Geros ausinės žaidėjams iki 150 PLN – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Prieš perkant tam tikrą įrangą, verta pasidomėti vartotojų atsiliepimais. Tačiau mes žinome, kad ne visi turi tiek laisvo laiko. Todėl nusprendėme pažvelgti į žaidėjų ausines, kurios yra rinkoje, atsižvelgiant į vartotojų komentarus. Mūsų analizė rodo, kad geriausias modelis yra „Sharkoon Skiller SGH1“. Prietaisas turi ilgą maitinimo laidą, kurio dėka niekas nevaržo mūsų judesių. Verta pridurti, kad kabelis pagamintas iš patvarių medžiagų, o tai sumažina jo sugadinimo riziką. Produktas parduodamas komplekte su keičiamais ausų pagalvėlėmis. Komplekte taip pat yra patogus dėklas, kuris tvirtina įrangą ją nešant. Jei pateiktas modelis nevisiškai pateisina jūsų lūkesčius, pažvelkite į kitus produktus, kurie buvo įtraukti į mūsų reitingą. Žaidėjų ausinės reitinge užėmė antrąją vietą „Natec Genesis HX66 Virtual“. Tai prietaisas, turintis garso plokštę, taip pat ištraukiamą mikrofoną. Modelyje yra patogus, reguliuojamas galvos diržas.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurias žaidėjų ausines iki 150 PLN turėtumėte pasirinkti?

Vis daugiau žmonių laisvalaikiu žaidžia kompiuteriu. Technologija yra tokia pažangi, kad galime grožėtis ne tik detaliais vaizdais, bet ir mėgautis garsais, tarsi būtume kitame pasaulyje. Raktas norint padidinti mūsų patirties intensyvumą yra investuoti į geriausias žaidėjų ausines iki 150 PLN 2021 m. Jei turite abejonių, kaip rasti gerą modelį, rekomenduojame perskaityti mūsų vadovą. Čia rasite daug patarimų, į ką atkreipti dėmesį perkant.

Prieš eidami į parduotuvę, turite žinoti, kad rinkoje yra kelių tipų ausinės. Pirmasis tipas yra atviri gaminiai be garso izoliacijos. Tai reiškia, kad žaisdami išgirsite garsus iš išorinio pasaulio. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad dėl atviro dizaino ausis geriau vėdinama.

Antrasis tipas yra pusiau atviri įrenginiai, kurie siūlo labai subalansuotą garso garsumą. Triukšmas nėra visiškai izoliuotas nuo aplinkos, tačiau pusiausvyra yra gera.

Geriausios ausinės, skirtos grotuvams iki 150 PLN, yra lengvos, todėl jos neapsunkina mūsų galvos. Daugelis žmonių prieš pirkdami prietaisus išbando elektronikos parduotuvėse.

Uždari modeliai yra trečiasis tipas. Dėl savo išvaizdos jie labai gerai izoliuoja aplinkinį garsą. Tai visą dėmesį skiria žaidimui. Jei esate pasiryžęs įsigyti būtent tokią įrangą, įsitikinkite, kad jos svoris nėra per didelis. Sunkios ausinės labai apkrauna ausis, todėl po kelių valandų žaidimo pajusite diskomfortą.

Patogus aksesuaras, suteiksiantis geresnę žaidimų patirtį, yra mikrofonas. Jo dėka žaidėjas galės bendrauti su draugais ir keistis patarimais. Be to, įmontuotas mikrofonas leis jums įrašyti savo balsą, jei norite transliuoti.

Žmonėms, kuriems rūpi aukščiausia garso kokybė, rekomenduojame įsigyti ausines su USB garso plokšte. Tai leidžia pagerinti atkuriamo garso kokybę. Dėl to žaidėjas išgirs oro ar lapų švilpimą vėjyje, kuris užtikrins nepamirštamą patirtį.

Ausinės žaidėjams iki 150 PLN – reitingas

„Sharkoon Skiller SGH1“

Jei esate aistringas žaidėjas, jums tikrai reikia geros kokybės ausinių. Įdomus modelis, į kurį verta investuoti, yra „Sharkoon Skiller SGH1“.

Mikrofonas yra puikus įrangos pranašumas, kurio dėka vartotojas turi galimybę bendrauti su kitais žaidėjais. Tačiau galima lengvai jį išardyti, jei ausinės bus naudojamos tik muzikos klausymui.

„Sharkoon Skiller SGH1“ modelis pagamintas iš aukštos kokybės dirbtinės odos, užtikrinančios tinkamą ventiliaciją. Tai reiškia, kad žaisdami ausys mažai prakaituoja, o tai labai teigiamai veikia naudojimo patogumą. Be to, medžiaga yra minkšta, todėl nedirgina odos ir jos netrina, todėl net žaidimo valandos nesukelia nepatogumų.

Pirkdamas vartotojas gaus 2 pintus kabelius. Tai leis prijungti ausines prie bet kurio įrenginio (konsolės, išmaniojo telefono ar nešiojamojo kompiuterio). Kabeliai yra su nuotolinio valdymo pulteliu, leidžiančiu greitai reguliuoti muzikos garsumą.

Šios elegantiškos ausinės grotuvams už gerą kainą yra labai įdomus produktas, kurį vertina vartotojai. Uždara struktūra gerai izoliuoja garsus nuo aplinkos, todėl naudoti yra patogu.

„Sharkoon Skiller SGH1“ yra labai geros ausinės žaidėjams iki 150 PLN. Maitinimo laido ilgis yra 3,6 m. Modelis juodas.

Privalumai

Papildomi priedai:

Pirkdami šią įrangą, komplekte gausime papildomą porą medžiaginių ausinių, pagamintų iš dirbtinės odos. Pažeidus ausines, jas galėsime pakeisti nemokamai.

Byla:

Rinkinyje yra apsauginis dėklas iš malonių medžiagų, kuris leis saugiai gabenti ausines. Taigi galėsime įdėti gaminį į kuprinę ar krepšį ir nesijaudinti, kad jį sugadinsi.

Ausinės:

Patogios, tinkamai minkštos ausinės reiškia, kad net kelios valandos, praleistos ausinėse, nesukelia nepatogumų.

Mikrofonas:

Daugelis žaidėjų vertina aukštos kokybės mikrofoną ant ausinių. Tai garantuoja nenutrūkstamus pokalbius.

Suderinamumas:

Modelis turi dviejų tipų antgalius, todėl jį galima prijungti praktiškai prie bet kokios įrangos. Todėl pateiktos ausinės laikomos funkcionaliomis.

Trūkumai

Nuotolinis:

Ant kabelio yra nuotolinio valdymo pultas, kuris, be kitų, leidžia aparatūros garsumo valdymas. Kai kurie žmonės mano, kad šis elementas nėra tvirtai pagamintas, be to, jis pasirodo per mažas.

„Natec Genesis HX66 Virtual“

„Natec Genesis HX66 Virtual“ modelis yra moderni ausinė, pritaikyta žaidėjų poreikiams. Produktas yra labai elegantiško dizaino, todėl atrodys gerai. Dominuojanti spalva yra juoda, tačiau ant korpuso taip pat yra raudonų elementų.

Produktas yra su ištraukiamu mikrofonu, todėl žaidimo metu daug lengviau bendrauti su kitais žaidėjais. Be to, modelis garantuoja erdvinį garsą, todėl išgirsite net menkiausią kalavijo švilpimą. Be to, ausinėse yra įmontuota garso plokštė, kuri dar labiau pagerina žaidimų patirtį. Tai reiškia, kad kiekvienas grotuvas (nepriklausomai nuo savo kompiuterio parametrų) gali mėgautis aukščiausia garso kokybe. Gamintojas užtikrina, kad garsai būtų labai izoliuoti nuo aplinkos, todėl grotuvas gali visiškai sutelkti dėmesį į užduotį. Be to, įrenginyje yra speciali triukšmo mažinimo galimybė.

Įrangos privalumai taip pat turėtų apimti odos ir minkštų pagalvių naudojimą gamyboje, o tai reiškia didelį žaidimo patogumą. Pasak vartotojų, produktas gerai veiks daugelį žaidimų valandų.

„Natec Genesis HX66 Virtual“ žaidimų ausinės yra juodos ir raudonos. Maitinimo laido ilgis yra 2,5 m. Modelyje yra įmontuotas mikrofonas.

Privalumai

Kabelis:

Daugelis žmonių patvirtina, kad prie ausinių pritvirtinto kabelio kokybė yra labai gera. Todėl neturime jaudintis dėl šio komponento sugadinimo, o tai gali ne tik paveikti garso kokybę, bet ir užkirsti kelią įrangos naudojimui.

Garso plokštė:

Pateiktame modelyje yra garso plokštė, kuri daro modelį profesionalesnį. Vartotojas gali pasirinkti išplėstinius nustatymus ir taip pritaikyti ausines pagal savo pageidavimus.

Mikrofonas:

Mikrofonas yra nepaprastai naudingas elementas žaidžiant internete. Įrangą išbandę žmonės nurodo, kad mikrofono siūloma garso kokybė yra patenkinama.

Galvos juosta:

Reguliuojamas galvos diržas leidžia vartotojui pritaikyti ausines pagal savo galvos formą. Todėl naudojant modelį neslysta.

Trūkumai

Patogumas:

Keliuose komentaruose galite perskaityti, kad ausinės nėra patogios ir dirgina odą.

„Snab Overtone HS-42M“

Šiuolaikinės ir labai elegantiškos „Snab Overtone HS-42M“ ausinės yra vieni populiariausių gaminių. Tai uždaras modelis, todėl visi garsai iš aplinkos yra duslūs.

Vienas pagrindinių įrangos pranašumų yra jos dizainas. Korpusas pagamintas iš juodo plastiko, o vidinis sluoksnis išklotas mėlynomis putomis. Veliūriniai auskarai ne tik gerai atrodo, bet ir neslegia galvos, juos dėvėdami, todėl jie įrodys save daugelio žaidimo valandų metu. Medžiaga garantuoja pakankamą vėdinimą, todėl jums nereikės jaudintis dėl prakaito prakaito.

Dėl mažos varžos gaminį galima naudoti su bet kokiu elektroniniu prietaisu (nešiojamuoju kompiuteriu, konsole ar mp3 grotuvu), nes perduodamo garso kokybė išlieka aukšta. Ausinės labai gerai atkuria sunkius bosus, todėl jos įrodys save klausydamosi bet kokios rūšies muzikos.

Elegantiškas dizainas ir atkuriamo garso kokybė yra pagrindiniai privalumai, kuriuos vertina vartotojai. Be to, pateikta įranga pasiteisins per daugelį naudojimo valandų, nes yra pagaminta iš minkštų medžiagų, švelnios odai.

„Snab Overtone HS-42M“ yra juodos ir mėlynos spalvos grotuvo ausinės. Modelyje kabelyje yra mikrofonas. Produktas parduodamas rinkinyje su dangčiu.

Privalumai

Svoris:

Pateikiamos ausinės sveria 270 g. Dėl savo lengvumo jos beveik nepastebimos ir taip garantuoja komfortą naudojant.

Ausinės:

Daugelis žmonių pabrėžia, kad ausų kaušeliai yra patogūs. Be to, jie pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, kad mūsų oda neprakaituotų, o tai gali sukelti nepatogumų.

Vykdymas:

„Snab Overtone HS-42M“ modelis yra pagamintas estetiškai, todėl tikrai patiks daugeliui žmonių. Produkto korpusas yra atsparus įbrėžimams, o tai užtikrina, kad įranga atrodys gražiai daugelį mėnesių.

Trūkumai

Mikrofonas:

Tam tikra grupė …

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *