Pagal tradiciją analizuoju techniką, kuri verta skaitytojų dėmesio. Šį kartą peržiūrai gavau Wollmer M901 mėsmalę. Norėdami sužinoti daugiau apie tai, padaryti išvadas apie patikimumą, darbo kokybę, peržiūrėjau jo įrangą, ištyriau eksploatacines medžiagas ir išbandžiau elektrinę mėsmalę.
Mėsmalė Wollmer M901: įranga ir surinkimas
Pradėkime nuo to, kas yra komplekte su mėsmaliu. Mėsmalė Wollmer M901 atkeliauja praktiškai surinkta: sraigtas, peilis, vienas iš maltos mėsos diskų (su vidutine perforacija) jau yra kaklelio viduje ir tvirtinamas veržle. Šis metodas leidžia net nepatyrusiam vartotojui susipažinti su surinkimo procesu be instrukcijų pagalbos.
Bet aš rekomenduoju prieš pirmą naudojimą išardyti mėsmalę ir gerai išskalauti visas dalis. Jie gali palikti tepalo pėdsakus, kuriais gamintojai padengia metalines dalis.
M901 paketas:
- Lieto metalo korpusas,
- 3 diskai įvairių perforacijų maltai mėsai (mažas, vidutinis, maltai mėsai),
- kaltas pjautuvas peilis,
- plastikinis stūmiklis,
- varžtas,
- kaklas,
- suspaudimo veržlė,
- padėklas,
- padėklo dangtis,
- Kebbe priedas,
- dešros priedas,
- tvirtinimo varžtas.
Įranga panaši į šiuolaikinių mėsmalių standartą, bet ne be įdomių savybių. Taigi, pavyzdžiui, galiu išskirti pjautuvo formos peilį M901. Dėl savo formos pjaunamoji briauna turi didelę sąlyčio su gaminiu sritį. Todėl ši mėsmalė per tą patį laiką sugeba pagaminti didesnį kiekį faršo nei panaši mėsmalė su kryžiaus formos peiliais.
Taip pat atkreipiu dėmesį į diską su nestandartine perforacija – maltai mėsai.
Beveik visose vidutinio kainų segmento mėsmalėse (nuo 10 iki 20 tūkst. rublių) naudojama kaklo tvirtinimo sistema su plastikiniais spaustukais. Wollmer nusprendė pasirinkti tvirtesnį propelerio sprendimą. Manau, kad šis sprendimas yra pagrįstas, nes varžtas laikui bėgant neatsipalaiduos, kaip nutiks su plastikiniais skląsčiais ir skląsčiais.
Mėsmalė Wollmer M901: išvaizda ir savybės
Wollmer M901 korpusas pagamintas iš metalo. Šis sprendimas padeda prižiūrėti mėsmalę. Ją lengviau nuplauti nuo bet kokių teršalų, o pats nešvarumas neįsiskverbia į medžiagą – nekeičia savo spalvos ir nesulaiko kvapų. Kita vertus, plastikas patiria panašų poveikį, nes laikui bėgant medžiagoje, kurioje lieka nešvarumų, atsiranda mikro įtrūkimų.
Korpuse yra du jungikliai:
Apsauginis užraktas, skirtas saugiai naudoti atbulinę eigą, padeda apsaugoti variklį nuo per didelės apkrovos staigaus kurso pakeitimo metu.
Palyginti su kitomis naminėmis mėsmalėmis, Wollmer M901 išsiskiria burnos išleidimo angos dydžiu – ji didesnė.
Wollmer mėsmalės kaklas yra gana aukštai, todėl galite naudoti beveik visus indus, įskaitant puodus, kaip indą maltai mėsai.
M901 kojelės yra ant siurbtukų, o visos 4. Tai leidžia tvirtai pritvirtinti prie beveik bet kokio darbinio paviršiaus.
Galia ir našumas:
- Nominali galia – 700 W
- Maksimali galia – 2000 W
- Našumas 2,5 kgmin
Dėl didelės galios mėsmalė gali kokybiškai sumalti mėsą ir susidoroti su raumeningų gabalėlių apkrova.
Su komanda išbandėme populiariausius modelius, kurių rezultatus susumavome YouTube ir MyGadget Zen kanaluose.
Mėsmalė Wollmer M901: analizė iki varžto
Pats laikas išsiaiškinti, ką mėsmalė Wollmer M901 slepia po metaliniu korpusu
Nuėmę kaklą kaip nereikalingą ir atsukę pagrindą nuo kėbulo matome, kad prie variklio iš abiejų pusių prijungta pavarų dėžė su pavaromis atsakingomis už sraigto sukimąsi ir ventiliatoriaus pavidalo aušinimo sistema. Ventiliatorius varo orą aplink korpusą, kad jis pakeistų šilumą su metalinėmis sienelėmis ir atvėstų.
Po to išimame turinį iš dėklų ir atskiriame …