Geros riedučių pačiūžos – reitingas ir apžvalgos 2021 m. Spalio mėn

Mes patikrinome riedučius, esančius rinkoje, ir pasirinkome tuos modelius, kuriuos geriausiai vertina vartotojai. Modelis buvo pirmasis mūsų reitinge Riedučiai RB 80. Produktą galima rinktis iš daugybės dydžių, todėl niekam neturėtų kilti problemų pritaikant pačiūžas pagal pėdos dydį. Įranga turi paprastą dizainą. Dėl to daugeliui žmonių tai patinka. Atkreiptinas dėmesys į tvirtą, gerai apgalvotą darbą. Guoliai yra padengti specialiu silikoniniu tepalu, kuris tinkamai apsaugo atskirus elementus ir garantuoja ilgą tarnavimo laiką. Gerai profiliuotas slydimas tinkamai palaiko apvalkalą, todėl važiavimas tampa saugesnis. Pėda išlieka stabilioje padėtyje net ir greitai važiuojant. Visa tai dėka tinkamos tvirtinimo sistemos. Atėjo laikas susipažinti su kitais pasiūlymais. „Rollers“ reitinge užėmė antrąją vietą Riedučiai Sirio Comp W. Jie turi patvarius poliuretano ratus, kurie yra labai atsparūs dilimui. Gerai priglundantis, tinkamai minkštas vidinis batas užtikrina vairavimo komfortą ir apsaugo nuo dirginimo.

palyginimo lentelė

Privalumai

Defektai

Santrauka

Siūlo

Riedučių riedučiai – reitingas

Riedučiai RB 80

Daugybė teigiamų atsiliepimų apie „Rollerblade RB 80“ patvirtina, kad jie yra nuostabūs. Įranga buvo sukurta atsižvelgiant į vyrus. Modelis tikrai pateisins žmonių, kurie savo nuotykius pradeda nuo riedučių, lūkesčius. Produktas taip pat bus tinkamas tarpiniams vartotojams.

Pačiūžų dydžiai yra nuo 35 iki 48. Taigi ne tik suaugęs vyras, bet ir paauglys gali nuspręsti juos nusipirkti. Įranga naudoja SG guolius. Jų priežiūrai buvo naudojamas silikoninis tepalas, pasižymintis labai geromis savybėmis. Štai kodėl guoliai veikia sklandžiai ilgą laiką ir mums nereikia gaišti laiko juos keičiant. Pamušalas pagamintas iš kvėpuojančios medžiagos, kuri puikiai priglunda prie pėdos formos.

Vartotojai „Rollerblade RB 80“ vertina kaip labai geros kokybės produktą. Modelis yra atsparus pažeidimams, užtikrina vairavimo komfortą ir atrodo gražiai. Be to, jis turi tvirtą tvirtinimo sistemą.

„Rollerblade RB 80“ yra vyriškos pačiūžos, skirtos pradedantiesiems ir tarpiniams raiteliams. Modelis yra nuo 35 iki 48 dydžių. Produkto spalva yra juoda.

Privalumai

SG guoliai: Ritiniuose buvo naudojami SG guoliai. Jie yra padengti silikoniniu tepalu, kuris turi daug geresnių savybių nei įprastas tepalas. Jis nėra labai lipnus, nesugeria vandens ir ilgiau išsilaiko ant vandens, o tai užtikrina maksimalų vairavimo komfortą.

Vidiniai batai: Pasak gamintojo, įdėklas pagamintas iš medžiagos, kuri prisitaiko prie pėdos formos. Be to, medžiaga užtikrina tinkamą oro srautą, todėl nėra didelio prakaitavimo problemos.

Slysti: Iš aliuminio pagaminta pavara yra atspari mechaniniams pažeidimams ir garantuoja maksimalų stabilumą važiuojant.

Tvirtinimas: Gerai sukurta tvirtinimo sistema reiškia, kad vartotojui užtikrinamas vairavimo saugumas. Velcro, raišteliai ir sagtys palaiko kojas, sumažindamos traumų riziką.

Dizainas: Modelis turi juodą spalvą, todėl daugeliui vyrų tai patinka ir jis tinka praktiškai bet kokiam sportiniam stiliui.

Defektai

Pilvo diegliai: Vienos nuomonės rodo, kad po kurio laiko ratai važiuojant pradeda šiek tiek girgždėti.

Riedučiai Sirio Comp W

„Rollerblade“ modelį „Sirio Comp W“ sudaro elegantiškos juodos pačiūžos su baltomis detalėmis. Dėl to jie atrodo labai gražiai. Produkto pranašumas yra profesionalus kokybiškų medžiagų apdirbimas, kuris garantuoja aukštą veikimą be gedimų. Verta pridurti, kad visos jungtys yra labai patvarios, o pati konstrukcija garantuoja, kad pėda laikoma tinkamoje padėtyje. Tai leidžia išvystyti didelį greitį, tuo pačiu visiškai kontroliuojant ir balansuojant.

Pristatytas produktas buvo sukurtas pramoginiam jojimui įvairaus amžiaus žmonėms. Specialiai suprojektuota slydimo sistema garantuoja didelę smūgių absorbciją važiuojant nelygiu paviršiumi. Dėl šios priežasties pačiūžas galima naudoti ne tik aikštelėje ar riedlenčių parke. Ratų skersmuo yra 80 mm, o jų kietumas – 82 A, o tai užtikrina gerą sukibimą ir sklandų slydimą.

Vartotojų nuomonės apie šias patogias ir patogias riedučius už gerą kainą yra labai glostančios. Daugelis žmonių įvertino galinio stabdžio ir trijų pakopų tvirtinimo sistemos buvimą. Kita vertus, „Sirio“ išoriniai batai labai gerai laiko koją, o tai užtikrina visišką saugumą.

Moteriški riedučiai „Sirio Comp W“ yra nuo 37 iki 42.5 dydžio. Modelis turi juodą spalvą su violetiniais ir baltais elementais.

Privalumai

Patogumas: Daugelis žmonių, turėjusių galimybę išbandyti pateiktas pačiūžas, užtikrina patogų važiavimą. Gerai profiliuoti batai ir tvirtas slydimas garantuoja stabilumą. Pėdos nėra spaudžiamos, todėl nereikia jaudintis dėl dirginimo.

Guoliai: Įranga turi SG (silikono gelio) guolius, kurie yra ypač patvarūs ir sumažina trintį, todėl važiavimas tampa sklandesnis ir vartotojas gali greičiau pasiekti didesnį greitį.

Pilvo diegliai: Poliuretano ratai, kurių kietumas 82A, pasižymi dideliu atsparumu dilimui. Be to, jie veikia sklandžiai, o tai leidžia greitai vairuoti.

Sirio Shell: Išanalizavus internete paskelbtas nuomones, galima daryti išvadą, kad Sirio apvalkalas yra pakankamai kietas. Ant jo paviršiaus nėra nemalonių įbrėžimų.

Defektai

Sagtis: Komentaruose galite perskaityti, kad sagtis kartais įstringa, todėl pačiūžų tvirtinimas ar atsegimas užtrunka ilgiau.

„Rollerblade Thunder“ G.

Jei ieškote geros kokybės, pigių pačiūžų dukrai, „Rollerblade Thunder G“ modelis jus tikrai sudomins. Įranga yra dviejų dydžių: 29-32 ir 33-38. Galimybė pakoreguoti vidinio batelio ilgį reiškia, kad riedučiais mūsų vaikas gali naudotis ilgiau. Net jei komforto lygis auga, mums nereikia pirkti naujo modelio ir iš karto išleisti pinigų.

Produktas yra juodos ir rausvos spalvos. Sklendė pagaminta iš patvaraus kompozito. Jis atsparus mechaniniams pažeidimams ir garantuoja stabilumą. Vidinis batelis yra geros formos, todėl net kelios valandos riedučių nevargina. Kvėpuojanti medžiaga neleidžia kojoms per daug prakaituoti, o tai sumažina įtrūkimų riziką.

Žmonės, nusipirkę „Rollerblade Thunder G“, mano, kad tai buvo gera investicija. Merginos labai mėgsta riedučius. Jie yra estetiškai pagaminti, patogūs ir, svarbiausia, saugūs. Sagtys, Velcro ir raišteliai yra tvirti ir juos galima greitai uždaryti.

„Thunder G“ yra geri riedučiai iki 200 PLN. Tai modelis, sukurtas mergaitėms. Produktas yra dviejų dydžių: 29-32 ir 33-38.

Privalumai

Vidiniai batai: Dėl to, kad „Liner Performance Junior“ įdėklas yra pritaikytas prie vaiko pėdos formos, naudoti įrangą patogu. Viduje esanti medžiaga yra subtili ir užtikrina tinkamą oro srautą.

Greitas pritvirtinimas: Vaikiškų riedučių atveju labai svarbu, kad tvirtinimo sistema garantuotų tinkamą pėdos atramą. Taip pat svarbu, kad Velcro, raišteliai ir sagtys būtų greitai užsegami. Taip yra su „Thunder G“ modeliu.

Dydžio reguliavimas: Dydžio reguliavimas yra didelis privalumas. Tai užtikrina, kad pačiūžos mūsų vaikui tarnaus net kelis sezonus.

Defektai

Įbrėžimai: Nedidelė interneto vartotojų grupė nurodo, kad po tam tikro laiko ant korpuso atsiranda įbrėžimų.

Kokį „Rollerblade“ pasirinkti?

Jei norite pasirūpinti savo būkle ir pagerinti sėdmenų formą, rekomenduojame pradėti riedučius. Kaip rodo tyrimai, įranga padės mums pasiekti liekną figūrą. Nusipirkti geros kokybės modelį nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti. Dėl šios priežasties mes parengėme šį vadovą, kuriame mes jums pasakysime, kokias savybes turėtų turėti geriausi riedučiai. Be to, šio straipsnio pabaigoje rasite trumpą reitingą su trimis kruopščiai aprašytais modeliais, kurie verti jūsų dėmesio.

„Rollerblade“ yra gerai žinomas amerikietiškų riedučių ir riedučių gamintojas. Bendrovė veiklą pradėjo 1982 m., Ant riedučių populiarumo bangos. Šiuo metu šis prekės ženklas gamina aukštos kokybės modelius, pagamintus iš specialiai parinktų medžiagų, kurios nesukelia spaudinių. Negana to, gamintojo pasiūlyme yra įdomios ir spalvingos konstrukcijos modelių.

Nusprendę pirkti pačiūžas, turėtumėte atkreipti dėmesį į jus dominančio modelio dydį. Kadangi per mažas ar per didelis dydis gali sukelti diskomfortą ar įbrėžimus ir kukurūzus, patariame prieš perkant produktą išbandyti. Atminkite, kad tarp didžiojo piršto ir batų galo turėtų būti keli milimetrai laisvos vietos, kad galėtumėte laisvai judėti.

Jei jus domina geriausi 2021 m. Riedučiai, turėtumėte atkreipti dėmesį į ratus ir guolius. Savo vadove norėtume jums rekomenduoti modelius, pagamintus iš gumos, nes jie turi geriausią slydimą ir judėjimo dinamiką. Tuo pačiu metu jų didelis lankstumas ir elastingumas reiškia, kad mažos kliūtys, pvz., Lazdos ant žemės, nėra problema. Verta pridurti, kad ši medžiaga sugeria vibracijas, kurios gali atsirasti važiuojant nelygiu paviršiumi. Ratai taip pat pagaminti iš PVC, ty plastiko ir plastiko. Profesionalūs čiuožėjai rekomenduoja gaminius, kurių skersmuo 76 mm ir ABEC3 guolis.

Dėl visiško saugumo būtinai atkreipkite dėmesį į užsegimo sistemą. Geruose modeliuose jis turėtų būti trijų pakopų. Pirmiausia naudotojas turi susieti batų raištį, tada priveržti velcro ir pritvirtinti sagtį, esančią virš kulkšnies, …

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *