Geriausi darbo batai – reitingai ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Darbiniai batai – Pirkėjo vadovas, reitingai ir testai

Jei ieškote tvirtų ir patvarių darbo batų poros, patekote į reikiamą vietą. Remdamiesi vartotojų nuomonės analize ir vertinimu, mes sukūrėme 5 geriausių saugos avalynės modelių reitingą. Patvarus ir patogus darbo batai NEO 82-117 jie įrodys save sunkių darbų metu. Jie pagaminti iš mikropluoštų, užtikrinančių gerą oro mainus. Batų padas yra neslystantis, stabilus ir atsparus kenksmingoms cheminėms medžiagoms. Sustiprintas nugaros ir pirštų dangtelis gerai apsaugo kojas. Tačiau batai yra patogūs dėka minkšto pamušalo viduje. Tačiau jei šis modelis jums nepatinka, rekomenduojame atkreipti dėmesį į gaminį Skubus 214 s1 Lady Line.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Pirkimo vadovas – kokius darbo batus pirkti?

Batai yra vienas pagrindinių visos darbo aprangos elementų. Jų užduotis, atsižvelgiant į jų profesiją, apims pėdos apsauga nuo toksinių medžiagų poveikio ar mechaninių sužalojimų. Jų pasirinkimas priklausys ne tik nuo darbo rūšies, bet ir nuo mūsų patogumo. Šio vadovo dėka sužinosite, kokius darbo batus pasirinkti, kad jie būtų patogūs ir tuo pačiu užtikrintų jūsų kojoms tinkamą saugos lygį.

Darbo vieta ir tipas

Nuolat apsipirkdami turime nepamiršti, kad mūsų pasirinkti batai tarnaus beveik kiekvieną dieną. Taigi jūs turite atsižvelgti į tai, kokius darbus atliekame, nes sandėlyje mums reikės kitokios avalynės ir net žemės darbams.

Kalbant apie dideles sales ir kitas sausas vietas, geriausia pasirinkti modelį, leidžiantį pėdai kvėpuoti. Mums nereikia labai sunkių batų, kurie papildomai atsparūs drėgmei.

Statybvietėje ar tiesiant kelius, darbo batai turėtų būti su šiek tiek aukštesniu batviršiu, kojų piršto dangteliu su plokšte ir kietu, atspariu pradūrimui padu. Dirbant lauke, kur dažnai būna sunkios sąlygos, geriausi darbo batai bus papildomai atsparūs vandeniui.

Kartais mums reikės šiek tiek kitokių, konkretesnių batų. Tai visų pirma taikoma tokiose pramonės šakose kaip elektros izoliacija, suvirinimas ir maisto perdirbimas. Tada modelis turi būti, pavyzdžiui, papildomai izoliuotas arba turi didesnį atsparumą cheminėms ar net ėsdinančioms medžiagoms.

Avalynės tipas

Svarstydami darbinių batų pirkimą, taip pat turime atsižvelgti į mus labiausiai dominančią rūšį. Čia galime išskirti tris pagrindines rūšis, ty saugią, apsauginę ir profesionalią avalynę.

Apsauginiai bateliai turi specialų piršto dangtelį su paklode, kuris atlaiko 200 J ar net didesnį slėgį. Be to, jie vienu metu atsparūs 15 kN gniuždymo jėgai. Jie pažymėti S raide.

Apsauginiai batai taip pat yra su pirštų dangteliais, atlaiko 100 J. slėgio jėgą. Tai gali apsaugoti kojas nuo suspaudimo 10 kN jėga ir yra pažymėti raide P. Tačiau profesionalūs batai neturi piršto dangtelio, todėl jie dažniausiai naudojami tose vietose, kur jiems nėra pavojaus sutraiškyti pėdą. Jei mus domina tokio tipo avalynė, turime ieškoti „O“ raidės.

Saugumo klasė

Darbo ir saugos batai dažnai turi papildomus ženklus, po kuriais slepiamos jų savybės. Paprastai priimame skirstymą į 4 saugumo klases:

SB – batai užtikrina pagrindinį apsaugos lygį;

S1 – avalynė, pagaminta iš medžiagų, kurios nekaupia elektrostatinių krūvių, su uždara kulno sritimi ir energijos sugėrimo sistema pado gale;

S2 – šis modelis užtikrina pagrindinę apsaugą, nes, kaip ir S1 klasėje, jis yra nepralaidus vandeniui ir nepermirksta;

S3 – batai, pasižymintys tokiomis savybėmis kaip S2 klasė, be to, turi sustiprintą padą su giliu protektoriumi.

Vienintelis

Vienas iš svarbiausių elementų darbo batų atveju yra vienintelis. Būtent medžiaga, iš kurios ji buvo pagaminta, lemia saugos lygį. Tai taip pat turi didelę įtaką avalynės patogumui. Šiuo metu rinkoje esančių modelių padas paprastai yra pagamintas iš vienos iš kelių rūšių plastiko. Mes galime rinktis iš: poliuretanas (PU), dvigubo tankio poliuretanas (PU / PU), poliuretano ir nitrilo gumos derinys (PU / NITRILAS).

Batai, kurių padas pagamintas iš poliuretano, užtikrina pagrindinį apsaugos lygį nuo pėdų pažeidimų, jų šiluminė varža siekia 100 laipsnių C. Naudojant dvigubą šios medžiagos sluoksnį, padas atsparesnis pradūrimams. Jei naudojamas poliuretano ir nitrilo kaučiukas (kuris yra išoriniame sluoksnyje), mes turime apsaugą nuo žalingo cheminių medžiagų poveikio ir aukštos temperatūros.

Batų paviršius

Perkant batus taip pat svarbi išorinė medžiaga. Galime rinktis iš daugybės modelių, pagamintų iš odos, tekstilės ar plastiko.

Odiniai batai yra dažniausiai pasirenkami, nes jie yra patvarūs, patogūs ir atsparūs įvairių rūšių pažeidimams. Be to, tai gali suteikti avalynei elegantiškesnę išvaizdą, o tai gali būti svarbu, pavyzdžiui, moterų atveju.

Tačiau iš kitų medžiagų pagaminti modeliai taip pat gali gerai atrodyti ir gerai apsaugoti pėdą. Tiesą sakant, kokie darbo batai yra geriausi, priklauso ne tik nuo darbo vietos ir rūšies, bet ir nuo mūsų skonio.

Darbiniai batai geromis kainomis

Darbinių batų kainų diapazonas gali būti gana didelis, nes jo kaina priklauso nuo prekės ženklo ar pačių savybių. Taip pat gali būti svarbi paviršiaus medžiaga, piršto dangtelio buvimas ir pado storis. Pirkdami negalite vadovautis tik kaina, nes pasirinkę pigiausią modelį galime pakenkti sau, o ypač kojoms, labai.

Batai iš odos, mikropluošto ar kitų panašių medžiagų paprastai kainuoja apie 60–300 PLN (šiame asortimente galime lengvai rasti visų saugos klasių modelius).

Kalbant apie batus su aukštu batviršiu arba su specifinėmis savybėmis (pvz., Su papildoma žiemos izoliacija), mes paprastai turime mokėti beveik tiek pat, t. Y. 100–300 PLN.

5 geriausi darbo batai. Nuomonės 2021 m

Geri drabužiai ir batai yra labai svarbūs dirbant. Tai ne tik patogumas, bet ir tinkama pėdos ir kūno apsauga. Ypač tada, kai darbe naudojame sunkią įrangą, kuri gali paslysti ant kojos. Geras batas jį apsaugos ir suteiks mums ergonomikos bei stabilumo. Todėl šioje apžvalgoje pristatome penkis geriausius darbinių batų modelius.

1. Darbiniai batai NEO 82-117

Jei atliekate darbą, kuriam atlikti reikia naudoti asmenines apsaugos priemones, raginame įsigyti darbo batus „NEO 82-117“. Jie yra patogūs, patvarūs ir saugūs. Aulas yra pagamintas iš oro medžiagos, užtikrinančios gerą oro vėdinimą. Dėl to pėda neperkaista ir neprakaituoja. Padas pagamintas iš EVA putplasčio, kuris užtikrina gerą smūgių sugėrimą ir sukibimą su bet kokiu paviršiumi. Siekiant didesnio naudojimo patogumo, interjeras apdailinamas minkštu užpildu.

NEO batai gerai apsaugo pėdą nuo traumų, nes turi sustiprintą nugarą ir plieninį apmušalą ant piršto. Avalynė turi CE sertifikatą, patvirtinantį, kad produktas veikia visomis sąlygomis. Batai žemi, siekia iki kulkšnies, todėl nevaržo judesių. Padas turi SRA atsparumo slydimui reitingą, o tai reiškia, kad jis atsparus slydimui net ir labai nepalankiomis sąlygomis. Be to, jis yra apsaugotas nuo žalingo naftos ir benzino poveikio.

NEO darbo batus įsigiję vartotojai yra patenkinti pasirinkimu, nes avalynė veikia visomis sąlygomis. Jis yra stabilus, patvarus ir gerai apsaugo pėdą. Batai yra patogūs, netrina odos ir tinkamai sugeria smūgius.

NEO 82-117 darbo batai yra įvairių dydžių. Jie turi neutralią spalvų schemą, yra pilkos spalvos su oranžiniu įdėklu, viršutinėje dalyje nėra atspindinčių elementų.

Privalumai

Kvėpuojanti medžiaga:

Batviršis pagamintas iš mikropluošto, pasižymintis dideliu kvėpavimu, užtikrina tinkamą oro vėdinimą. Dėl šios priežasties pėda neprakaituoja bato viduje.

Sustiprintas nugaros ir pirštų dangtelis:

Stabili bato užpakalinė dalis ir plieninis įdėklas ant piršto gerai apsaugo pėdą nuo traumų, kurias sukelia sunkūs ir aštrūs daiktai.

Neslystantis padas:

Batai gerai tinka ant bet kokio tipo žemės, taip pat ant labai slidaus paviršiaus.

Amortizacija:

Padas sugeria smūgius nuo žemės, todėl batai puikiai tinka statybvietėms ir gamykloms, kuriose dirba sunkioji technika.

Atsparumas dilimui:

Batas turi atsparų dilimui padą, kuris papildomai apsaugotas nuo kenksmingo aliejų ir benzino poveikio.

Trūkumai

Neperšlampamas:

Medžiaga, iš kurios gaminami batai, nėra atspari vandeniui, todėl avalynė sušlampa dirbant per lietų ar užlietoje vietovėje.

2. „Urgent 214 S1 Lady Line“ batai

Geri ir pigūs „Urgent 214 S1“ darbo batai yra dar vienas produktas mūsų sąraše. Jie turi metalinį piršto dangtelį ir uždarą kulno sritį, kuris suteikia vartotojui tinkamą atramą pėdai ir jos apsaugai avarijos atveju. Šis modelis pasižymi antistatinėmis savybėmis ir sugeria kulne energiją.

Aulas pagamintas iš nubuko odos, o padas pagamintas iš gumos, kuri yra neslidi ir labai atspari aukštai ir žemai temperatūrai. Tai ypač svarbu dirbant statybvietėje, dirbtuvėse ar kitose vietose, kur mūsų kojas gali paveikti pavojingi išoriniai veiksniai. Tai puikus pasiūlymas žmonėms, kurie ieško patogios ir saugios avalynės statybų aikštelėse.

Puikiai apsaugo viršutinę ir apatinę pėdos dalį nuo traumų ar pažeidimų. Batas yra 36-41 dydžio. Savo reitinguose vartotojai pabrėžia, kad tai aukštos kokybės modelis, pasižymintis labai geromis savybėmis. Tuo pačiu metu jis yra patogus ir suteikia komfortą daugelį darbo valandų.

Skubus 214 …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *