Belaidis vaizdo domofonas. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Balandžio mėn

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kaip nusipirkti belaidį vaizdo domofoną?

Pirkinių vadovas

Vaizdo domofonas yra nepaprastai naudingas dalykas namų savininkams. Jis skiriasi nuo įprasto domofono tuo, kad turi daugiau funkcijų nei paprasčiausias atsakymas į lankytojo skambutį. Tai taip pat leidžia mums patikrinti, kas atėjo per vaizdo įrašą. Nusprendę įsigyti vaizdo domofoną, jums nebereikės rūpintis, ar nepastebimai patikrinsite, kas atėjo. Be to, per šį prietaisą į asmenį galima žiūrėti labai detaliai. Tai taip pat puikus sprendimas šeimoms. Vaikai dažnai sugeba atsakyti į domofoną ir įleisti svetimąjį į namus. Dabar galite dėl to nesijaudinti. Jei vaikas mato, kas skambina, bet nepažįsta nepažįstamo žmogaus, labiau tikėtina, kad jis nekalbės su nepažįstamuoju. Belaidis vaizdo domofonas yra labai praktiškas įrenginys, puikiai tinkantis dviejų šeimų namams. Dėl to, kad jis veikia neprisijungus, jį taip pat lengva įdiegti. Geriausią belaidį vaizdo domofoną galima įsigyti tokiose parduotuvėse kaip: „Castorama“, „Orno“ arba per „ceneo“.

Taip pat verta atkreipti dėmesį į keletą durų atidarymo galimybių. Žinoma, čia praleidžiame galimybę atidaryti duris su raktu. Tai yra pagrindinis tokio prietaiso variantas. Čia galima atidaryti duris magnetinės kortelės ar kodo dėka. Pirmasis variantas veikia pakeisdamas tradicinį raktą magnetine kortele. Ant jo užrašytas unikalus kodas, kurį perskaito durų stotyje sumontuotas skaitytuvo modulis. Antroji galimybė yra domofonas su kodu. Šiuo atveju durų telefone yra papildoma skaitinė klaviatūra. Jo dėka įvedamas iš anksto užprogramuotas kodas, pro kurį atsidaro vartai. Šios dvi durų atidarymo be raktų galimybės užtikrina didesnį saugumą. Pirmuoju atveju turime papildomą programėlę kortelės pavidalu. Tačiau galimybė įvesti kodą taip pat leidžia jums grįžti namo be jokių priedų. Tai leidžia atsikratyti papildomų daiktų iš rankinės ar kišenės.

Tarp vaizdo domofonų taip pat galime išskirti įrenginius su dviem monitoriais, kurių dėka galime juos sumontuoti skirtingose ​​namo vietose. Tai padidina vaizdo domofono naudojimo patogumą. Kitas tokio prietaiso variantas yra spalvotas ekranas. Tiesa, dauguma jų dabar turi spalvotą vaizdą, tačiau verta paminėti, nes neseniai tokios galimybės dar nebuvo.

Žemiau pateikiame mūsų parengtą belaidžių vaizdo domofonų reitingą, ypač jums. Tai, be kitų, yra „Leelen“, „Eura-Tech“ ir „Orno“ produktai. Kiekvieno produkto aprašyme taip pat rasite nuomonę apie belaidžius vaizdo domofonus. Kurdami reitingą, mes atrenkame geros kokybės produktus. Juos pasirinkote jūs patys. Tarp jų galite rasti belaidžius vaizdo domofonus geromis kainomis.

Geriausi belaidžiai vaizdo domofonai 2021 m

Mūsų rekomendacijos

Leelen 7 N60-NO15NC + 3XBRELOK

Vienos šeimos vaizdo domofonas su spalvotu ekranu 7 N60-NO15NC yra aukštos kokybės „Leelen“ produktas. JB-304-N60 monitoriuje yra galimybė reguliuoti vaizdo ryškumą ir kontrastą, taip pat įrenginio garsumą. Gaminys gali palaikyti maksimalų kamerų skaičių, lygų 4.

Monitorius taip pat gali valdyti elektrinį smūgį ir automatinius vartus. Monitoriaus matmenys yra 239 x 139 x 20 mm. Be to, prie įrenginio galima prijungti F-7 laisvų rankų telefonus. Vaizdo domofone yra jutiklinio mygtuko skydelis ir įmontuotas mygtukas, kuris naudojamas įėjimo vartams valdyti. Be to, įrenginyje yra 10 varpelio akordų, kuriuos galite pasirinkti pagal savo pageidavimus. Pridedama kamera pagaminta iš liejinio aliuminio. Tai aukštos kokybės vandalams atspari ir vandeniui atspari medžiaga.

Vartotojai, įsigiję šį įrenginį, įvertino aiškų vaizdą iš vaizdo telefonspynės kameros, kuri yra gera net naktį.

Legrand 369220

„Legrand 369220“ yra belaidis vaizdo domofonas, kuris tikrai pravers namuose. Jo dėka nerasite situacijos, kai nežinotumėte, kas tiksliai atėjo. Tai padidina namų ūkio narių saugumą. Išorinis skydelis yra 161 x 100 x 37 mm. Vaizdo domofono dydis yra 167 x 238 x 26 mm. Prietaisas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų ir atsparus mechaniniams pažeidimams.

Tokiu būdu vaizdo durų telefonas ilgą laiką tarnaus jo vartotojui. Atstumas, kurį galima atskirti vaizdo domofonu nuo išorinio skydelio, yra net 100 metrų. Prietaisas turi galimybę reguliuoti garsumą, vaizdo parametrus ir skambinimo signalą. Vaizdo domofone yra 4 funkciniai mygtukai. Pirmoji yra skambučių priėmimo funkcija, o kitos yra atsakingos už vartų ir vartų atidarymą ir išorinio skydelio aktyvavimą. Prietaisas taip pat turi papildomą mygtuką, kuris įjungia apšvietimą.

„Legrand 369220“ įsigiję klientai yra patenkinti šiuo rinkiniu. Jie ypač įvertino vaizdo domofoną už lengvą valdymą. Vartotojai nustatė, kad prietaiso ekranas suteikia aiškų vaizdą. Be to, prietaisas naktį apšviečia svečius.

„GENWAY F-S7V11“

„GENWAY F-S7V11“ yra domofonas, leidžiantis peržiūrėti vaizdo įrašus su žmonėmis, kurie aplankė mus. Vaizdo domofonas skirtas naudoti klientams, gyvenantiems vieno namo namuose. Įrenginį lengva naudoti, todėl vaikams nebus jokių problemų atidaryti draugą. „F“ serijos „S7V11“ modelis buvo patobulintas apsauga nuo žaibo ir antistatiniu.

Vaizdo domofono panelė pagaminta iš nerūdijančio plieno ir aliuminio. Prietaisas montuojamas ant paviršiaus. Jame yra „Sony“ CCD kameros modulis, kuriame sumontuoti balti šviesos diodai, leidžiantys matyti naktį. Modulio F-4300 dėka galima prijungti antrą skydą. Prietaisą galima prijungti prie daugiausia 4 monitorių, kurie gali veikti vienu skambučio mygtuku. Jei vaizdo domofone yra minėtas monitorių skaičius, galima naudoti domofono funkciją. Tai įgalina vidinį pokalbį tarp monitorių. Prietaiso monitorius turi galimybę reguliuoti vaizdo garsumą, kontrastą ir ryškumą, taip pat galimybę keisti skambėjimo toną.

Vartotojai įvertino „GENWAY F-S7V11“ už aiškų fotoaparato vaizdą ir apšvietimo parinktį, kurią paminėjome naktį. Vartotojai taip pat teigiamai įvertino aukštos kokybės skydelį.

„Eura-Tech“ WVP-01A6

„Eura-Tech WVP-01A6“ yra belaidis vaizdo domofonas, sukurtas visiems, kurie norėtų mėgautis tokiu įrenginiu nereikalaujant sudėtingo surinkimo. Akumuliatoriaus įtaisas leidžia įdiegti įrangą, nesikišant ir nevedant laidų. Tai leidžia nesudėtingai surinkti. Vaizdo domofonas leidžia pamatyti atvykstantį asmenį, taip pat vartų aplinką. Prietaisas taip pat turi galimybę valdyti varžtą. Vaizdo domofono ragelyje yra vidinė atmintis, kurioje galima laikyti ne daugiau kaip 50 nuotraukų.

Unifonas taip pat turi galimybę reguliuoti pokalbio garsumą ir ekrano ryškumą. Durų telefono korpusas pagamintas iš labai atsparių medžiagų. Jų apsaugos laipsnis yra IP55. Tai apsaugo nuo dulkių ir vandens. Tai yra tipiškas lauke naudojamų prietaisų apsaugos laipsnis. Išorinėje kasetėje yra 6 šviesos diodai, leidžiantys padidinti matymo aplinkos matomumą naktį. Pridedama kamera turi automatinę baltos spalvos balanso funkciją. Tai leidžia nustatyti puikius vaizdo parametrus. Įrenginyje yra apšvietimo mygtukas. Ant jo galite uždėti gyventojų vardus.

Vartotojai įvertino produktą kaip gerą ir pigų belaidį vaizdo domofoną. Foninis apšvietimas yra puikus, leidžiantis pamatyti skambintoją naktį. Vartotojai taip pat teigiamai vertina internetinės kameros vaizdo kokybę.

Orno OR-Vid-Xl-1047

„OR-Vid-Xl-1047“ modelis yra spalvotas belaidis vaizdo domofonas, pagamintas „Orno“. Prietaisas yra skaitmeninė technologija. Vaizdo domofone yra ekranas su LCS ekranu, kurio įstrižainė yra 24 colių. Prietaiso monitoriuje yra galimybė koreguoti parametrus, įskaitant skambučio garsumą ir ekrano ryškumą.

Iš kitų vaizdo domofonų prietaisas išsiskiria tuo, kad jame yra vietoj baltų infraraudonųjų spindulių šviesos diodų. Jie yra atsakingi už aiškų vaizdą sutemus. Monitoriuje taip pat yra vidinės atminties modulis, galintis laikyti apie 50 nuotraukų. „OR-Vid-Xl-1047“ modelio lauko skydelis turi IP55 apsaugos laipsnį, todėl jis atsparus vandeniui ir dulkėms. Šio įrenginio nuotolis atviroje vietoje yra iki 75 metrų. Išorinį skydelį galima išplėsti dar 3 papildomomis kameromis. Puiki saugos funkcija yra žadintuvas, kuris įsijungs, kai trečioji šalis bandys išimti fotoaparatą.

Vartotojai, nusipirkę šį vaizdo pokalbio telefoną, įvertino jo tvarkingą apdailą ir atsparumą žalai bei išorės veiksniams. Daugelis jų taip pat teigiamai vertina aukštos kokybės vaizdą, kurio skaidrumas taip pat palaikomas naktį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *