Geri automobilių dažymo kompresoriai – reitingai ir apžvalgos 2021 m. Kovo mėn

Kokį kompresorių pasirinkti dažyti automobilį?

Jei norite patys atnaujinti ir dažyti savo automobilį, jums tikrai reikės kompresoriaus. Dar niekada nenaudojote tokio tipo įrenginio ir nežinote, kas svarbu renkantis? Prieš priimdami bet kokį sprendimą, rekomenduojame perskaityti mūsų straipsnį, kuris padės jums rasti tinkamus produktus.

Svarbiausias parametras yra bako talpa. Geriausias 2021 m. Automobilio dažymo kompresorius yra ne mažiau kaip 20 litrų talpos. Mažesnis bakas gali būti nepatogu, nes kartkartėmis turėsime jį papildyti. Žinoma, jei neketiname dažyti viso automobilio, mums reikės mažesnės įrangos, tačiau jei norime dažyti didesnį paviršių – geriau rinkitės įrenginį, kuriame būtų mažiausiai 50 l bakas.

Prietaiso efektyvumas taip pat yra svarbus parametras. Jis apskaičiuojamas atsižvelgiant į tai, kiek litrų dažų gali praeiti per purkštuką per minutę. Dažniausiai pasirenkami prietaisai, kurių talpa yra apie 170 l / min. Tačiau jei ieškote profesionalios įrangos, geriau įsigyti apie 250 l / min talpos kompresorių. Tačiau, norint naudoti namuose, tikrai pakanka mažesnio įrenginio.

Ne paslaptis, kad geriausi automobilių dažų kompresoriai yra patogūs. Dažnai atsitinka taip, kad kompresoriaus darbas užtrunka ilgai. Per sunki įranga gali jaustis nepatogiai. Todėl geriausia rinktis prietaisą, kuris sveria ne daugiau kaip 4 kg. Taip pat svarbu, kad gaminio rankena būtų gerai profiliuota.

Įrenginio galia yra dar vienas parametras, kurio negalima ignoruoti renkantis tinkamą produktą. Dažniausiai automobilių servisams parenkami prietaisai turi apie 2 kW galios, kurios pakanka tiksliai nudažyti daugelį automobilių. Buitiniam naudojimui mums reikia tik maždaug 1–1,5 kW galios įrangos. Svarbus ne tik variklio efektyvumas, bet ir jo sukuriamas slėgis. Gerai, kad slėgis reguliuojamas, tada įranga bus funkcionalesnė. Paprastai jis svyruoja apie 7 barus.

Dažų kompresorius gali būti gana triukšminga įranga. Mes nerasime prietaiso, skleidžiančio mažiau nei 70 dB. Štai kodėl rekomenduojame nešioti geras ausines, kurios apsaugos jautresnes ausis nuo pernelyg garsių garsų.

Automobilių dažymo kompresoriai – reitingas

„Metabo Mega 350-100W“

„Metabo Mega 350-100W“ yra gana didelis dažų kompresorius. Tačiau mes neturime jaudintis dėl to, kad mums bus sunku jį perkelti. Įranga turi 4 ratus, kurie leidžia greitai transportuoti. Šie elementai pagaminti iš gumos, todėl jie nesibraižys grindų.

Produkto galia yra 2,2 kW, o tai leidžia efektyviai ir kasdien dirbti. Prietaisas sukuria 10 barų slėgį. Slėgį galima reguliuoti priklausomai nuo paviršiaus, kuriame dirbame. Manometras rodo mums slėgį bakelyje. Prietaiso bako talpa yra 90 litrų.

Pateikto kompresoriaus našumas svyruoja nuo 220 l / min iki 250 l / min. Tai labai geras prietaisas, naudojamas automobilių servisuose. Vartotojai vertina įrangą dėl didelio jos bako talpos. Jie taip pat giria didelę galią.

„Airpress HL340-90“

„Airpress HL340-90“ yra vienas iš efektyviausių rinkoje esančių kompresorių. Jo talpa yra 340 l / min. Todėl efektyvus ir greitas darbų atlikimas mums nebus problema. Didžiausias įrangos sukurtas slėgis yra 8 barai. Dėl įmontuotų manometrų mes galime valdyti slėgio lygį.

Įrenginio bako talpa yra 90 l. Tai reiškia, kad mes galime lengvai dažyti automobilio kėbulą nenutraukdami darbo. Tai taip pat geras prietaisas pripūsti įvairių transporto priemonių ratus. Galia, kuria jis dirba, yra 2,2 kW. Kompresorius tinka naudoti namuose ir profesionaliai.

Du dideli ratai leis mums lengvai transportuoti prietaisą. Savo ruožtu priekyje yra rankena, kurią galite patogiai suimti. Pasak žmonių, kurie jau įsigijo pristatytą kompresorių, jis yra labai gerai pagamintas. Vartotojai taip pat mano, kad įrangos darbas yra labai greitas ir neužima per daug laiko.

„Fini Nuair Bravo VKM 4020-100“

Norėtume pristatyti automobilio dažymo kompresorių už gerą kainą, kurią vertina daugelis vartotojų. Tai „Fini Nuair Bravo VKM 4020-100“. Pateikta įranga sulaukė didelio populiarumo dėl patvarios konstrukcijos. Net dažnas naudojimas nesukels kompresoriaus gedimo.

Įrangos bako talpa yra 100 litrų. Jos galia yra 2,2 kW. Didžiausias įrangos sukurtas slėgis yra 10 barų. Tačiau ne visada turime naudoti didžiausią slėgį. Tai yra reguliuojamas parametras, kurį galima valdyti vieno iš dviejų manometrų pagalba. Efektyvi prietaiso talpa yra 200 l / min.

Įranga turi šiluminę apsaugą. Perkaitimo atveju kompresorius automatiškai išsijungs. Dėl to jis nebus sugadintas, o mes galėsime toliau dirbti po kurio laiko. Vartotojai dažniausiai mini labai lengvą pristatomo kompresoriaus valdymą. Tai geras pasirinkimas žmonėms, kurie dar niekada nenaudojo tokio tipo prietaiso.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *