Ką padovanoti iš technologijų naujiems 2023 metams

„Ką dovanoti iš buitinės technikos?” – dažniausias klausimas prieš Naujuosius metus. Padedame apsispręsti, kokią įrangą dovanoti savo šeimai, draugams ir kolegoms, kaip padaryti geriausią staigmeną savo mylimam žmogui ir pasiūlysime universalių dovanų idėjų: buitinė technika, elektronika, dalykėliai – galime rasti visko!

Turinys:

Geriausia technologija kaip dovana Naujiesiems metams

Ką padovanoti vyrui iš technologijų Naujiesiems metams

Ką padovanoti merginai iš technologijų Naujiesiems metams

Kokias technologijas padovanoti tėvams Naujųjų metų proga

Kokią technologiją padovanoti mamai Naujųjų metų proga

Ką padovanoti tėčiui iš technologijų Naujiesiems metams

Ką galite padovanoti paaugliui Naujųjų metų proga

Dovana bosui Naujųjų metų proga

Dovanos kolegoms Naujųjų metų proga

Geriausiosovanos Naujiesiems 2023 metams

Geriausia buitinė technika kaip dovana Naujiesiems metams

Spręsdami, ką padovanoti iš technologijų savo artimiesiems, būtinai turite atsiminti: geriausia buitinė technika kaip dovana Naujųjų metų proga nebūtinai turi būti brangi. Svarbiausia apsvarstyti, kas, kur ir kada dovanojate dovaną Naujiesiems metams. Taip pat svarbu amžius, lytis ir socialinė padėtis. Vyresnio amžiaus tėvams reikia vieno, paaugliams – kito, kolegoms – trečio, viršininkams – ketvirto. Be to, tai, ką tikslinga pirkti ir išsiųsti su pristatymu, ne visada pasiteisins vakarėlyje. Štai keletas universalių dovanų, kurios patiks beveik visiems.

Elektrinis grilis Wollmer S807


Geras kepsnys, ant grotelių keptos daržovės ar karštas sumuštinis puikiai papildys bet kurį naujametinį stalą. Geras elektrinis grilis padės paruošti šiuos ir šimtus kitų patiekalų. Wollmer S807 yra galingas, patikimas ir funkcionalus. Su tokiu padėjėju visiems patiks gaminti!
Mini šaldytuvas Hansa FM1337.3WAA


Gražus, sodriai raudonas mini šaldytuvas yra daugiau nei tik naudingas prietaisas. Tai prašmatnus bet kokio interjero papildymas, kuris ras vietą ir svetainėje, ir biure, ir verandoje.
Sulčiaspaudė Kitfort KT-1108


Geriausia dovana tiems, kurie veda sveiką gyvenimo būdą, rūpinasi savimi… ir tiesiog mėgsta apelsinų sultis! Puikus būdas paįvairinti pusryčius, gauti žiemą reikalingą vitaminų dozę ir apskritai padaryti gyvenimą šiek tiek šviesesnį.
Ką padovanoti vyrui iš technologijų Naujiesiems metams

Gera Naujųjų metų dovana iš technologijų yra beveik bet kas. Svarbiausia, kad jis buvo sukurtas su siela!

Retro Genesis HD Ultra žaidimų konsolė


Bet kuris vyras savo širdyje amžinai lieka vaiku, galinčiu ištisas dienas sėdėti prie senojo Segos, kovodamas su pikselių monstrais. Tad kodėl jam nesugrąžinus vaikystės jausmo?
Ketursparnis Syma X26


Nereikia būti vaiku, kad mylėtum skraidančius žaislus. Nė vienas suaugęs neatsisakys paleisti keturkopterį į dangų – ir nesvarbu, ar jis vaikystėje svajojo apie dangų, ar ne.
DVR 70mai Dash Cam Pro


Vyrai savo automobilius myli ne mažiau nei lėktuvus ir kitus žaislus. Svarbiausia kiekvienoje kelionėje yra saugumas. Taigi nedvejokite: bet kuris automobilių entuziastas įvertins šį DVR su dviem kameromis.
Dovanos kovo 8 dienai iš technologijos

Ką padovanoti merginai iš technologijų Naujiesiems metams

Gana sunku padaryti dovaną NY merginai. Tačiau čia taip pat turime keletą variantų, kurie naudingi visiems.

Panardinamasis maišytuvas Wollmer G522 Katana


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *