Geriausias lyginimo lenta

Lyginimo lenta – pirkimo vadovas, eiliškumas ir testas

Tai nėra malonu lyginant ant tam netinkamo pagrindo. Štai kodėl nusprendėme patikrinti, kurias lyginimo lentas dažniausiai naudoja lenkės. Mes patikrinome daugybę produktų, palyginome nuomones apie juos ir apžvelgėme parduotų produktų kiekį. Atlikę išsamią analizę, mes pasirinkome dvi geriausiai parduodamas ir geriausius atsiliepimus turinčias lyginimo lentas. Pirmasis numeris 2021 m. Yra lenta „Vileda Viva Express Smart“. Modelis liko antras „Leifheit 72585 Airboard Compact M“. Norėdami sužinoti apie „Vileda Viva Express Smart“ plokštės sėkmę, trumpai apibūdinsime jos savybes. Tai vienintelis plokštės modelis, kurio plastikinis paviršius vadinamas ekstruziniu polipropilenu ir padengtas „Thermo-Reflect“ dangčiu, kad būtų galima greičiau lyginti. Lyginimo plotas yra 120 cm x 38 cm. Tai yra įranga, kurią geriausia lyginti gariniu lygintuvu. Lentoje yra integruotas stovas karštam lygintuvui. Aukščio nustatymai yra reguliuojami 75 – 88 cm diapazone. Šis modelis taip pat yra labai lengvas, nes jo svoris yra tik 4 kg.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Prekių vadovas – kokią lyginimo lentą pirkti?

Lyginimas yra veikla, kuri dažniausiai patenka į labiausiai patikusių namų ruošos darbų sąrašą. Priežastis gali būti ta, kad dauguma namų šeimininkių neturi tinkamos lyginimo stotelės. Kiek malonesnis lyginimas gali būti, kai turime padorią lyginimo lentą, kurios dėka nereikia slampinėti virš žemo stalo. Mes taip pat neturime jaudintis sugadinę vertingą baldą.

Šiuo metu mes parduodame lyginimo lentos geromis kainomis, tai padės mums ne tik sutvarkyti darbo erdvę, bet ir padidinti darbo komfortą. O jei tokią lentą „pastatysime“ prie televizoriaus, net nepastebėsime, kai žiūrėdami mėgstamą serialą lyginsime visą skalbinį.

Jei manote, kad tokio tipo įranga turėtų būti jūsų namuose, bet nežinote kurią lyginimo lentą pasirinkti Mes galime padėti. Aprašysime keletą šio produkto funkcijų, kurias laikome svarbiomis. Jei į juos atsižvelgsite rinkdamiesi modelį pirkti, turėtumėte būti patenkinti savo sprendimu.

Trijų rūšių lentos

Šiuo metu parduotuvėse siūlomos klasikinės lentos, lentos su integruotu ilgintuvu ir lentos su lyginimo sistema. Klasikinės lyginimo lentos yra paprasčiausia tokio tipo įranga. Jis susideda iš stovo, lentos su danga ir geležinio stovo. Šio tipo modeliai neturi jokių specialių funkcijų. Tačiau jie yra pigiausi.

Lentos su integruotu prailginimo laidu bus ypač naudingos žmonėms, turintiems lygintuvus, turinčius trumpus maitinimo laidus. Taip yra dėl to, kad tokiose plokštėse yra įmontuotas elektrinis kontaktas. Taigi mums nebereikia ieškoti ilgintuvo ir tempti jį per pusę kambario. Dėl šio sprendimo lyginti taip pat lengviau. Naudojant lygintuvą neapkraunamas ilgintuvo svoris. Tai taip pat neslopina mūsų judesių.

Paskutinis lentų tipas yra vadinamasis lyginimo sistemos. Taip pat žinomas kaip lyginimo stotys. Tai moderniausi tokio tipo gaminiai. Pirkdami tokią įrangą, lyginti mums nieko daugiau nereikės. Šiose lentose yra garų stotis, lenta su rėmu, dengta lenta ir pati geležis. Garų stotys yra labai efektyvios, tačiau tai ir brangiausia lyginimo lenta. Šio tipo prietaisų kainos prasideda nuo 1 500 PLN ir gali kainuoti iki 6 000 PLN.

Kriauklės medžiaga

Prieš pirkdami lyginimo lentą, turėtumėte patikrinti, iš kokios medžiagos pagaminta danga. Jis turėtų būti atsparus aukštai temperatūrai ir spalvos pokyčiams. Taip pat gerai, jei gamintojas leidžia dangą plauti skalbimo mašinoje. Tai leidžia lengviau išlaikyti viską švarų.

Verta įsigyti lentą, kurios danga pagaminta iš patvarios medžiagos. Tačiau jei dėl kokių nors priežasčių mūsų danga bus pažeista, galėsime įsigyti naują dangą. Tačiau dėl tokios žalos nereikės įsigyti visos lyginimo lentos. Tačiau tai yra vienintelis šios įrangos elementas, kurį galime įsigyti atskirai.

Patvarus rėmas

Rėmas turėtų būti patvarus, nes jis palaikys mūsų skalbinių svorį, lygintuvą ir slėgį lyginant. Mes parduodame plieninius, metalinius ir plastikinius rėmus. Iš plastiko pagaminti modeliai yra mažiausiai patvarūs, tačiau jie yra labai lengvi. Taigi jie gali būti tinkami žmonėms, kurie nešios lentą ir nelabai lygins.

Tačiau, pirkdami lyginimo lentą su metaliniu ar plieniniu rėmu, turėtume atkreipti dėmesį į jos apdailą. Taip yra todėl, kad galime rasti lentynų su antikorozine danga. Jie bus atsparūs išorės veiksniams. Todėl mes neturime jaudintis dėl lentos laikymo patalpose, kurios gali būti šiek tiek drėgnos, pvz., Rūsyje. Gamintojai taip pat siūlo modelius, kurie nebuvo padengti papildoma apsaugine danga. Metaliniai arba plieniniai rėmai yra daug sunkesni nei pagaminti iš plastiko, tačiau jie yra patvaresni ir turi daug didesnę apkrovą.

Tvirtas stalviršis

Dažniausiai galime rasti stalviršius, pagamintus iš medžio drožlių ar medžio drožlių plokščių, ir iš metalinių ar plieninių grotelių. Tradicionalistai gali rinktis lentų viršus – medžiagą, iš kurios iš pradžių buvo gaminamos lyginimo lentos. Vis dėlto namų šeimininkės vis dažniau renkasi metalines ar plienines groteles. Tokie stalviršiai yra daug lengvesni nei pagaminti iš lentos. Kai kurie taip pat teigia, kad jie leidžia efektyviau pašalinti garus, kad jie nesikauptų po danga.

Tačiau jei mums patinka technologinės naujovės, mus gali dominti stalviršis iš aliuminio. Šio tipo plokštės yra atsparios aukštai temperatūrai. Tačiau, kaip ir kiekviena naujovė, jie bus brangesni nei modeliai, kurie jau kurį laiką buvo rinkoje.

Kokia geriausia lyginimo lenta?

Tikimės, kad perskaitę mūsų vadovą galėsite išsirinkti jums tinkamiausią lyginimo lentą. Rinkdamiesi modelį turėtume atsižvelgti į savo poreikius, į tai, kiek skalbinių paprastai lyginame ar kur ir kur tai darome. Vis dėlto sutelkime dėmesį į gaminį iš patvarių medžiagų, kurio dėka lyginimo lenta tarnaus mums daugelį metų.

5 geriausios lyginimo lentos. Nuomonės 2021 m

Gera lyginimo lenta gali žymiai palengvinti šią ne iki galo patinkančią veiklą. Jei įdomu, kokią lyginimo lentą pirkti, rekomenduojame perskaityti mūsų straipsnį, kuriame palyginami geriausi šios kategorijos produktai.

1. „Vileda“ lenta „Viva Express Smart 161244“

1. „Vileda Viva Express Smart“Pirmasis siūlomas produktas yra „Vileda“ lyginimo lenta. Tai Lenkijos įmonė, kuri specializuojasi gaminių, palengvinančių kasdienę namų veiklą, gamyboje. Pateikta lenta yra labai tvirta ir stabili. Tai taip pat labai saugu, o tai ypač svarbu atliekant tokias veiklas kaip lyginimas.

Lentos kojos buvo padengtos specialiais neslystančiais įklotais, kad būtų išvengta nepageidaujamo lentos judėjimo ant grindų. Produkto aukštis yra reguliuojamas ir gali siekti nuo 80 iki 97 cm. Prietaiso paviršius yra 120 x 38 cm. Lenta padengta medvilnine danga. Tai ideali medžiaga, nes jai būdingas didelis oro ir garų pralaidumas.

Dėl to lyginami drabužiai nesudrėksta ir išlieka sausi. Lentoje yra patogus stovas lygintuvui. Remiantis daugeliu apžvalgų, tai yra geriausia lyginimo lenta. Produktas turi labai teigiamų atsiliepimų. Giriamasi už gerą kainos ir kokybės santykį. Lentą labai lengva sulankstyti ir išskleisti. Jo valdymas yra greitas ir paprastas.

Lyginimas nėra viena iš mėgstamiausių mūsų namų darbų. Tačiau mes galime supaprastinti šią veiklą pasirinkdami tinkamą įrangą. Tai ne tik apie lygintuvą, bet ir apie lentą, ant kurios lyginame. Šioje apžvalgoje mes pristatome geriausių lentų, kurias galime rasti rinkoje, pranašumus ir trūkumus.Pateikiame pirmąjį modelį „Viva Express Smart“. Tai patikimo lenkiško prekės ženklo „Vileda“ produktas. Tai geriausia 2021 m. lyginimo lenta Remiantis vartotojų nuomone, šio modelio kaina yra tinkama jo kokybei.

Privalumai

Medvilninis užvalkalas:

Medvilnė leidžia laisvai pro jas tekėti orui ir garams. Taip jūsų drabužiai bus sausi lyginimo metu.

Saugumas:

Lentoje yra kojos su perdangomis. Jie neleidžia gaminiui judėti, todėl lenta visada liks toje pačioje vietoje. Pateiktame modelyje taip pat yra lygintuvo stendas, ant kurio jis stabiliai stovės ir neiškris.

Reguliuojamas aukštas:

Lentos aukštį galima reguliuoti nuo 80 cm iki 97 cm. Todėl šį modelį galite lengvai pritaikyti savo ūgiui.

Paviršius:

Produkto plotas yra 120 cm x 38 cm. Tai leidžia lyginti dideles medžiagas, nereikia nuolat jų judinti lentoje. Dėl to mes išvengsime papildomų medžiagos raukšlių.

Kaina:

Yra gera lyginimo lenta už 150 PLN.

2. „Leifheit“ lyginimo lenta „Air Board M Compact 72585“

2. „Leifheit 72585 Airboard Compact M“„Leifheit“ yra vokiečių prekės ženklas, kuris labai populiarus už mūsų vakarų sienos. Visi šios įmonės straipsniai yra funkcionalūs ir praktiški. Šios savybės apibūdina ir aprašytą lyginimo lentą. Tai neabejotinai palengvina lyginimo procesą, kuris tampa paprastesnis ir malonesnis. Verta paminėti, kad lenta yra ypač lengva, todėl ją labai lengva perkelti iš saugojimo į lyginimą.

Tai yra labai svarbi savybė, atsižvelgiant į tai, kad didelė šio tipo įrangos dalis yra gana sunki. Nepaisant mažo svorio, jis yra labai stabilus. Kitas didelis lentos pranašumas yra jos dangtis, kuriame buvo …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *