Kaip išsirinkti funkcinį telefoną

Nepaisant to, kad telefonu mes jau seniai supratome išmaniuosius telefonus su daugybe funkcijų, mygtukų modeliai vis dar yra populiarūs. Kažkas juos perka kaip papildomą bendravimo priemonę, o kažkas – kaip vienintelę.

Pasakyti tau kokį telefoną su mygtuku rinktis ., į kokias savybes atkreipti dėmesį perkant, kalbėjomės su ekspertais ir mygtukų modelių savininkais.

Kam reikalingas telefonas su mygtuku?

Formos koeficientas

Korpuso medžiaga ir spalva

Matmenys ir svoris

Pasirinkimo parinktys

Papildomos funkcijos

Į ką dar atkreipti dėmesį

10 geriausių . funkcijų telefonų


Kam reikalingas telefonas su mygtuku?

Pirmas klausimas, į kurį turite atsakyti patys renkantis telefoną su mygtuku – kam jis reikalingas? Jei planuojate ilgus pokalbius telefonu, įsigykite telefoną su talpia baterija. Jei norite pasiimti mygtukų telefoną, skirtą pagyvenusiems žmonėms, seneliams, atkreipkite dėmesį į modelius su dideliu ekranu ir dideliais mygtukais. O gal tiesiog norite suvaidinti legendinę „gyvatę“?.. Nustačius pagrindinį atrankos kriterijų, netinkamus modelius išbrauksite iš paieškos ir galėsite palyginti jums tinkančių telefonų charakteristikas. Į kokius kriterijus atsižvelgti, mes pasakysime toliau.


Be mygtukinio telefono neapsieisite, jei dažnai būnate komandiruotėse arba ten, kur nėra galimybės telefono įkrauti. Paprasčiausi telefonai be nereikalingų mygtukų ir funkcijų yra patogūs vyresnio amžiaus žmonėms. Apskritai telefonai su mygtukais reikalingi tiems, kurie aktyviai naudojasi pagrindine savo funkcija – priima ir skambina.


Formos koeficientas

Išmanieji telefonai suteikė mums įvairių funkcijų, tačiau atėmė iš mūsų galimybę pasirinkti dizainą. Visos šiuolaikinės programėlės yra daugmaž vienodos – stačiakampio formos korpusas, kurio vieną pusę užima ekranas. Žinoma, yra nedidelių dydžio, kampų, fotoaparato išdėstymo ir korpuso spalvos skirtumų. Tačiau apskritai išmanieji telefonai atrodo taip pat.

Ko negalima pasakyti apie telefonus su mygtukais. Galite pasirinkti gerą telefoną su mygtukais:

  • monoblokai, kurie dar vadinami „plyta” – klasikinis įrenginio dizainas be judančių mechanizmų, paprastas ir patogus naudoti;
  • moliuskai, kurių korpusas susilanksto per pusę, o norint atsiliepti į skambutį reikia atidaryti dangtį;
  • slankiklius, kuriuose viršutinė dalis su ekranu pirštu nukeliama, kad būtų pasiekti mygtukai.

Korpuso medžiaga ir spalva

Dažniausiai telefonai su mygtukais yra pagaminti iš plastiko, retai – iš metalo. Yra modelių su geležiniu apvadu aplink korpusą arba metaliniais mygtukais. Spalva gali būti bet kokia. Be klasikinės juodos spalvos, yra ir ryškių spalvų telefonai su mygtukais: raudona, sodri mėlyna, violetinė. Galite rasti modelių su perpildymais, kurie atrodo neįprastai vienspalvių spalvų fone.


Matmenys ir svoris

Funkciniai telefonai paprastai yra mažesni nei išmanieji telefonai. Tačiau renkantis atkreipkite dėmesį į matmenis. Pavyzdžiui, monoblokas yra didesnis nei atverčiamas, tačiau pastarasis dažniausiai yra sunkesnis. Svarbu telefonu naudotis patogiai, o tam reikia pasirinkti tinkamo dydžio modelį.

Pavyzdžiui, jei vaikui reikia išsirinkti nebrangų mygtukų telefoną, itin svarbus kompaktiškumas. O jei pirkinys planuojamas vyresnio amžiaus žmogui, geriau rinktis modelius su plačiu ekranu ir dideliais mygtukais.


Pasirinkimo parinktys

Ekranas

Kadangi nežiūrėsite vaizdo įrašų ar nefotografuosite funkciniu telefonu, ekrano nustatymai nėra svarbūs. Daugelis vartotojų pastebi, kad net norėtų nespalvoto ekrano, tačiau dabar tokio modelio rasti beveik neįmanoma.

Nereikėtų daug tikėtis iš ekrano, telefonai su mygtukais turi TFT matricas, kurios neišsiskiria ryškumu ir aiškumu. Tačiau ekrano dydis skiriasi. Optimali įstrižainė yra 2,4 colio: tinka tiek jauniems, tiek vyresnio amžiaus žmonėms. 3-3,5 colio įstrižainė yra daug, gali būti nepatogu naudotis tokiu telefonu.

Kalbant apie skiriamąją gebą, neturėtumėte tikėtis didesnės nei 320 x 240 pikselių.

Klaviatūra

Tačiau klaviatūra turėtų skirti daugiau dėmesio. Juk tai yra mygtukų telefonas, o mygtukus teks nuolat spausti. Kas svarbu?

  • dideli klavišai, kad būtų patogu rašyti žinutes;
  • kontrastingi užrašai – jie bus aiškiai matomi;
  • Papildomi raktai – nuotrauka, radijas ar SOS, išimti atskirai, yra patogūs mažiems vaikams ir vyresniems vartotojams.

Norėdami rasti tinkamą klaviatūrą, prieš pirkdami spustelėkite skirtingų modelių mygtukus.

Atmintis

Mygtuko telefono atminties užtenka keliems tūkstančiams kontaktų ir net porai melodijų nustatyti skambučiui. Bet jei norite naudoti įrenginį kaip grotuvą, rinkitės modelius su SD kortelės lizdu, kad galėtumėte išplėsti …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *