Geri „Tchibo“ pieno putotojai

Kurį „Tchibo“ pieno putotoją turėčiau rinktis?

Jei jus domina pieno putų pirkimas, bet nežinote, kaip pasirinkti modelį, kuris pateisins visus jūsų lūkesčius, esate tinkamoje vietoje. Į savo straipsnį įtraukėme keletą naudingų patarimų, kurie padės jums išsirinkti tobulą putojimą. Mes taip pat įtraukėme 2 „Tchibo“ produktų aprašymus. Pasirinkome šią įmonę, nes ji žinoma kavos entuziastams. Be to, visa „Tchibo“ pagaminta įranga yra aukštos kokybės ir sukurta taip, kad tarnautų mums geriausiai.

Kas mums turėtų būti svarbu renkantis pieno putojimą? Pirmiausia turime nuspręsti, kokio prietaiso mums reikia. Vienas iš populiariausių variantų yra stūmoklio tipas. Stūmoklio judesiai aeruoja pieną ir po kelių akimirkų galime į savo kavą įpilti tinkamai paruošto pieno. Kita vertus, rankinis putotojas yra daug mažesnis, jis net tilps į maišelį, tačiau jo pagalba paruošti didelį kiekį putoto pieno yra sunkiau ir užtrunka daugiau laiko.

Paprastai daugiausiai funkcijų atlieka elektrinis putotojas. Pieną jis pašildo ir pats aeruoja. Taip pat galime pasirinkti belaidę versiją. Tai yra geras pasirinkimas, jei nesate tikri, ar turėsime prieigą prie lizdo toje vietoje, kur ketinate naudoti įrangą. Jei mėgstate šaltą kavą, rekomenduojame nusipirkti šaltą pieno putojimą. Jame yra specialus antgalis, kuris aeruoja pieną, jo nereikia šildyti. Daugelis žmonių pabrėžia, kad geriausi „Tchibo“ pieno putotojai gali putoti tiek šaltą, tiek pašildytą pieną – rankiniai prietaisai neturi šios savybės.

Atskirų putojančių dalių kokybė yra ne mažiau svarbi. Patikrinkime, ar visi elementai laikosi vienas kito ir ar sugedus galime juos pakeisti. Geriausias „Tchibo“ pieno putotojas 2021 m. Gali paversti pieną putomis per kelias sekundes, o tai reiškia, kad jis veikia greitai ir efektyviai. Taip pat svarbi labai lengvo valymo galimybė. Pienas greitai džiūsta ir jį sunku pašalinti, todėl plauti indaplovėje yra puikus sprendimas daugeliui žmonių.

„Tchibo“ pieno putotojai – reitingas

„Tchibo Cafissimo 297572“

Jei ieškote gero pieno putojimo, kviečiame susipažinti su „Tchibo Cafissimo 297572.“ Pateiktas prietaisas yra labai populiarus. Taip yra dėl kelių priežasčių. Visų pirma, šio prietaiso galia yra 500 W. Tai leidžia mums labai greitai paruošti pieną. Antra, ši įranga naudojama ne tik pieno putojimui. Jis taip pat atlieka šildymo funkciją, todėl galime paruošti pieną kakavos ar kukurūzų dribsniams. Prietaisas valdomas vienu dideliu mygtuku, įdėtu matomoje vietoje ant korpuso.

Tai labai saugus produktas. Jei neišsijungsime per 3 minutes, jis tai padarys automatiškai. Kitas modelio privalumas yra galimybė jį išvalyti labai paprastu būdu. Atskirus elementus galima lengvai atskirti ir atskirai įdėti į indaplovę – tokiu būdu galite pašalinti net džiovintą pieną.

Be to, galime nuspręsti dėl paruoštų putų kiekio. Pakanka į prietaisą įdėti specialų maišymo priedą. Jei norime tik pašildyti pieną, į įrangą galime užpilti net 500 ml pieno. Vis dėlto, jei norime juos visus suputoti, turėtume įpilti apie 260 ml į vidų. Vartotojai įvertino pateiktą putplasčio priemonę ypač dėl aukštos kokybės darbo. Be to, juos tenkina didelė prietaiso talpa.

„Tchibo Cafissimo“ 287 326

Įdomus pasiūlymas yra „Cafissimo 287326“ modelis. Tai „Tchibo“ pieno putotojas už gerą kainą. Šis gaminys yra elektrinis. Jis turi daug privalumų, kurių dėka galime paruošti tobulą kavos putą. Vienas didžiausių šio prietaiso privalumų yra labai paprastas jo valdymas. Putojimo aparato korpuse yra tik vienas mygtukas – jį paspaudus, įranga automatiškai paruošia putas. Be to, mes turime galimybę pašildyti pieną ir tada jį išplakti. Prietaisas taip pat neturi problemų su putojančiu šaltu pienu. Mes galime juos naudoti, pavyzdžiui, ledinei kavai ruošti.

Pažvelkime į šio produkto atvejį. Apačioje randame neslystančias kojas. Jie užtikrina stabilų putplasčio veikimą. Viršuje yra praktiškas snapelis, leidžiantis lengvai supilti putotą pieną į ąsotį arba tiesiai į kavos puodelį. Be to, putojančiame įrenginyje yra valdymo lemputė ir pieno lygio indikatorius. Kalbant apie prietaiso vidų, jis buvo padengtas specialia, lengvai valoma danga. Todėl mes neturime jaudintis, kad po putų turėsime nugramdyti pieną iš vidaus.

Be to, specialių maišymo įdėklų pagalba galime nuspręsti, ar mums labiau patinka putos, ar nedaug. Vienu metu galime išplakti iki 250 ml pieno. Be abejo, šios sumos pakanka paruošti kavą 2–3 žmonėms. Būtent dėl ​​daugybės įdomių funkcijų, taip pat dėl ​​estetinės išvaizdos, vartotojai paprastai labai palankiai kalba apie aprašytą produktą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *