Nuorodų kūrimas 2021 m

Kasdien skelbiama dešimtys straipsnių itin aptarta saitų kūrimo tema. Tiesiog pabandykite atlikti paprastą paiešką „Google“ naudodami užklausą „nuorodų kūrimas“ ir greičiausiai bus rodomas automatinis užbaigimas „nuorodų kūrimas miręs“.

 

Nesvarbu, kas mums rūpi, nuorodų kūrimas dar nėra miręs.

 

Būtų įžūlu sakyti, kad nuorodų kūrimas (ar net SEO) yra visiškai toks pat, koks buvo prieš porą metų. Taip pat tiesa, kad SEO ir nuorodų kūrimo kraštovaizdis visada keičiasi, tačiau tai nereiškia, kad nuorodų kūrimas yra miręs ir palaidotas. Mes manome, kad tai iš tikrųjų reiškia, kad aukštos kokybės baltų skrybėlių nuorodų kūrimo svarba niekada nebuvo didesnė. „Ar nuorodų kūrimas gali egzistuoti kartu su„ Google Penguin “atnaujinimais?“ galima klausti. Mes tikime, kad taip.

 

Ar esate tikri, kad vis dar galite kurti nuorodas 2017 m

 

Žinoma, reikia tinkamai suprasti nuorodų kūrimo sampratą dabartiniame kontekste. Vis dėlto, nesvarbu, ar esate naujas susiejimo kūrimas, ar darote tai kurį laiką, gali būti keletas nepakankamai naudojamų nuorodų kūrimo būdų, kurie gali padėti apsaugoti aukštos kokybės nuorodas. Tai yra tiksli taktika, kurią pateiksime jums šiose eilutėse:

 

Kuo skiriasi „Penguin 4.0“?

Uždirbkite pirmąją nuorodą

 1. Interviu ekspertai / įtakininkai
 2. Nuorodos masalas
 3. Kurkite geriausią savo klasės turinį
 4. Sukurkite nemokamus įrankius
 5. Apibendrinti duomenys ir sukurti statistiką

„White-Hat Link“ įtaka

 1. Nustatykite mirusias įmones
 2. Siųsti ranka užrašus
 3. Nuorodų atkūrimo technika
 4. Prekės ženklo paminėjimo technika
 5. Taikykite pagal puslapį „Žiniasklaidos paminėjimai“

Stebėkite savo KPI

 1. SEO matomumas
 2. Nuorodos gavimo greitis
 3. Baudų rizikos stebėjimas

Kuo skiriasi „Penguin 4.0“?

Jau porą metų „Google“ įprato mus atnaujinti savo algoritmus, kurių tikslas – kuo greičiau sugauti šlamšto nuorodų profilius ir išlaikyti nekokybiškas svetaines gerai reitinguojamuose paieškos rezultatuose. Tai, ko galbūt nežinote, yra „ Real Time“ ir „ Granular“ .

 

Ką tai tiksliai reiškia:

 

Realaus laiko : jūsų svetainė bus nubausta beveik realiuoju laiku (jei gausite nenatūralių nuorodų), taip pat neįtikėtinai greitai atsigaus po baudos (jei atsisakysite ar pašalinsite blogas nuorodas).

 

Granuliuotas : „Penguin“ algoritmas galės nuvertinti šlamštą koreguodamas reitingą pagal šlamšto signalus, o ne paveiks visos svetainės reitingą.

 

Kuo skiriasi „Penguin 4.0“

1 veiksmas: uždirbkite pirmąją nuorodą

Pirmoji nuoroda gali būti ta, dėl kurios jums teks sunkiausiai dirbti.

Tai taip pat gali būti labai varginantis – žinant, kad nuorodos sukelia nuorodas, tačiau jūs dar neturite gauti pirmojo. Nepaisant šių žinių, labai svarbu uždirbti tą pirmąją sąsają sąžiningai.

Negalima to prašyti, nepirkti, nenutikti.

Sunkiai dirbk dėl to, o atlygis jausis daug mielesnis. Tai taip pat nėra tik idealizuota etikos samprata. Jūs turite sugebėti laimėti tą nuorodą ir įrodyti sau, kad galite tai padaryti. Taigi, kaip jūs galite kovoti dėl pirmosios baltos kepurės nuorodos?

 

neprašyk to; užsidirbti

1 strategija – interviu ekspertai / įtaką darantys asmenys

 

Jūs tikriausiai dar nesate ekspertas, kitaip žmonės jau plūstų, norėdami išgirsti, ką jūs norite pasakyti. Bet tai nereiškia, kad negalite pasinaudoti eksperto kreipimusi. Geriausias dalykas yra tai, kad jūs galite tai padaryti ir skaitytojams pasiūlyti sąžiningą kokybę. Tai nėra nesudominta ir nesąžininga. Tačiau labai svarbu pritraukti nuorodas.

Taip veikia dauguma interviu – mes norime skaitytojams pasiūlyti šiek tiek įžvalgų, bet ir pritraukti jų dėmesį.

Įtikinti ekspertą ar įtaką darantį interviu nebūtinai turi būti labai sunku. Dauguma jų yra žmonės, kurie tiesiog nori sužinoti savo žinią, todėl galimybė tai padaryti dažniausiai bus kažkas, kuo jie turėtų domėtis. Šiais laikais taip pat yra daugybė bendravimo būdų, kurie yra tiesiog patogūs, kad būtų naudinga būkite praleista proga jiems nepriimti jūsų kvietimo (net jei dar neturite didelės auditorijos). Be to, tai yra galimybė jums užmegzti santykius, kurie jums padės ateityje.

 

Jie gali atsakyti į klausimus, kuriuos parašėte el. Paštu (jei jie neturi pakankamai laiko atsakyti į visus jūsų klausimus iš karto arba negali susitarti dėl tvarkaraščio), pasirodyti tinklalaidėje (jei jiems lengviau kalbėti nei rašyti ) ar net susitikti su jumis tiesioginio pokalbio metu (jei jie yra senosios mokyklos ar turi tam tikrą vietą ir laiką praleisti).

 

Interviu ekspertai ar įtakininkai

Žinoma, galite žaisti su formatu bet kokiu būdu ir manyti, kad tai padės jūsų interviu išsiskirti. Galite surengti apvalų stalą su keliais ekspertais arba surengti tam tikras diskusijas tarp dviejų ekspertų, kurių požiūriai skiriasi. Bet kuris iš jų gali puikiai pasiteisinti, neatsižvelgiant į formatą (nesvarbu, ar tai raštu, ar garso forma). Kaip matote aukščiau pateiktoje ekrano kopijoje, mes sutelkėme žinomų skaitmeninių rinkodaros specialistų patirtį į straipsnį, kuriame buvo ne tik socialinė trauka, bet ir kokybiniai ryšiai. Ši paieškos sistemos optimizavimo strategija gali padėti pagerinti konversijų rodiklį.

Strategija Nr. 2 – susieti masalą

 

Žodis „masalas“ gali atrodyti šiek tiek šešėlinis, tačiau mes nepritariame nieko, kas būtų neetiška.

Mes tik pabrėžiame, kad kai kurie turiniai yra patrauklesni nei kiti.

Madingesni dalykai yra labiau linkę skaityti nei ne itin ryškios temos. Išskirtinumas nėra lygus svarbai, tačiau turi daugiau daryti su tuo, kas jūsų auditorijai atrodo tam tikru metu. Kai kurie dalykai visada yra svarbūs, tačiau laikui bėgant gali keistis koks konkretus jų aspektas. Pavyzdžiui, mes visada kalbame apie tai, kaip būti atspariu „Panda“, bet jei rytoj pasirodytų naujas leidimas, mes kalbėtume apie tai daugiau nei įprastai.

Tam tikri turinio struktūrizavimo būdai taip pat labiau domina susidomėjimą nei kiti.

Geriausias pavyzdys būtų sąrašai ir reitingai. Jie visada linkę pritraukti lankytojus ir dalintis kur kas labiau nei ilgos formos straipsniai. Diagramos ir infografijos dažniausiai yra patrauklesnės (ir lengviau jomis dalijamasi) nei tekstas, neatsižvelgiant į tai, kaip tekstas gerai parašytas. Kaip matote toliau pateiktame pavyzdyje  , protingas ir dinamiškas turinio pateikimo būdas gali sukelti stebuklų.

Giliai mes vis dar labai vizualiai orientuotos būtybės.

Matymas yra tikėjimas ir mums reikia mažiau pastangų suprasti informaciją. Skaitymas reikalauja papildomų pastangų ir didesnės abstrakcijos jėgos. Visada gundysime eiti lengvesniu keliu.

Nuorodos masalas

Taigi, kaip naudoti šią informaciją?

Stenkitės nuolat sekti, kas žmonėms įdomu, kas „karšta“, o kas „ne“.

Įpraskite skaityti naujienas kasdien, net jei ne visada aktyviai domitės viskuo, kas ten yra. Turite susitaikyti su tuo, kuo norėtumėte skaityti savo auditoriją, o ne tuo, kuo norėtumėte pasidalinti. Idealiu atveju jie visada turėtų būti vienodi, tačiau kai ne, galbūt verta būti savo auditorijos šalimi. Susipažinę su tema, atlikite šiek tiek papildomų tyrimų ir sugalvokite naują ar įdomų informacijos pateikimo būdą. Jūs nebūtinai turite būti meistras dizaineris. Jau yra daugybė įrankių ir vis dar naujų būdų juos sujungti, kad būtų sukurta patraukli, novatoriška temos vizualizacija.

3 strategija – kurkite geriausią savo klasės turinį

 

Tai žengia žingsnį į priekį, palyginti su ankstesne strategija. Mes kalbame ne tik apie pristatymą, bet ir apie turinį. Norėdami tai padaryti, turėsite atlikti nemažai tyrimų.

Yra daugybė gerų straipsnių bet kuria tema, bet kiek jų yra tikrai puikių?

Norėdami sukurti populiarų tinklaraščio įrašą, turėtumėte atitikti bent keturis kriterijus:

Visų pirma turinys turėtų būti išsamus.

Žinoma, ne visi įrašai turi būti vartotojo vadovai, tačiau visada naudinga plati perspektyva. Net jei neišplečiate visų nuomonių šia tema, paprasčiausias jų prisilietimas daugeliui skaitytojų gali būti naudingas pradas. Tai taip pat užtikrina, kad išliksite aktualus plačiai auditorijai, kad jūsų straipsnis būtų įdomus net vartotojams, kurie žino nemažai apie šią temą.

Puikus straipsnis taip pat turėtų pabandyti gilintis.

Daugelis žmonių gali rasti paviršiaus informaciją patys, naudodamiesi paprasta „Google“ paieška, tačiau reikia atlikti keletą paieškų, perskaityti, sutvarkyti ir surinkti atitinkamą informaciją, o tada pateikti ją tvarkingoje pakuotėje – ir ten jūs patekote. Jei diskutuojate apie SEO taktiką, išbandykite kiekvieno pokalbio pranašumus ir trūkumus, pasvarstykite, kaip sunku ar lengva būtų įgyvendinti, pasidalykite iš savo patirties.

Taip pat labai svarbu, kad straipsnis būtų atnaujintas.

Kartais informacija yra, bet ji tiesiog nebėra tiksli, arba pavyzdžiai yra seni ir skaitytojai negali su jais susieti, arba yra naujas vaikas, kuris sutrikdo kraštovaizdį – tiesiog pagalvokite apie statistiką apie interneto turinį ir vartotojus ir kaip greitai jie pasensta. Vykdyti pokyčius yra sunkus darbas, bet kažkas turi tai padaryti, ypač jei jie gali pritraukti nuomonę ir dalintis procese.

Paskutinis, bet tikrai ne mažiau svarbus dalykas – puikų straipsnį visada lengva naršyti.

Negalima nuvertinti šios funkcijos, nes būtent dėl ​​to vartotojai jaučiasi, kad jiems jau atliktas didžiulis darbas. Tai taip pat daro straipsnį dalinamu ir kas priverčia žmones apie tai kalbėti.

 

Štai turinio, atitinkančio 4 aukščiau išvardytus kriterijus, pavyzdys :

 

Kurkite geriausią savo klasės turinį

 

Tai labai kompleksiškai reaguoja į nuolatinį poreikį, o rezultatai buvo įspūdingi.

Strategija Nr. 4: sukurkite nemokamus įrankius

 

Dabar patenkame į originalaus turinio teritoriją. Tai labai vertinga strategija, net jei nemanote, kad programavimas yra jūsų geriausia jėga. Taip yra todėl, kad daugelis žmonių linkę galvoti apie įrankius kaip apie sudėtingas programinės įrangos dalis, į kurias reikia daug laiko investuoti tiek kuriant, tiek atliekant priežiūros darbus. Ir tai tikrai gali būti kai kurių įrankių atveju. Tačiau tai nėra vieninteliai įrankiai, kurie yra sėkmingi.

Žmonės naudos įrankius visoms užduotims, net ir akivaizdžiai paprastoms, jei tai sutaupys jiems laiko ar užduotis bus patrauklesnė.

Jums nereikia ieškoti daugiau nei programų rinkoje, kad suprastumėte, jog funkcionalumo samprata yra ištempta visomis kryptimis. Programos, turinčios labai siaurą funkciją, yra sėkmingos, nes jos tą funkciją atlieka labai gerai, kartais net susidūrusios su programomis, turinčiomis daugiau funkcijų (kurios gali būti vertinamos kaip didelės).

Taigi kodėl tada padaryti savo įrankį nemokamą, o ne jį parduoti?

Nes tu ieškai kitokio kapitalo. Tai, ko jūs siekiate, yra žinoma, ja pasitikima ir jos ieškoma. Gavę tuos, galite pereiti prie kitų įrankių kūrimo, kuriuos galite pabandyti uždirbti. Bet tai veiks tik tuo atveju, jei pirmiausia turėsite nuorodas.

 

Pavyzdžiui, žemiau esančiame ekrane galite pamatyti akivaizdžiai įprastą, tačiau labai naudingą įrankį PVM apskaičiuoti JK. Tai nemokama naudoti, ji išsprendžia problemą ir, kai žmonės įvertino jos naudojimą, jie noriai ją susiejo ir dalijosi su kitais.

Kurkite nemokamus įrankius

5 strategija: kaupti duomenis ir kurti statistiką

 

Tai ne tik tai, kad informacija atrodytų gerai, bet ir visų pirma apie tai, kaip sukurti informaciją.

Mes kalbame apie originalius tyrimus – įrašą, į kurį kiti gali remtis kurdami savo straipsnius.

Tai gali būti labai produktyvus užsiėmimas, tačiau prieš nardydami ir tikėdamiesi gauti keletą gerų nuorodų, turite apsvarstyti keletą klausimų:

  • Ką jūs tikitės rasti? Gali būti tam tikra teorija, kurią norite išbandyti, arba jums gali kilti klausimas, kur nežinote, koks bus atsakymas. Šiaip ar taip, pirmiausia turite suformuluoti tą klausimą ar teoriją, kad žinotumėte, kokius duomenis gauti.

 

  • Iš kur galėčiau gauti duomenis? Kai kurie duomenys, kuriuos būtų galima panaudoti tyrimams, jau galėtų būti ten. Oficialios ataskaitos, skirtinga statistika, kurią galima surinkti, ar net duomenys, kuriuos galite lengvai gauti iš interneto. Žinoma, dažniausiai įdomiausi ir naujiausi tyrimai gali būti gauti iš duomenų, kurie dar nebuvo sudėti.

 

  • Ką galiu sužinoti iš duomenų? Yra subtilus balansas tarp statistinių įrankių taikymo jūsų duomenims, norint sužinoti atsakymus į jūsų klausimus, ir „žvejybos“, norint gauti įdomių rezultatų, sumaišant ir suderinant galimas duomenų koreliacijas. Tai, kad duomenų kalne galite rasti tam tikrą koreliaciją, dar nereiškia, kad jis tikras ar aktualus jūsų skaitytojams.

 

Žemiau pateiktoje ekrano kopijoje galite pamatyti svetainės pavyzdį , kuriame pateikiamos pagrindinės išvados apie kreditus, kortelių skolas ir kitas įdomias šios srities temas. Žmonės labai patiko ir naudojo čia rastą informaciją apie tolesnius tyrimus, straipsnius ir pan., Kurią galima lengvai pamatyti šioje svetainėje pateikiamų nukreipiančių domenų skaičiuje.

 

Apibendrinkite duomenis ir sukurkite statistiką

2 žingsnis: „White-Hat Link“ įtaka

 

Kalbant apie nuorodų schemas, priešingai nei „white-hat“ schemos, „ Google“ yra gana tiesiai į priekį: visos nuorodos, skirtos „PageRank“ manipuliavimui ar svetainės reitingui „Google“ paieškos rezultatuose, gali būti laikomos nuorodų schemos dalimi ir „Google“ žiniatinklio valdytojo gairių pažeidimu. . Tai apima bet kokį elgesį, kuriuo manipuliuojama nuorodomis į jūsų svetainę arba siunčiamas nuorodas iš jūsų svetainės.

 

Todėl vieninteliai nuorodų tipai, kurių turėtumėte siekti, yra baltos kepurės. Daugiau apie šią temą kalbėjome ankstesniame įraše . Sekite naujienas, nes šiose eilutėse sukursime keletą strategijų, kaip gauti baltos kepurės nuorodas:

1 strategija – nustatykite mirusias įmones

 

Mes tai jau palietėme anksčiau, tačiau verta paminėti dar kartą „negyvus“ puslapius, nes tai yra labai pelninga baltos kepurės nuorodų kūrimo strategija. Ką tai reiškia? Tikrai keli paprasti žingsniai. Pradėkite nuo vietinio verslo ir išplėskite savo interesų sritį.

Turite identifikuoti įmonę, kuri tam tikru metu turėjo aktyvų puslapį, bet po to pateko.

Kai kurie iš šių puslapių gali net neįkrauti, tačiau, laimei, yra nemažai buvusio internetinio turinio saugyklų („ Wayback Machine“ yra tik populiariausia iš jų). Ten esantis turinys vis tiek gali būti iš esmės naudingas ir aktualus konkrečiai auditorijai.

 

Identifikavę tokią svetainę ir atidžiai apžiūrėję jos nuorodas, galite būti suinteresuoti įsigyti tą „mirusį verslą“ ir visapusiškai naudotis tomis nukreipiančiomis domenais, kurie ten švaistomi.

 

Žemiau pateiktoje ekrano kopijoje galite pamatyti svetainės, kuri nėra aktyvi (arba bent jau nebuvo 2017 m. Sausio viduryje), bet yra daugybė nuorodų į konkurencinį inkaro tekstą, pavyzdį. Jei užsiimčiau batų verslu, neabejotinai pasiimčiau šią svetainę po savo radaru.

 

Nustatykite mirusias įmones

Strategija Nr. 2 – siųsti ranka užrašus

Galbūt jau anksčiau už tai suklupote ir pagalvojote „Ne mano ranka!“ arba „Tai skamba labai daug laiko ir nėra naudinga“. Bet štai kodėl tai gali tiesiog veikti.

 

Rašymas ranka jau atrodo kaip dalykas nuo seno, pavyzdžiui, viniliniai diskai ar filmavimo kameros. Tačiau kaip ir daugeliui senovinių dalykų, yra rimtas prabangios prekės formos sugrįžimo atvejis.

Yra atvejų, pavyzdžiui, kai įsigyjate naują klientą arba švenčiate etapą ar jubiliejų, kai ranka parašyta žinutė iš tikrųjų gali nuvyti punktą namo.

Tai parodo, kad jūs kažkam rūpi ir vertinate pakankamai, kad esate pasirengęs skirti daugiau laiko ir pastangų, kad jis jaustųsi ypatingas. Tik tas veiksmas greičiausiai atneš jums ypač aukštos kokybės saitą.

 

Bet ką daryti, jei turiu išsiųsti šimtus ar net tūkstančius laiškų? Tai tikrai užtruks amžinai. Laimei, yra keletas paslaugų, kurios daro būtent tai (ir daro tai gana gerai; keli pavyzdžiai: „Bond.co“, „LetterFriend“ ir kt. Ar tai šiek tiek apgauti? Aišku. Ar tai vis tiek turi geresnį poveikį nei gerai seną „Times New Roman“ ir galbūt jums atsiras nuorodų?

Siųsti ranka užrašus

Strategija  Nr. 3 – susiejimo atkūrimo technika

 

Iš visų galimų nuorodų kūrimo ir apskritai SEO taktikos tai gali būti mažiausiai savanaudiška, nes tai galiausiai kažką grąžina interneto bendruomenei.

Ir leisk man parodyti kodėl.

 

Bet kurios svetainės sugadintų puslapių nustatymas turi daug privalumų, ir aš manau, kad jūs tai jau žinojote. Tačiau to, ko galbūt nežinote, galite sugadinto puslapio identifikaciją paversti nuorodų kūrimo technika. Trumpai tariant, galite nustatyti ir atkurti prarastą nuorodų nuosavybę naudodami susietus 404 svetainės puslapius.

 

Kaip? Gana paprastai. Pirmiausia „ Site Explorer“ paleiskite jus dominančią svetainę ir iškart būsite išvardyti su visais sugadintais tinklalapiais. Kaip matote toliau pateiktoje ekrano kopijoje, sulaužyti puslapiai yra kažkas bendro visų tipų svetainėse, tiek didelėse, tiek mažose, nesvarbu, ar tai būtų „Microsoft“, ar kaimynystėje esančios maisto prekių svetainės.

 

Nuorodų atkūrimo technika

 

Gerai, galite sakyti, bet kaip ši technika gali man padėti rengiant nuorodų kūrimo kampaniją?

 

Na, jūs visada galite eiti toliau ir pasižiūrėti, ką daro jūsų konkurentai. Yra tikimybė, kad jie turi daug sulaužytų puslapių, todėl yra daug nuorodų, susijusių su tais puslapiais. Ir visa tai gali būti paversta puikiomis nuorodų kūrimo galimybėmis. Niekas netrukdys jums gilintis, ieškoti tų sugadintų nuorodų, atkurti sugadintą turinį ir pakeisti sugadintas nuorodas jūsų pataisyta nuoroda.

 

Leiskite man paaiškinti, kaip ši technika veikia 3 (ne paprastais, bet veiksmingais) žingsniais:

  1. Pirmiausia turite rasti tuos sugadintus puslapius ir nuorodas . Ir prieš įsivaizduodamas didžiulį darbo kiekį, susijusį su šia užduotimi, leiskite jums priminti, kad pusė jūsų darbo yra atlikta, nes galite akimirksniu pamatyti visus sugadintus puslapius . Jums taip pat bus pranešta apie kiekvieno sugadinto puslapio nuorodų skaičių.

 

  1. Tada atnaujinkite arba atkurkite svetainės, į kurią iš pradžių vedė neveikianti nuoroda, turinį . Jei yra kitų sulaužytų puslapių, o ne savo, kuriuos analizuojate, galite net įtraukti savo svetainę į alternatyvas. Archyvai, tokie kaip „Wayback Machine“ ar „Warrick“, gali padėti atkurti originalų turinį (kurį, žinoma, galite patobulinti).

 

  1. Paskutinis ir ne mažiau svarbus dalykas – galite susisiekti su žiniatinklio valdytoju, kurio svetainėje yra sugadinta nuoroda, ir rekomenduoti savo alternatyvą (čia yra nemažai informacijos ir tinklų). Kuo daugiau galite nusiteikti elgdamiesi sąžiningai ir bendrauti kaip tikras žmogus (priešingai nei SEO keičiantis robotas), tuo didesnė sėkmės tikimybė.


Situacija yra naudinga visiems: vartotojai gauna atnaujintą ieškomo kokybiško turinio versiją, jūs gaunate nuorodas ir potencialius bendrinimus. Viskas skirtas šiek tiek darbo, susijusio su (pakartotine) paieška (atitinkamais negyvais puslapiais), (esamos informacijos) kuravimu ir (atnaujintos informacijos) redagavimu.

# 4 – Prekės ženklo paminėjimo technika

Mes visi norime užsidirbti arba sukurti daugiau ir geresnių nuorodų. Siekdami to padaryti, galime nepaisyti kai kurių taktikų, kurios yra tiesiog priešais mus. Viena iš šių metodų yra internetinių paminėjimų naudojimas. Buvo parašyta keletas įdomių straipsnių apie paminėjimų svarbą reitinguojant ir netgi paskleista mintis, kad paminėjimai galėtų būti nuorodų kūrimo ateitis . Tai tema, dėl kurios vis dar galima diskutuoti, tačiau vienas dalykas yra tikras: paminėjimai gali padėti mums sukurti nuorodų kūrimo strategiją, nes mes galime pasinaudoti tų prekės ženklų paminėjimais be nuorodų.

 

Skamba gana lengvai, tiesa? Suraskite savo prekės ženklo paminėjimus, neturinčius nuorodų, paverskite juos susietaisiais ir darbas bus atliktas. Vis dėlto kasdien internete sukuriama tūkstančiai puslapių. Iš šios nesibaigiančios turinio jūros reikia sužinoti, kur ir kada esi paminėtas. Be to, norite rasti tuos žiniatinklio paminėjimus, kurie neturi nuorodos į jūsų svetainę; paminėjimai, kurie atspindi susiejimo galimybes. Tai ima skambėti labiau kaip „Neįmanoma misija“, nei užduotis be pastangų.

 

Tačiau, kaip ir daugelyje kitų skaitmeninės rinkodaros situacijų, turėdami tinkamus įrankius, sutaupysite neįsivaizduojamai daug laiko. Ieškodami nesusijusių minėjimų, „ BrandMentions“ ateina į pagalbą.

 

Prekės ženklo paminėjimo technika

 

Ir, kaip sakoma, kad 3 numeryje yra kažkas stebuklingo, mes apibendrinsime pastabas iš prekės ženklo paminėjimo technikos, kurią matėte aukščiau esančiame ekrano paveikslėlyje, atlikdami 3 veiksmus:

  1. Pirma, turite sukurti įspėjimą, kad jums būtų pranešta kiekvieną kartą, kai jūsų prekės ženklas paminėtas bet kur ir bet kada žiniatinklyje. Tai paprasčiausias būdas stebėti savo verslą ir visada žinoti, kas ten apie tave sakoma.

 

  1. Antra, patikrinę visus įspėjimus apie prekės ženklą, pabandykite nustatyti autorius, kurie paminėjo jūsų prekės ženklą, bet nesusiejo su jūsų svetaine. Nustačius autorius, mes asmeniškai pirmenybę teikiame „LinkedIn“, kai reikia susisiekti su jais, tačiau galite pasirinkti bet kokią jums pažįstamą ar jums tinkamą komunikacijos rūšį.

 

  1. Paskutinis žingsnis (tai gali būti pirmas žingsnis gražios draugystės pradžioje) – išsiųsti autoriui žinutę su dideliu ačiū už paminėjimą ir prašymu pridėti nuorodą į paminėjimą. Tokiu būdu galite gauti aukštos kokybės ryšį ir galbūt užmegzti ilgalaikius santykius.

Strategija Nr. 5 – nukreipkite į puslapį „Žiniasklaidos paminėjimai“

 

Bet kada kurdami turinį, mes tai darome, turėdami ką nors omenyje. Kartais norime išryškinti puikią savo produkto savybę, kartais norime pasidalinti savo nuomone ar išvadomis, taip pat galime dėl kažko labai pasipiktinti ir norime pasidalinti savo pykčiu su savo skaitytojais. Kad ir koks būtų atvejis, kai dirbate su turiniu, būtų blogai, jei turėtumėte omenyje žiniasklaidos paminėjimo puslapį. Mes žinome, kad gali būti sunku nustatyti tikslą žiniasklaidos puslapiams kaip tikslą, tačiau tai gali būti naudinga kuriant nuorodas.

 

Pažvelkite į žemiau pateiktą pavyzdį. barnimages.com/resources yra puiki vieta susieti, nereikalaujant didelių pastangų.

 

Taikykite pagal žiniasklaidos paminėjimų puslapį

Stebėkite savo KPI

 

Aš žinau, kad kai kurie iš jūsų gali būti ne visai įdomūs šioje darbo vietoje, kur po visų jūsų įdėtų pastangų reikia nubrėžti ribą ir pamatyti, kaip veikia jūsų verslas, tačiau tai labai svarbus skyrius.

Stebint pagrindinį veiklos rodiklį (KPI) įvertinama jūsų strategijos sėkmė ir tai yra labai naudinga formuojant kitos kampanijos požiūrį.

Yra daugybė elementų, į kuriuos turėtumėte nuolat atkreipti dėmesį susiedami kampanijas. Žemiau mes pateiksime jums 3 geriausius, kuriuos visada turėtumėte stebėti.

1 – SEO matomumas

 

Kiekvieną kartą, kai bandote išsiaiškinti, kas nutiko tam tikrai svetainei, pirmiausia turėtumėte atkreipti dėmesį į SEO matomumo diagramą . Nes tik žvilgtelėjęs į šią diagramą galite pamatyti, ar yra reikšmingų nuokalnių (tikriausiai) dėl „Google“ naujinių, ar tos svetainės matomumas internete yra stabilus ir neturi dramatiškų pakilimų ir nuosmukių.

 

SEO matomumas iš esmės susijęs su svetainės paieškos rezultatų stebėjimu, nes tai rodo istorinę domeno matomumo „Google“ raidą. Ją sudaro 2 komponentai, paieškos apimtis ir reitingavimo raktinių žodžių pozicija. Iš esmės tai atspindi, kaip dažnai svetainė rodoma paieškos rezultatuose, ir apskaičiuojama pagal milijonus „Google“ stebimų raktinių žodžių, jų svarbą ir srauto apimtį.

 

SEO matomumas

 

Pavyzdžiui, tiesiog pažvelgęs į aukščiau pateiktą ekrano kopiją, galiu pasakyti, kaip sekasi „PRODUCTTHUNT.com“ SEO matomumo sąlygomis. Be to, matau jų istorinius duomenis ir galiu susieti jų peripetijas su „Google“ algoritmų atnaujinimais.

 

SEO matomumo diagrama yra ta, į kurią turėtumėte atkreipti dėmesį prieš pradėdami nuorodų kūrimo kampaniją, kai baigsite ją ir tarp jų. Kitaip tariant, visą laiką. Kodėl mes tokie dideli SEO matomumo gerbėjai?

Tai tikriausiai vienintelė diagrama, kuri gali padėti nustatyti istorines „Google“ nuobaudas už bet kurią svetainę, išanalizuoti konkurentus, palyginti save ir stebėti būsimas problemas.

# 2 – nuorodos gavimo greitis

 

Taigi jūs vykdėte nuorodų kūrimo kampaniją ir norite patikrinti rezultatus. Ko jūs tikriausiai meldžiatės, yra dešimtys, jei ne tūkstančiai ryšių, pasiektų per labai trumpą laiką. Na, tai gali būti ne visai naudinga, jei vis tiek siekiate natūralių nuorodų profilio.

 

Žiūrėdami žemiau pateiktą ekrano kopiją, galime pamatyti kasdien įsigytų naujų ir pamestų nuorodų skaičių. Tai puikiai tinka stebėti. Visada turėtumėte stebėti visas savo nuorodas, naujas ar prarastas, jas analizuoti, valdyti ir svarbiausia, jas žinoti .

 

Nuorodos gavimo greitis

 

Nuorodų smaigalys gali būti džiaugsmo priežastis, bet kartu ir įspėjamasis ženklas. Iš kur visos tos nuorodos? Kodėl per vieną dieną iš 12 nukreipiančių domenų yra 12 tūkst. Nuorodų? Ar mano ryšio gavimo greitis atrodo pastovus, nuoseklus ir natūralus ir pan.? Tai tik keli klausimai, į kuriuos turėtumėte kreiptis patys, tikrindami naujai įgytas nuorodas.

# 3 – Baudų rizikos stebėjimas

 

Negalime pakankamai pabrėžti, kaip nuolatinis nenatūralus nuorodų stebėjimas yra būtinas naudojant naujausią „Google Penguin 4.0“. Nuolat stebėkite savo atgalinės nuorodos profilį. Vykdant nuorodų kūrimo kampaniją, stebėjimo būtinybė yra dar didesnė.

 

Neautomatiškai patikrinę VISAS savo nuorodas ir nustatydami nenatūralias nuorodas, jums gali prireikti daugiau laiko nei galite investuoti į šį klausimą. Ir net jei būtumėte pasirengęs investuoti visą reikalingą energiją, Pingvinui vis tobulėjant, laikas gali būti ne jūsų naudai.

Kai tik „Google“ sužinos, kad kai kurios nuorodos yra šešėlinės, ji iškart nubaus atitinkamą svetainę.

Štai kodėl šiuo klausimu rekomenduojame naudoti specializuotą įrankį. Tai nereiškia, kad jūsų darbas šioje srityje baigėsi, tačiau tai tikrai palengvina jūsų darbą. Patikrinkite, ar nėra nenatūralių ir įtartinų nuorodų, sukurkite įspėjimus, kad jums būtų pranešta realiuoju laiku, kai „ne„ Google “draugiškos“ nuorodos bus prijungtos prie jūsų svetainės, naršykite visas savo nuorodas ir atsisakykite nuorodų, kurios, jūsų nuomone, yra žalingos jūsų svetainei.

 

Nenatūralus sąsajų aptikimo pažintinis SEO

 

Tikėdamiesi, kad ši nuorodų kūrimo taktika suteiks jums rezultatų, kurių tikitės, mums būtų malonu išgirsti apie jūsų patirtį šiuo klausimu. Šio įrašo pabaigoje rasite aukščiau aprašytus metodus, apibendrintus „Slide Share“ pristatyme. Jei manote, kad kai kurie nuorodų kūrimo patarimai ir metodai nėra jums, mes vis tiek bandome juos išbandyti. Geriausiu atveju prie savo arsenalo pridėsite keletą nuostabių aukštos kokybės nuorodų. Blogiausiu atveju turėsite išbandyti ką nors kita ir sužinoti daugiau apie SEO ir verslo valdymą apskritai.

 

Džiaugiamės galėdami iš jūsų sužinoti apie jūsų patirtį bet kuriuo atveju.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *