Geri sparnų vartų varikliai – reitingai ir nuomonės 2021 m. Balandžio mėn

„Swing Gate Drive“ – pirkimo vadovas, reitingavimas ir testavimas

Jei turite varstomus vartus ir ieškote gerai veikiančių jų pavaros, mūsų reitingas skirtas jums. Jame pateikiami geros kokybės modelių aprašymai. Rinkdamiesi atskirus prietaisus, mes vadovavomės ne tik jų parametrais, bet ir vartotojų paskelbtomis apžvalgomis. Faac 414 yra varomieji vartai, kurie reitinge buvo pirmoje vietoje. Prietaisas buvo pagamintas iš geros kokybės medžiagų. Todėl įranga yra gana atspari įvairioms temperatūroms, todėl ją galima naudoti nepriklausomai nuo vyraujančio sezono. Produktas parduodamas kartu su tvirtai pagamintais pulteliais ir visais priedams, reikalingais montavimui. Pavaroje yra avarinio vartų atidarymo funkcija, kurios dėka mes galime patekti į nuosavybę net ir nutrūkus elektros tiekimui. Modelis užėmė antrą vietą reitinge „Linea Arm300“. Šis vartų operatorius yra su patvariu korpusu. Prietaisas yra nepralaidus vandeniui, todėl gerai veikia net esant stipriam krituliui. Pavaroje yra automatinė vartų uždarymo funkcija.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Pirkimo vadovas – kokią varstomų vartų pavarą turėtumėte pasirinkti?

Kad varstomi vartai veiktų tinkamai, turime nusipirkti jų pavarą. Tačiau tokio produkto radimas sukelia daug problemų daugeliui žmonių. Viskas dėl siūlomų parduotuvių įvairovės. Mes nusprendėme jums šiek tiek palengvinti pirkimą ir parengėme trumpą vadovą. Jame yra keletas patarimų, kaip pasirinkti tinkamą diską. Taip pat rasite reitingą, kuriame pateikiami 3 modeliai geromis kainomis.

Automatinis vartų atidarymas ir uždarymas yra labai patogus sprendimas. Mes galime jį valdyti nuotolinio valdymo pultu nepalikdami automobilio. Tokiu būdu mes taip pat galime padidinti tiek savo, tiek viso turto saugumą. Nė vienas pašalietis negali atidaryti vartų be specialaus nuotolinio valdymo pulto. Taigi, įsilaužimo ir vagystės rizika sumažėja. Šiuo metu sūpynių modeliai yra labai populiarūs, nes juos galima tvirtinti tiesiai prie tvoros stulpų. Be to, jie tinka tiek dideliems, tiek mažiems žemės sklypams. Tačiau norint tinkamai eksploatuoti tokius vartus, reikia gerai parinkto pavaros.

Prieš eidami apsipirkti, turime atidžiai išmatuoti ir sparnus, ir visus vartus. Svarbu jo plotis ir įdėjimo gylis. Matmenys yra būtini, kad galėtume pasirinkti tinkamą pavarą (gamintojai paprastai nurodo maksimalų sparno ilgį ir svorį tam tikram modeliui). Jei tai pamiršime, mums bus sunku tinkamai pasirinkti. Tada įsigytas produktas bus nestabilus. Tai savo ruožtu neleis vartams visiškai atsidaryti, o tai apsunkins mums galimybę įvažiuoti į turtą automobiliu.

Labai svarbu, kaip dažnai mes atidarysime ir uždarysime vartus. Pavarą galima pritaikyti tipiškiems namams ar intensyviam darbui. Neteisingas modelis gali labai greitai susidėvėti, todėl verta apie tai prisiminti. Namų naudojimui skirtas produktas yra pritaikytas maždaug 30 ciklų (atidarymas ir uždarymas) per dieną. Darbo vietoje ar gyvenamųjų namų bendrijoje ant automobilių stovėjimo aikštelės vartų įrengta pavara turi būti pritaikyta dažniau naudoti (būna, kad kiekvieną dieną ji atlieka net kelis šimtus ciklų).

Geriausias 2021 m. Varstomų vartų pavaras yra labai lengva įdiegti. Jo montavimui nereikėtų specialių vartų modifikacijų, kad juos būtų galima pritvirtinti (o tai gali būti didelių išlaidų). Geros kokybės produktas turi būti atsparus kintančioms oro sąlygoms, taip pat aukštai ir žemai temperatūrai. Priešingu atveju jis bus greitai sugadintas ir neveiks tinkamai.

3 geriausi varstomų vartų operatoriai. Nuomonės 2021 m

1. FAAC 414 varstomų vartų automatikos rinkinys

„Faac 414“ operatorius skirtas vartams, kurių lapai yra iki 4 m ilgio ir sveria iki 200 kg. Produktas tinka bet kokio tipo stulpams ir yra lengvai montuojamas. Jame buvo sumontuoti savaime užsirakinantys ragų cilindrai. Dėl šios priežasties pateiktam modeliui nereikia naudoti papildomų spynų.

Pavara idealiai tinka namų vartams, kurie nėra dažnai atidaromi ir uždaromi. Jis atsparus tiek labai žemai, tiek aukštai temperatūrai (nuo -20 laipsnių C iki 55 laipsnių C). Produktas veikia patikimai bet kokiomis oro sąlygomis.

Vartotojai įvertino „Faac 414“ modelį dėl jo patikimumo. Jis turi specialią apsaugą nuo gniuždymo. Elektroninis modulis (esantis valdymo bloko plokštėje) tiesiogiai valdo pavaros trauką. Gedimo atveju fiksavimo mechanizmas leidžia rankiniu būdu valdyti ir atrakinti lapus.

Vartų su varčia iki 4 m ilgio pavara „Faac 414“ turi 2 mechanines pavaras. Komplekte yra valdymo skydelis ir nuotolinio valdymo pultai.

Privalumai

Efektyvus darbas sunkiomis oro sąlygomis:

Prietaisas sukurtas veikti bet kokiomis oro sąlygomis. Nesvarbu, ar šalta šaltis, ar labai karšta, jūsų vartai atsidarys automatiškai.

Pridedama būtina montavimo įranga:

Rinkinyje yra visi reikalingi tvirtinimo priedai (rankenos ir tvirtinimo elementai). Taigi vartotojui nereikia papildomai pirkti, kad būtų galima įdiegti aparatinę įrangą.

Nuotolinio valdymo pultai:

Pridedami pulteliai yra tvirtai pagaminti ir turi didelį nuotolį. Veikimo metu jie neužstringa, o tai padidina jų naudojimo patogumą.

Avarinio vartų atidarymo galimybė:

Vartotojas gali atidaryti vartus rankiniu būdu, naudodamas specialų raktą.

Elektroninis modulis:

Įranga turi elektroninį modulį, kuris valdo vartų pavaros jėgą ir taip garantuoja saugų jo naudojimą.

Trūkumai

Vartotojo vadovas:

Komplekte esančios naudojimo ir surinkimo instrukcijos nėra įskaitomos ir jose nėra svarbios informacijos. Todėl pasirodo, kad įrangos naudojimas yra sudėtingas.

2. „Linea Drive Arm300 for Leafs Full Arm300Full“ rinkinys

„Linea Arm300 Full“ yra produktas, sukurtas vartams su dviem varčiavoriais (didžiausias varčios ilgis yra 175 cm, jo ​​svoris neturi viršyti 150 kg). Pavaroje yra fotoelementų sistema, kuri padidina mūsų saugumą. Kai tik vartai aptiks priešais esančią kliūtį, jie neužsidarys. Tai apsaugo nuo sunkių avarijų.

„Linea Arm300 Full“ modelis idealiai tinka gyvenamiesiems vartams (atidaromi iki 30 kartų per dieną). Pavaros ir valdymo blokas turi vandeniui nelaidų korpusą, todėl jų nepažeis lietus ir sniegas. Pavara automatiškai uždaro vartus po kiekvieno atidarymo. Jei reikia, galime išjungti šią parinktį.

Remiantis vartotojų atsiliepimais, tai yra geros kainos pasukamų vartų pavara. Rinkinyje yra 4 kanalų nuotolinio valdymo pultas. Jis turi savo tapatybės kodą, kurį galime nukopijuoti ir taip užprogramuoti atsarginius nuotolinio valdymo pultus kitiems namų ūkio nariams.

„Linea Arm300“ yra geras varomasis variklis vartams iki 800 PLN. Maksimalus valdomo sparno plotis yra 175 cm, o jo svoris – 150 kg.

Privalumai

Vartų funkcija:

Modelis turi vartų funkciją, leidžiančią tik iš dalies atidaryti vartus arba tik vieną varčią. Tai naudinga, pavyzdžiui, situacijoje, kai pamiršome mažų vartų raktą, o po ranka turime tik nuotolinio valdymo pultą.

Kūnas:

Prietaisas turi tvirtą korpusą. Jis pagamintas iš geros kokybės aliuminio ir nerūdijančio plieno varžto. Abi medžiagos laikomos patvariomis.

Automatinis vartų uždarymas:

Variklis automatiškai uždaro vartus po tam tikro laiko nuo jų atidarymo. Skubėdami į darbą ar svarbų susitikimą, neturime prisiminti paspausti atitinkamą nuotolinio valdymo pulto mygtuką, kad apsaugotume turtą.

Būstas:

Valdymo blokas ir pavaros yra pagamintos iš vandeniui atsparių medžiagų. Jie atsparūs bet kokioms oro sąlygoms (saulei, vėjui, lietui).

Trūkumai

Lakūnų kokybė:

Pridedami nuotolinio valdymo pultai linkę įbrėžti, todėl greitai praranda patrauklią išvaizdą.

3. „Nice Wingo 2024“ vartų pavarų komplektas

Pristatome „Nice Wingo 2024“ pavarą, kuri skirta padidinto naudojimo (daugiau nei 30 ciklų per dieną) durims. Didžiausias leistinas lapo ilgis yra 4 m, jo ​​svoris neturi viršyti 400 kg. Surinkus pirmiau minėtą modelį, vartai sklandžiai slenka ir uždarydami netriukšmauja.

Gaminyje yra fotoelementų sistema, kuri neleidžia lapams užsimerkti aptikus kliūtį. Kadangi pavaros turi patvarų, neperšlampamą korpusą, jų nepažeis lietus, stiprus vėjas ar stipri šalna. Sakoma, kad geriausi varstomųjų vartų pavaros veikia net ir nutrūkus elektros tiekimui. Todėl pirmiau minėto modelio valdymo skydelis buvo pritaikytas maitinti avarine baterija.

Vartotojai sutinka, kad „Nice“ diskas yra funkcionalus ir lengvai montuojamas. Jame yra vartų galimybė, kurios dėka mums nereikia laukti, kol vartai visiškai atsidarys, kad patektume į nuosavybę. Daugeliui žmonių pranašumas yra ir komplekte esantis praktiškas nuotolinio valdymo pultas. Jį galima montuoti ant automobilio prietaisų skydelio.

Operatorius „Nice Wingo 2024“ skirtas vartams, kurių didžiausias varčios ilgis yra 2 m, o bendras svoris – iki 400 kg.

Privalumai

Efektyviai veikia šalnų sezonu:

Vartotojų komentarai rodo, kad prietaisas veikia efektyviai net esant stipriam šalčiui. Taigi nėra baimės, kad teks pastatyti savo automobilį važiuojamojoje dalyje.

Kliūčių aptikimas:

Modelyje yra kliūčių aptikimo sistema. Jei šalia vartų yra kažkas, kas gali trukdyti jo veikimui, diskas juos sustabdo ir tuo pačiu keičia savo kelią.

Surinkimas:

Pridedami tvirtinimo priedai, taip pat gerai parengta instrukcija leidžia palyginti lengvai įrengti įrenginį net ir žmonėms, turintiems mažai patirties šioje srityje.

Trūkumai

Pavaros:

Kai kurių žmonių teigimu, pavaros kokybė …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *