Mėgstate sumuštinius? Specialiai jums išstudijavome vartotojų atsiliepimus ir atrinkome geriausius . sumuštinių gamintojus.
Šios medžiagos jus domina: atlikite testą ir sužinokite, ar galite gyventi be mėsos, geriausi vafliniai.
Kaip išsirinkti elektrinę sumuštinių keptuvę ar sumuštinių keptuvę
Norėdami nuspręsti, kurį sumuštinių gamintoją geriau pirkti, atkreipkite dėmesį į šiuos parametrus.
Maksimali ir minimali šildymo temperatūra
Karštiems sumuštiniams pakanka minimalios 50–60 °C temperatūros. Tačiau sudėtingesnėms kulinarinėms užduotims geriau tinka 230–240 ° C temperatūra. Naudingas dalykas yra temperatūros reguliatorius, kuriame yra beveik visi šiuolaikiniai modeliai.
✅ Energijos suvartojimas ir porcijos
Didelė galia leidžia iškepti daugiau sumuštinių vienu metu ir tai padaryti greičiau. Norint pagaminti vieną ar du sumuštinius, tinka mažos galios 400–600 vatų sumuštinių keptuvė. Norint vienu metu gaminti tris ar keturis, reikia galingesnio įrenginio – 600–800 vatų. Galia nuo 900 W skirta didelės šeimos įrenginiams.
✅ Darbinio paviršiaus medžiaga
Sumuštinių keptuvės ir sumuštinių keptuvės dažniausiai naudoja metalą, nepridegančią dangą arba keramiką. Modeliai su metaliniais paviršiais yra pigesni, tačiau ant jų dažniau degs maistas, ypač duona. Norint to išvengti, darbinius elementus teks sutepti aliejumi. Keraminiai vidiniai paviršiai geriau išlaiko šilumą ir yra atsparesni karščiui, tačiau jie taip pat kainuoja daugiau. Todėl dažniausiai naudojama nelipni danga: universali, praktiška, prieinama ir nepretenzinga.
✅ Kontrolė
Kaip ir dauguma šiuolaikinių prietaisų: sumuštinių keptuvės ir sumuštinių keptuvės yra su mechaniniu arba elektroniniu valdymu. Pirmasis yra paprastesnis, patikimesnis ir pigesnis, tačiau labai apriboja įrenginio funkcionalumą. Antrasis yra brangesnis ir labiau linkęs lūžti, tačiau elektroniniu būdu valdomą sumuštinių keptuvę daug lengviau pritaikyti pagal savo poreikius. Žinoma, jei priprasite prie visų mygtukų.
✅ Pakaitinės plokštės
Keičiamos plokštės sumuštinių keptuvėse ir sumuštinių keptuvėse leidžia lengviau prižiūrėti prietaisą ir išplėsti jo galimybes. Parduodant galite rasti vaflių, riešutų, net mėsos ir žuvies plokščių. Natūralu, kad sumuštinių keptuvės su keičiamais darbiniais paviršiais yra brangesnės, tačiau jas galima naudoti ir kaip, pavyzdžiui, grilį.
✅ Galimybės
Verta paminėti, kad kuo daugiau galimybių turi sumuštinių keptuvė ar sumuštinių keptuvė, tuo jis brangesnis, bet tuo pačiu ir patogesnis. Pavyzdžiui, šilumą izoliuojanti korpuso danga ne tik pagreitins gaminimą, bet ir apsaugos virėją nuo nudegimų. O darbo režimas be dangčio leis gaminti patiekalus, kurių viduje visiškai nesumažėja. Pravers kaitinimo ir vienpusio kepimo funkcijos, jei norite, kad sumuštinis nebūtų per traškus, taip pat automatinis centravimas, kuris leis sumuštinį kepti tolygiai.
Geriausių . elektrinių sumuštinių kepėjų
Siekdami padėti jums įsigyti nebrangų elektrinį sumuštinių keptuvą, ištyrėme populiariausius modelius: palyginome technines specifikacijas ir išanalizavome vartotojų atsiliepimus.
umuštinių gamintojai
Šioje skiltyje surinkome patikimus sumuštinių keptuves, kurios gali būti tinkamos namuose ir biure, kad galėtumėte greitai pasigaminti užkandį.
Xiaomi PL-S042-W1H
Šis modelis yra gana paprastas eksploatuoti ir labai kompaktiškas (14,5×28,6×11,2 cm), kuris taupo vietą virtuvėje. Korpuso medžiaga neatrodo per brangi, tačiau turi visas būtinas savybes: atsparumą karščiui, gerą izoliaciją ir atsparumą deformacijai.
Šio modelio galia nėra per didelė (420 W), tačiau jis greitai įkaista iki 180 ° C temperatūros, o daugiau paprastai nereikia. Be to, šio sumuštinių keptuvės kaina gana demokratiška – 3000 rublių.
GALAXY GL2962
Gera patikimo gamintojo sumuštinių keptuvė yra nebrangi (šiek tiek daugiau nei 1200 rublių) ir pakankamai kokybiška. Iš privalumų – patogus darbo rodiklis. O 800 W galia leis išvirti 4 porcijas per kelias minutes.
Yra vienas trūkumas – ne per kompaktiški matmenys (24,5 × 25,6 × 11,5 cm).
Moulinex SM1540/1541
Kaip ir konkurentai, ši sumuštinių gamintoja turi…