Geriausias MP3 grotuvas – reitingai ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Žmonės, mėgstantys klausytis muzikos pakeliui į darbą ar apsipirkdami, turėtų nusipirkti MP3 grotuvą. Toks įtaisas turi būti mažas, lengvas ir lengvai valdomas. Į šiuos kriterijus atsižvelgėme kurdami reitingą šiame puslapyje. Aparatinė įranga yra pirmoje vietoje „Sandisk Clip Sport SDMX24-008G- G46K“kuri pelnė daugiausiai teigiamų vartotojų atsiliepimų. Grotuve yra 1,44 colių spalvotas ekranas ir 8 GB vidinė atmintis. Prietaisas leidžia mums klausytis mėgstamų dainų, taip pat radijo stočių. Be to, gaminyje yra įmontuota baterija, garantuojanti iki 25 nepertraukiamo veikimo. Dėl kortelių skaitytuvo galime lengvai padidinti modelio atmintį. Žaidėjas yra antroje vietoje „SmartElektro“ MP3 grotuvas. Įranga yra kelių spalvų. Vartotojai vertina tai, kad produktas yra ypač lengvas ir mažų matmenų. Modelyje yra tvirtas spaustukas. Jo dėka mes neturime jaudintis, kad prietaisas pasimestų.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį MP3 grotuvą pirkti?

Pirkinių vadovas

Šiandien mes nagrinėsime atsakymą į klausimą: Koks geriausias MP3 grotuvas? Nors rinkoje jau yra MP4 grotuvų ir netgi MP5 bei PMP grotuvų, MP-3 vis dar yra populiarus, ypač tarp žmonių, užsiimančių įvairiomis sporto šakomis, klausydamiesi muzikos bėgdami ar sportuodami sporto salėje. Savo vadove pabandysime visiems, ketinantiems netrukus įsigyti MP3 grotuvą, paaiškinti, į ką turėtumėte atkreipti dėmesį pirkdami, kad netrukus nenusiviltumėte. Taigi kviečiame skaityti.

Atmintis – kurį MP3 grotuvą pasirinkti?

Atmintis yra bene svarbiausias dalykas MP3 grotuvuose. Jei jis yra erdvus, galite jame sutalpinti daug dainų, kurias norite groti. MP3 taip pat gali būti naudojamas kaip „flash“ diskas. Turėdami pakankamai atminties, jame galite laikyti visus reikalingus failus.

MP-triviečiai iš esmės turi 2 rūšių atmintį. Vienas iš jų yra „flash“ atmintis. Paprastai tokio tipo atmintis neviršija 16 GB. Tačiau atmintis atspari visų rūšių smūgiams ir mechaniniams pažeidimams. Prietaisai, turintys tokią atmintį, rekomenduojami žmonėms, kurie klausosi muzikos važiuodami dviračiu, bėgdami ar praktikuodami kitas fizines disciplinas. Dėl tokios atminties grotuvas tampa lengvas ir kadangi šio tipo prietaisai turi mažus ekranus, jie nevartoja daug energijos. Todėl MP3 su „flash“ atmintimi ilgai tarnauja vienu įkrovimu. Tokie prietaisai taip pat yra pigesni MP3 modeliai, juos galima įsigyti maždaug už 40 PLN.

Antrasis atminties tipas, naudojamas MP3 įrenginiuose (taip pat MP4 ir MP5), yra HDD standusis diskas. Tokiu atveju prietaisas nuskaito muzikos failus iš standžiojo disko, kurio talpa gali būti nuo 1,5 GB iki 160 GB, atsižvelgiant į disko konstrukcijos technologiją. Ši talpa leidžia išsaugoti daugiau nei 5000 muzikos takelių MP3 formatu. Deja, kokybė kainuoja. MP3 su įmontuotu standžiuoju disku kainuoja nuo 200 zlotų.

Atminties lizdai

Pirkdami MP3 grotuvą įsitikinkite, kad pasirinktame modelyje yra atminties kortelės lizdas. Turėdami tokį lizdą galite išplėsti grotuvo talpą. Idealiu atveju techniniame aprašyme turėtų būti paminėti jūsų turimi „micro SD“, „SD“ arba „SDHC“ lizdai. Jei kuris nors iš šių lizdų bus jūsų pasirinktame grotuve, galite būti tikri, kad įrenginys gali nuskaityti mažas arba standartines atminties korteles. Tokių lizdų turėjimas taip pat labai palengvins bendravimą su kompiuteriu ir išteklių perkėlimą iš kompiuterio į grotuvą.

Leidžiami formatai ir garso reguliavimas

Kiekvienas MP3 grotuvo vartotojas norėtų, kad jų įrenginio garsas būtų kokybiškas. Dauguma žaidėjų rinkoje gali atkurti garsą įvairiais formatais. WAV, AIFF, RIFF, PCM yra formatai, skirti muzikai išsaugoti nesuspaudžiant. Tiesa, tada garsas užima daug vietos, tačiau jo kokybė yra nepriekaištinga. OGG, AAC ir ATRAC formatai leidžia žymiai suspausti turinį, tačiau taip pat sumažina garso kokybę. Jei norite į grotuvą sutalpinti daugybę dainų, turite sutikti su jų šiek tiek prastesne kokybe.

Kita vertus, FLAC yra formatas, leidžiantis išspausti anksčiau išsaugotas dainas, taip pat atkurti ištrintus dainos garsus suspaudimo metu. Tai formatas, leidžiantis suspausti garsą neprarandant jo kokybės. Kitas būdas suspausti yra „Microsoft“ įvestas WMA formatas. Tai leidžia jums išsaugoti iki dvigubai daugiau dainų, tarsi jos būtų išsaugotos MP3 formatu. Žmonėms, norintiems įsigyti grotuvą iš anksto įrašytų knygų klausymui, yra specialus „Audible“ formatas.

Pirkdami taip pat patikrinkite, kokios garso reguliavimo galimybės yra jūsų modelyje. Kai kurie iš jų turi galimybę pataisyti garsą, priklausomai nuo klausomos muzikos tipo. Kiti gali turėti erdvinio garso procesorių, tada muzika tiesiogine prasme jus supa visur. Geras sprendimas yra įsigyti grotuvą su AVLS funkcija, kuri automatiškai apriboja garsą iki tokio lygio, kuris yra saugus jūsų klausai.

Kaip jūsų žaidėjas gali jus nustebinti?

Kad muzikos klausymasis būtų tikrai malonus, grotuve turėtų būti keletas funkcijų, palengvinančių valdymą. Pavyzdžiui, gali būti labai naudinga mokėti užprogramuoti grojimo tvarką (grojaraščio kūrimą) arba groti atsitiktinai. Gerai, jei įranga turi galimybę slinkti dainas, taip pat kurti albumus arba tvarkyti sąrašą pagal atlikėją. Tai nėra būtina, tačiau klausymas tampa malonesnis, kai ekrane rodoma, kokios dainos šiuo metu klausotės – pavadinimo ir atlikėjo vardo. Kita vertus, gali būti labai naudinga signalizuoti prietaisą, kad akumuliatorius yra mažas.

Kai kurie MP3 grotuvai geromis kainomis taip pat yra papildomų funkcijų, tokių kaip radijas. Geriausia forma yra tada, kai tai yra automatiškai derinamas RSD radijas, labai sumažėja atkūrimą trikdančių triukšmų kiekis. Diktofono funkcija taip pat dažnai įtraukiama į grotuvą. Toks diktofonas tikriausiai nebus tinkamas pranešti, tačiau retkarčiais jis gali būti naudingas.

Baterija

Galiausiai, dar keli žodžiai apie grotuvo akumuliatorių. „Doble MP3“ modeliuose yra baterijos, leidžiančios nepertraukiamai leisti muziką nuo kelių iki keliasdešimt valandų vienu įkrovimu. Pirkdami įsitikinkite, kad ilgai veikia pasirinktas modelis su vienu įkrovimu.

Geriausi MP3 grotuvai 2021 m

Nešiojamas muzikos grotuvas visada pravers. Nesvarbu, ar tai kelyje, ar sportas. Perskaitykite mūsų tokių įrenginių sąrašą ir raskite geriausią jūsų poreikiams pritaikytą MP3 grotuvą.

Mūsų rekomendacijos

„Sandisk Clip Sport SDMX24-008G- G46K“

2. Sandisk Clip Sport SDMX24-008G-G46KKitas mūsų pasiūlymas yra „Sandisk Clip Sport SDMX24-008G- G46K“. 8 GB talpos MP3 grotuvas ir išplėsta atmintis dėl įmontuoto „micro SD“ kortelių skaitytuvo. 1,44 colių spalvotas LCD ekranas padės mums naršyti. Kita vertus, užpakalinėje prietaiso dalyje sumontuotas spaustukas leis prietaisą pritvirtinti prie drabužių ar krepšio.

Gebėjimas saugiai pritvirtinti grotuvą padės išvengti žalos, kurią jis gali iškristi iš kišenės ar pamesti. Įmontuota ličio jonų baterija leis klausytis muzikos iki 25 valandų.

Be to, kad klausysimės savo dainų šiame įrenginyje, galime klausytis ir radijo. Įdomi funkcija yra galimybė įrašyti klausomas radijo laidas. Be USB laido, kuriuo mes grojame grotuvą ir dedame muziką, gamintojas taip pat turi ausines. Taigi pirkdami šį produktą galime nedelsdami pradėti jį naudoti.

Klientai, įsigiję šį įrenginį, sako, kad tai geras ir pigus mp3 grotuvas. Jie rodo, kad jis yra mažo dydžio ir lengvai naudojamas dėka įdiegto lenkiško meniu.

Kitas pasiūlymas yra geras mp3 grotuvas iki 200 PLN. Tai „Sandisk Clip Sport SDMX24 – 008G – G46K“ modelis. Tai aukštos kokybės apdirbimo ir puikios grojamų garso failų kokybės pavyzdys.

Privalumai

Atmintis:

Šis mp3 grotuvas yra 8 GB talpos, todėl jame gali tilpti keli geros garso kokybės muzikos albumai. Be to, jis turi galimybę išplėsti atmintį naudodamas „micro SD“ kortelę. Todėl visada turite visas mėgstamas dainas.

Baterija:

Įmontuota ličio jonų baterija leidžia nepertraukiamai dirbti iki 25 valandų. Šis sprendimas leis mums daug valandų klausytis muzikos, nebijant, kad įranga baigsis.

Ekranas:

Šio modelio ekrano įstrižainė yra 1,44 colio, o tai leidžia skaityti tekstinius failus ir atkurti mažus vaizdo failus, pavyzdžiui, muzikinius vaizdo įrašus ir trumpus filmus.

Klipas:

Šis prietaisas, kaip vienas iš nedaugelio, korpuso gale turi specialų spaustuką. Su juo galite pritvirtinti įrangą prie diržo, kišenės ar daugybės kitų daiktų, todėl jos neprarasite. Todėl tai yra tinkamas pasiūlymas žmonėms, kurie ieško mp3 bėgimo takelių.

„SmartElektro“ MP3 grotuvas

Jūsų dėmesiui rekomenduojame MP3 grotuvą. Tai įranga, parduodama su 16 GB atminties kortele. Vartotojas turi galimybę išplėsti įrenginio atmintį iki 32 GB. Rinkinyje taip pat yra ausinės.

Pateiktą MP3 grotuvą galima įsigyti šiomis spalvomis: sidabro, rausvos, juodos, mėlynos, žalios, geltonos, violetinės ir raudonos. Modelis turi kompaktiškus matmenis, jį galima paslėpti net mažoje kišenėje. Korpuso gamybai buvo naudojamas geros kokybės aliuminis. Medžiaga yra lengva ir patvari, jos paviršius netraukia net po ilgo naudojimo. Gamintojas užtikrina, kad korpusas būtų atsparus šviesos smūgiams.

Mūsų rekomenduojama …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *