Gerų čiužinių FDM – reitingai ir nuomonės 2021 m. Kovo mėn

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį FDM čiužinį pasirinkti?

Kiekvienas iš mūsų svajojame apie tokį poilsį, kad pabudus visos jėgos sugrįžtų ir stuburas neskaudėtų. Pakankamas miegas nėra vienintelis svarbiausias veiksnys. Labai svarbu, ką ir po kuo miegame. Geros kokybės pagalvės, patalynė, lovos ir čiužiniai pagerins miego kokybę. Šiame straipsnyje mes kalbėsime apie čiužinius. Jei norite įsigyti modelį, kuris pagerins jūsų miego kokybę, būtinai perskaitykite šį vadovą.

FDM yra įmonė, kuri kelerius metus specializuojasi čiužinių gamyboje. FDM pasiūlyme yra produktų, pagamintų iš daugelio medžiagų, pvz., Kokoso, putplasčio, latekso ir kitų. Kai kuriems čiužiniams įmonė suteikia net 30 metų garantiją, nes žino, kad jos gaminami modeliai yra geros kokybės. Štai kodėl daugelis žmonių nusprendė įsigyti FDM produktų.

Daugelis žmonių pripažįsta, kad geriausias FDM čiužinys 2021 m. Yra patogus. Svarbu, kad jis būtų pagamintas iš geros medžiagos. Daugelis žmonių renkasi poliuretano putas, kurios prisitaiko prie figūros ir yra labai minkštos. Gerai, jei čiužinyje yra kokoso, kuris neleidžia vystytis alergenams. Kai kurie žmonės mėgsta miegoti ant spyruoklinių čiužinių.

Geriausius FDM čiužinius lengva prižiūrėti. Išimama pagalvių užvalkalas tikrai padės. Gerai, jei užtrauktuku. Dažniausiai pagalvių užvalkalai gaminami iš medvilnės su kitos medžiagos priemaiša, nors kartais jie gaminami iš specialios medžiagos, pasižyminčios antialerginėmis savybėmis, arba tokios, kuri yra labai minkšta. Paprastai jie plaunami 30 laipsnių C arba 40 laipsnių temperatūroje.

Naudojant FDM, labai lengva pasirinkti tinkamą čiužinio dydį, kuris puikiai tiks jūsų lovai. Tačiau jei mes norėtume pasirinkti standartinius matmenis, dažniausiai tai yra 120 cm x 100 cm, 120 cm x 80 cm arba 120 cm x 90 cm. Rinkdamiesi gaminio aukštį, nepamirškite, kad jis turėtų būti bent 15 cm. Kuo storesnis čiužinys, tuo jis patogesnis.

FDM čiužiniai – reitingas

FDM Savona HR ir VISCO

„FDM Savona HR“ ir „VISCO“ yra čiužinys, kurio dėka jūsų miego kokybė pakils nuo pirmos nakties. Šio modelio kietumas nurodomas kaip H3 arba H4, o tai reiškia, kad jis yra gana kietas ir tinka mažiausiai 80 kg sveriantiems žmonėms. Čiužinio aukštis – 22 cm. Kalbant apie ilgį ir plotį, yra daugybė variantų.

Verta pasidomėti, iš ko pagamintas čiužinys. Centre yra poliuretano putplastis, kuris, kaip žinoma, lengvai prisitaiko prie jūsų kūno formos. Savo ruožtu didelio atsparumo putos leidžia orui praeiti ir kūnui kvėpuoti. Taip pat svarbus kokoso įdėklas, kurio dėka čiužinyje nesivysto pelėsiai ir grybai. Visos medžiagos yra saugios sveikatai.

Komplekte su čiužiniu taip pat yra specialus užvalkalas su užtrauktuku. Jį galima nuimti ir nuplauti, o tai leidžia išlaikyti modelio švarą.

FDM „Forli“ kišenė

„FDM Forli Pocket“ yra čiužinys su nuimamu dangčiu. Jis plaunamas maks. 30 laipsnių C. Modelis yra įvairių dydžių, ir mes galime jį pasirinkti prie lovos, kurią turime. Tačiau čiužinio storis nesikeičia ir yra 21 cm. Tai tinkamas storis, kad būtų patogu ir gerai miegoti.

Čiužinio viduje yra 129 spyruoklės. Jie nėra susiję vienas su kitu, todėl daugiau nei vienas žmogus gali be problemų miegoti ant čiužinio. Savo ruožtu veltinis daro produkto struktūrą labai tvirtą ir modelis gali tarnauti mums keletą metų. Poliuretano putos išlaiko figūrą vienoje vietoje ir prie jos prisitaiko.

Verta paminėti, kad šis geros kainos FDM čiužinys yra gana tvirtas, jo kietumas yra H3. Savo ruožtu klijai, kurie buvo naudojami čiužiniui gaminti, yra saugūs mūsų sveikatai ir neskleidžia jokių kvapų. Internautai vertina čiužinį, nes jis yra labai patogus ir nesideformuoja.

FDM „Ambra“

„FDM Ambra“ yra gana kietas čiužinys, kuris vertinamas dėl gero apdirbimo. Vartotojai sako, kad net dažnas jų naudojimas nepakeičia čiužinio savybių ir yra toks pat sunkus kaip ir pačioje pradžioje. Jo kietumas nurodomas kaip H4, o tai reiškia, kad labai ploniems žmonėms jis gali būti per sunkus.

Čiužinys pasižymi labai įdomia kompozicija. Specialus latekso sluoksnis sugeria miegant susidarančią šilumą ir neleidžia modeliui sušlapti. Kita vertus, „Angelpearl“ putplastis yra labai lanksti ir pasižymi antialerginėmis savybėmis.Aušinamasis gelio sluoksnis vėdina ir apsaugo kūną nuo perkaitimo.

Antialerginis dangtelis taip pat svarbus, jis uždaromas užtrauktuku. Jis yra plaunamas, todėl lengva išlaikyti švarų čiužinį. Žmonės, miegantys ant gaminio, taip pat giria putas, iš kurių jis pagamintas, nes tai leidžia natūraliai nustatyti stuburą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *