geri buitiniai popieriaus smulkintuvai

Kurį namų ūkio popieriaus smulkintuvą pasirinkti?

Nusprendę pirkti popieriaus smulkintuvą, turime atidžiai išanalizuoti jo parametrus. Tik tada galėsime būti tikri, kad pasirinktas modelis pateisins mūsų lūkesčius ir nepasirodys nemaloniu nusivylimu. Asmens duomenų apsauga yra nepaprastai svarbi, nesvarbu, ar tai būtų tarnybiniai, ar privatūs dokumentai. Smulkintuvo įsigijimas apsaugos mus nuo privačių duomenų praradimo ir neleis jiems patekti į pašalinių asmenų rankas. Kadangi tinkamos įrangos pirkimas dažnai nėra lengva užduotis, mes sukūrėme trumpą vadovą. Straipsnyje galite sužinoti, ko ieškoti apsilankius parduotuvėje. Pabaigoje yra 3 produktų, kurie sulaukė palankios vartotojų nuomonės, sąrašas.

Pačioje pradžioje reikia pabrėžti, kad geriausias 2021 m. Namų popieriaus smulkintuvas turėtų būti tinkamas. Šis parametras nustatomas pagal standartinio biuro svorio lapų skaičių, kurį prietaisas gali sunaikinti tuo pačiu metu. Mes turėtume gerbti gamintojo nurodytą našumą – jei norime sunaikinti daugiau popieriaus, nei rekomenduojama, prisidėsime prie prietaiso tarnavimo laiko sutrumpinimo. Šiuolaikiniuose modeliuose taip pat įrengtas automatinis jutiklis, kuris neleidžia perkrauti įrangos.

Svarbus klausimas yra ir tai, kaip smulkintuvas susmulkina dokumentus. Yra du variantai – juostelėms ir kirtimams. Pastarasis yra funkcionalesnis, nes mums nereikia taip dažnai ištuštinti šiukšlių. Pagal DIN 32757 yra 7 saugumo lygiai. Jie priklauso nuo iškarpų dydžio po dokumento sunaikinimo. Jei ieškote prietaiso, skirto naudoti tik namuose, pakaks pažymėtų DIN 1 ir 2.

Geriausių namų popieriaus smulkintuvų talpa turėtų būti apie 20 l. Šis dydis yra optimalus ir tinkamas žmonėms, kuriems rūpi ne per didelė įranga. Tačiau jei ketinate dažnai naudoti šį įrenginį, galite pagalvoti apie šiek tiek didesnį krepšį, pavyzdžiui, tokį, kurio talpa viršija 50 l. Dėl to nereikės jo tuštinti per dažnai. Kalbant apie krepšelį, verta atkreipti dėmesį į tai, kad jį pašalinti galima dviem būdais. Rinkoje rasite stumdomus modelius, taip pat tuos, kurie atsidaro iš viršaus. Verta, kad pasirinktame įrenginyje būtų galimybė naudoti atliekų maišus.

Namų ūkio popieriaus smulkintuvai – reitingas

„Esperanza RAZOR EN103“

Esperanza RAZOR EN103 yra namų popieriaus smulkintuvas už gerą kainą. Tai idealus sprendimas žmonėms, norintiems įsigyti nebrangią, bet ir funkcionalią įrangą.

Prietaiso matmenys yra tokie: aukštis – 40,2 cm, plotis – 39,5 cm ir gylis – 45,2 cm. Svoris yra 4,92 kg, taigi tai yra mobilus modelis, kurį galima lengvai perkelti bet kur. Krepšelio talpa 18 l. Pateiktas smulkintuvas susmulkina ne tik popierių, bet ir kompaktinius diskus, DVD ir BD diskus. Gautų laužų dydis yra 4 mm x 34 mm. Todėl jie yra labai maži, todėl duomenų neįmanoma perskaityti. Naudodami įrenginį, mes galime sunaikinti iki 10 lapų vienu metu. Šis modelis turi apsaugą nuo perkaitimo ir perkrovos. Tai taip pat gali sunaikinti kabes, todėl mums nereikia atskirti susegtų dokumentų.

Vartotojai vertina šį įrenginį už prieinamą kainą ir aukštą prieinamumą. Privalumas yra ir paprastas, intuityvus valdymas. Dėl to kiekvienas gali naudotis įrenginiu, net jei kasdien vengia naujų technologijų.

„Argo Wallner“ FXD85B

Ieškantys patikimo smulkintuvo, turėtų atidžiau pažvelgti į „Argo Wallner FXD85B“. Tai puikus sprendimas namams ir mažesniam biurui. Dėl mažo dydžio jis tinka bet kokiam, net mažam kambariui.

Tikslūs gaminio matmenys yra: 340 mm x 170 mm x 390 mm. Tuo pačiu metu galima sunaikinti 8 A4 formato lapus, kurių svoris yra 70 g. Triukšmo lygis eksploatuojant yra 72 db. Krepšelio talpa yra 15 l. Taip pat matomas jo užpildymo lygis, kuris labai palengvina įrangos naudojimą ir nurodo, kada turime ištuštinti krepšį. Smulkintuvas pjausto lakštus į mažus gabalėlius, kurių dydis yra 4 mm x 33 mm. Jis smulkina ne tik popieriaus lapus, bet ir kabes, plastikines korteles ir kompaktinius diskus. Pastarieji turi atskirą, tinkamai suprojektuotą lizdą.

Nuomonės apie šį modelį yra glostančios. Pirkėjai vertina jo funkcionalumą ir paprastą naudojimą. Dėl paprasto dizaino prietaisas atrodo gerai bet kokiame interjere.

„Fellowes H-8CD“

„Fellowes H-8CD“ yra patikimas ir profesionalus smulkintuvas su 100% „Jam Proof“ priemone, kad jis nebūtų įstrigęs. Įrenginys vienu metu susmulkina maždaug 20–22 70 g pagrindinio svorio lapus.

Be dokumentų, įranga taip pat naikina kabes, mažus segtukus, kreditines korteles, kompaktinius diskus ir DVD diskus. Įėjimo angos plotis yra 240 mm. Produkto svoris yra tik 4,1 kg. Todėl jis yra visiškai mobilus. Talpa siekia net 60 litrų. Tai tiks daug iškarpų. Be to, ratus apačioje daug lengviau nešiotis. Pateiktas modelis taupo energiją. Taikoma energijos taupymo sistema leidžia sunaudoti iki 70% mažiau energijos dirbant ir miegant. Įranga veikia tyliai ir netrikdo kambaryje esančių žmonių ramybės.

„SafeSense“ jutiklis automatiškai nustoja veikti, kai įėjimo angą paliečia žmogus ar gyvūnas. Tai užtikrina didelį saugumą. Pirkėjai vertina šį produktą dėl patikimo darbo ir tylaus veikimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *