„Quad For Child“. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Vaikų keturračiai yra žaislai, kuriuos mėgsta mažieji. Dėl didelio susidomėjimo tokio tipo produktais nusprendėme peržiūrėti internete paskelbtas apžvalgas ir tada pasirinkti modelius, turinčius daugiausiai teigiamų komentarų. Mūsų analizė rodo, kad geriausias keturračių motociklas vaikams yra „Smoby 33050“. Žaislas parduodamas rinkinyje su galinga baterija, leidžiančia nepertraukiamai vairuoti apie 2 valandas. Be to, modelis turi gerai apgalvotą struktūrą – tinkamai kontūruotas vairas, taip pat patogi sėdynė leidžia mažyliui patogiai sėdėti ant keturračio ir laisvai juo manevruoti. Įranga turi LED žibintus, kurie daro žaislą panašesnį į tikrą transporto priemonę. Paprastas dizainas taip pat yra privalumas – tiek berniukams, tiek mergaitėms patinka juodas korpusas. Taip pat verta susipažinti su kitais mūsų pasiūlymais. Vaikams skirtų keturračių reitinge modelis buvo antras „Peg Perego Polaris Outlaw“ IGOR0049. Transporto priemonė turi 2 pavaras į priekį ir vieną atbulinę pavarą. Prietaisas parduodamas komplekte su rankų apsaugomis.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį keturratį dviratį vaikams įsigyti?

Pirkinių vadovas

Keturračiai yra puikus pasiūlymas paįvairinti mūsų vaiko laiką. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad tai nėra žaislas ir su juo reikia elgtis atsargiai. Parduotuvėse rasime modelių, skirtų įvairioms amžiaus grupėms, todėl tikrai pasirinksime tinkamą savo mažyliui transporto priemonę. Atsižvelgdami į tai, kad tai nepaprastai įdomus produktas, mes parengėme vadovą, kuris jums pasakys, kokį keturratį dviratį pasirinkti vaikams.

Tipai – kuris keturračių motociklas yra geriausias vaikams?

„Quad“ yra įranga, kurią reikia pasirinkti atsižvelgiant į mūsų mažylio amžių, kūno struktūrą ir ūgį. Dėl šios priežasties parduotuvėse galite rasti daugybę modelių, kurie skiriasi vienas nuo kito minėtais parametrais. Tai apima keturkojus, skirtus 5-mečiams, 9-mečiams, 15-mečiams ir net 18-mečiams.

Bėgimai

Dauguma modelių, skirtų šiek tiek vyresniems vaikams, t. Y. 13-15 metų vaikams, turi pavaras. Jų dėka užtikrinamas teisingas ir sklandus važiavimas.

Variklis

Geriausias kvadratas vaikams yra modelis, pritaikytas mūsų mažylio sugebėjimams. Prieš nuspręsdami įsigyti tokią transporto priemonę, gerai apsvarstykite, kokia įranga jai geriausiai tiktų. Atminkite, kad kuo galingesnis variklis, tuo didesnis važiavimo komfortas ir pasiekiamas greitis. Kai kurie modeliai, ypač skirti mažiausiems, turi variklį, kuris negali įveikti įkalnės. Čia kalbame su 200 ccm talpa.

Nepaisant to, vaikui geriau rinktis mažesnės galios modelį, kuris jam pasirodys saugesnis ir kurį jis gali vairuoti be problemų. Stipresnių keturračių atveju mažyliui gali kilti problemų.

Baterija

Dauguma vaikų keturračių yra valdomi baterijomis. Tai reiškia, kad transporto priemonė turi būti prijungta prie elektros tinklo, kad akumuliatoriai būtų visiškai įkrauti. Priklausomai nuo modelio, grojimo laikas yra nuo 2 iki 8 valandų.

Didžiausia apkrova

Pirkdami tokio tipo įrangą, turite prisiminti apie didžiausią įrangos apkrovą. Priklausomai nuo modelio, jis gali būti nuo 10 kg iki 60 kg.

Svoris

Reikėtų nepamiršti, kad tokio tipo įrangą turi naudoti mūsų vaikas. Dėl šios priežasties jo svoris neturėtų būti per didelis. Reikia atsižvelgti į visų rūšių kritimus ir galimybę apvirsti. Blogiausiu atveju transporto priemonė gali sutriuškinti jūsų mažylį. Standartinio modelio svoris yra apie 10 kg.

LED apšvietimas

Svarbu, kad tam tikras keturračių vaikams modelis turėtų tinkamą LED apšvietimą. Juos galite suaktyvinti naudodamiesi specialiais mygtukais ant vairo. Jų dėka vaikas sutemus bus matomas kelyje, taip pat apšvies kelią. Vairuoti bus saugu, nes galėsite išvengti visų kliūčių, tokių kaip akmenys ar šakos.

Garso signalai

Siekdami, kad vaikų keturračiai būtų kuo panašesni į įprastus kolegas, gamintojai vis dažniau diegia akustinius signalus. Juos galima paleisti specialiais mygtukais, esančiais ant vairo ar rago. Galima rinktis iš kelių melodijų, kurių dėka važiavimas tokia transporto priemone primins važiavimą tikru keturračiu.

Saugumas

Rinkdamiesi keturračius dviračius vaikams, nepamirškite apie mūsų vaikų saugumą. Tokia transporto priemonė ne tik nekelia pavojaus vairuotojams, bet ir šalia esantiems. Todėl verta pasirinkti modelį, turintį visus sertifikatus, patvirtinančius atliktus avarijos bandymus.

Dizainas – kurį modelį pasirinkti?

Parduotuvėse taip pat siūlomi įvairių spalvų ir įdomių raštų vaikiški keturračiai. Atminkite, kad tai yra mūsų vaikų įranga, todėl ji turėtų kuo labiau skatinti jų naudojimą. Be abejo, dėl dinamiško modelio keturkampio mūsų mažylis negalės nuo jo atsiplėšti.

Kablys

Daugelis keturračių motociklų, net ir skirtų vaikams, turi kablį. Tai leidžia prie jo pritvirtinti priekabą ar kitą transporto priemonę, kurios dėka galime sukurti kažką panašaus į važiavimą rogėmis. Tai puiki pramogų forma, tačiau būtinai atidžiai stebėkite vaikus žaisdami.

Papildomi priedai

Nepamirškite, kad keturračiai motociklai nėra žaislas. Net ir naudojant mažesnius modelius, svarbu, kad jūsų vaikas būtų visiškai saugus. Tam padės papildomi priedai, tokie kaip šalmas ar akiniai. Tokia transporto priemone važiuojantis asmuo patiria kritimą, kuris gali būti netinkamo keturračio vairavimo rezultatas. Taigi gerai pasirinkti tinkamo dydžio šalmą mūsų vaiko galvai. Be to, akiniai užtikrins tinkamą matomumą net ir sunkiomis sąlygomis, tokiomis kaip lietus ar smėlis. Jie apsaugos mūsų mažylio akis, taip pat apsaugos veidą nuo įpjovimų.

Vaikiški keturračiai geromis kainomis

Quad nėra lygus quad. Kiekvienas modelis skiriasi parametrais ir technologijomis, naudojamomis įrangos gamybai. Pigiausia transporto priemonė tikrai yra skirta vaikams, kuri dažniausiai yra pagaminta iš plastiko. Jo pirkimo kaina yra apie 200 PLN. Tikrai daugiau mokėsime už keturračių motociklą vyresniems vaikams. Tokio modelio kaina gali būti net viršija 2 000 zlotų ir dažnai netgi didesnė nei vidutinis keturračių modelis suaugusiems.

Geriausi keturračiai vaikams 2021 m

Tikriausiai kiekvieną vaiką tam tikru gyvenimo momentu žavi automobilių pasaulis, todėl rinka pateisino jų lūkesčius išleisdama naujesnes keturračių versijas vaikams. Tačiau tėvai turėtų kreiptis į tokį pirkinį labai atsargiai ir atstumu, nes tokia transporto priemonė gali padaryti daug žalos vaikui ir aplinkai. Pirkdami tokį pirkinį turėtume vadovautis tam tikrais svarbiais veiksniais, pavyzdžiui, vaiko amžiumi ar paviršiumi, kuriuo judėtų keturkampis. Štai kodėl mes pristatome jums mūsų geriausių keturračių vaikams reitingas, kuriame yra 5 įdomiausi modeliai, kuriuos galima įsigyti Lenkijos rinkoje.

Mūsų rekomendacijos

„Smoby 33050“

Pirmąjį reitingo pasiūlymą užima „Smoby 33050“. Tai keturračiai, skirti vaikams nuo 2 iki 4 metų. Tai modernus žaislas, kuris suteiks daug smagumo ir daug teigiamų emocijų. Elektros energija ir stipri baterija leis žaisti iki 6 valandų.

Variklis gali pasiekti 5 km / h greitį. Kad būtų patogiau naudoti, droselio mygtukas dedamas ant vairo priekio. Šis modelis turi galinių ratų pavarą, leidžiančią žaisti bekele ant bet kokios dangos. Jo dizainui būdinga chromuota apdaila ir perlų korpusas su raudonais įdėklais.

Tai geriausias keturkampis vaikams jis turi tris funkcinius LED žibintus – nuolatinius ir dviejų tipų mirksinčius. Jų dėka galite linksmintis net sutemus.

Produkto matmenys: ilgis – 95,5 cm, plotis – 50 cm ir aukštis – 63 cm. Vartotojai patvirtina aukštą produkto kokybę ir savo vaikų pasitenkinimą.

„Smoby 33050“ yra juodos spalvos elektrinis keturračių motociklų automobilis. Modelis turi šiuos matmenis: 95,5 cm x 50 cm x 63 cm. Produktas tiks vaikams nuo 3 metų.

Privalumai

Baterija:

Pateiktas keturkampis parduodamas rinkinyje su efektyvia baterija. Pasak gamintojo, modelis po įkrovimo leidžia nuolat žaisti apie 2 valandas.

Žibintai:

Ant vairo yra šviesos diodų žibintai su 3 šviesos funkcijomis: nepertraukiama šviesa ir 2 rūšių mirksinčiais žibintais. Todėl žaislas sukelia didesnį mažylio susidomėjimą. Vaikai žaisti policininkus labai dažnai naudoja mirksinčias lemputes.

Kojų atramos:

Geros formos ir tvirtai pagaminti kojų atramos leidžia vaikui važiuojant užimti patogią padėtį. Dėl to nėra baimės, kad žaisdamas kelias minutes mūsų vaikui skaudės nugarą.

Vairas:

Pažymėtinas ir vairas – jis yra tinkamos formos, leidžiančios mažyliui lengvai vairuoti transporto priemonę. Tai neabejotinai padidina saugumą vairuojant.

Dizainas:

Daugelis žmonių teigiamai vertina keturračių išvaizdą. Produktas yra apgaulingai panašus į tikrą transporto priemonę, dėl kurios vaikai jaučiasi suaugę.

Trūkumai

Ratai:

Keliuose atsiliepimuose galite perskaityti, kad ratai nėra pagaminti iš geriausios kokybės medžiagų, todėl jie gana greitai susidėvi.

„Peg Perego Polaris Outlaw“ IGOR0049

„Peg Perego Quad Polaris Outlaw IGOR0049“ – keturračių motociklas, skirtas šiek tiek vyresniems vaikams. Tai yra tikro „Polaris Outlaw“ mini atitikmuo, o jo dizainas visomis detalėmis primena originalą. Jį maitina 12 V / 8 Ah akumuliatorius, o bendras įkrovimo laikas yra 8 valandos.

Puikių amortizatorių dėka jis veiks bet kokį paviršių – tiek žvyrą, smėlį, žolę, tiek asfaltą. Tai idealus pasiūlymas tiems, kurie tiesiog nori pradėti savo nuotykius su tikrais keturračiais.

Prietaisas turi dviejų greičių greičių dėžę su papildoma atbulinės eigos pavara – pirmoji pavara yra 3,2 km / h, antroji – 6,5 km / h, o atbulinė – 3,2 km / h. Be to, šis modelis turi galinių ratų pavarą, kuri užtikrins puikią pramogą …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *