Geriausias „Lavor“ slėgio ploviklis

Lavor slėgio plovimo mašina – pirkimo vadovas, reitingavimas ir testavimas

Ieškodami slėgio plovimo įrenginio, kuris gerai atliktų savo užduotį, verta atkreipti dėmesį Lavor STM 160 2500W 160Bar. Pasak vartotojų, šiuo metu tai yra patraukliausia įranga, skirta naudoti namuose, atsižvelgiant į kainą ir funkcionalumą. Skalbyklė pasiekė 6-ąjį efektyvumo laipsnį valant įvairius paviršius, o vartotojai ypač giria jo kiemo šepetėlį. Iš aliuminio pagamintas siurblys išlieka efektyvus daugelį metų, o 8 metrų žarna leis jums pasiekti kiekvieną kampelį. Įranga pateikiama su daugybe patarimų, pritaikytų valomiems paviršiams. Valymo kokybei įtakos turi ir galimybė pasiekti iki 270 barų slėgį turbo režimu. Tai ne mažiau noriai perkama įranga Lavor Ikon 160 aukšto slėgio plovimo mašina 2200W 8.108.0002C. Poveržlė leidžia pasiekti 160 barų slėgį, o jo trijų stūmoklių aliuminio siurblys pasižymi ilgaamžiškumu. Tylų darbą užtikrina 2200 W asinchroninis variklis. Poveržlė parduodama su keliais antgaliais, žarna, šautuvu ir 8 metrų ilgio slėgine žarna.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią „Lavor“ slėgio plovimo priemonę pasirinkti?

Slėginė plovimo mašina yra itin praktiška įranga, leidžianti namuose greitai plauti automobilį, važiuojamąją dalį, o kartais ir langus bei kitus paviršius. Jei norime rasti patikimą įrenginį, turime žinoti, į ką atsižvelgti apsiperkant. Keletas patarimų apie tai įtraukėme į žemiau pateiktą vadovą. Mes taip pat parengėme „Lavor“ slėginių ploviklių reitingą, kuriame pateikiami lengvai naudojami modeliai.

Kodėl „Lavor“ prekės ženklas? Ši Italijos įmonė yra pripažinta lyderiu gaminant prietaisus, skirtus mažiems ir dideliems paviršiams valyti. Šie prietaisai tinka naudoti namuose ir profesionaliai. „Lavor“ siūlo ne tik slėginius ploviklius, bet ir šlavimo mašinas, nešvaraus ir švaraus vandens siurblius bei dulkių siurblius, pritaikytus sausam ir šlapiam darbui.

Kokia geriausia slėgio plovimo mašina „Lavor“ 2021 m. Šio tipo produktai turėtų būti galingi, nes tik tada jie veiks efektyviai. Manoma, kad minimali šio parametro vertė yra maždaug 1000 W. Ne mažiau svarbų vaidmenį vaidina ir maksimalus darbinis slėgis, kurio vertė suteikia mums informacijos, ar įrenginys sugebės pašalinti net labiausiai užsispyrusius nešvarumus. Paprastai maksimalus darbinis slėgis yra apie 120 barų, tačiau kartais jis viršija 150 barų.

Buitinė slėginė plovimo mašina turėtų būti lengva ir kompaktiška, kad galėtume ją lengvai laikyti spintelėje ir perkelti į patalpas, kuriose norime valyti. Nors didelė ir plati įranga yra profesionalesnio pobūdžio, žmonės, neturintys per daug jėgų, gali nesusitvarkyti, pavyzdžiui, išnešdami skalbyklę į lauką. Gerai, jei gaminio pagrinde yra ratai, nes jie žymiai palengvina prietaiso nešiojimą.

Jei norime naudoti įsigytą įrangą įvairiems darbams atlikti, turime įsitikinti, kad prie jos pritvirtinti reikalingi priedai, t. Y. Purkštukai ir šepetėliai. Kuo daugiau jų bus rinkinyje, tuo universalesnis produktas pasirodys.

Geriausi „Lavor“ slėginiai plovikliai yra ne tik praktiški, bet ir saugūs naudoti. Prieš pirkdami patikrinkime, ar modelyje yra apsauga nuo perkaitimo. Priešingu atveju variklis bus sugadintas dėl ilgalaikio veikimo ir jį reikės taisyti. Kai kurie prietaisai taip pat turi sistemas, kurios sumažina energijos suvartojimą, o tai reiškia, kad dažnas skalbyklės naudojimas žymiai nepadidina sąskaitų už elektrą.

Lavor slėginiai plovikliai – reitingas

1. Lavor STM 160 2500W 160Bar slėginė plovykla

Lavor STM 160 2500W 160Bar slėgio plovimo mašina skirta naudoti buityje. Vartotojų dėmesį atkreipia tai, kad jame sumontuotas aliuminio siurblys, užtikrinantis 510 litrų per valandą vandens srautą. Poveržlė leidžia jums sukurti 160 barų darbinį slėgį ir net 270 barų su turbokompresoriumi.

Komplekte yra keletas papildomų priedų, kurie, be poveržlės, apima: pistoletą slėgis su greita jungtimi, lancetu, universaliais ir turbo purkštukais, universalus ir rotacinis šepetys, pagrindo valymo priedas, putų purkštuvas, ploviklio bakas ir 8 metrų žarna. Naudojant įrangą tikrinama ASS sistema, kuri, išleidus kondensato nutekėjimą, automatiškai išjungs įrangą. Vartotojai atkreipia dėmesį į gerai patikrintą terasų valymo šepetėlį, kuris atlieka savo darbą.

Jis taip pat gali būti naudojamas valyti kulkšnį namo kieme. Įranga sveria 12,5 kg ir skirta naudoti su vandeniu, kurio maksimali temperatūra yra 40 laipsnių Celsijaus. Aukšto slėgio plovimo mašina „Lavor STM 160 2500W 160Bar“ pasiekė 6-ąjį valymo efektyvumo laipsnį, taip pat parduodama su dideliu priedų rinkiniu.

Privalumai

Aukšta įtampa:

Poveržlėje buvo sumontuotas 2500 W variklis, kurio skaičius buvo 2800 apsisukimų per minutę. Dėl to jis pasiekia 160 barų ir net 270 barų slėgį su turbokompresoriumi.

Vandens srautas:

Dėl didelio 510 litrų per minutę vandens slėgio esant aukštam slėgiui, valomi paviršiai greitai nešvarūs.

Transportiniai ratai:

Dėl prie pagrindo pritvirtintų transporto ratų prietaisą lengva perkelti į darbo vietą, taip pat lengva juo manipuliuoti jo vykdymo metu.

Turtinga įranga:

Darbas vyksta sklandžiai dėl daugybės priedų, tarp kurių yra: slėginis pistoletas su greita jungtimi, universalus ir sukamasis šepetys, štampas, universalūs ir turbo antgaliai, putų purkštuvas, pagrindo valymo priedas, ploviklio bakas ir 8 metrų žarna.

Aliuminio siurblys:

Naudojimo ilgaamžiškumui įtakos turi aliuminio pagamintas siurblys, skirtingai nei daugelyje poveržlių su plastikiniu siurbliu.

Trūkumai

Gyvatė:

8 metrų ilgio slėginė žarna yra labai standi ir jos neįmanoma suvynioti ant jos vyniojimui skirtos ritės. Tai apsunkina įrangos saugojimą.

2. Lavor Ikon 160 aukšto slėgio plovimo mašina 2200W 8.108.0002C

„Lavor Ikon 160“ aukšto slėgio valytuvas 2200W 8.108.0002C pasižymi gamintojui būdingu geltonu ir juodu korpusu. Skalbyklėje yra 2200 W asinchroninis variklis, užtikrinantis tylų įrangos darbą, maksimalų vandens srautą 390 litrų per valandą, taip pat 160 barų darbinį slėgį, ir su turbo antgaliu iki 225 barų. Įrenginio darbo efektyvumą ir ilgaamžiškumą taip pat įtakoja jo įranga su trijų stūmoklių siurbliu iš aliuminio.

Be to, skalbyklėje yra įmontuotas bakas plovikliams ir aktyvioms putoms, o ASS sistema sumažina energijos sąnaudas, nes ji įjungia poveržlę tik paspaudus pistoleto gaiduką. Į standartinę įrangą įeina pistoletas, purkštukų antgalis, 8 metrų ilgio slėginė žarna, taip pat turbo antgalis, purkštukas su vandens srovės reguliavimu, taip pat antgalis su cheminiu būdu. .

Nors poveržlė sveria 18 kg, ją transportuoti nėra sunku, nes ji buvo aprūpinta transportavimo ratais, taip pat ergonomiška rankena, kuri palengvina įrangos judėjimą. Vertinama namų valymo įranga yra „Lavor Ikon 160“ aukšto slėgio plovimo mašina 2200W 8.108.0002C.

Privalumai

Patrauklūs darbo parametrai:

„Lavor Ikon 160“ leidžia 390 litrų per valandą vandens srautą ir 160 barų darbinį slėgį, o su turbo antgaliu – net 225 barus. Tai yra geri parametrai efektyviam daugelio paviršių valymui.

ASS sistema:

ASS (automatinė stabdymo sistema) sumažina energijos suvartojimą. Jo reikia tik atleidus ginklo gaiduką.

Lengva transporto sistema:

Transportavimo ratai ir ergonomiška rankena palengvina įrangos valdymą darbo metu, taip pat transportą į ir iš darbo vietos.

Įranga:

Poveržlė parduodama su priedais, kurie leidžia iš karto išpakavus įrangą pradėti dirbti. Jį sudaro 8 m aukšto slėgio žarna, pistoletas, purkštukų antgalis, taip pat purkštukai: „Turbo“ su vandens srauto reguliavimu ir cheminių medžiagų įvedimu.

Trūkumai

Be šepetėlių:

Nors įrangoje buvo daug purkštukų, standartiniame rinkinyje nebuvo šepetėlio. Jūs turite juos nusipirkti atskirai.

3. Lavor NINJA PLUS 130bar 1800W aukšto slėgio plovimo mašina

Klientai apibūdina, kad Lavor NINJA PLUS 130bar 1800W aukšto slėgio plovimo mašina yra paprasta naudoti. Jis turi kompaktišką ir paprastą dizainą, kurio bendras svoris yra 8,7 kg. Jis skirtas mažoms namų savybėms ir puikiai veikia tokiu pajėgumu, nes jame sumontuotas 1800 W variklis. Tai leis efektyviai išvalyti automobilį, dviratį ar grindinio akmenis priešais namą.

Dėl mažo svorio, taip pat sumontuotų transportavimo ratų ir patogios rankenos, poveržlę galima lengvai transportuoti į darbo ar sandėliavimo vietą. Tai užtikrina maksimalų 130 barų darbinį slėgį ir 420 litrų vandens srautą per valandą. Prietaiso matmenys yra 69,5 x 29 x 54 cm. Kad įranga būtų tvirtesnė ir ilgaamžiškesnė, siurblio galvutė pagaminta iš aliuminio, ją sudaro 3 aliuminio stūmokliai ir apeinamasis vožtuvas.

Pirkdamas šį rinkinį, klientas gauna ne tik pačią skalbyklę, bet ir tokius elementus kaip: 5 metrų žarna, universalus ir lauko šepetys, turbininis ir reguliuojamas lancetas bei ploviklio indas. Tai pigus rinkinys, todėl labai populiarus slėgio plovimo mašina „Lavor NINJA PLUS 130bar 1800W“

Privalumai

Priedai:

Nors rinkinys yra nebrangus, jame yra daugybė priedų, tokių kaip: 5 m slėgio žarna, lauko šepetys ir universalus šepetys, turbo antgalis ir reguliuojamas antgalis, taip pat ploviklio indas.

Maži matmenys, lengvas:

Prietaisą patogu naudoti, jo svoris yra tik 8,7 kg, o matmenys: 69,5 x 29 x 54 cm.

Žarnos ritė:

Įranga turi ritę slėginei žarnai susukti, kai ji nenaudojama. Speciali rankena palengvina jos vyniojimą.

Trūkumai

Žemas spaudimas:

Prietaisas siūlo tik 130 barų slėgį ir 420 litrų vandens srautą viename …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *