geriausi šunų kirpimo mašinėlės

Šunų kirpimo mašina Andis Agc Super 2 yra laikomas geriausiu šiuo metu rinkoje esančiu tokio tipo produktu. Šią išvadą priėjome išanalizavę vartotojų, kurie apsiperka šiame rinkos segmente, nuomones. Taip pat atsižvelgėme į pirkimo tendencijas. „Andis“ prekės ženklo siūlomą įrenginį vartotojai įvertino pirmiausia dėl didelio galingumo ir tylaus veikimo. Todėl įranga idealiai tinka triukšmo jautrių šunų, tokių kaip Pekino, Jorkšyro terjerai, savininkams. Skustuvas yra lengvas ir gerai tinka rankai, o tai palengvina tikslų plaukų kirpimą. Be to, gaminyje yra tvirtas peilis, atsparus rūdims ir pažeidimams. Mūsų sąraše taip pat rasite keletą kitų skustuvų. Antroji vieta priklauso modeliui Adler AD 2823. Tai 35 W įtaisas, kuriame įrengtas tylus variklis. Dėl šios priežasties kirpimas šuniui neturi būti stresas. Kirpimo mašinoje yra 4 keičiami šukų priedai, leidžiantys pakoreguoti kirpiamų plaukų ilgį. Produktas yra lengvas ir patvarus.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį šunų kirpimo mašiną pirkti?

Pirkinių vadovas

Žmonės, turintys ilgų plaukų šunis, turi prisiminti apie reguliarias savo augintinių priežiūros procedūras, kad jų augintiniai jaustųsi patogiai. Nepaisant to, kad vis daugiau ir daugiau miestų galime rasti profesionalių viliojimo salonų, apsilankymai tokioje vietoje kelia stresą gyvūnams ir brangiai kainuoja jų savininkams. Taigi, gera išeitis yra įsigyti prietaisą tiksliam plaukų kirpimui. Kurį šunų kirpimo mašiną pasirinkti? Mūsų surinkta informacija ir pirkimo patarimai padės rasti atsakymą į šį klausimą.

Kam reikalingas kirpimo mašina?

Žmonės, priversti reguliariai kirpti savo augintinio plaukus, turėtų pagalvoti apie šunų kirpimo mašinų pirkimą. Mes daugiausia kalbame apie savininkus: kokerspanielius, Jorkšyro terjerus, havaną, pudelius, pomeranijos ar ilgaplaukius aviganius. Apsilankymas profesionaliame šunų kirpykloje, pasak daugelio vartotojų, yra didelės išlaidos. Jei mums atrodo, kad mes patys galime pasirūpinti savo šuns išvaizda, kirpimo mašina yra puikus sprendimas.

Galia

Šunų kirpimo mašinėlės labai skiriasi, pavyzdžiui galia. Kaip ir kituose įrenginiuose, šis parametras lemia įrangos efektyvumą. Kalbant apie modelius, skirtus plaukų kirpimui, mažiausia galia turėtų būti 10 W.

Galia

Gyvūnų skustuvai dažniausiai maitinami iš tinklo. Tai reiškia, kad tokio tipo gaminius reikia prijungti prie elektros. Norėdami įsitikinti, kad tokiu būdu maitinamą įrangą bus patogu naudoti, patikrinkime kabelio ilgį, nes tai daro įtaką mūsų judėjimo laisvei.

Kai kurie gamintojai siūlo belaidžius skustuvus. Tokių prietaisų baterija paprastai leidžia kelias dešimtis minučių nepertraukiamai veikti. Tai yra patogus sprendimas žmonėms, kuriems rūpi praktiška įranga, kuri yra paruošta naudoti ir vietoje, kur nėra prieigos prie elektros.

Matmenys ir svoris

Geriausias šunų kirpimo mašina yra patogus ir lengvas, todėl naminių gyvūnėlių priežiūrą namuose lengva ir smagu. Mūsų pasirinktas produktas turėtų gerai gulėti rankoje, nes tokiu būdu tiksliai kirpti plaukus mums tikrai nebus sunku. Taip pat turėtume prisiminti, kad pirkdami per sunkų prietaisą, būsime priversti dažnai daryti pertraukas (dėl rankų nuovargio). Todėl kirpimas mums užtruks ilgiau, o gyvūnas bus labiau įtemptas.

Briauna

Geriausias šunų kirpimo mašina nustatoma ne tik pagal įrangos matmenis ir galią, bet ir pagal ašmenis. Tai yra pagrindinis šio tipo prietaisų konstrukcijos elementas, todėl jis turėtų būti atsparus mechaniniams pažeidimams ir korozijai. Todėl geriausias pasirinkimas yra mašinos, kurių ašmenys pagaminti iš plieno, pvz., Nerūdijančio plieno arba nerūdijančio plieno.

Pjovimo ilgio reguliavimas

Rinkdamiesi šunų kirpimo mašiną, būtinai patikrinkite, ar prietaisas leidžia reguliuoti kirpimo ilgį ir kokiu mastu. Tai suteiks mums galimybę pritaikyti įrangos veikimą individualiems poreikiams. Net jei paprastai jūsų augintinio plaukai per daug nenukerpami, kartais to gali prireikti, pvz., Vasarą. Jei kirpimo mašinoje nėra plataus pjovimo ilgio reguliavimo diapazono, mums gali kilti problemų renkantis optimalią vertę.

Galva

Kirpimo galvutė turėtų būti pagaminta iš patvarių ir tvirtų medžiagų. Šio elemento gamybai dažnai naudojamas titanas, kuris nėra atsparus korozijai, įbrėžimams ar įtrūkimams (arba nerūdijančio plieno). Žmonėms, kuriems rūpi lengvai išvalyti skustuvą, rekomenduojame modelius su nuimama galvute. Šis sprendimas leidžia atsikratyti nukirptų šunų plaukų iš visų būsto kampų. Tai gali žymiai prailginti įrangos tarnavimo laiką.

Priedai

Dažniausiai, be paties skustuvo, rinkinyje taip pat yra elementų rinkinys: ašmenų tvirtinimo elementai, suteikiantys didesnį pjovimo ilgio pasirinkimą, šukos plaukams atplėšti, taip pat šepetys, skirtas valyti galvą. Rinkinyje taip pat dažnai galime rasti specialią alyvą, skirtą ašmenų ir kitų skustuvo vidinių elementų priežiūrai. Dėl tokio gausaus priedų rinkinio išlaikyti prietaisą švarų bus nepaprastai lengva.

Apsauga nuo perkaitimo

Atsižvelgdami į tai, kad šunų kirpimai paprastai trunka gana ilgai (vidutiniškai keliasdešimt minučių), turime įsitikinti, kad kirpimo mašinoje yra apsauga nuo perkaitimo. Be apsaugos nuo variklio perkaitimo prietaisas gali greitai sugesti, o kartais remontas yra toks brangus, kad geriau pirkti naują įrangą.

Darbo apimtis

Šunys, kaip ir katės, yra jautrūs triukšmui gyvūnai. Tai ypač pasakytina apie mažų veislių gyvūnus, tokius kaip Pekino ir Jorkšyro terjerai. Dėl šios priežasties turėtume įsigyti modelį, kuris nesukelia per daug triukšmo ar vibracijos. Tada mes tikrai galėsime apkarpyti savo augintinio kailį, nepatirdami jo per didelio streso.

Šunų kirpimo mašinos geromis kainomis

Už gerai žinomo prekės ženklo šunų kirpimo mašiną sumokėsime nuo 50 PLN iki 800 PLN. Tokių gaminių kainą daugiausia lemia: ašmenų medžiaga, į komplektą įtrauktų priedų skaičius ir naudojamos technologijos. Kuo profesionalesnė įranga, tuo daugiau ji kainuoja.

Geriausi šunų kirpėjai 2021 m

Mes sukūrėme šunų kirpimo mašinėlių reitingą, kad parodytume, kurie prietaisai yra patogūs naudoti ir lengvai naudojami. Šiame sąraše aprašyta įranga leis jums rūpintis savo augintiniu, kaip ir profesionaliais ūkininkais.

Mūsų rekomendacijos

Andis Agc Super 2

Pristatome „Andis Agc Super 2“ kirpimo mašiną, kuri bus naudinga ne tik žmonėms, turintiems šunis, bet ir katėms ar net arkliams. Prietaiso pagalba galėsime greitai nukirpti naminių gyvūnėlių kailį, nereikėdami gyvūnų nuvesti į profesionalų saloną (o tai dažniausiai būna labai įtempta augintinių patirtis). Produkto galia yra 35 W ir jis veikia tyliai.

„Andis Agc Super 2“ modelis neperkaista, todėl jį galime naudoti ilgą laiką be pertraukų. Lengvas, gerai profiliuotas korpusas padidina naudojimo patogumą ir palengvina įrangos manevravimą. Skustuvas yra su 1,5 mm ilgio „UltraEdge“ ašmenimis, pagamintais iš plieno.

Vartotojams šis modelis yra itin funkcionalus. Kadangi mums nereikia reguliariai tepti vidinių mašinos dalių, gaminį lengva prižiūrėti. Įranga leidžia greitai kirpti labai storus plaukus, ir dėl to, kad jie nesukelia didelio triukšmo, gyvūnai neturėtų bijoti namų priežiūros procedūrų.

„Andis AGC Super 2“ yra šunų kirpimo mašina su 35 W rotoriaus varikliu. Rinkinyje yra 1,5 mm plieno ašmenys.

Privalumai

Alyva:

Jei nuspręsime įsigyti „Andis AGC Super 2“, rinkinyje gausime ašmenų priežiūros alyvą. Šiam preparatui įsigyti nereikės išleisti papildomų pinigų.

Tylus veikimas:

Prietaisas turi geros kokybės variklį, kuris ne tik padaro modelį efektyvesnį, bet ir suteikia malonumą šuns kirpimui. Įranga nesukelia didelio triukšmo, todėl ja naudotis yra patogu.

Universalumas:

Pateiktas kirpimo mašinėlė bus tinkama ne tik šunims kirpti, bet ir kitiems gyvūnams, pavyzdžiui, arkliams, kiaulėms ar galvijams. Dėl didelių prietaiso naudojimo galimybių jį noriai perka ne tik naminių gyvūnėlių savininkai, bet ir veterinarai bei kirpėjai.

Nešildo:

Įranga neįkaista per greitai, todėl mums nereikia kartkartėmis daryti pertraukėlių.

Būstas:

Galima rinktis iš įvairių spalvų modelio. Taigi skustuvą galime pritaikyti ne tik savo poreikiams, bet ir estetikos pojūčiui.

Trūkumai

Vibracijos:

Nepaisant gamintojo garantijų, kirpimo metu galima jausti lengvą prietaiso vibraciją.

Adler AD 2823

„Adler AD 2823“ įrenginio galia yra 35 W. Mašinoje įrengtas tylus, be problemų variklis. Atsižvelgiant į tai, kad tai yra modelis, turintis maitinimo tinklą ir akumuliatorių, galime jį naudoti visur, kur tik reikia (taip pat ir vietoje, kur nėra prieigos prie elektros). Produktas sveria 0,57 kg.

Kirpimo mašinoje yra 4 šukų rinkinys, leidžiantis kirpti augintinio plaukus iki 3 mm, 6 mm, 9 mm arba 12 mm ilgio. Prietaisas turi keraminius, o ne metalinius ašmenis, kurie leidžia tiksliau kirpti šunį. Įranga taip pat išsiskiria itin patvaria titano galvute, kuri yra atspari pažeidimams.

Vartotojai mano, kad įsigyti prietaisą turėtų apsvarstyti visi tie, kurie nori patys kirpti savo augintinio plaukus. Produktas yra lengvas ir gerai tinka …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *