Geriausias kompresorius – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Šių produktų nebėra

„Fini MK 120-100-2M“

Antrasis mūsų reitingo modelis yra „Fini MK 120-100-2M“. Tai stūmoklinis kompresorius su vienpakopiu diržo pavara. Ši įranga pasiekia maksimalų 10 barų slėgį. Jo praktinis tūris yra 165 l / min. Kompresorius sveria 61,5 kg, matmenys 107 cm x 45 cm x 77 cm.

Prietaisą maitina vienfazis 230 V ir kompresoriaus variklio galia „Fini MK 120-100-2M“ yra 1,5 kW. Šio stūmoklinio kompresoriaus oro bakas yra 100 l. Tiek bako talpa, tiek prietaiso efektyvumas yra skirti profesionaliam darbui, tačiau nereikalaujama naudoti aukšto slėgio.

Nuomonės apie „Fini MK 120-100-2M“ kompresoriai sako, kad tai aukštos kokybės prietaisas, per 10 minučių pasiekiantis 10 barų. Vartotojams taip pat patinka šio modelio nešiojamasis pobūdis, taip pat tai, kad jį maitina viena fazė.

„Fini MK 120-100-2M“ yra alyvos kompresorius, kurio matmenys: 110 cm x 45 cm x 77 cm. Jo svoris yra 55 kg. Bako talpa yra 100 l. Modelio talpa yra 165 l / min.

Privalumai

Tylus veikimas:

Internete paskelbtos nuomonės rodo, kad įrangai būdingas tylus veikimas. Dėl to įrenginys mūsų neblaško ir nesukelia varginančio galvos skausmo.

Didelis bakas:

Pateiktame modelyje yra didelis bakas, todėl produktas tinka net vidutinio dydžio dirbtuvėms. Tai taip pat puikiai pasitarnaus meistriškai.

Būstas:

Daugelis žmonių tikina, kad šio kompresoriaus korpusas pagamintas iš labai geros kokybės medžiagų. Jie rodo atsparumą deformacijoms ir tinkamai apsaugo viduje esantį mechanizmą.

Bendradarbiavimas:

Kaip tikina gamintojas, prietaisas veikia su visais pneumatiniais įrankiais. Tai teigiamai veikia jo funkcionalumą.

Paprasta naudoti:

Šiuo modeliu lengva naudotis, todėl nepatyrę žmonės taip pat gali su juo susidoroti. Rinkinyje yra aiškus naudojimo vadovas.

Trūkumai

Transportiniai ratai:

Kai kurie žmonės sako, kad transporto ratai pagaminti iš ne pačių geriausių medžiagų, todėl jie gana greitai susidėvi.

Jei ieškote tinkamo alyvos kompresoriaus, mūsų straipsnis gali padėti jums rasti modelį. Sudarėme vartotojų rekomenduojamų kompresorių sąrašą. Įranga nusipelno ypatingo dėmesio „Metabo Basic“ 250–50 W. – gaminį galima naudoti namuose ir profesionaliose dirbtuvėse. Prietaisas turi manometrą, leidžiantį nuskaityti slėgį mašinoje. Modelis turi apsaugą nuo perkaitimo, todėl jį naudoti yra saugu. Kompresorius yra mobilus, nes turi du ratus ir guminę rankeną, leidžiantį jį patogiai perkelti. Prietaisą lengva naudoti ir jis įsijungia be jokių problemų, net kai jo variklis šaltas. Ne mažiau įdomus naudotojų pasirinktas alyvos kompresoriaus modelis yra „Airpress HL340-90 36844 / E“. Kompresoriaus variklis yra patvarus, todėl gali veikti ilgą laiką. Kompresorių naudoti yra saugu, nes jis turi šiluminę apsaugą. Gaminys gali būti naudojamas kartu su pneumatinėmis mašinomis ir ratų pumpavimui.

Kokį alyvos kompresorių pirkti?

Alyvos kompresoriai puikiai tinka namų ir profesionalioms dirbtuvėms, įskaitant. automobilių ar vulkanizavimas. Tinkamo veikimo ir talpos įrenginys mūsų nenuvils, todėl pirkinio nesigailėsime. Žemiau aprašėme visas svarbias alyvos kompresorių savybes, į kurias turite atkreipti dėmesį ieškodami praktinės įrangos.

Kokie yra alyvos kompresoriaus pranašumai?

Teigiama, kad alyvos kompresoriui reikia daug laiko reikalaujančios priežiūros, tačiau tai nėra visiškai tiesa. Prieš ir po kompresoriaus naudojimo turime jį išvalyti ir patikrinti bako alyvos lygį, tačiau tai nėra sudėtinga veikla. Be to, prižiūrint prietaisą, prailgėja jo ilgaamžiškumas ir leidžia mėgautis patikimu veikimu net keletą metų. Alyvos kompresoriai yra efektyvesni nei be alyvos, be to, juos lengva prižiūrėti (mes lengvai pasiekiame visas dalis). Reikėtų pridurti, kad tokio tipo įrangą galima naudoti įvairiai.

Galia

Prietaisas, kurio galia iki 2 AG, puikiai tinka namų ruošai. Įranga su galingesniu varikliu skirta daugiausia profesionaliam naudojimui. Turime prisiminti, kad galia iš tikrųjų neturėtų būti vienintelis veiksnys, turintis įtakos alyvos kompresoriaus pasirinkimui. Nors variklis yra viena iš svarbiausių kompresoriaus konstrukcijos dalių, ne tik jis lemia jo veikimo efektyvumą. Didelė galia ne visada suteikia daugiau suspausto oro, o tai lemia ir kiti parametrai.

Talpa

Įrangos efektyvumui ir sklandžiam veikimui, t. Y. Didelei daliai, koks alyvos kompresorius yra geriausias, įtaką daro, be kita ko, naftos bako talpa. Standartinė talpa yra 50 litrų, tačiau yra ir didesnių modelių, virš 100 litrų ar mažesnių. Tuo atveju, jei įrenginį ketiname naudoti atsitiktinai, mums nereikia labai didelio modelio. Tačiau talpa yra nepaprastai svarbi, jei kompresorius naudojamas daug valandų kiekvieną dieną, nes per dažnas bako pildymas greitai taps erzinantis.

Maksimalus darbinis slėgis

Maksimalaus darbinio slėgio vertė, taip pat kompresoriaus galia, turėtų būti pritaikyta pagal atliekamo darbo tipą. Paprastai tai yra nuo 8 barų iki 10 barų, o tai yra daugiau nei pakankamai, kad nuvalytumėte įrankius kompresoriaus pagalba arba pripūstumėte padangą automobilyje ar dviračiu.

Būstas

Dėl to, kad kompresoriai dažnai naudojami sunkiomis sąlygomis, jie turi tvirtus ir atsparius pažeidimams korpusus. Geriausias alyvos kompresorius pagamintas iš metalo arba geros kokybės plastiko, todėl ilgai atrodo estetiškai. Pirkdami tvirtą įrangą galime būti tikri, kad ji nebus greitai sugadinta net ir intensyviai naudojant.

Efektyvumas

Kuo didesnis įrangos veikimas, tuo greičiau galime atlikti darbą. Dėl šios priežasties šis parametras yra svarbesnis už galią, jo standartinė vertė svyruoja nuo 200 l / min iki 400 l / min, nors yra ir mažiau bei efektyvesnių modelių. Turėkite omenyje, kad kompresoriaus kaina priklauso nuo oro srauto, tačiau jei tai yra profesionaliam naudojimui skirtas prietaisas, jis turi veikti efektyviai.

Sukeltas triukšmo lygis

Ne visi gamintojai nurodo, kaip garsiai veikia jų siūloma įranga. Tačiau keliamo triukšmo lygis yra svarbus klausimas, nes jis lemia kompresoriaus naudojimo patogumą ir mūsų sveikatą. Prietaisas yra per garsus (virš 90 dB), todėl reikia nešioti apsaugines ausines ar ausų kištukus, kitaip galime patirti klausos problemų.

Matmenys ir svoris

Alyvos kompresoriai yra didesni nei įranga be alyvos, todėl yra ir sunkesni. Tačiau tai nereiškia, kad turėsime problemų perkeldami kompresorių. Galimi modeliai yra pakankamai kompaktiški, kad neužimtų per daug vietos. Be to, daugumoje jų pagrinde yra du ratai, leidžiantys laisvai judėti prietaisą ant grindų. Dėl šios priežasties net ir kompresoriai, sveriantys daugiau nei 30 kg, yra mobilūs.

Maitinimo laido ilgis

Kompresoriui reikia maitinimo jungties, o kad nesiskųstume dėl judėjimo laisvės apribojimo, turime įsigyti įrangą su kuo ilgesniu maitinimo laidu, mažiausias 1,5 m. Tai leis mums prijungti kompresorių prie lizdo nenaudojant ilgintuvo ir nereikia pertvarkyti dirbtuvių.

Manometras

Manometras yra matavimo prietaisas, naudojamas slėgio viršįtampiams valdyti. Kompresorius, kuriame sumontuota ši maža įranga, yra funkcionalesnis ir žymiai supaprastina darbą. Kai kurie kompresoriai turi ne vieną, o du manometrus, o tai garantuoja tikslesnes indikacijas.

Saugumas

Alyvos kompresoriuje, taip pat skirtame namų darbams, turėtų būti įrengta apsauga nuo perkaitimo. Variklio gedimas neleidžia toliau naudoti įrangos, o defekto pašalinimo išlaidos dažnai yra didelės. Pasirinktame kompresoriuje taip pat turi būti apsauga nuo perkrovos, kuri taip pat yra dažna kompresoriaus pažeidimo priežastis.

Suderinamumas su kitais įrenginiais

Alyvos kompresorius naudojamas ne tik padangų, čiužinių ir pan. Pumpavimui. Ši įranga taip pat gali būti prijungta prie dažų ar smėlio valymo pistoletų, pneumatinių kniedžių, poliravimo mašinų ir šlifuoklių. Jei ketinate naudoti kompresorių tokiu būdu, įsitikinkite, kad jis suderinamas su mūsų įrenginiais (maitinimo ir kiti parametrai turėtų būti panašūs).

Alyvos kompresoriai geromis kainomis

Kompresorių su 50 l bakeliu kaina siekia 600 PLN. Didesni įrenginiai kainuoja daugiau nei 1000 PLN, tačiau yra profesionalaus pobūdžio ir veikia efektyviau. Atsižvelgiant į tai, kad alyvos kompresorius gali žymiai padidinti dirbtuvių darbo patogumą, neturėtumėte per daug sutaupyti pirkdami.

Geriausi alyvos kompresoriai 2021 m

Kompresorius yra naudingas kiekvienoje dirbtuvėje ir namuose, nes jis turi daugybę paskirčių. Jei ieškote modelio sau, mūsų sąrašas tikrai bus naudingas. Mes sudarėme žemiau pateiktą alyvos kompresorių reitingą pagal vartotojų įvertinimus, kad galėtumėte susipažinti su ypač efektyviais kompresoriais.

„Metabo Basic“ 250–50 W.

„Metabo Basic 250-50 W“ yra alyvos kompresorius, tinkantis naudoti tiek profesionalams, tiek mėgėjams. Modelis gali būti naudojamas įvairiose dirbtuvėse, pavyzdžiui, prijungus oro įrankius. Šio gaminio variklio galia yra 1500 W.

Įrangoje yra įmontuotas manometras, leidžiantis greitai nuskaityti slėgį mašinoje – jo didžiausias slėgis yra 8 barai. Modelį lengva naudoti: jis įjungiamas specialaus jungiklio su apsauginiu vožtuvu dėka. Prietaisas yra apsaugotas nuo perkaitimo. Produkto įsiurbimo galia yra 220 l / min.

Kompresorius stovi ant dviejų ratų ir papildomų stovų, todėl stabilus. Patraukę specialią rankeną, galite lengvai …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *