Geriausias garo tiesintuvas – reitingas ir nuomonės 2021 m. Spalio mėn

Garų tiesintuvas – pirkimo vadovas, reitingas ir testas

Daugeliui žmonių gali atrodyti, kad neįmanoma turėti tiesių ir sveikų plaukų. Tačiau, tiesintuvo dėka Babyliss ST395E tikrai persigalvosite. Tai modernus prietaisas, kurio veikimui naudojamas garas. Dėl to plaukai yra mažiau statiški ir gerai maitinami. Šio modelio plytelės yra pagamintos iš keramikos ir titano mišinio, kuris garantuoja aukštą atsparumą aukštai temperatūrai. Tuo pačiu metu šiluma tolygiai pasiskirsto per visą plaukų paviršių, o tai garantuoja geresnius rezultatus. Kitas įrangos privalumas yra jonizacijos efektas, kuris sumažina statinio ir šerpetojimo poveikį. Tiesintuvas turi net 5 temperatūros nustatymus, kurie svyruoja nuo 170 ° C iki 230 ° C. Maksimalią šilumą prietaisas pasiekia per kelias sekundes, nes gamintojas pasirūpino, kad plokštės greitai įkaistų. Verta pridurti, kad modelį galima naudoti tiek ant sausų, tiek ant šlapių plaukų. Alternatyva šiam įrenginiui yra Babyliss STE292E, kuris yra šiek tiek pigesnis tiesintuvas. Šis prietaisas taip pat turi galimybę ištiesinti plaukus naudojant garą, o kiekvienas vartotojas gali pats pasirinkti intensyvumą.

5 geriausi garų tiesintuvai. Nuomonės 2021 m

Jei jums patinka ištiesinti plaukai ir nenorite jų pažeisti, verta investuoti į garų tiesintuvą. Parduotuvėse galite rasti daug įdomių prietaisų. Tačiau prieš juos perkant verta pasidomėti, kokia įranga yra kokybiška ir tarnaus jums daugelį metų. Mūsų garų tiesintuvų reitingas Tai tikrai palengvins jūsų pasirinkimą, nes jame yra geriausi rinkoje esantys modeliai.

palyginimo lentelė

Privalumai

Defektai

Santrauka

Siūlo

1. „Babyliss ST395E I-Pro 235“ garų tiesintuvas

Mūsų reitingą pradeda „Babyliss ST395E“ modelis. Šis produktas skirtas ypač problemiškų plaukų savininkams: garbanotiems, ploniems ir lengvai pažeidžiamiems. Jis gali būti naudojamas tiek sausiems, tiek šiek tiek drėgniems plaukams.

Garų funkcija drėkina plaukus ir neleidžia jiems pažeisti ar išdžiūti. Patogus sprendimas yra LED ekranas, informuojantis apie prietaiso kaitinimo lygį.

Taip geriausias garų tiesintuvas tai labai veiksminga. Pakanka vieno smūgio per plaukus, kad jie būtų tiesūs. Taip yra dėl I temperatūros technologijos, kuri palaiko temperatūrą viename iš 5 lygių (galima reguliuoti nuo 170 iki 230 laipsnių C). Be to, dėl jonizacijos funkcijos plaukai, naudojant šią įrangą, tampa žvilgantys ir švelnūs.

Į komplektą įeina šukos, kurias galima paslėpti prietaise. Be to, šiame tiesintuve saugumui sumontuotas automatinis jungiklis. Vartotojai sako, kad tai labai patogus ir lengvas produktas, leidžiantis greitai ištiesinti plaukus.

„Babyliss ST395E“ tiesintuvas yra visiškai saugus garo modelis. Prietaisas turi 5 temperatūros režimus nuo 170 iki 230 laipsnių.

2. BaByliss ST292E tiesintuvas

„Babyliss STE292E“ yra dar vienas prietaisas, pateiktas mūsų reitinge. Šis tiesintuvas turi 2 garo nustatymus. Dėl to galite pritaikyti savo veiksmus savo plaukams.

Šildymo plokštės pagamintos iš keramikos, jų paviršiaus matmenys 3 cm x 11 cm. Šiame modelyje naudojama jonizacijos funkcija, dėl kurios plaukai tampa minkšti liesti. Šiame prietaise galima reguliuoti temperatūrą iš 10 nustatymų (nuo 170 ° C iki 230 ° C).

Į komplektą įeina šilumą izoliuojantis kilimėlis, ant kurio galima pastatyti prietaisą. Jo dėka vartotojas neturi jaudintis, kad sugadins savo baldus. Be to, vartotojas turi ištraukiamas šukas, kurios yra patogios, ypač keliaujant.

Šiame modelyje sumontuotas automatinis apsauginis jungiklis, todėl neturime jaudintis, jei neatjungsime jo nuo maitinimo šaltinio. Taip geras ir pigus garų tiesintuvas, turi teigiamą vartotojų nuomonę. Vartotojai sako, kad šis modelis greitai įkaista ir apsaugo nuo garbanojimo.

„Babyliss STE292E“ tiesintuvas yra modelis su 3 garo nustatymais. Įranga turi lengvai naudojamą temperatūros valdymo sistemą, kuri svyruoja nuo 170 ° C iki 230 ° C.

3. „L’Oreal Professionnel“ naujos kartos „Steampod 2.0“

Jei ieškote geros kokybės tiesintuvo, rekomenduojame „L’Oreal Professionnel New Generation Steampod 2.0“. Tai modernus modelis su vandens rezervuaru. Kai vanduo pašildomas, susidaro vandens garai. Dėl to plaukai ne tik greičiau ištiesinami, bet ir geriau pamaitinami bei švelnesni.

Didžiausias privalumas yra nauja technologija su pro-keratinu plokštelėse, kuri įjungiama veikiant aukštai temperatūrai. Dėl vandens garų keratinas giliai įsiskverbia į plaukus ir maitina juos iš vidaus. Todėl šukuosena yra minkšta, lygi ir, svarbiausia, maitinama. Plokštės yra kilnojamos, todėl jos negali būti per daug priveržtos ant plaukų. Tai labai svarbu, nes naudojant per didelę jėgą galite juos sulaužyti. Be to, tiesintuvas patogiai valdo skleidžiamą šilumą nuo 140 ° C iki 210 ° C.

Didžiausias produkto pranašumas yra keraminės plokštės, garantuojančios tolygų šilumos pasiskirstymą ant plaukų, kurį įvertino daugelis vartotojų. Pateiktą tiesintuvą ne tik paprasta naudoti, bet ir visiškai saugu jūsų plaukams.

„L’Oreal Professionnel“ naujos kartos „Steampod 2.0“ modelis yra modernus tiesintuvas su keraminėmis plokštėmis, papildomai išskiriantis vandens garus. Įrangos temperatūros diapazonas yra nuo 140 ° C iki 210 ° C.

4. Keraminis Babyliss I-Pro 230 garinis tiesintuvas

Mūsų reitingą uždaro „Babyliss I-Pro 230 Steam“ modelis. Šis tiesintuvas efektyviai ištiesina plaukus garais, jų nepažeisdamas. Prietaisą galima naudoti tiek ant drėgnų, tiek ant sausų plaukų. Šis modelis turi jonizaciją, kurios dėka plaukai tampa minkšti ir žvilgantys.

Šis gaminys pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų. Šildymo plokštės yra titano keramikos. Tai daro juos tvirtus ir patvarius. Plokštės plotis yra 3,8 cm.

Vartotojas turi 5 temperatūros nustatymus, iki 230 laipsnių Celsijaus, informacija apie kaitinimo lygį rodoma skaitomame LED ekrane.

Be to, šiame modelyje yra automatinis išjungimas. Jo dėka šis produktas neperkaista. Be to, į komplektą įeina dėklas, kurio dėka tiesintuvą galima pasiimti su savimi į kelionę, taip pat karščiui atsparus kilimėlis, leidžiantis saugiai naudotis įranga namuose. Vartotojai teigia, kad šį modelį lengva valdyti ir jis efektyviai ištiesina plaukus.

Šiuolaikinis garų tiesintuvas Babyliss I-Pro 230 yra įdomus šiuolaikiško dizaino prietaisas. Modelis turi įmontuotą garo skirstytuvą, kad būtų lengviau ištiesinti.

5. Babyliss ST95BPE keraminis tiesintuvas

Mes rekomenduojame „Babyliss ST95BPE“ visiems, kurie ieško efektyvaus ir saugaus tiesintuvo. Tai įdomus šiuolaikiško dizaino prietaisas, todėl tikrai patiks didelei vartotojų grupei.

Didžiausias prietaiso privalumas yra tai, kad plokštelės pagamintos iš keramikos ir titano mišinio, kuris neleidžia pažeisti plaukų. Pirmoji medžiaga yra atsakinga už tolygų temperatūros paskirstymą ant šukuosenos paviršiaus. Dėl to kiekviena sruoga yra ištiesinta tokiu pačiu laipsniu. Savo ruožtu titano danga garantuoja ilgalaikį efektą. Ypač kai susiduriama su vešliomis garbanomis. Vandens garų išmetimas leidžia greičiau pasiekti norimą efektą, taip pat jį išsaugo. Kitas produkto pranašumas yra jonizacija, kurios dėka plaukai nesikaupia. Dėl to šukuosena tampa daug greičiau formuojama.

Paskutinis vartotojų įvertintas pranašumas yra sklandus temperatūros valdymas (nuo 170 ° C iki 230 ° C). Tai leidžia lengviau pasirinkti tinkamą mūsų plaukų vertę, kad jie nebūtų pažeisti. Tiesintuvą valdyti labai paprasta, nes skaitmeniniame ekrane rodoma visa reikalinga informacija apie įjungtas parinktis, taip pat temperatūros indikatorius.

„Babyliss ST95BPE“ modelis yra tiesintuvas, kurio veikimo metu naudojamas garas, kad būtų geriau išsaugotas tiesinimo efektas. Įranga turi galimybę reguliuoti temperatūrą nuo 170 ° C iki 230 ° C.

Pirkimo vadovas – kokį garo lygintuvą pirkti?

Tiesintuvas yra puikus jūsų plaukų formavimo prietaisas. Tai daro juos lygius, tiesius ir blizgius. Garų tiesintuvai yra įranga, kuri pasirodė kirpyklų rinkoje palyginti neseniai. Yra daug produktų, turinčių skirtingas funkcijas ir skirtingą konstrukcijos kokybę. Jame labai lengva pasiklysti, todėl mes paruošėme šį vadovą, kuris jums pasakys kurį garų tiesintuvą pasirinkti.

Kodėl garo tiesintuvas?

Garų tiesintuvas turi nedidelį vandens indą. Šio kirpimo prietaiso dėka išvengsime plaukų išdžiūvimo esant aukštai temperatūrai. Be to, garai tolygiai paskirsto temperatūrą ant plaukų, o tai sumažina jų pablogėjimą. Dažniausiai jie taip pat turi jo emisijos reguliavimą. Panaudojus garų tiesintuvą, plaukai išlieka daug lygesni ir žvilgesni. Šis prietaisas tiesina sruogas greičiau nei tradicinis tiesintuvas.

„Shell“

Kaip ir tradiciniuose tokio tipo įrenginiuose, taip ir šiame įrenginyje galime rasti daug tipų sluoksnių. Šios įrangos gamybai naudojama danga:

Keramika – jo paviršius yra labai slidus, o tai labai palengvins nepaklusnių garbanų išlyginimą. Be to, ši danga tolygiai įkaista. Naujovė-keraminės-keratino plokštelės, išskiriančios plaukus atstatančius ingredientus.

Diamentowa – yra labiausiai atsparus įbrėžimams ir tuo pat metu labai kietas. Puikiai tinka sunkiai formuojamiems plaukams, nes leidžia kontroliuoti net pačias laukines sruogas.

Veidrodis – nerasime apvalkalo, kuris yra …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *