Geri „Dulux“ sienų dažai

Geriausi „Dulux“ sienų dažai – pirkimo vadovas, reitingavimas ir testas

„Dulux“ sienų dažai turi gerą reputaciją tarp vartotojų. Nusprendėme pasidomėti parduotuvėse esančiais produktais ir išsirinkti geriausią iš daugybės pasiūlymų. Mūsų darbo rezultatas yra šioje svetainėje pateiktas reitingas. „Dulux Easy Care“ yra sienų dažai, kurie buvo pirmieji. Tai suteikia matinę dangą ir gana greitai išdžiūsta. Speciali danga apsaugo sienas nuo vandens ir nešvarumų. Šis produktas gali būti sėkmingai naudojamas patalpose, kuriose blogas vėdinimas ir aukštesnis drėgmės lygis. Pasaulio šalčio ryto „Dulux“ spalvos yra dar vienas pirkėjų rekomenduojamas dažas. Jis turi garams laidžią dangą ir gerai dengia.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokius „Dulux“ sienų dažus turėčiau rinktis?

Jei planuojate atnaujinti butą ir norite atnaujinti sienų išvaizdą, tikrai ieškote geros kokybės dažų. Norime jums tai padėti, todėl paruošėme trumpą vadovą, iš kurio sužinosite, kaip išsirinkti gerų savybių produktą. Mūsų straipsnyje taip pat rasite reitingą, įskaitant geriausius „Dulux“ sienų dažus.

Palyginimui pasirinkome „Dulux“ preparatus, nes juos žino ir vertina daugelis vartotojų. Daugelis žmonių sako, kad gamintojas siūlo geriausios kokybės dažus, atsparius šveitimui, lengvai pasiskirstančius ir gražiai atrodančius. Taigi jie turi visas savybes, kurias turėtų turėti tokio tipo produktas.

Pagrindinis dėmesys renkantis dažus sienoms dažyti yra spalva. Jis turi būti derinamas su baldais ir atitikti mūsų pageidavimus. Dėl plataus spalvų spektro dažnai sunku pasirinkti tobulą atspalvį. Taigi perkant verta pasinaudoti eksperto pagalba. Jei nuspręsime dėl konkretaus produkto, pažvelkime į šabloną. Verta patikrinti, kaip tam tikra spalva atrodo natūralioje ir dirbtinėje šviesoje. Tačiau turime žinoti, kad dažai šablone gali atrodyti kiek kitaip nei ant sienos. Ypač jei jais padengiame senus dažus.

Pasirinkę spalvą, turime sutelkti dėmesį į produkto savybes. Vartotojai pabrėžia, kad geriausi „Dulux“ sienų dažai 2021 m. Yra atsparūs šveitimui. Tai neabejotinai yra labai didelis privalumas. Mes juk norime, kad dažytos sienos kuo ilgiau atrodytų tvarkingai, o jei jos suteptų, dėmes galima pašalinti minkšta kempine. Taip pat atkreipkime dėmesį į produkto našumą ir perskaitykime nuomones apie aprėpties efektyvumą. Jei dažai pasirodys, reikės keletą kartų perdažyti sienas, o tai, žinoma, užtrunka ilgai. Mūsų pasirinktas preparatas taip pat turėtų būti ne per tirštos konsistencijos. Dėl to bus lengva ją platinti. Taip pat patikrinkime, kaip greitai jis džiūsta. Gerai, jei šis laikas neviršija 5 valandų.

„Dulux“ sienų dažai – reitingas

1. „Dulux Easy Care“ dėmėms atsparūs dažai

Jei norite įsigyti aukštos kokybės baltos spalvos sienų dažus su matine danga, peržiūrėkite „Dulux Easy Care“ aprašymą. Pateiktas produktas pasižymi labai geromis vandenį atstumiančiomis savybėmis. Tai reiškia, kad preparatas garantuoja apsaugą nuo drėgmės ir nešvarumų. Nešvarumai neprasiskverbia giliai į sieną, todėl ilgiau atrodo patraukliai.

Dažai garantuoja labai gerą dangą – kartais norint gauti norimą efektą, pakanka tik vieno sluoksnio. Preparatas džiūsta nuo 2 iki 4 valandų, todėl galite pradėti dažyti ryte, o vakare naudotis kambariu. Produkto efektyvumas yra 14 m2 už 1 litrą. Dažai parduodami 9 litrų pakuotėje.

Žmonės, kurie sienoms dažyti naudojo „Dulux Easy Care“, tikina, kad tai labai gerų savybių dažai – jie puikiai paslėpti ir lengvai tepami. Taip pat raginama jį pirkti, nes jis atsparus šveitimui. Dėl to, jei siena purvina, galime ją be baimės išvalyti.

„Dulux Easy Care“ sienų dažai turi baltą atspalvį. Pakuotė yra 9 litrai.

Privalumai

Speciali danga:

Dažai turi specialią dangą, kuri atstumia vandenį, taip pat skystus nešvarumus. Todėl jie neįsiskverbia giliai į sieną, todėl ilgiau išlaiko labai gerą išvaizdą. Tai patvirtina „Dulux“ sienų dažų bandymas.

Prastai vėdinamoms patalpoms:

„Dulux Easy Care“ taip pat rekomenduojamas blogai vėdinamose patalpose, kur yra problemų dėl didelio drėgmės lygio. Dažai sukuria tam tikrą apsaugą nuo pelėsių grybelių.

Atsparumas šveitimui:

Gamintojo teigimu, produktas yra atsparus šveitimui iki 10 kartų daugiau nei įprasti dažai.

Patvirtinimas:

„Dulux Easy Care“ patvirtino Nacionalinis higienos institutas, kuris patvirtina aukštą dažų kokybę ir saugų naudojimą.

Matinė danga:

Daugeliui žmonių patinka matinė danga, kurią galima gauti pasirinkus šį produktą.

Trūkumai

Prastas pasirodymas:

Ne visi gerai vertina našumą. Kai kurie pirkėjai teigia, kad jis užima mažesnį plotą, nei nurodo gamintojas.

2. „World Frosty Morning 5L“ „Dulux“ sienų ir lubų dažų spalvos

„World Frosty Morning“ spalvos yra „Dulux“ sienų dažai už gerą kainą. Toje pačioje serijoje, be aukščiau paminėto produkto, galite rasti ir kitų spalvų preparatų. Taigi galite nuspręsti pirkti šią seriją, kad ir kaip norėtumėte, kad jūsų sienos atrodytų.

Dažai parduodami 5 litrų pakuotėje, o jų efektyvumas siekia 14 m2 / l. Vieno kibiro pakanka nudažyti iki 70 m2 plotą. Produktas pasižymi dideliu atsparumu šveitimui, ką įrodo jo atitikimas PN-C 81914: 2002 standartui. Dažai yra geros konsistencijos ir gali būti tepami voleliu ar teptuku.

Produktas atitinka vartotojų lūkesčius. Tai patvirtina teigiama nuomonė, kurią jie paskelbė internete. Vartotojai vertina, kad preparatas yra efektyvus ir greitai džiūsta. Puikus pranašumas yra turtinga spalvų paletė. Jos dėka, kiekvienas, nepriklausomai nuo savo pageidavimų, gali rasti sau tinkantį produktą.

Pasaulio šalčio ryto spalvų yra labai daug geri dažai Dulux sienoms iki 100 PLN. Pakuotės talpa yra 5 litrai.

Privalumai

Garams laidžios savybės:

Dažai yra laidūs garams, todėl yra mažesnė rizika, kad ant jų paviršiaus atsiras grybelis.

Gera aprėptis:

„Dulux Colors of the World Frosty Morning“ naudojama „Pigment Pro“ technologija. Tai reiškia, kad dažuose yra aukštos kokybės pigmentų, kurie garantuoja gerą pasislėpimo galią ir spalvų atsparumą.

Atsparumas dilimui:

Po dažymo sieną galima valyti net kempine ir švelnia valymo priemone.

Universalus tikslas:

Pateikti dažai naudojami ant įvairių paviršių. Jis gali būti naudojamas ant cemento-kalkių ir cemento tinkų, gipso plokščių, tapetų ir gipso pagrindų.

Trūkumai

Skarda:

Vartotojai sako, kad skardinė nėra gerai pagaminta, o tai yra prastas uždarymas.

3. Pasaulio skandinaviško paprastumo sienų ir lubų dažai „Dulux“ spalvos

„Skandinaviškas paprastumas“ yra „Dulux“ dažai iš serijos „Pasaulio spalvos“. Jis turi pilką atspalvį, todėl tiks tiek miegamajam, tiek svetainei ar vaikų kambariui. Gamintojo pasiūlyme yra ir kitų šio preparato spalvų variantų.

Dažų pakuotės talpa yra 5 litrai. Jos efektyvumas yra iki 14 m2 / l. Produktas yra geros kokybės. Net jei po dažymo po kurio laiko ant sienos atsiranda nešvarumų, juos galima lengvai pašalinti. Neturime jaudintis, kad dažai praras išskirtinę spalvą ir ant sienos paviršiaus pasirodys riebios, neišvaizdžiai atrodančios dėmės.

Nuomonės apie „Dulux Colors of the World Scandinavian Simplicity“ yra teigiamos. Šį produktą noriai renkasi ir kiti vartotojai nes jis gerai dengiasi ir jį lengva paskirstyti. Kitas privalumas yra didelis efektyvumas ir graži spalvų paletė.

„Dulux Colors of the World“ sienų dažai „Skandinaviškas paprastumas“ yra 5 litrų talpos. Džiūvimo laikas yra vidutiniškai 2–4 valandos.

Privalumai

Gera aprėptis:

Žmonės, nusprendę įsigyti šiuos sienų dažus, yra patenkinti jo teikiama danga. Norint gauti tolygiai pasiskirsčiusių spalvų efektą, nereikia dėti daug sluoksnių.

Garams laidžios savybės:

„Dulux Colors of the World“ skandinaviškas paprastumas yra laidus garams, todėl yra daug mažesnė rizika, kad grybelis atsiras ant sienų paviršiaus.

Lengvas pritaikymas:

Šiuos dažus paskleisti per sieną lengva, nes jie yra tinkamos konsistencijos. Be to, jis nepurškia, todėl jo taikymas nėra problemiškas.

Trūkumai

Tamsesnis atspalvis:

Vienoje iš apžvalgų galite perskaityti, kad spalva iš tikrųjų yra tamsesnė, nei matote ant pavyzdžio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *