aizdo žaidimai vakarėliams

Nuobodus vakarėlis: alkoholis baigėsi, visi stalo žaidimai eina aukštyn ir žemyn, svečiai grįžta namo. Jį galite išsaugoti naudodami vaizdo žaidimus – sudarėme smagų kooperacinių projektų pasirinkimą bet kokio dydžio vakarėliams įvairiose platformose. Nesvarbu, ar turite žaidimų konsoles, ar tiesiog kompiuterį – straipsnyje rasite žaidimą kiekvienam.

PlayStation 4/5

Nintendo Switch

Xbox

Kompiuteryje

Rezultatas


PlayStation 4/5

Šioje skiltyje kalbėsime apie PlayLink žaidimus – tai projektai, kuriems nereikia žaidimų pulto – tiesiog prijunkite telefonus prie to paties Wi-Fi, kaip ir konsolėje, ir įeikite į žaidimą. Suvaldyti jas nesunku, taisyklės įsisavinamos per porą minučių – supras ir močiutė, ir draugė.

Visi žaidimai buvo išleisti PS4, juos galite žaisti PS4 ir PS5.

Žinios yra galia

Kategorija: „Smulkinančios žinios“

Viktorina, tokia kaip „Kas nori būti milijonieriumi“. Jame yra keli raundai – jų skaičius gali būti koreguojamas – ir „didysis finalas“, kuriame sumuojami taškai ir žaidėjai išlaiko paskutinį testą. Klausimai suskirstyti į 40 kategorijų ir ilgai nesikartoja – užtenka dešimčiai vakarėlių.


Viktorinos praskiedžiamos žaidimo mechanika: galite perimti priešininkų teisę atsakyti ir neleisti jiems greitai reaguoti. Žaidimas turi teminį priedą „Epocha“, kuriame jie pridėjo klausimų apie geografiją.

„Metacritic“ (kritikų ir vartotojų žaidimų vertinimo paslauga) žaidimas turi 71 tašką – jis netraukia šimtmečio projekto, tačiau įmonėje jis puikiai seksis.


10 geriausių 2021 m. žaidimų pultų

Bepročiai

Kategorija: ginčytis su draugais

Visi PlayLink žaidimai panašūs – keli raundai, valdymas išmaniuoju telefonu, finalas ir sumavimas.

„Mad Men“ žaidime mechanika išsaugota, tačiau vietoj viktorinų žaidėjai dalyvauja mini žaidimuose: laimi lenktynes ​​savo sukurtu automobiliu, ilgiausiai išbūna kalno viršūnėje arba nustumia priešininkus nuo platformos.


Už pergalę jie dovanoja karūnas, finale karūnos virsta gyvenimais, kuriuos galima praleisti bandant pereiti lygį. Žaidimas smagus ir nesąžiningas – šeimininkas reguliariai „skambina“ vienam iš žaidėjų telefonu ir duoda užuominų. Kiekvieną kartą žaidėjas yra kitoks – todėl žaidime nėra teisingumo.

Metacritic balai 68. Įprastas rezultatas.


Tai tu

Kategorija: „Sužinok sultingų dalykų apie draugus“

Apie mechaniką: ta pati viktorina kaip „Žinios yra galia“, bet klausimai čia ne apie pasaulį, o apie draugus. Kas yra drąsiausias? Kas šoktų į ugnikalnį dėl nukritusio telefono? Kas susierzina greičiausiai?


Įdomu žaisti tiek su pažįstamais, tiek su nepažįstamais žmonėmis – galima geriau pažinti draugus ar suartėti su naujais žmonėmis. Teks suartėti įvairiai: nusifotografuoti, nupiešti vienas kitą ir atsakyti į krūvą klausimų.

70 taškų Metacritic.


Nintendo Switch

„Nintendo“ su įmonėms skirtais žaidimais lengviau – beveik kiekvienas platformos projektas yra orientuotas į bent du žaidėjus, nes kiekvienas konsolės „JoyCon“ valdiklis yra nuo jo atsegtas.

Tai yra apribojimas – prie „Switch“ negalima prijungti telefonų, todėl jei vakarėlyje jį turi tik savininkas, teks žaisti du ar trys žmonės. Norėdami tai padaryti, turite surengti nedidelį vakarėlį.

mario vakarėlis

Kategorija: „Daug mini žaidimų, bet mažai prasmės“

Vakarėlių žaidimų serijai šiemet sukako 24 metai – joje dešimtys projektų, galite įsigyti paskutinį, 2021 metais išleistą Mario Party Superstars on Switch.


Tai yra šimtų mini žaidimų iš įvairių serijos projektų rinkinys: yra ir stalo žaidimų, ir kovinių žaidimų, ir arkadų. Skirtingai nuo PS4 projektų, jie nėra susieti, tik daug trumpų mini žaidimų.

Metacritic – 80 balų. Switch žaidimai jame tradiciškai vertinami aukštais balais.


mario kart

Kategorija: „Neapykantos draugai“

Arkadinės lenktynės, kurioms šiemet sukanka 30 metų. Mechanika paprasta – lenktyniaukite su draugais, pasiimkite patobulinimus kelyje, kurie pagreitina arba sulėtina priešą. Prisiekiate, atimate vienas nuo kito žaidimų pultus ir gailitės, kad iš viso paleidote žaidimą.


Paskutinė dalis – Mario Kart 8: Deluxe – buvo išleista 2017 m. ir surinko rekordinius 92 taškus Metacritic. Jis kenčia nuo tų pačių trūkumų, kaip ir visi Switch žaidimai: be papildomos žaidimų pultelio gali žaisti tik du žmonės.

TOP 10 geriausių žaidimų pultelių 2021 m

Xbox

„Xbox“ turi konkurencinį pranašumą – kelių žaidėjų žaidimus galima žaisti visai be valdiklio. Judesį sekanti Kinect kamera skaito žaidėjų judesius, jiems tereikia būti kadre.

tiesiog Šok

Kategorija: „Šok savo draugus iki mirties“

Šokio modeliavimo žaidimas, kuriame naudojama Kinect kamera. Mechanika – judėk į ritmą, gauk taškus, mėgaukis pergale.

Keli žmonės gali šokti vienu metu arba galite judėti po vieną, eilėje. Serialo žaidimai buvo leidžiami kiekvienais metais iki 2018 m. visose platformose, tačiau dėl judesio skaitymo jį patogiausia žaisti Xbox One.

72 taškai…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *