Geros H7 lemputės su patvirtinimu – reitingas ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Geriausiai patvirtintos H7 lemputės – pirkimo vadovas, eiliškumas ir testas

Automobilių lemputės „Osram H7 Night Breaker Laser“ + 150% „DuoBox“ buvo užimti pirmieji mūsų parengtame reitinge. Girdėjome daug nuomonių apie šį rinkinį ir esame įsitikinę jo aukšta kokybe. Lemputės garantuoja iki 150% galingesnę šviesą, palyginti su minimaliais patvirtinimo reikalavimais. Kaitinimo siūlas pagamintas siekiant suteikti geresnę šviesą. Matomumas to, kas vyksta kelyje, yra toks geras, kad net važiuodamas neapšviestu keliu vairuotojas gali greitai reaguoti, kai kas nors atsitinka. „Philips X-treme Vision 12972XV“ yra H7 homologuota lemputė, parduodama rinkinyje po 2. Tai sukuria ryškią šviesą, užtikrinančią gerą matomumą.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurias h7 patvirtintas lemputes pasirinkti?

Kelyje dažnai susiduriame su situacija, kai įprasti automobilio halogeniniai žibintai negali padėti mums tiksliai pamatyti, kas vyksta priešais mus. Ar tai per kelią bėgantis augintinis, ar žmogus, neturintis jokių atšvaitų, einantis per jį. Taip pat ne kartą pasitaiko, kad kelyje yra nenustatyta kliūtis, kurios niekam nepavyko pašalinti. Jau nekalbant apie pavojingas situacijas, pavyzdžiui, avariją, įvykusią už kelių metrų nuo mūsų transporto priemonės.

Halogeninėms lempoms pirmiausia būdingas LED šviesos taupumas ir efektyvumas. Jie yra pagrįsti puslaidininkių technologija, o jų tarnavimo laikas yra beveik 25 kartus ilgesnis nei įprastų kaitrinių lempų. Be to, geriausių homologuotų h7 lempučių diapazonas gali būti didesnis, todėl jos padidina saugumą vairuojant, taigi ir vairuotojo reakcijos laiką.

Verta atkreipti dėmesį į tai, kiek galios [W] naudokite halogenines lemputes. Jei šis parametras yra žemas, tai bus naudinga ir mūsų automobiliui. Taip yra todėl, kad LED lemputės mažiau apkrauna generatorių. Taigi mes taip pat sumažiname transporto priemonės degalų sąnaudas. Geriausia h21 lemputė, patvirtinta 2021 m., Turėtų veikti, kai galia lygi maždaug 55 W. Antrasis veiksnys yra lemputės šviesos ryškumas. Jis turėtų generuoti mažiausiai 110 procentų daugiau šviesos, palyginti su standartiniais gaminiais. Kai kurie iš jų šią vertę pasiekia net iki 200 proc.

Pirkdami taip pat turėtumėte patikrinti, kokią lemputę sukuria lemputė. Geriausias mūsų akims yra tas, kurio spalva panaši į dienos šviesą. Balta šviesa geriausiai tinka ne tik kambariams, bet ir automobiliams. Tai nevargina akių ir mažiausiai kenkia joms. Šiandien rinkoje yra lempučių, kurios generuoja 20 procentų baltesnę šviesą, palyginti su įprastais halogenais. Dėl to kelias yra geriau apšviestas. Dėl padidėjusio matomumo diapazono, kurį siūlo kai kurie modeliai, mes galėsime anksčiau reaguoti į galimus pavojus važiuodami.

Kai kuriose lemputėse taip pat yra įmontuotas UV filtras. Tai puiki galimybė užkirsti kelią reflektoriaus ir lemputės stiklo sutepimui. Automobilio apšvietimas taip pat turėtų būti patvirtintas mūsų. Tai leidžia naudoti šviesą viešaisiais keliais. Patvirtinti produktai ant pakuotės pažymėti raide E.

H7 lemputė su patvirtinimu – reitingas

1. „Osram H7 Night Breaker“ lazerinės automobilių lemputės + 150% „DuoBox“

„Osram H7 Night Breaker Laser + 150% DuoBox“ yra homologuota automobilio lemputė, parduodama po 2 komplektus. Įėjimo galia yra 58 W, o vardinė galia – 55 W. Nominali įtampa yra 12 V. Gaminio matmenys: Ilgis – 59 mm, skersmuo – 12 mm.

Lemputė suteikia iki 150% ryškesnę šviesą, palyginti su minimaliais patvirtinimo reikalavimais. Jo nuotolis yra iki 150 m. Šviesa yra baltesnė ir malonios spalvos. Geresnį matomumą užtikrina pvz. prieš lazerio abliacijos technologiją. Vairuotojas geriau mato, kas vyksta kelyje, ir sugeba anksti reaguoti.

Automobilių savininkai rekomenduoja „Osram H7 Night Breaker Laser“ + 150% „DuoBox“ lemputes, nes, jų nuomone, jos yra tvirtos ir garantuoja ilgą tarnavimo laiką. Pakuotė pagaminta iš tvirto plastiko, todėl prieš montuodami lemputes galite saugiai gabenti automobilyje.

„Osram H7 Night Breaker Laser“ + 150% „DuoBox“ automobilio lemputės įėjimo galia yra 58 W, o vardinė galia – 55 W. Jos ilgis yra 59 mm, o skersmuo – 12 mm.

Privalumai

Stipresnė šviesa:

Lemputėje naudojama novatoriška lazerio abliacijos technologija, kurios dėka sukurta šviesa yra iki 150% stipresnė nei minimalūs reikalavimai. Kaitinimo siūlas yra preciziškai apdorotas ir taip pat suteikia geresnę šviesą.

Tinkama šviesi spalva:

Žmonės, išbandę patvirtintas lemputes, nurodo, kad „Osram H7 Night Breaker Laser“ garantuoja teisingą šviesos spalvą. Jis yra iki 20% baltesnis, palyginti su kitais modeliais.

Geresnis matomumas:

Įdiegę šias lemputes, galite būti tikri, kad kelyje matote viską. Geresnis matomumas garantuoja didesnį saugumą.

Aukštos kokybės:

Produktas yra tvirtai pagamintas, todėl galite būti tikri, kad jis ilgai tarnaus jums.

Dvi lemputės vienoje pakuotėje:

Dėl to, kad rinkinyje yra dvi lemputės, jų kaina yra palankesnė.

Trūkumai

Surinkimas:

Kai kurie vairuotojai sako, kad lempučių keitimas užtrunka ilgiau nei tikėtasi.

2. „Philips“ lemputės H7 X-treme Vision + 130% 2vnt 12972XV

„Philips X-treme Vision 12972XV“ yra aukštos kokybės halogeninės lempos automobiliui. Šis produktas yra ryškiausi automobilių žibintai šiandien. „Philips X-treme Vision 12972XV“ lempos suteikia 130 procentų ryškesnę šviesą nei kiti gaminiai.

Šis halogeninis modelis taip pat užtikrina matomumą važiuojant iki 130 metrų. Tokiu būdu galite pamatyti, kas vyksta toli į priekį, ir greičiau reaguoti pavojingoje situacijoje. Todėl lemputės užtikrina didesnį saugumą keliaujant automobiliu. „Philips X-treme Vision 12972XV“ šviesa taip pat yra daug baltesnė, kuri yra 20 procentų baltesnė, palyginti su įprastomis halogeninėmis lempomis. Produkto spalvos temperatūra yra iki 3700 K. Lempučių galia yra 55 W.

Maitinimo įtampa yra 12 V. Lemputės taip pat ilgiausiai tarnauja, palyginti su kitais tos pačios klasės gaminiais. „Philips X-treme Vision 12972XV“ rekomenduojama montuoti automobilyje kaip tolimąją ar artimąją šviesą. Įsigiję šias lemputes vairuotojai įvertino didesnį ir geresnį matomumą kelyje važiuodami. Anot jų, padidėjo ne tik minėtas matomumo diapazonas, bet ir šviesai būdinga aukštos kokybės balta spalva.

H7 automobilio lemputės su „Philips X-treme Vision 12972XV“ homologacija galia yra 55 W. Pakuotėje yra 2 gaminio vienetai.

Privalumai

Užtikrinkite gerą matomumą:

Komplekte esančios lemputės suteikia iki 130% ryškesnę šviesą ir gerą matomumą iki 130 m. Vairuotojas geriau mato, kas vyksta kelyje.

Gradiento dengimo technologija:

Gamybos procese buvo naudojama „Gradient Coating“ technologija, leidžianti sustiprinti šviesą ir taip padidinti komfortą bei saugumą vairuojant.

Patogus surinkimas:

Lemputes įmontuoti automobilyje nėra sunku ir neužima daug laiko.

EEK patvirtinimas:

Rinkinyje esantys produktai atitinka ECE patvirtinimą, kuris užtikrina, kad jie atitinka teisinius standartus.

Trūkumai

Šviesi spalva:

Kai kurie žmonės sako, kad šviesos spalva gali būti malonesnė.

3. H7 „Tungsram Megalight Ultra“ automobilių lemputės

Viena iš mūsų automobilių halogeninių lempų yra „Megalight Ultra“ modelis. Jį gamino senas tradicijas turinti Vengrijos bendrovė „Tungsram“. Prekės ženklas garsėja daugiausia lempučių gamyba. „Megalight Ultra“ modelis yra aukštos kokybės produktas, gaminantis 120 procentų daugiau šviesos, palyginti su standartiniais automobilių halogenais. Serija buvo sukurta vairuotojams, kuriems dažnai tenka važiuoti naktį.

Aišku, lemputes rekomenduojama naudoti visiems, kurie turi automobilį. Jų dėka iš anksto važiuodami galite pamatyti pavojingą situaciją kelyje. Lemputės užpildytos šimtu procentų ksenono dujų ir pasižymi dideliu šviesos efektyvumu. „Megalight Ultra“ buvo padengta sidabrine danga, kuri papildomai mums puikiai parodo automobilio priekinių žibintų lemputę. Žibintai geriausiai montuojami kaip artimosios, tolimosios arba rūko šviesos.

Lemputė šviečia 55 W galia, o jos įtampa yra 12 V. Juose naudojamas dangtelio tipas yra PX26d. Be to, lemputėse yra UV filtras. Tai apsaugo nuo reflektoriaus ir halogeninio stiklo sutepimo. Klientai sako, kad „Tungsram Megalight Ultra“ yra h7 homologuotos lemputės už gerą kainą.

„Tungsram Megalight Ultra“ yra gera homologuota H7 lemputė, parduodama po 2 rinkinius. Produkto galia yra 55 W ir lizdas PX26d.

Privalumai

Patobulintas dizainas:

Lemputė užpildyta ksenonu, kurio dėka ji skleidžia reikiamo intensyvumo šviesą. Vairuoti tamsoje yra maloniau, nes vairuotojas geriau mato, kas vyksta kelyje.

E1 patvirtinimas:

„Tungsram Megalight Ultra“ yra patvirtintas E1, o tai reiškia, kad lemputes galima naudoti viešuosiuose keliuose visoje Europos Sąjungoje. Produktas atitinka įstatymų reikalaujamus standartus.

Universalumas:

Dviejų komplekte esančių lempučių galia yra 55 W. Tai reiškia, kad jie tinka bet kokio tipo priekiniams žibintams. Tai daro juos universalius.

Trūkumai

Pakuotė:

Pakuotės kokybė nėra pati geriausia, todėl svogūnėlių nešiojimas, pavyzdžiui, bagažinėje, be papildomos apsaugos, nėra geras pasirinkimas.

»Naršykite ankstesnių metų produktus

„Osram Night Breaker Unlimited“

„Osram Night Breaker Unlimited“ yra automobilių lemputės …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *