Kaip išsirinkti elektrinę kaitlentę. Instrukcija

Turinys

Pasirinkite tipą

Pasirinkite skydelio dydį

Pasirinkite šildymo zonų dydį

Kontrolės pasirinkimas

Papildomų galimybių tyrinėjimas

Pasirinkite dizainą

Pasirinkite tipą

Elektrinės kaitlentės turi dviejų tipų šildymą: Hi-Light degiklius arba indukcinį. Į nereikalingas technologines smulkmenas nesileisime, pasistengsime trumpai ir aiškiai paaiškinti.

Hi-Light degikliai yra juostiniai kaitinimo elementai, paslėpti po stiklo keramika. Jų veikimo metu šildymo zona įgauna ryškiai raudoną spalvą. Įšilimo laikas iki nustatytos galios – iki 10 sekundžių. Lėtai vėsinkite: nuo 5 iki 30 minučių, kad galėtumėte panaudoti likutinę šilumą patiekalui gaminti. Indų pasirinkimui nėra jokių apribojimų, tiks bet kokie, įskaitant močiutės ketaus keptuves.

Indukcinės kaitlentės naudoja kitokį šildymo būdą. Šiluminė energija patenka tiesiai iš indukcinių ritinių, esančių po stiklo keramika, į indo dugną. Stiklo keramikos danga jau įkaista nuo puodų kaitros. Apšilimas vyksta akimirksniu. Efektyvumas – 90%, todėl indukcinės kaitlentės yra ekonomiškiausios.

Kitas indukcinių plokščių privalumas yra tas, kad daugelis modelių sujungia dvi darbo zonas į vieną. Tai leidžia naudoti nestandartinių dydžių indus. Be to, norint padidinti šildymo greitį, nuo 2 iki 10 minučių galima „pasiskolinti“ energiją iš tuščiosios eigos gretimo degiklio (Booster funkcija).

Indukcinių plokščių trūkumas yra susijęs su indų pasirinkimu. Tiks tik tas, prie kurio dugno prilips magnetas. Galite patikrinti su magnetukais, kurie kabo ant šaldytuvo.

Vidutiniškai indukcinės kaitlentės yra brangesnės nei su Hi-Light degikliais. Tačiau „įmantriausias“ su Hi-Light gali kainuoti daugiau nei paprasta indukcija.

Kompromisų mėgėjai gali atkreipti dėmesį į kombinuotas plokštes: du Hi-Light degikliai, du indukciniai. Tai leis naudoti mėgstamą keptuvę ir įvertinti indukcinių degiklių greitį. Tačiau tokių modelių nėra labai daug, o jų kaina kartais būna didesnė nei visiškai indukcinio virimo.

[elementor-template id=»5816″]

Pasirinkite skydelio dydį

Vienas didžiausių įrengimo laimėjimų: kaitlentės ir orkaitės nepriklausomybė. Juos galima montuoti įvairiose virtuvės vietose, o pločio ir ilgio nebūtinai turi būti vienodi. Dydis priklauso tik nuo to, kiek jūsų gyvena namuose ir kaip esate įpratę gaminti.

Taigi, jei naudojate lėtą viryklę, grilį ar dvigubą katilą, tuomet galite apsieiti su dviejų degiklių kaitlente. Jie taip pat vadinami domino. Ant stalviršio tokia plokštė užima 30 × 50–55 cm plotą.

Plokštės trims degikliams yra platesnės – 45 × 50-55 cm.

Standartinės keturių degiklių kaitlentės yra 59-62 × 50-55 cm Rečiau ant tokio dydžio plokščių gamintojai palieka tris degiklius. Tokiu atveju vieno iš degiklių skersmuo gali būti apie 27 cm.

Minimalus penkių degiklių plokščių plotis yra 70 cm. Tačiau tokio gaminimo patiekalai gali būti šiek tiek perpildyti. Geriau rasti vietą aštuoniasdešimties centimetrų ar net devyniasdešimties centimetrų paviršiui.

Jei virtuvėje daug vietos, o gaminate plačiuose puoduose ir keptuvėse, atkreipkite dėmesį į 80 cm pločio keturių degiklių plokštes.. Šių modelių nėra daug, bet yra.


Pasirinkite šildymo zonų dydį

Išimkite mėgstamus puodus ir keptuves, patikrinkite juos magnetu ir išmatuokite kiekvieno dugno skersmenį. Pagal gautus duomenis ir pasirinkite kaitlentę. Priešingu atveju turėsite nusipirkti naujų patiekalų gaminimui.

Prižiūrėjome skydelį, nepatingėkite, atsiverskite instrukciją, nes tik ten pamatysite tikslius duomenis apie šildymo zonų išmatavimus.

Minimalus indukcinio maisto ruošimo indo dugno skersmuo yra 10 cm. Viryklė neatpažins mažesnės talpos ir neįsijungs. Tačiau ant 12 cm skersmens Hi-Light degiklio galite pašildyti nedidelį turką.

Labai paplitę šildymo zonų dydžiai yra 14,5 cm arba 16,5 cm Tokių degiklių gali būti du iš keturių.

Didžiausias keturių degiklių kaitlentės skersmuo yra 21 cm.
Hi-Light išsiplėtimo zonos

  • Yra dviejų skersmenų degikliai, kurie leidžia ant jų naudoti skirtingus indus. Įprasti dydžiai yra 12/21 cm arba 14/21 cm.
  • 4 degiklių kaitlentėms populiarus toks derinys: du vienodo skersmens pavieniai degikliai, vienas dvigubo skersmens ir vienas su ovaliu prailginimu.
  • Beveik visų plokščių ovali šildymo zona yra standartinė: 17/26,5 cm.
  • Kai kuriuose modeliuose yra vienas degiklis su trimis išsiplėtimo zonomis. Galite gaminti įvairaus skersmens indus…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *