2 colių televizoriai

32 coliai yra populiariausias televizoriaus dydis. Šis ekranas puikiai tinka miegamajam, virtuvei, svetainei ar kitam mažam kambariui. Šiandien mes jums pasakysime, kaip pasirinkti vieną iš daugelio modelių.

Kaip nusipirkti gerą 32 colių televizorių .? Nuodugniai ištyręs charakteristikas, vartotojų atsiliepimus „Yandex.Market“, „YouTube“ apžvalgas, pasirinkau 5 gerus ekspertų patvirtintus modelius.

  Šios medžiagos gali jus sudominti: 10 keisčiausių televizorių ir 3 būdai, kaip iš įprasto televizoriaus padaryti išmanųjį televizorių


  Geriausių 32 colių televizorių

  Surinkau geriausius 32 colių televizorius, kad žiūrėti televizorių būtų dar maloniau.

  Sudarydamas reitingą išskyriau žinomus prekės ženklus: LG, Samsung, Sony, Xiaomi ir Polarline. Pagrindiniai atrankos kriterijai yra ekspertų nuomonės, vartotojų atsiliepimai, kainos ir kokybės santykis.

  Kaip išsirinkti geriausią 32 colių televizorių .

  Renkantis televizorių nepatariu orientuotis į mažus „lustus“, tokius kaip garso gerinimas ar vaizdo įrašymas – tai malonu, bet ne pagrindinis dalykas. Yra tam tikri standartai, nuo kurių tiesiogiai priklauso televizoriaus kokybė.

  ✔️ Visų pirma, tai matrica. Dažniausiai 32 colių įstrižainės televizoriai komplektuojami su VA, IPS matricomis ar jų atitikmenimis. Kalbant apie atsakymą, VA laimi.
  ✔️ Visi šiuolaikiniai televizoriai turi tiesioginį LED foninį apšvietimą. Itin ploniems televizoriams dažniau naudojamas EdgeLED. Tokiu atveju vaizdas bus šiek tiek blankesnis, tačiau tai nėra svarbu.
  ✔️ Pereikime prie sprendimo. Pasirinkimas mažas – HD arba FHD. Antrasis variantas bus puikus sprendimas tiems, kurių televizoriuje yra „Smart TV“ funkcija. Jei vienintelė televizoriaus paskirtis – žiūrėti belaidžius kanalus, HD raiškos pakaks.
  ✔️ Jei vartotojas nori prisijungti prie interneto per televizorių, išmaniosios TV parinktis yra būtina. Specialistai pataria atkreipti dėmesį į Android TV operacinę sistemą, nes šiandien ji pelnytai laikoma geriausia tarp konkurentų.
  ✔️ Ne visada prasminga permokėti už palydovą, tačiau geriau, kad imtuvas palaikytų daugumą transliavimo standartų. Jų yra tik trys: skaitmeninis, palydovinis ir analoginis.
  ✔️ Garsas. Optimali vertė yra nuo 5 iki 10 vatų. To pakanka kokybiškam ir erdviniam garsui.
  ✔️ Kad vaizdas būtų dar malonesnis akiai savo kontrastu, rinkitės modelį su HDR parinktimi. Verta paminėti, kad tai tik teigiamai veikia originalų turinį, kuris yra labai mažas. Pavyzdžiui, jei vartotojas nori žiūrėti savo medijos failus per televizorių, jis gali pasikeisti į blogąją pusę.
  ✔️ Nepamirškite apie kontrastą. Patikrinkite tai tiesiai parduotuvėje. Palyginkite televizoriaus vaizdo kokybę su kitais modeliais. Dažnai visuose parduotuvės televizoriuose vaizdas yra vienodas. Tiesiog surask tai, kas labiau džiugina akį.

  Atminkite, kad televizoriaus pasirinkimas tik pagal jo techninę pusę gali virsti jūsų nesėkme.

  Modelis Kas šaunu
  #penki Sony KDL-32WE613 Realiausias vaizdas – LED ir HDR ekrano technologija
  #4 Xiaomi Mi TV P1 32 LED Geriausias išmanusis televizorius – Android TV OS
  #3 LG 32LM550B 2019 LED Geriausias pasirinkimas namams ir vasarnamiams, kur nėra interneto – be išmaniosios TV
  #2 Polarline 32PL14TC 2019 LED Galingiausias garsas – 20 W
  #vienas Samsung UE32T4500AU 2020 LED Išmaniausias televizorius – daug funkcijų ir „Yandex“ išmaniųjų namų palaikymas

  televizoriai

  5 vieta: Sony KDL-32WE613

  Reitingas „Yandex.Market“ – 4,6

  Nors ekrano raiška kukli – 1366 × 768 pikselių, Sony KDL-32WE613 objektyviai laikomas geriausiu savo klasėje. Daugiausia dėl natūralaus vaizdo perdavimo.

  Sony KDL-32WE613 yra FHD LED ekranas su išmaniosiomis funkcijomis ir neįtikėtinai plonu dizainu.

  Televizorius turi 8 bitų krašto apšviestą IPS skydelį ir maksimalų platų 178°/178° žiūrėjimo kampą. Vaizdas aiškus, dinamiškas, kontrastingas ir natūralus. „Sony KDL-32WE613“ palaiko „High Dynamic Range“ technologiją, kuri pagerina vaizdo detalumą tamsiausiomis ir ryškiausiomis spalvomis.

  „Sony KDL-32WE613“ išmanusis televizorius yra šiek tiek kuklus. Vartotojas galės pasitenkinti tik iš anksto įdiegtomis programomis. Dar 2017 metais „Sony“ bendradarbiavo su „Opera TV“, vėliau – su VEWD, tačiau tada bendradarbiavimas netikėtai nutrūko. Nesvarbu, ar iš nevilties, ar iš pelningų partnerių pasiūlymų, Linux tapo kitu Sony „draugu“. Pasirinkimas nėra per didelis, bet yra viskas, ko reikia: YouTube, Netflix, Okko, IVI ir Megogo.

  ?5 TOP 5 TV gedimų priežastys ir kaip jų išvengti?

  Sony KDL-32WE613 nėra pigus pasirinkimas, kad kaip nors paveiktų pirkėjo pasirinkimą, gamintojas įrengė X-Reality PRO televizorių – šaunų dalyką, kuris ne tik automatiškai pagerina vaizdo kokybę, bet ir padaro jį tikrovišku.

  Televizorius turi universalų prijungimo sąsajų rinkinį. Jame yra dvi HDMI ir USB jungtys, Ethernet, SCART ir pora garso išėjimų.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *