vaflių kepėjai

Elektrinis vaflinis lygintuvas – iš pirmo žvilgsnio paprastas dalykas, tačiau jį vis tiek reikia rinktis atsargiai. Sudarėme trumpą pirkėjo vadovą ir nepriklausomą geriausių . modelių reitingą, kad padėtume jums nuspręsti, kurią vaflinę pirkti.

Jus sudomins šios medžiagos: elektrinės kepsninės, sumuštinių ir sumuštinių keptuvės bei lazdyno riešutų keptuvės.

Geriausių . vaflių gamintojų

Mūsų nepriklausomas apima aukščiausios kokybės elektrinių vaflinių lygintuvų modelius su aukščiausiais įvertinimais ir teigiamais klientų atsiliepimais.


  elektriniai vafliniai lygintuvai

  Norėdami nustatyti, kuri vaflinė yra geriausia ., surinkome modelius, kurie labiausiai domina žmones.

  Kitfort KT-1617

  Nebrangus ir kompaktiškas 640 W galios vaflinis lygintuvas nėra daug, bet pakankamai namams. Prietaiso korpusas pagamintas iš metalo, atsparaus mechaniniam įtempimui, rankenos – iš plastiko, o kojos – iš gumos. Vielą galima išimti specialiame skyriuje.

  KT-1617 kepama po vieną porciją, tačiau pagal klientų atsiliepimus tai daro greitai. Apie pasirengimą darbui signalizuoja šviesos indikatorius. Tefloninė danga neleidžia vafliams prilipti, o termostatas automatiškai palaiko reikiamą temperatūrą.

  Stabili konstrukcija

  aukšta pastatymo kokybė;
  net kepimas;
  stabili konstrukcija;
  graži išvaizda;
  žema kaina.
  mažai galios.

  Spektr-Device Lakomka EV-0.8/220

  Aukštos kokybės vaflinė su dviguba apsauga nuo perkaitimo. Su šiuo elektriniu pagalbininku galėsite kepti plonus stačiakampius vaflius (storis reguliuojamas). Šildymo elementai pagaminti iš aplinkai nekenksmingų medžiagų, kurios nesukelia alerginės reakcijos.

  Prietaisas turi 800 W galią ir vieną veikimo režimą. Integruotas termostatas automatiškai palaiko norimą temperatūrą, kurios negalima reguliuoti rankiniu būdu.

  Prietaisas užtikrina veiksmingą apsaugą nuo įtampos šuolių. Dėl savo kompaktiškų matmenų ir lengvo svorio vaflinė lygintuvas neužima daug vietos virtuvėje.

  Lengva valdyti

  greitas šildymas;
  gera konstrukcijos kokybė;
  naudojimo paprastumas;
  apsauga nuo perkaitimo;
  kepimo greitis.
  negalima kontroliuoti temperatūros.
  kuklus dizainas.

  Elektrinė vaflinė širdelė

  Patogi vaflinė metaliniame dėkle, su kuria galėsite kepti originalius belgiškus širdelės formos vaflius. Prietaisas vienu metu gali kepti penkis vaflius.

  Kepimo kokybę užtikrina didelė prietaiso galia (1 kW). Temperatūrą ir gaminimo procesą galite reguliuoti patys.

  Nelipnia danga padengtas plokštes lengva prižiūrėti. Prietaisas aprūpintas apsauga nuo įtampos šuolių, perkaitimo. Gamintojas pateikė skyrių maitinimo laido apvyniojimui.

  Tvirtas korpusas

  tvirtas korpusas;
  vienu metu kepkite 5 vaflius;
  turi nelipnią dangą;
  pateiktas termostatas;
  skyrius laidui apvynioti.

  trumpas laido ilgis.

  Centek CT-1449

  Funkcionali originalios išvaizdos vaflinė, didelės galios (1 kW) ir stilingo sidabro pilkumo korpuso. Prietaisas leidžia virti širdies formos vaflius.

  Didžioji dalis korpuso pagaminta iš metalo, tačiau mechaninės rankenos – iš karščiui atsparaus plastiko. Kepimo procesą signalizuoja šviesos indikatorius: kol indikatorius dega, darbas tęsiamas. Pateikta nelipni danga.

  Ergonomišką vaflinį lygintuvą lengva nešiotis. Vartotojai atkreipia dėmesį į naudojimo paprastumą ir korpuso patikimumą.

  Didelis našumas

  gražus dizainas;
  didelio našumo;
  greitas šildymas;
  nelipni danga;
  kompaktiški matmenys;
  tvirtas korpusas.
  termostato nėra.  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *