Geriausių vyriškų mechaninių laikrodžių iš Rusijos

Nepaisant išmaniųjų laikrodžių ir išmaniųjų telefonų, kuriais pasitikime laikui bėgant, tradiciniai laikrodžiai vis dar yra madingi. Vyrams tai statuso rodiklis ir stiliaus papildymas.

Jei norite įsigyti Rusijoje pagamintą mechaninį vyrišką rankinį laikrodį, padės mūsų geriausių modelių atrinkimas, kurį suskirstėme į kategorijas, kad būtų patogu išsirinkti tai, ko jums reikia.


  Rusijos mechaninių vyrų laikrodžių

  Norint pasirinkti tinkamą Rusijoje pagamintą mechaninį vyrišką rankinį laikrodį, reikia atsižvelgti į medžiagas, iš kurių jie pagaminti, leistinas eksploatavimo sąlygas, funkcijų rinkinį, judėjimo tikslumą ir kitus parametrus. „MyGadget“ redaktoriai pasakoja apie pagrindinius kriterijus ir populiarius Rusijoje pagamintus modelius.


  Renkantis mechaninį laikrodį, būtina atsižvelgti į medžiagas, iš kurių jis pagamintas, leistinas eksploatavimo sąlygas, funkcijų rinkinį, judesio tikslumą ir kitus parametrus. „MyGadget“ redaktoriai pasakoja apie pagrindinius kriterijus ir populiarius Rusijoje pagamintus modelius.

  Vandens pasipriešinimas. Stiklo, dangtelio, karūnėlės, mygtukų ir korpuso nugarėlės tvirtinimo vietose esantys tarpikliai ir O žiedai padidina laikrodžio sandarumą, neleidžiant drėgmei patekti į vidų. Priklausomai nuo to, kokį slėgį ir temperatūrą sandarikliai gali atlaikyti be deformacijų, laikrodžiui priskiriama atsparumo vandeniui reikšmė pagal WR (Water proof) standartą. Atsparumo vandeniui parametrai:

  • WR 30 – atsparumas purslams ir lietui;
  • WR 50 – laikrodis atlaiko kartais (netyčia) panardinimus po vandeniu;
  • WR 100 – bet kokiam vandens sportui, išskyrus nardymą;
  • WR 200 – leidžiama nardyti.

  ⚠️Svarbu: gėlam vandeniui patekus į laikrodį, ant stiklo vidinio paviršiaus susidaro kondensatas. Jei į mechanizmą pateko nedidelis kiekis drėgmės, ją galima išgelbėti susisiekus su aptarnavimo centru arba pačiam išardžius ir išdžiovinus. Jei į laikrodį pateko sūraus vandens, prognozės ne tokios džiuginančios.

  8 būdai apsaugoti akis, jei dažnai žiūrite serialus ar telefoną

  stiklo medžiaga. Laikrodžio stiklo funkcijos:

  • neleidžia dulkėms patekti į mechanizmą;
  • apsaugo ciferblatą nuo mechaninių pažeidimų;
  • užtikrina atsparumą slėgiui panardinant po vandeniu.

  Stiklas mechaniniams laikrodžiams yra safyras ir mineralinis (organinis). Safyro stiklas užtikrina geresnį skaidrumą ir atsparumą įbrėžimams nei mineralinis stiklas, tačiau yra prastesnis saugumo ribos atžvilgiu. Kartais gamintojai naudoja kombinuotą variantą: storas mineralinio stiklo sluoksnis, o ant jo plona safyro danga.


  Kūno medžiagos. Populiariausios kėbulo medžiagos yra titanas, nerūdijantis plienas ir chirurginis plienas. Šie metalai efektyviai atsispiria agresyviam aplinkos poveikiui ir yra atsparūs mechaniniam poveikiui. Taip pat yra nebrangių modelių, pagamintų iš žalvario. Siekiant apsaugoti nuo korozijos ir padidinti išorines išlaidas, jie yra apdorojami specialiais junginiais. Tačiau yra tikimybė, kad danga greitai nusidėvės, korpusas praras savo pirminį patrauklumą ir pradės rūdyti.

  Vidinis mechanizmas. Surinkimo kokybė ir vidinio judesio komponentų patikimumas užtikrina aukštą laikrodžio tikslumą. Dienos paklaida priklauso nuo pusiau svyravimų dažnio per valandą (pc/h). Kuo didesnis dažnis, tuo tikslesnis smūgis. ±30 sekundžių nuokrypis per dieną laikomas nedideliu.

  Formos koeficientas Kadangi mechaninis laikrodis yra ne mažiau puošmena nei naudingas aksesuaras, renkantis reikėtų atsižvelgti ir į subjektyvius kriterijus. Yra laikrodžiai su stačiakampio formos koeficientu ir apvaliais. Stačiakampiai modeliai organiškai atrodo dalykinio stiliaus kontekste, tačiau netinka sportiškam. Apvalūs tinka tiek verslui, tiek sportui.

  Užsegimo tipas. Norėdami pritvirtinti prie riešo, laikrodyje yra apyrankė arba dirželis. Geriausias apyrankės variantas yra nerūdijantis plienas. Tai atspari įbrėžimams ir hipoalerginė medžiaga. Diržai pagaminti iš natūralios arba dirbtinės odos. Natūralios odos dirželiai yra patvaresni, bet kainuoja daugiau. Kita dirželio medžiaga yra guma. Jis yra hipoalergiškas, tačiau intensyviai sugeria taršą.

  Dabar, kai išnagrinėjome pagrindinius kriterijus, pereikime prie geriausių Rusijos laikrodžių gamyklos modelių apžvalgos.


  Galite atsisiųsti PDF failą su visų laikrodžių, pateiktų įvertinime šio straipsnio pabaigoje, privalumais ir trūkumais.


  Kaip išsirinkti išmanųjį laikrodį

  Geriausias vyriškas smūgiams atsparus rankinis laikrodis Vostok 811307

  Pradėkime rusiškų vyriškų laikrodžių reitingavimą nuo biudžetinio modelio – Vostok 811307. Tai geras smūgiams atsparus rusiškas vyriškas laikrodis po ranka,…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *