Pingvinas 4

Atnaujinkite 2016 m. Rugsėjo 23 d.: „ Real Time Penguin“ dabar veikia! „Google“ ką tik paskelbė savo oficialiame žiniatinklio valdytojų tinklaraštyje, kad po tam tikro kūrimo ir bandymo laikotarpio dabar jie pateikia „Penguin“ algoritmo atnaujinimą visomis kalbomis. Be to, kad „Penguin“ duomenys dabar atnaujinami realiu laiku, kad pokyčiai būtų matomi daug greičiau, „Penguin“ dabar yra detalesnis. „Penguin“ algoritmas galės nuvertinti šlamštą koreguodamas reitingą pagal šlamšto signalus, o ne turės įtakos visos svetainės reitingui. 

 

„Google Penguin 4.0“ realiuoju laiku

 

Ar mano svetainę veikia realaus laiko pingvinas?

 

Jums gali būti žinoma „Google Penguin“ koncepcija. Tačiau tai, ko galbūt nežinote, yra „Real Time“ sąvoka. Ką tai tiksliai reiškia:

 

Jūsų svetainė bus baudžiama beveik realiu laiku (jei gausite nenatūralių nuorodų), taip pat neįtikėtinai greitai atsigausite po baudos . (Jei atsisakysite arba pašalinsite blogas nuorodas) 

 

Jei vis dėlto bandote išsisukti su taktika, kuri nepatinka „Google“, Pingvinas jus tikrai pasivys ir jūs negalėsite naudoti tos taktikos reikšmingą laiką. Vis dėlto atsigavimui ir prevencijai jums reikės įrankio, kuris veikia greitai, tiksliai ir nuolat atnaujinamas atsižvelgiant į rinkos poreikius. Kai „Penguin“ veiks realiu laiku, algoritmas dabar greičiausiai priartės prie galutinio tikslo įgyvendinimo: kuo greičiau sugauti šlamšto nuorodų profilius ir išlaikyti žemos kokybės svetaines neužtikrinančias gerų rezultatų paieškos rezultatuose . Todėl, jei norite likti priekyje žaidime (arba apskritai SEO žaidime), turėsite rasti būdą, kaip nuolat ir nuosekliai tikrinti savo nuorodas bei atlikti valymus, kur tai reikalinga. „cognitiveSEO“ įrankių rinkinys gali būti patikimiausias partneris, kurio galite imtis siekdami išlaikyti savo svetainių aukštą reitingą. Štai kaip nenatūralus nuorodų aptikimo  įrankis gali išsaugoti jūsų svetainę:

 

  • Žinokite, kaip atrodo jūsų nuorodos profilis, taip pat apie konkurentų
  • Padeda atsikratyti ar atsisakyti nenatūralių nuorodų, kai jos pasirodo
  • Reguliariai stebi jūsų atgalinės nuorodos profilį
  • Įspėja, kai tik jūsų svetainėje pastebima nenatūrali nuorodų veikla.

Pjovimas - krašto automatinis nenatūralus sąsajos aptikimassusigrąžinti rfom nuobaudas pažintinęSEO    Atnaujinimas: „Google“ darbuotojas Zinebas Aitas šiandien, sausio 12 d., „Twitter“ tinkle   patvirtino , kad tai yra pagrindinis „Google“ algo atnaujinimas, o ne „Penguin“. Čia patvirtino ir Gary Illyesas . Kur kas paprasčiau ten, kur kyla painiavos iš „Google“. Tikimės išleisti „Google Penguin 4.0“.Ne „Google Penguin 4.0“ - „Google“ pagrindinis atnaujinimas„Google Penguin 4.0“ (realaus laiko atnaujinimas) galėjo būti paleistas!   Pastarosiomis dienomis dauguma SERP stebėjimo priemonių pranešė apie labai didelį SERP svyravimą. Daugelis įrankių pranešė apie didelį nepastovumą nuo sausio 6 d. „Algoroo“ pranešė apie didžiausią šuolį sausio 10 d. Žmonės su SEO susijusiuose forumuose taip pat daug kalba apie matomus nepastovumus. Pirmąją  ataskaitą Dejanas padarė sausio 10 dieną:

„Vakar mes pranešėme apie didelį„ Google “rezultatų nepastovumo lygį, tačiau panašu, kad tai buvo tik apšilimas. Šiandien panašu į tai, ko nematėme 2015 m. Jis yra didesnis nei „Penguin 3“. Vienintelis įvykis, turėjęs didesnę įtaką paieškos rezultatams, buvo „PayDay“ paskolos atnaujinimas dar 2014 m. Gegužės mėn. “

„Google Penguin 4.0 SERP“ nepastovumasTai dar nebuvo oficialiai patvirtinta „Google“, bet:

„Google“ Johnas Mu prieš kelias minutes „Twitter“ paskelbė labai neryškų atsakymą , kuris nei patvirtino, nei paneigė „Google Penguin“ išleidimą. Tai verčia dar labiau pagalvoti, kad atnaujinimas yra „Google Penguin“. Dar daugiau, kodėl jis nepatvirtins, kad taip nėra.

google-pingvinas-4-0-johnmu patvirtinimasPirmasis atnaujinimas sausio 11 d.  Po to, kai tai buvo paskelbta, iš JohnMu gavome tiesesnį atsakymą, sakydami, kad jie dar neturi ką paskelbti. Vis dar to nepatvirtina nei teigiamai, nei neigiamai.Dar nėra „Penguin Update“ patvirtinimoDaugiau įrankių praneša apie šį didelį SERP svyravimą visame pasaulyje.

 

Prisiregistruokite gauti išskirtinius SEO patarimus ir atvejų tyrimus

Gaukite nemokamų SEO strategijų, kurias galite naudoti norėdami padidinti savo svetainės srautą ir padidinti konversijų skaičių.

 

SERP. laikrodis

pingvinas4-nepastovumas-gyvatės laikrodis

„Accuranker“

google-pingvinas-4.0 -ankankeris

„MozCast“

pingvinas-4-0-mozcast  Taip pat savaitgalį daugybė diskusijų apie „ Webmasterworld“ apie „Penguin 4.0“ atnaujinimą. Atrodo, kad nuomonės apie ten esantį pingviną yra nevienodos.webmasterworld-pingvinas4.0Barry Schwartzas  sekmadienį „Seroundtable“ pranešė specialioje ataskaitoje apie SERP svyravimus.ląstelė-pingvinasRealaus laiko pingvinas leistų žiniatinklio valdytojams daug greičiau atkurti savo svetaines. Tuo pačiu metu jis nuolat baudžia šlamšto nuorodų profilius. Per pastaruosius porą metų mes, pažintiniame SEO, daug sužinojome apie nenatūralias sąsajas ir baudas, analizuodami daugybę pingvinų nubaustų svetainių.

 

Naudodamas nenatūralų nuorodų aptikimą „ Google Penguin Recovery Tool“ , kognityvus SEO gali padėti atkurti ir apsaugoti savo svetainę nuo „Google Penguin 4.0“ ar bet kokios kitos su nuoroda susijusios baudos.

 

Kaip sakyta pradžioje, „Google“ to oficialiai nepatvirtino. Kai gausime oficialų atsakymą, atnaujinsiu šį įrašą, kai gausime daugiau informacijos iš „Google“ atstovų ir bendruomenės. Gali būti, kad tai nėra „Pingvinas“, nors pagal visus matomus pranešimus tai mažai tikėtina. Tai gali būti dar vienas „Google“ atnaujinimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *