Kategorijos
Uncategorized

Kvėpavimo monitorius. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Tėvai, norintys suteikti savo vaikams aukštą saugumo lygį ir yra susirūpinę dėl staigios kūdikių mirties sindromo, rekomenduojame mūsų reitingą. Jame pateikiame keletą efektyvių kvėpavimo monitorių, kurie prireikus informuos apie mažylio apnėją. Modelis yra sąrašo viršuje „BabySense“ 7. Jį maitina baterijos, todėl nėra rizikos, kad lovelėje gulintis kūdikis liečiasi su laidais. Rinkinyje yra centrinis blokas su mirksinčiu šviesos diodu ir dviem jautriais jutikliais. Monitorius įsijungia, kai per 20 sekundžių neaptinkama kvėpavimo judesių arba kvėpavimo dažnis yra mažesnis nei 10 per minutę. Įranga sukuria labai garsų garsinį signalą, kurį galima išgirsti visuose namuose. Antrąją vietą užima prietaisas Snuza Hero MD. Jis taip pat maitinamas baterijomis ir teigiamai vertina Motinos ir vaiko institutą. Monitorius tvirtinamas prie mažylio kūno ar drabužių, o tai reiškia, kad jo nereikia dėti po lovos čiužiniu.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį kvėpavimo monitorių pirkti?

Pirkinių vadovas

Daugelis jaunų motinų pripažįsta, kad negali rasti ramybės, net kai jų kūdikis saugiai miega savo lovelėje. Klausyti minkšto kūdikio kvėpavimo yra kasdienybė moterims. Iš tiesų, gilaus miego fazėje naujagimis kvėpuoja visiškai tyliai ir be garso. Kartais mūsų ranka ant mažo kūno suteikia tikrumo. Deja, yra rizika, kad kūdikis pabus ir jam bus sunku vėl užmigti.

Viso pasaulio problema yra vadinamųjų atsiradimas Staigi kūdikio mirtis (SIDS), kai miegant kūdikis nustoja kvėpuoti. Kad nerimaujantys tėvai per anksti neprarastų sveiko proto ir aiškaus mąstymo, gamintojai praturtino rinką kūdikio kvėpavimo matavimo prietaisais – kvėpavimo monitoriais. Šie taupymo prietaisai registruoja kiekvieną kvėpavimą ir signalą, kai per tam tikrą laiką nebuvo užfiksuotas įkvėpimas ar judesys.

Yra keletas matavimo prietaisų tipų, kurių kiekvienas turi skirtingus parametrus. Norėdami padėti jums pasirinkti geriausią monitorių, mes sukūrėme vadovą, kuriame jums pasakysime, kurį kvėpavimo monitorių pasirinkti.

Tipai

Rinkoje yra stacionarių ir nešiojamų modelių. Pastarieji yra maži prietaisai, pritvirtinti prie kūdikio drabužių ar sauskelnių taip, kad jie būtų arti bambos. Šio tipo monitorių pranašumas yra tai, kad jie registruoja kvėpavimą net tada, kai kūdikis yra už savo lovos. Be to, žadintuvas neįsijungia, kai imame kūdikį ant rankų, nes jutiklis nuolat gauna signalus apie jos kvėpavimą. Tačiau prietaisai stacionarūs montuojami po vaikišku čiužiniu.

Maitinimo sistema – kuris kvėpavimo monitorius yra geriausias?

Daugumoje monitorių kaip maitinimo šaltinis naudojamos AA baterijos. Jų gyvenimo trukmė priklauso nuo daugelio veiksnių ir svyruoja nuo trijų iki dvylikos mėnesių. Svarbu patikrinti, ar prietaisas signalizuoja apie mažai energijos ir kaip. Taip pat atminkite, kad kai kuriuose modeliuose yra įmontuota baterija, kurią pakeisti galima tik įgaliotame aptarnavimo centre. Tai yra svarbi informacija žmonėms, neturintiems daug laiko arba kurių gyvenimo būdui reikia nuolat keisti vietą.

Elektros maitinimo monitoriai yra rečiau. Šis tipas užtikrina ilgą tarnavimo laiką, deja, jis yra daug didesnis ir neveiksmingas nutrūkus elektros tiekimui.

Kritinis įkvėpimų skaičius

Svarbus rodiklis yra apnėjos sekundžių skaičius. Prietaisas įjungia žadintuvą, kai per tam tikrą laiką (paprastai nejudančiam modeliui – 15 sekundžių, nešiojamas – 20 sekundžių) jutikliai neperduoda signalo apie kūdikio judesius. Kai kurie modeliai turi prailginti arba sutrumpinti nurodytą laiko intervalą.

Signalizavimas

Svarbus parametras taip pat yra kvėpavimo monitoriaus keliamas triukšmo lygis, kai prietaisas nustato vaiko judėjimo / kvėpavimo trūkumą. Standartinis indikatorius yra 85 d (B) A – pakankamai garsus, kad būtų girdimas iš kito kambario, ir pakankamai saugus, kad nepakenktų subtiliai naujagimio klausai. Žinoma, rinkoje yra prietaisų, kurių triukšmo lygis yra aukštesnis ir žemesnis. Tai, ko tikimės, turėtų nulemti mūsų pasirinkimą.

Papildomos funkcijos

Kvėpavimo monitoriai gali būti praturtinti daugeliu papildomų funkcijų. Didėjant jų skaičiui, didėja ir kaina, todėl rinkdamiesi vadovaukitės sveiku protu. Dažniausiai minimų prekių asortimentą sudaro:

Įspėjimas apie mažą kvėpavimo judesių skaičių,

Įvestys, jungiančios monitorių su kitais įrenginiais, pvz., Kūdikių monitoriais ar vaizdo imtuvais,

Signalo jautrumo reguliavimas (stacionarūs monitoriai),

Kvėpavimo stimuliacija vibracijai (nešiojamieji monitoriai),

Įspėjimas apie pernelyg seklius kvėpavimo judesius,

Informacija apie išsikrovusią bateriją arba aliarmo būklę.

Pažymos

Jei norime būti 100% tikri, kad monitorius atliks savo užduotį kritinėje situacijoje, paklauskite pardavėjo apie sertifikuotus modelius. Medicinos prietaisai turi atitikti kelias dešimtis standartų, todėl jų gamyba reikalauja didelės gamintojų priežiūros ir efektyvumo. Pagrindinius sertifikatus sudaro:

CE sertifikatas – patvirtinantis gaminio atitiktį Europos Sąjungos direktyvoms,

Motinos ir vaiko pažymėjimas,

Lenkijos testavimo ir sertifikavimo centro pažymėjimas,

PTN pažymėjimas (Lenkijos naujagimių draugija),

ISO 9001: 2015 sertifikatas.

Sertifikavimo įstaigos reikalauja, kad gamintojai užtikrintų, jog jų gaminiai visiškai atitiktų vartotojų poreikius. Atsižvelgiant į tai, kad tiesioginis eismo monitorių vartotojas yra vaikas, prietaisuose yra įrengta daugybė saugos sistemų, kurios sumažina nepageidaujamo poveikio riziką. Todėl teiginys, kad šiuolaikiniai kvėpavimo matuokliai yra beveik visiškai saugūs kūdikiams, yra visiškai teisingas. Pasitikėdami savo instinktais ir pasąmone, mes galime pajusti ir pamatyti daug daugiau, todėl nuraminkime nervus – mūsų ir mūsų mažųjų labui.

Kvėpavimo monitoriai geromis kainomis

Tradicinių monitorių kainos prasideda nuo 200 PLN. Tai yra pagrindiniai prietaisai, turintys vieną funkciją – aliarmo sulaikymą. Didėjant paraiškų skaičiui, didėja ir jų kaina.

Kaip jau minėta, monitoriuose gali būti daugybė naudingų galimybių. Plačiausi modeliai veikia kartu su elektroninėmis auklėmis. Šis derinys leidžia mums stebėti savo vaiką net esant visiškai kitoje vietoje. Be to, fotoaparatuose yra fotoaparatai su naktinio matymo režimu, todėl mes galime stebėti savo vaikus visą parą ir net juos įrašyti. Tokio produkto kaina svyruoja nuo 800 PLN iki kelių tūkstančių.

Geriausi kvėpavimo monitoriai 2021 m

Kiekvienas tėvas nori užtikrinti savo vaiko saugumą, taip pat tada, kai mažylis miega savo lovelėje. Miego apnėja ar kitos situacijos gali būti pavojingos, tačiau neįmanoma nuolat stebėti kūdikio kvėpavimo, o tėvas taip pat turi pailsėti. Esant tokiai situacijai, kvėpavimo monitorius gali būti naudingas. Mūsų sąraše yra geriausi modeliai, kuriuos galima įsigyti Lenkijos rinkoje.

Mūsų rekomendacijos

„BabySense“ 7

Kvėpavimo monitorius ypač populiarus tarp neišnešiotų kūdikių tėvų „BabySense“ 7. Jis yra sertifikuotas kaip medicinos prietaisas. Rinkinį sudaro keli elementai: centrinis blokas, 2 jutikliai, čiužinio laikiklis ir kablys lovelei. Prietaisą maitina AA baterijos ir nėra laidų, su kuriais miegantis vaikas galėtų liestis.

Įranga skleidžia garsinį pavojaus signalą, kurio garso lygis yra 85 dB (1 m atstumu). Tai garantuoja, kad tikrai išgirsime. Monitorius įsijungia, kai 20 sekundžių nenustato jokių kvėpavimo judesių arba kai jūsų mažylis per minutę kvėpuoja mažiau nei 10 kartų.

Žmonės, išbandę „BabySense 7“ monitorių, giria jį už paprastą naudojimą. Sensoriniai jutikliai neturi neigiamos įtakos vaiko miego kokybei, neišskiria radijo dažnio spinduliuotės ir patikimai veikia net šalia kitų elektroninių prietaisų. Kaip sako dauguma tėvų, garsų pavojaus signalą galima išgirsti iš bet kurio namo kambario.

„BabySense 7“ yra kvėpavimo monitorius, maitinamas 4 AA baterijomis. Rinkinyje yra centrinis blokas ir du jutikliai, kurių skersmuo yra 2,16 cm. Aliarmo garsumas yra 85 dB (matuojamas iš 1 m atstumo).

Privalumai

Nėra laidų:

Įranga užtikrina saugų naudojimą. Jame nėra laidų, kuriais jūsų mažylis galėtų susisiekti ir netyčia pakliūti.

Ilgas darbo laikas:

Įdėjus akumuliatorių į korpusą, prietaisas patikimai veikia maždaug 6 mėnesius.

Jis turi šviečiančius šviesos diodus:

Monitoriaus dėka galime greitai įsitikinti, kad mažylis miega ir ramiai kvėpuoja, nereikia eiti į lovą. Tiesiog pažvelkite į uždegtą diodą (žalia spalva reiškia, kad viskas gerai).

Garsus garsinis signalas:

Kai prietaisas neaptinka kūdikio kvėpavimo, jis įjungia garsų garsinį signalą. Tikrai išgirsime iš kiekvieno namo kambario.

Lengva surinkti:

Centrinio bloko ir jutiklių montavimas yra labai paprastas ir užtrunka kelias minutes.

Trūkumai

Trūksta baterijos:

Tėvai nėra visiškai patenkinti tuo, kad baterijos nėra. Todėl iškart po pirkimo neįmanoma susipažinti su monitoriaus veikimu.

Snuza Hero MD

Žmonės, norintys įsigyti prietaisą su teigiama Motinos ir vaiko instituto nuomone, turėtų domėtis „Snuza Hero MD“ modeliu. Tai mobilus kvėpavimo monitorius, kurį visada galima laikyti šalia. Jo nereikia dėti po čiužiniu, tiesiog pritvirtinkite prie mažylio kūno.

Prietaisą maitina baterijos, jis yra komplekte. Jis turi kompaktiškus matmenis ir yra lengvas, todėl tai neturėtų trukdyti jūsų vaikui. Monitorius palengvina mažylio, ypač neišnešioto kūdikio, priežiūrą. Jei jis neaptinka jokių judesių …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *