Nuotraukų gaudyklė. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Birželio mėn

Fotopułapka – pirkimo vadovas, reitingavimas ir testas

Jei norite įsigyti laukinės gamtos kamerą laukiniams gyvūnams stebėti ar nuosavybei apsaugoti, būtinai perskaitykite mūsų parengtą sąrašą. Jame aprašyti keli verti dėmesio prietaisai, kurie sulaukė daug teigiamų vartotojų atsiliepimų. Tai įtraukia modelis Denverio WCT-5003 su mažo dydžio judesio detektoriumi, kurio nuotolis yra iki 20 m. Įrangą lengva surinkti, jos maskavimas taip pat nėra problema. Norint stebėti statybvietę ar sklypą, dažnai rekomenduojamos nuotraukų gaudyklės HC-300Mleidžiantis siųsti nuotraukas ir vaizdo įrašus iki 4 gavėjų el. paštu arba MMS. Jis turi labai patvarų ir sandarų korpusą.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Geriausias produktas

Privalumai

Kameros gaudyklė įrašo vaizdo įrašus „Full HD“ kokybe, taip pat fotografuoja 12 Mpix raiška. Ši įranga tinka laukinių gyvūnų stebėjimui, bet ir turto apsaugai. Tai galima lengvai užmaskuoti.

Trūkumai

Tiesa, kad įrenginyje yra įmontuotas mikrofonas, tačiau kai kurie vartotojai sako, kad įrašų garso kokybė nėra geriausia (ypač kai objektas yra toli nuo kameros spąstų).

Santrauka

Įranga maitinama AA baterijomis, kurias reikia keisti kas kelis mėnesius. Taip pat prie jo galime prijungti išorinį maitinimo šaltinį. Judesio jutiklio nuotolis yra 20 m, o objektyvo matymo kampas – 120 laipsnių. Laukinės gamtos kamera yra maža ir patvari.

Antras pasirinkimas

Privalumai

Įranga turi jautrų judesio detektorių, kurio nuotolis yra didelis (20 m). Prijungus prie jo išorinį maitinimo šaltinį, jis gali veikti nepertraukiamo darbo režimu. Įrenginys siunčia vaizdo įrašus ir nuotraukas kaip MMS arba el. Laišką ne daugiau kaip 4 gavėjams.

Trūkumai

Tarp kameros gaudyklių savininkų yra nuomonių, kad objektyvo matymo kampas gali būti šiek tiek didesnis (60 laipsnių). Tada rėmas būtų šiek tiek platesnis.

Santrauka

Prietaisą rekomenduojama apsaugoti nuosavybę, pvz., Nuolat stebėti sklypą. Jame įrašomi filmai „Full HD“ kokybe, maksimali nuotraukų skiriamoji geba yra 12 Mpix. Įrangoje yra įmontuoti IR diodai, užtikrinantys patikimą veikimą sutemus.