lanetiniai maišytuvai

Planetinis maišytuvas – dešinioji konditerio ranka ir pagalbininkas mėgstantiems save ir artimuosius palepinti naminiais desertais ir kepiniais. Aš irgi turiu tokią pagalbininkę, jau metus laiko su tokio maišytuvo pagalba ruošiu meringues, pyragus ir stolleną ir tiesą pasakius: su juo gyventi daug lengviau. Spoileris: šis modelis yra mūsų reitinge, todėl tikrai žinosite, kokį planetinį maišytuvą geriau pirkti savo namams.

Surinkome TOP planetinius maišytuvus, skirtus namams, kurie sumaišo ir plaka ingredientus greičiau, nei tai daroma rankomis. Jie taip pat rinkosi modelius, kuriems nereikia pagalbos, pavyzdžiui, maišyti miltus dėl to, kad maišytuvas ne viską užfiksuoja. Apskritai jie pasirinko geriausią iš geriausių ir prieinamą kainą: nuo 5 iki 10 tūkstančių rublių. Ir tik du mūsų reitingo modeliai viršija 20 tūkst. Spoileris: jie skirti profesionalams.

  Šios medžiagos gali jus sudominti: Testas: Maišytuvas arba trintuvas: kas gamins jūsų maistą savaitę?


  Geriausių . planetinių maišytuvų

  Siekdami surikiuoti planetinius maišytuvus pagal kainą ir kokybę, ištyrėme rinkoje esančius modelius: ėjome į parduotuves ir pykinome pardavėjus, prašėme pademonstruoti savo darbą ir leidome klausytis mikserio garso.

  Stebėjome atsiliepimus, surengėme testus ir bandymus tiems maišytuvams, kuriuos turi komanda. Taip pat iš remonto centrų darbuotojų išsiaiškino, kokių trūkumų turi kiekvienas modelis. Apskritai surinkome daug informacijos ir esame pasiruošę ja pasidalinti. Jei norite išsirinkti geriausią planetinį maišytuvą namams . arba reikia konditerijos šefo modelio, sveiki atvykę į galios įvertinimą.

  „Bosch“ ar „Oberhof“ modelių nėra, nes nekreipiame dėmesio į prekės ženklo atpažinimą. Įvertinome planetinių maišytuvų charakteristikas ir tai, kaip jie susidoroja su įvairiomis užduotimis.

  Pasirinkome ne mažesnės nei 1000 W galios maišytuvus – taip mikseris padės pagaminti daugiau patiekalų. Taip ne tik išplaks kiaušinius, bet ir pasidarys tiršta grietinėlė. Kai kurie mūsų reitinge esantys modeliai susidoros su super užduotimis, pavyzdžiui, virti nugą.

  Jei esate labai jautrus triukšmui, mes iš karto padėsime išnaikinti netinkamus modelius: pabaigoje pridėjome vaizdo įrašą, kuriame galite palyginti visų modelių triukšmo lygį.

  Modelis Kas šaunu
  #10 Vitek VT-1445 Geriausias kainos ir kokybės santykis mažai šeimai
  #devyni Gemlux GL-SM5.2B Geriausias planetinis maišytuvas pradedantiesiems konditerijos šefui
  #aštuoni Polaris PKM 1002 Geriausias planetinis maišytuvas namų šeimininkėms, kurios ruošia desertus mažomis porcijomis
  #7 ENDEVER Sigma-25 Geriausias planetinis maišytuvas mažai šeimai
  #6 STARWIND SPM5182 Geriausias planetinis maišytuvas namų šeimininkėms, kurios mėgsta gaminti įvairius patiekalus: pyragus, koldūnus ar pyragus
  #penki REDMOND RFM-5371 Geriausias planetinis picos maišytuvas
  #4 Kenwood KMX750.WH Geriausias planetinis maišytuvas kavinei ar restoranui
  #3 Polaris PKM 1403 Geriausias planetinis maišytuvas virėjui pomėgiui
  #2 STARWIND SPM7167 Universalus planetinis maišytuvas virėjui
  #vienas Wollmer T1000 Geriausias planetinis maišytuvas su didžiausiu dubeniu – tiems, kurie nenori sustoti ties desertais

  10 vieta – Vitek VT-1445

  Reitingas „Yandex.Market“ – 4,7

  Galia. At Vitek VT-1445 mažos galios, maišytuvas netinka visiems tikslams. Lengvai išplakite grietinėlę, kiaušinius, minkštą sviestą ir tešlą. Reikia padėti kietą tešlą: pabaigoje tešlą šiek tiek minkykite.

  Kai VT-1445 dirba su tankia tešla, korpusas stipriai vibruoja, tačiau dėl siurbtukų nepajuda iš savo vietos.

  Triukšmo lygis. Vitek garsiai. Bet kai jis dirba, nesinori bėgti iš kambario. Noriu uždaryti duris iš kitos pusės.


  maišytuvas Vitek VT-1445
  Nuotrauka iš apžvalgos „YandexMarket“.

  Ypatumai. Dviejų kiaušinių neišmuš, nes antgalis nesiekia dugno. Sprendžiant iš vartotojų atsiliepimų, yra išeitis: po dubeniu padėkite kartoną ar audinio gabalėlį.

  VT-1445 yra nebrangus planetinis maišytuvas su geros kokybės dubeniu. Dubenėlio tūris yra nedidelis – tik 3,5 litro, todėl jame negalite įveikti didelės grietinėlės dalies. Maksimalus 1-1,5 litro grietinėlės. O jei dėsite maisto prie akių obuolių, maišytuvas pradės taškyti tešlą ir net apsauginis dangtelis nepadės.

  Ar jūs taip pat skambinate į Vitek įrangą Vitkom?) Jei taip, parašykite komentaruose, suskaičiuosime, kiek mūsų yra)

  Specifikacijos:

  • Galia: 1000W;
  • Greičių skaičius: 6;
  • Dubenėlio tūris: 3,5 l.
  Geriausias kainos ir kokybės santykis mažai šeimai

  ? 6 greičiai: gali dirbti su skirtinga apkrova maišant skirtingus produktus
  ? Plaka ir maišo minkštus ingredientus, tinka su kieta tešla
  ? Mažas dubuo – puikiai tiks mažai šeimai

  ? Plaktuvas turi plastikinį laikiklį

  Pirkite Sbermegamarket  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *