Geri čiužiniai kūdikiui 160X80

Pasak vartotojų, vienas geriausių čiužinių yra Hevea Snudo. Tai yra dvipusis modelis, kurio kiekviena pusė turi skirtingas savybes. Vienas iš jų yra kietesnis ir sukurtas specialiai jaunesniam vaikui. Po kelerių metų galite apversti modelį, kad vyresnis vaikas galėtų juo naudotis. Čiužinys yra patogus, jo dėka vaikas tikrai gerai išsimiegos. Produktas turi antialerginių savybių ir, be to, apsaugo nuo grybų ir erkių plitimo. Tėvams patinka tai, kad mažieji gerai miega ant čiužinio, ir dėl daugybės sertifikatų jie yra tikri, kad gaminys pagamintas iš kokybiškų, natūralių medžiagų. Antrasis modelis pagamintas iš latekso plokštės, ir viskas „Vitmat Junior“ antialerginė priemonė. Čiužinys yra labai patogus, o svarbiausia – jis leidžia laisvai cirkuliuoti orui tarp jo pluoštų. Todėl miegodamas mažylis neprakaituoja.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Čiužiniai vaikui 160 × 80 – reitingas

Hevea Snudo

„Hevea Snudo“ yra kūdikių čiužinys už gerą kainą. Jis yra hipoalergiškas ir labai lankstus. Modelis turi dvi puses – viena yra kieta, skirta jaunesniems vaikams, o vidutinio sunkumo – šiek tiek vyresniems ir sunkesniems vaikams.

Tai patogus ir patvarus čiužinys. Nuimamą dangtį lengva plauti ir išdžiovinti. Modelis gaminamas 8 populiariausiais dydžiais. Didelio tankio įdėklo dėka produktas yra labai patvarus ir gerai palaiko stuburą. Čiužinys yra I klasės medicinos prietaisas.

Pirkėjai vertina čiužinį dėl patogumo naudoti ir galimybės jį pasirinkti daugeliui lovų modelių. Čiužinys nesideformuoja. Tai taip pat leidžia odai kvėpuoti dėka dangtelio, pagaminto iš natūralių, orui laidžių medžiagų. Taip pat verta paminėti čiužinio vidaus konstrukciją, kurios dėka oras gali laisvai cirkuliuoti tarp sluoksnių. Tai rekomenduojamas čiužinys tiek mažiems vaikams, tiek paaugliams.

„Hevea Snudo“ yra vyresnio nei 2 metų vaiko čiužinys. Jis pagamintas iš labai lankstaus putplasčio. Čiužinio matmenys yra 80 cm x 160 cm x 12 cm.

Privalumai

Patogumas: Pateiktas čiužinys yra labai patogus. Net po tam tikro naudojimo laiko jis nesideformuoja. Savo ruožtu modelio pagalvės užvalkalas yra minkštas.

Dviejų pusių buvimas: Viena pusė, šiek tiek sunkesnė, skirta mažiems vaikams, ji neturi zonų. Kai vaikas užaugs, tiesiog apverskite čiužinį, kuris yra šiek tiek mažiau tvirtas ir turi zonas.

Vaiko apsauga: Pirmasis iš megzto audinio pagamintas čiužinio sluoksnis yra antialergiškas ir neleidžia ant jo paviršiaus augti grybeliams ir bakterijoms. Tai saugi aplinka mažyliui.

Sertifikatų buvimas: Dėl daugybės sertifikatų galite būti tikri, kad medžiagos, iš kurių gaminamas čiužinys, nėra toksiškos vaikams.

Zonos: Čiužinys yra padalintas į zonas, kurių dėka vaikui patogu ant jo ilsėtis.

Trūkumai

Gana sunku išlaikyti švarą: Čiužinys greitai susitepa. Pagalvės užvalkalą turėsite nuimti ir plauti palyginti dažnai.

„Vitmat Junior“ antialerginė priemonė

Ar ieškote gero čiužinio savo vaikui? Mes rekomenduojame „Vitmat Junior Antiallergic“, vieną populiariausių šio tipo produktų. Abi pusės yra tinkamos naudoti ir prireikus jas lengvai apversti. Tėvams patinka tai, kad jo gamybai naudojamos geriausios medžiagos, kurios garantuoja jų vaikui gerą miegą.

Čiužinys yra su natūralios medvilnės ir PE dangčiu. Dangtis užsegamas užtrauktuku ir jis paslėptas, kad mažylis nesusižeistų ir nebandytų jo atsegti. Modelis pagamintas iš latekso, žinomo dėl antialerginių savybių.

Verta paminėti, kad lateksas gerai telpa po kūnu, po juo šiek tiek lenkiasi. Todėl galite būti tikri, kad miegančiam vaikui bus patogu. Savo ruožtu ventiliacijos angos užtikrina laisvą oro srautą. Dėl to miegant vaikas neprakaituos.

„Vitmat Junior Antiallergic“ yra vaikiškas čiužinys, kurio matmenys 80 cm x 160 cm. Jis pagamintas iš latekso plokštės. Diske yra viršelis.

Privalumai

Apsauginės savybės: Latekso plokštė apsaugo vaiką nuo alergenų, grybelių ir erkių. Galite būti tikri, kad jūsų mažylis yra saugus.

Patogumas: Lateksas gerai priglunda prie kūno. 160 x 80 dydžio vaikiško čiužinio testas rodo, kad čiužinys nėra minkštas, tačiau šiek tiek lenkiasi po kūnu.

Vėdinimo užtikrinimas: Specialios latekso skylės užtikrina, kad oras laisvai jomis tekėtų, o vaikas neprakaituotų.

Trūkumai

Prastos kokybės dangtis: Čiužinio užvalkalas yra plonas. Todėl po kelių plovimų ant jo gali pasirodyti neišvaizdūs įbrėžimai.

Hevea SnuDo Max

„Hevea SnuDo Max“ yra antialerginis, labai elastingas čiužinys. Jis turi nuimamą dangtį. Parduotuvėse galime rasti 8 populiariausių dydžių. Produktas turi didelio tankio įdėklą, užtikrinantį gaminio patvarumą ir gerą stuburo atramą.

Čiužinį sudaro labai atsparios kalcio putos su dviem skirtingomis tinkamomis pusėmis. Lateksas su silikoniniu geliu čiužinyje sugeria drėgmės perteklių iš aplinkos. Dėl to kūdikis neturi prakaito odos. Ši savybė taip pat pagerina mikroklimatą. Grybai ir pelėsiai ten nesivysto. Iš medvilnės ir poliesterio derinio pagamintas išorinis dangtis yra vienas higieniškiausių sprendimų.

Vartotojai vertina čiužinį už novatoriškus medicinos technologijų sprendimus, ty megzto audinio padengimą antimikrobinėmis ir antibakterinėmis medžiagomis. Produktą gali naudoti tiek kūdikiai, tiek paaugliai. Čiužinio užvalkalas yra labai gerai nuplautas. Jį galima skalbti skalbimo mašinoje esant 60 laipsnių Celsijaus.

„Hevea Snudo Max“ matmenys yra 160 cm x 80 cm. Modelio aukštis yra 15 cm. Tai geras čiužinys vaikui iki 500 zlotų.

Privalumai

Pagaminta iš putplasčio: Labai lanksčios putos, iš kurių pagamintas čiužinys, labai gerai prisitaiko prie kūno. Kūdikiui bus patogu ir nebus problemų užmigti.

Lengva išlaikyti švarą: Dangtelį lengva nuimti ir jį galima plauti skalbimo mašinoje. Išlaikyti švarą nėra sunku.

Savybės: Jūs neturite jaudintis dėl savo mažylio sveikatos. Čiužinys apsaugo nuo grybelių ir erkių vystymosi, yra antialerginis.

Trūkumai

Transporto problema: Čiužinio negalima suvynioti, todėl gali būti sunku jį gabenti namo. Todėl tai nėra geras pasirinkimas ieškant svečiams modelio, kuris kasdien būtų susuktas ir paslėptas spintoje.

Kuris 160 × 80 dydžio vaiko čiužinys turėtų būti pasirinktas?

Pildydami vaiko kambario klojimą, neturime pamiršti apie patogų čiužinį mūsų vaiko lovai. Jis turi būti tinkamai sukonstruotas, pagamintas iš hipoalerginių medžiagų ir, visų pirma, draugiškas vaiko stuburui. Mūsų pirkimo vadovas padės jums pasirinkti tinkamą produktą, kuris tikrai pateisins jūsų lūkesčius.

Čiužinys turi būti užpildytas medžiaga, kuri, deformuojantis vaiko kūnui, nesideformuoja. Be to, produktas turėtų būti profiliuotas taip, kad būtų patogi atrama vaiko stuburui – tada jo miegas bus tikrai sveikas ir sumažės stuburo defektų rizika mūsų vaikui. Dangtis taip pat yra svarbus elementas. Geriausi čiužiniai vaikui turi užvalkalus, kuriuos labai lengva nuimti ir nuplauti. Geros kokybės modelis neprivers jūsų kūdikio pernelyg prakaituoti.

Verta rinktis vidutinio kietumo modelius – nei per minkšti, nei per kieti vaikui nėra sveika. Geriausias kūdikių čiužinys 2021 m. Sukonstruotas taip, kad viena pusė būtų daug kietesnė už kitą. Todėl čiužinį galima pakeisti priklausomai nuo to, kokio paviršiaus jūsų vaikas mėgsta miegoti.

Čiužinio dydis turėtų būti keliais centimetrais mažesnis nei lovos rėmas ir rėmas. Pavyzdžiui, jei lovos dydis yra 210 cm x 150 cm, rinkitės 208 cm x 148 cm dydžio čiužinį. Tai yra apytiksliai dydžiai, tačiau nepamirškite apie kelių centimetrų skirtumo, kuris leis mums gerai pritaikyti čiužinį prie lovos ir, jei reikia, pritvirtinti vandeniui atsparią perdangą arba paklodę elastine juostele. Taip pat turėtume prisiminti apie čiužinio pasirinkimą pagal ūgį – rinkimės keliolika centimetrų ilgesnį nei mažylio ūgį.

Atminkite, kad vaiko miegas yra labai svarbus norint tinkamai augti ir bręsti. Todėl čiužinys turi būti kuo patogesnis. Labai gerai, jei mažasis bando parduotuvėje ir pasako, kuris čiužinys jam patogiausias. Tada jis tikrai išsirinks tinkamą, kuris leis patogiai miegoti. Prisiminkite apie čiužinių išbandymo galimybę, kurią galite įsigyti kai kuriose internetinėse parduotuvėse. Tai leidžia optimaliai sureguliuoti čiužinį, patogiausią tam tikrai figūrai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *