, ja patenkinti, nes tai leidžia greitai ir tiksliai sunaikinti mūsų dokumentus. Pasak vartotojų, šis rankinis popieriaus smulkintuvas už gerą kainą yra labai naudinga įranga, kurią reikėtų rasti kiekvienuose namuose ir biure.

„Philippi P136025“

Ieškant popieriaus smulkintuvo, verta pagalvoti apie „Philippi P136025“ modelio įsigijimą. Tai labai elegantiškas prietaisas, kuris gerai atrodys bet kurioje patalpoje.

Didžiausias pateikto modelio privalumas yra greitas ir efektyvus darbas. Todėl mašina tinka vidutinio dydžio biurui, kur mes turime reguliariai išmesti duomenų lapus. Norėdami naudoti įrangą, pakanka į skylę įdėti sulankstytą lapą ar laišką. Dėl to gausime plonas juostas, ant kurių turinys nebus matomas. Smulkintuvas pagamintas iš nikeliuoto plieno, kurio dėka jis ne tik gerai atrodo, bet ir atsparus pažeidimams bei smūgiams. Dėl to pateiktas produktas jums tarnaus ilgą laiką. Modelio matmenys yra 15 cm x 4 cm x 4 cm. Daugelio žmonių vertinama savybė yra paprastas valdymas. Kadangi, norėdami naudotis įranga, turite pasukti slankiklius, esančius abiejuose prietaiso galuose.

Paprastas valdymas ir elegantiškas dizainas yra dvi pagrindinės savybės, skiriančios prietaisą nuo kitų smulkintuvų. Kadangi modelis suteikia mums efektyvų darbą, mes neturime jaudintis dėl pjovimo mechanizmo gedimo. Pasak daugelio klientų, investuoti į smulkintuvą yra labai pelninga, nes tai leidžia mums apsaugoti privačius duomenis nuo pašalinių asmenų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *