30 geriausių automobilių gaminių iš „Aliexpress“.

„Aliexpress“ svetainėje galite rasti produktų kiekvienam skoniui ir biudžetui. Tuo pačiu metu daugelis jų stebina savo originalumu. Atrinkome 30 geriausių Kinijos internetinės parduotuvės produktų, kurie sudomins kiekvieną automobilio savininką.

Turinys:

stovėjimo numeris

stabdžių skysčio testeris

Parktronic

Duslintuvas

Rankinis automobilio plovimas
Automobilinis dulkių siurblys

Daugiafunkcis įrankis 8 viename

Neslystančios grandinės

Drėkintuvas

Silikoninis langų valymo šepetėlis
Hamakas šunims vežti

Šildomi dėklai

Ekranas į viršų

storio matuoklis

Įdubimų valiklis
Atminties putplasčio pagalvė

Dviejų prievadų USB įkrovimas cigarečių žiebtuvėlyje

Nuotolinio valdymo mygtukai ant vairo

Belaidė padangų slėgio stebėjimo sistema

Belaidis raktų ieškiklis
Išmaniojo telefono laikiklis priekinės sėdynės gale

Sulankstomas stalas ant vairo

Plastikinė kabykla automobiliui

bagažinės organizatorius

Priekinės sėdynės nugaros organizatorius
Daugiafunkcinis stalas

kulkų lipdukai

Raktų dėklas su RF blokavimu

Nešiojamas alkotesteris

Pedalų užraktas

stovėjimo numeris

Kiekvienam vairuotojui pažįstama situacija, kai ant automobilio reikia palikti savo numerį, kad su jumis galėtų susisiekti automobilio, kurį „išspaudėte“, savininkas. Ką mes dažniausiai darome? Ieškome popieriaus lapo ir rašiklio, užrašome savo numerį ir pritvirtiname ant priekinio stiklo. Ne pats patogiausias būdas, nes reikia leisti laiką ieškant popieriaus ir pieštuko, kurių ne visada būna salone. Be to, lapą gali nupūsti vėjo gūsis arba sušlapti lietus, todėl bendravimas su jumis tampa neįmanomas.

Problemą išsprendžia stovėjimo numeris – stilingas aksesuaras, tvirtai pritvirtintas prie bet kokio paviršiaus. Turite priklijuoti savo numerį ant pagrindo (numeriai pridedami), nuimti apsauginę plėvelę ir pritvirtinti priedą ant prietaisų skydelio. Blokas su skaičiais pasislepia ir atsidaro paspaudus, skaičius matomas 10 metrų atstumu, jį lengva pamatyti net ir tamsoje.

Naudodami šį priedą sutaupysite laiko ir pastangų – nereikės papildomų minučių skirti popieriaus paieškai, skaičiaus rašymui ir popieriaus lapelio pritvirtinimui. Tereikia prieš išlipant iš automobilio paspausti skydelį, kad atsidarytų blokas su numeriais ir rizika susidurti su kitų vairuotojų nepasitenkinimu sumažinama iki minimumo.


Stovėjimo numerio kaina Aliexpress yra nuo 300 rublių.
stabdžių skysčio testeris

Tai kompaktiškas įrenginys, su kuriuo galite savarankiškai patikrinti stabdžių skysčio būklę. Tiesiog atidarykite dangtelį, įmerkite šakutę į skystį iki plastikinio krašto ir palaikykite 1-2 sekundes. Rezultatas įvertinamas korpuso šviesos diodais, jei užsidega:

  • žalia – drėgmės kiekis 0%;
  • žalia ir geltona – mažiau nei 1%;
  • žalia ir du geltoni – 2%;
  • žalia, dvi geltonos ir raudonos – 3%, o tai rodo, kad pageidautina pakeisti skystį;
  • žalia, du geltoni ir du raudoni – daugiau nei 4%, tada skystis turi būti nedelsiant pakeistas, jo tolesnis naudojimas yra ypač pavojingas.

Tokį testerį dėl mažo dydžio lengva laikyti automobilio pirštinių skyriuje. O elementari konstrukcija leidžia patogiai naudotis bet kuriam vairuotojui.

Testerio kaina „Aliexpress“ yra nuo 200 rublių.
10 geriausių 2021 m. parkavimosi jutiklių

Parktronic

Mano nuomone, tai vienas būtiniausių priedų pradedantiesiems vairuotojams. Taip pat labai pravers keičiant automobilį, kai nesate pripratę prie naujos transporto priemonės gabaritų.

Parktronic yra indikatorius, rodantis atstumą iki kliūties. Nepakeičiamas parkuojant, padės pastatyti automobilį neatsitrenkiant į kitus automobilius, kelkraščius ir stulpus. Komplekte yra 4 ultragarsiniai jutikliai su ilgu laidu, kad būtų lengva montuoti ir prijungti prie borto kompiuterio.


Parkavimo jutiklių kaina „Aliexpress“ yra nuo 650 rublių.
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *