Geras Babyliss Termoloki – reitingai ir nuomonės 2021 m. Birželio mėn

Daugelis žmonių nusprendžia pirkti „BaByliss“ termoelementus, nes jie leidžia greitai sušukuoti plaukus. Parduotuvėse galite rasti daug skirtingų rinkinių, todėl konkretaus modelio pasirinkimas nėra akivaizdus. Todėl, norėdami šiek tiek palengvinti jūsų užduotį, iš daugelio rinkoje esančių įrenginių pasirinkome tuos, kurie sulaukė daugiausiai teigiamų atsiliepimų. „Thermolocks“ užėmė pirmąją vietą mūsų reitinge „BaByliss 3021E“. Rinkinyje yra 20 įvairaus dydžio volų. Be jokios abejonės, naudodamiesi įranga, galėsite susisukti plaukus keliais būdais (šviesos bangos, stiprios garbanos). Volai pagaminti iš kietų, karščiui atsparių medžiagų. Veliūro danga yra švelni plaukams, todėl sumažėja žalos rizika dėl dažno stiliaus. Prietaisą lengva naudoti – ant korpuso yra indikatorius, informuojantis, kai įranga paruošta naudoti. „Thermolocks“ užėmė antrą vietą mūsų reitinge „BaByliss 3060E“. Produktas parduodamas rinkinyje su šukuosenomis.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Geriausias produktas

Privalumai

Išorinė termoelementų medžiaga yra veliūras, kuris jokiu būdu nepažeidžia plaukų ir apsaugo nuo perkaitimo. Rinkinyje yra įvairių volelių, kurių dėka mes galime suteikti plaukams įvairaus storio susukimo. Naudodamiesi įranga, mes gausime jūsų svajonių šukuoseną per kelias minutes. Pasirengimo indikatorius leidžia jums žinoti, kai jūsų garbanos yra tinkamos temperatūros.

Trūkumai

Jei esate storų ir sunkių plaukų savininkas – tai ne jūsų produktas. Veikiau jis bus tinkamas plonoms ir lengvoms sruogoms.

Santrauka

Prietaisas veikia gana tyliai, todėl svajonių šukuoseną galime pasidaryti net tada, kai, pavyzdžiui, mažas vaikas miega namuose. Pasiektas rezultatas ant plaukų išlieka labai ilgai. Modelį taip pat lengva laikyti.

Antras pasirinkimas

Privalumai

Šiek tiek įgaubta garbanų forma užtikrina jų gerą prigludimą prie galvos formos ir garbanotų plaukų pakėlimą prie pagrindo. Volų apdailos medžiaga yra veliūras, kuris palengvina plaukų vyniojimą ir apsaugo juos nuo žalingo aukštos temperatūros poveikio. Komplekte yra trijų dydžių garbanos, todėl svajonių šukuoseną galite susikurti iš kelių storių garbanų.

Trūkumai

Įranga kaista gana ilgai, apie valandą, o tai yra gana varginantis, ypač kai mes skubame arba paprasčiausiai pamiršome juos įjungti pakankamai anksti.

Santrauka

Maksimali prietaiso temperatūra yra 115 laipsnių C. Šukuosena yra fiksuota, kol volai atvėsta, o tai palaiko aukštą temperatūrą maždaug 20 minučių. Komplekte taip pat yra 20 spaustukų ir šukos, kurios palengvina sruogų atskyrimą ir jų atplėšimą.