Geriausias nuotraukų spausdintuvas

Kai atostogaujame, daugelis iš mūsų nufotografuoja daugybę nuotraukų, kurias vėliau kaupiame standžiuosiuose diskuose arba telefono atmintyje. Tačiau verta juos atspausdinti ir jais dekoruoti kambarį, kad visada atsimintumėte gražų laiką, kurį praleidote. Todėl gerai, kad namuose yra geras nuotraukų spausdintuvas, kurį galime naudoti bet kuriuo metu. Žemiau rasite mūsų parengtą sąrašą, kurį sukūrėme remdamiesi vartotojų nuomone. Nurodė interneto vartotojai „Epson Stylus“ kaip geriausias prietaisas rinkoje. Tai geros kokybės spausdintuvas, galintis apdoroti kelių rūšių popierių. Įranga yra ne tik efektyvi, bet ir garantuoja greitą darbą. Visi spaudiniai yra aukštos kokybės ir sodrūs. Be to, produkto energijos suvartojimas yra mažas, todėl jis nesudaro papildomų išlaidų. Savo reitinge užėmėme antrą vietą „Polaroid ZIP SB3103“. Tai yra nedidelis spausdintuvas, kurį galite prijungti prie savo telefono ir spausdinti nuotraukas iš „Facebook“ ar „Instagram“. Šią mašiną naudojantys spaudiniai yra aiškūs ir pasižymi ryškiomis spalvomis. Didžiausias prietaiso privalumas yra greitas darbas, todėl nuotrauka galėsite mėgautis jau po kelių minučių jos padarymo.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį nuotraukų spausdintuvą pirkti?

Pirkinių vadovas

Kiekvienas kompiuterio vartotojas žino, kad spausdintuvas nėra spausdintuvas. Vieni puikiai tinka spausdinant dokumentus, kiti – universaliam naudojimui namuose, kiti, kai mums reikia spausdinti daug ir greitai. Nuotraukoms atsispausdinti reikia ir spausdintuvo – nuotraukų specialisto. Paklausus koks geriausias foto spausdintuvas, sunku vienareikšmiškai atsakyti ir nurodyti konkretų modelį. Tačiau mes priimame šį iššūkį ir pateikiame vadovą, kuriame nurodome savybes, į kurias reikėtų atsižvelgti perkant nuotraukų spausdintuvą.

Likimas

Vis dažniau nuotraukų spausdintuvai dedami į foto parduotuves, o ne anksčiau naudotus miniatiūrinius. Tokie prietaisai pasižymėjo dideliu efektyvumu, bet ir labai didele kaina. Šiais laikais į popierių perkeltų nuotraukų skaičius gerokai sumažėjo, todėl fotografai yra pirmieji nuotraukų spausdintuvų vartotojai.

Gamintojai atsakė į fotografų poreikius gamindami profesionalius nuotraukų spausdintuvus. Toks spausdintuvas sukurtas taip, kad atlaikytų didelę apkrovą, o jo atspaudai yra patvarūs ir neblunka veikiami šviesos. Toks spausdintuvas pasižymi ir natūraliomis spalvomis, kurios pasiekiamos specialių rašalų ar dažų dėka. Naudojant profesionalius spausdintuvus, spausdinimo kaina yra mažesnė nei mėgėjų spausdintuvų, nes tokia įranga turi didelius rašalo rezervuarus, kurių dėka, investuodamas vieną kartą, fotografas turi mažesnes pirkimo ir eksploatavimo išlaidas.

Būstą taip pat galima nusipirkti geros kainos nuotraukų spausdintuvas, eksploatacijos kaina yra didesnė už profesinę kainą, tačiau klientas yra mažiau finansiškai apkrautas vienu metu. Šių nuotraukų kokybė gali nesiskirti nuo spausdintų nuotraukų spausdinimo tarnyboje. Viskas priklauso nuo to, į kokį modelį investuosime.

Spausdintuvų tipai

Populiariausi ir fotografijai laikomi geriausiais yra rašaliniai spausdintuvai. Tačiau tarp nuotraukų spausdintuvų vartotojui tenka didžiausi eksploatacijos kaštai, tačiau jų įsigyti yra nebrangu. Šio tipo spausdintuvai taip pat gana lėtai spausdinami. Štai kodėl tokie įrenginiai gerai veikia visur, kur skubėjimas nėra prioritetas. Šie spausdintuvai turi platų dydžių asortimentą, kurį galima spausdinti. Pradedant A2 formatu, baigiant labai mažais. Šis spausdintuvo modelis taip pat nesukelia problemų keičiant rašalo kasetes, be to, jie yra patys tyliausi nuotraukų spausdinimo modeliai. Taigi, jei planuojate įsigyti namą, kad kartais išspausdintumėte kai kurias nuotraukas kaip fotografas mėgėjas, tai jums tinkamas pasirinkimas.

Spausdintuvo veikimo poveikis priklauso ir nuo eksploatacinių medžiagų. Pavyzdžiui, rašaliniai spausdintuvai turi dviejų tipų dažus. Tai yra dažų dažai, kurie puikiai prasiskverbia į popierių, nes jie tirpsta vandenyje, todėl puikiai tinka nuotraukų spausdinimui, tačiau po laiko spaudiniai išnyksta. Tačiau dažų dažai suteikia daugiau informacijos apie spaudinį, taip pat didesnį spalvų spektrą, be to, jie yra pigesni nei pigmentiniai dažai. Pigmentiniai dažai turi mikrogrūdelių struktūrą, o tai reiškia, kad jie taip neįsiskverbia į popierių, tačiau yra atsparesni šviesai ir neblunka. Tai yra pagrindinis jų pranašumas.

Lazerinio spausdintuvo spausdinimo kokybė neprilygsta rašaliniams spausdintuvams. Tačiau jo veikimas yra daug pigesnis nei rašalinio spausdintuvo, nors pats pirkimas žymiai viršija rašalinio spausdintuvo kainą. Lazerinio spausdintuvo naudojamos spalvos pateikiamos miltelių pavidalu, todėl spausdinant spalvų perėjimai yra mažiau lygūs. Tačiau jie gerai veikia, kai per trumpą laiką reikia daug spaudinių. Taip pat vis dažniau pasirodo labai pažangūs nuotraukų lazeriniai spausdintuvai. Bet tai yra labai brangūs prietaisai. Jų spaudinių kokybė nesiskiria nuo rašalinių spausdintuvų, be to, jie pasižymi dideliu efektyvumu.

Dažų sublimacijos nuotraukų spausdintuvai yra profesionalūs nuotraukų spausdintuvai. Taikant šią technologiją, atspausdintos nuotraukos yra padengtos apsaugine folija, kurios dėka jos atrodo lygiai taip pat, kaip prieš metus sukurtos nuotraukos iš filmo gamykloje ant fotopopieriaus. Jie atsparūs pažeidimams, drėgmei ir UV spinduliams. Spausdintuvo kokybė taip pat leidžia aukštos raiškos ir geros kokybės spaudinius. Spausdinimo išlaidos taip pat nėra labai didelės, nors pati prietaiso kaina gali jus išgąsdinti. Deja, pagrindinis šio tipo spausdintuvo trūkumas yra tai, kad didžiausias jo palaikomas formatas yra 20 x 30 cm.

Veiklos išlaidos

Įdomu, kokį nuotraukų spausdintuvą pasirinkti, negalima ignoruoti einamųjų išlaidų. Dažnai nusprendžiame įsigyti įrenginį, pirkdami patikrinę jo kainą. Tačiau spausdintuvas yra įrenginys, turintis pastovias išlaidas, todėl prieš pirkdami turėtumėte su jais susipažinti. Nuotraukų spausdinimo kainą sudaro sunaudoto popieriaus ir rašalo (dažų), kuriuos naudojame nuotraukai spausdinti, kaina. Taigi būtina išsiaiškinti, kokia rašalo talpyklų talpa ir kiek spaudinių yra.

Taip pat gerai patikrinti, ar juos reikia keisti atskirai, ar kai baigsis vienas rašalas, reikia pakeisti rinkinį. Tuo pat metu siūlome atsižvelgti į originalių rašalų (dažų) kainą, nes pakeičiant dažniausiai būna prastesnės kokybės spaudiniai, o nuotraukų kokybė gali pasirodyti nepriimtina.

Kiti parametrai, turintys įtakos spaudinių kokybei ir patogumui

Spaudos skiriamoji geba yra nepaprastai svarbus parametras nuotraukų kokybės kontekste. Kuo didesnė skiriamoji geba, tuo ryškesnis ir trapesnis bus spaudinys, tuo geresnės bus spaudinio spalvos. Turėdami aukštą skiriamąją gebą, taip pat galite lengvai padidinti savo nuotraukas, nepakenkdami jų kokybei. Skyrai įtakos turi rašalo lašelių dydis. Pavyzdžiui, jei skiriamoji geba yra 9600 x 2400 dpi, lašo dydis turi būti 1 pl.

Popieriaus dydis ir storis taip pat yra parametrai, į kuriuos turite atkreipti dėmesį. Kaip rašėme, rašaliniai spausdintuvai turi platų formatų spektrą, o lazeriniai spausdintuvai nemėgsta pernelyg storų popierių. Kai jūsų lūkesčiai skiriasi nuo standarto, ypač atkreipkite dėmesį į popieriaus dydį ir storį. Daugelis nuotraukų spausdintuvų palaiko dydžius nuo 10 x 15 cm iki A4.

Mes jau aprašėme spausdintuvų tipus pagal jų gamybos technologiją. Tačiau, kad būtų patogiau naudotis, vis tiek turime aptarti jų dydį. Dauguma spausdintuvų yra stacionarūs, kai kurie iš jų, pavyzdžiui, lazeriniai spausdintuvai, yra net gana dideli. Apskritai tai yra įrenginiai, kuriuose taip pat yra įmontuotas skaitytuvas, o nuotraukas galima spausdinti įvairiais formatais. Tačiau rinkoje yra ir mobiliųjų nuotraukų spausdintuvų. Šie modeliai yra tinkami transportuoti ir naudojami geros kokybės ir mažų formatų nuotraukų spausdinimui.

Papildomos funkcijos

Kad spausdintuvas būtų visiškai funkcionalus vartotojui, jis taip pat turėtų turėti keletą naudingų papildomų funkcijų. Pavyzdžiui, labai naudinga, jei mūsų spausdintuvas turi galimybę spausdinti tiesiai iš fotoaparato. Arba jis turi CD ir DVD adapterį nuotraukoms spausdinti tiesiai iš diskų. Taip pat patogu valdyti per LCD ekraną. Lengviau rasti reikiamą funkciją, kai spausdintuvas rodo nustatymus. Taip pat atkreipkite dėmesį į tai, ar jūsų dėmesį patraukęs spausdintuvas gali būti prijungtas prie kompiuterio, išskyrus laidą. Naudinga prisijungti per „Wi-Fi“ ar „Bluetooth“ arba infraraudonųjų spindulių ryšį.

Geriausi nuotraukų spausdintuvai 2021 m

Nors dažniausiai rengiame ekskursijų nuotraukas nuotraukų parduotuvėse, kartais mums reikia skubių spaudinių. Kai norime išsaugoti prisiminimus ar greitai atsispausdinti nuotraukas projektui, specialus spausdintuvas gali būti gelbėjimas nuo bėdų, kurio dėka galime greitai ir nebrangiai atsispausdinti mums reikalingas nuotraukas. Kokia įranga bus geriausia? Patikrinkite mūsų nuotraukų spausdintuvų reitingą ir pasirinkite tinkamą modelį.

Mūsų rekomendacijos

„Epson Stylus“

„Epson Stylus“ modelis yra labai geras nuotraukų spausdintuvas, kurio galia siekia 1500 W. Vienspalvio ir spalvoto spausdinimo raiška yra 5760 dpi x 1440 dpi. Produktą išskiria galimybė prijungti iki 6 rašalo talpyklas. Štai kodėl jūsų atspaudai bus išskirti intensyviomis spalvomis.

Vartotojas gali lengvai prijungti spausdintuvą prie savo išmaniojo telefono ar fotoaparato, kad ten atspausdintų nuotraukas. Įranga palaiko šiuos formatus: A3, A4, A5, A6, B3 ir C6. Modelis taip pat turi galimybę spausdinti ant kompaktinių ir DVD diskų. Naujoviškos technologijos dėka ant gaminio gaunamas 1,5 pl. Lašelių dydis. Todėl galite mėgautis labai detaliu vaizdu be …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *