Laisvai stovintys biožidiniai. Atsiliepimai ir apžvalgos 2021 m. Spalio mėn

Išanalizavę rinkos pasiūlymus, vartotojų lūkesčius ir atsižvelgę ​​į savybes, kurias turėtų turėti geras biologinis židinys, išskyrėme geriausius modelius. Tarp jų buvo produktas Dahlia juodai. Ne veltui šį modelį labai vertina vartotojai. Jis neužima daug vietos, yra efektyvus, taupantis energiją ir nebrangus. Tvirtas meistriškumas yra garantija, kad biožidinys tarnaus mums ilgą laiką. Be to, dėl savo matmenų ir svorio jis yra pats judriausias pasiūlymas rinkoje šiuo metu. Be to, jis puikiai atrodo moderniame interjere. Jei šis modelis atrodo šiek tiek per mažas ir jūs ieškote kažko, kas tiktų dideliam kambariui, jūsų dėmesiui rekomenduojame produktą-biologinį židinį. Foksroto grotelės juodai. Šis pasiūlymas taip pat yra modernus ir labai patrauklus. Jei norite sužinoti daugiau apie jo funkcijas, kviečiame perskaityti likusį mūsų straipsnį.

Geriausi atskirai stovintys biožidiniai 2021 m

Be jokios abejonės, biožidinys yra graži interjero puošmena ir būdas įgyvendinti jūsų svajones apie židinį, net kai gyvename daugiabutyje. Siekdami palengvinti šio tipo produktų pirkimą, žemiau pateikiame geriausių atskirai stovinčių biožidinių reitingą.

Mūsų rekomendacijos

2BM Dalia

Geras ir pigus laisvai stovintis biožidinys tikrai yra juoda Dalia. Tai gražus, dizainerių sukurtas produktas, skirtas žmonėms, kurie tuo pačiu ieško kažko modernaus ir minimalistinio. Skirtingai nuo daugelio kitų rinkoje esančių modelių, šis produktas yra mažas. Jo aukštis 28 cm, plotis 20 cm, gylis 6 cm. Tai leidžia jį pastatyti ant mažos spintelės. Taip pat verta paminėti, kad jis sveria tik 2 kg, todėl yra labai mobilus.

Tai keramikos gaminys, turintis nerūdijančio plieno degiklį. Visa tai yra labai atspari pažeidimams, taip pat atrodo gražiai. Juodos spalvos daro židinį tinkamu įvairių stilių ir spalvų interjerui.

Produktas yra labai vertinamas vartotojų. Savo vertinimuose jie pabrėžia, kad tai labai patrauklus ir kartu tvirtas modelis. Jis taip pat yra labai funkcionalus, nes jį galima perkelti iš vieno kambario į kitą.

Foksroto grotelės

Juodasis „Foxtrot Kratki“ židinys yra modelis, sukurtas ne tik šiuolaikiškam interjerui, bet ir išorinėms namo dalims. Pavyzdžiui, jis gali būti naudojamas kaip terasos apdaila.

Šis modelis ne tik atrodo gražiai, bet ir efektyviai pagerina oro drėgmę. Degimo metu kuras nesudaro dūmų ir yra visiškai saugus žmonių sveikatai. Šiame gaminyje yra saugus indas su sugeriančiu įdėklu, kuris leidžia sumažinti degalų sąnaudas.

Biokuro talpykla pagaminta iš nerūdijančio plieno. Visa konstrukcija sveria 15 kg, todėl padedami kitų žmonių, galime lengvai perkelti biožidinį į kitą vietą.

Vartotojai savo nuomonėse pabrėžia, kad šis modelis pasižymi labai solidžiu darbu. Negalima paneigti, kad tuo pat metu jis atrodo gražiai ir, kaip tikina vartotojai, biologinis židinys nevartoja per daug degalų, todėl yra taupus energijai.

Kratki viešbutis

„Kratki Hotel“ biokaminas yra baltas, elegantiškas laisvai stovintis modelis, sukurtas atsižvelgiant į šiuolaikinį interjerą. Jai būdingas paprastas, minimalistinis dizainas. Kartu su liepsnomis šio biologinio židinio poveikis stebina.

Tai modelis, kurio degalų bake yra sugeriantis intarpas (1,2 l talpos). Tai novatoriškas sprendimas, kuris sumažina degalų sąnaudas ir pašalina degalų nutekėjimo riziką, taip pat ir esant biožidinio apvirtimui.

Šis produktas turi labai stabilią struktūrą, o stiklas iš abiejų pusių yra saugus pasirinkimas namuose su vaikais ir augintiniais. Šio gaminio konstrukciniai elementai yra pagaminti iš juodos skardos ir padengti milteliais, todėl sumažėja korozijos rizika.

Biokamino svoris yra 15,5 kg. Taigi jis yra gana mobilus. Jo surinkimas nėra per sunkus. Žmonės, pasirinkę šį modelį, pastebi, kad tai labai stilingas, solidus produktas.

Rubyfires Lasize

„RubyFires Lasize“ biožidinys yra stovintis modelis, neturintis galinės sienelės, todėl šviesa ir šiluma sklinda tolygiai. Pateiktas produktas buvo pagamintas iš aukštos kokybės MDF plokštės, po to padengtas karščiui atspariais dažais. Dėl to biologinis židinys yra labai lengvas, todėl bet kuriuo metu galite pakeisti jo vietą. Perdavimą palengvins rankenos.

Šio modelio matmenys: 136 cm x 98 cm x 32 cm. Šio židinio biožidinio talpa yra 1 l. Degalų sąnaudos yra apie 0,3 l / h, todėl pilno bako užtenka maždaug 3 valandų nepertraukiamo darbo.

Produktas sulaukė didelio vartotojų pripažinimo. Daugiausia dėl išvaizdos. Jis yra gana didelis, todėl traukia dėmesį, o kartu ir dėl paprasto dizaino židinys atrodo gražiai interjere. Deja, tai nėra pigiausias pasiūlymas, kurį galime rasti rinkoje.

Tango grotelės 1

„Tango 1 Grilles“ juodasis biokaminas yra produktas, tinkantis pastatyti namuose, terasoje ar sode. Šio modelio pagrindas pagamintas iš milteliniu būdu padengto plieno. Dėl to jis yra labai atsparus korozijai ir tuo pačiu metu atrodo gražiai. Biožidinys turi 4 dalių stiklinimą.

Šis gaminys turi degalų bako reguliavimo rankeną, kurios viduje yra sugeriantis įdėklas, užtikrinantis vartotojo saugumą ir pašalinantis situacijas, kai apvertus židinį biokuro ištekės iš vidaus.

Tai gražus Lenkijos įmonės produktas, vertinamas dėl patikimumo, įdomių sprendimų ir gražaus dizaino. Šis modelis nesudaro dūmų ar suodžių. Kadangi jo svoris yra tik 4 kg, įrangos nešiojimas mums nebus problema.

Nuomonės apie šio prekės ženklo atskirai esančius biožidinius yra teigiamos. Savo nuomonėje vartotojai pabrėžia, kad tai patraukli įranga, idealiai tinkanti įvairiems interjerams ir kaip terasos apdaila. Jis pasižymi dideliu patikimumu ir paprasta valdymo sistema.

Kokį laisvai stovintį biožidinį pirkti?

Apsipirkimo vadovas

Daugelis žmonių nusprendžia įsigyti biožidinį dėl kelių svarbių klausimų. Visų pirma, tai puošmena namuose, sode ar terasoje. Mes netgi galime jį įdėti į daugiabutyje esantį butą, nes tokios įrangos nereikia prijungti prie jokių vamzdžių ar kitų dūmų išleidimo elementų. Be to, tokio tipo prietaisas neskleidžia dūmų ir suodžių, o tik vandens garus. Tuo pačiu metu jis yra saugus namų ūkio nariams ir gana taupantis energiją, nors čia daug kas priklauso nuo to, kokį produktą pasirenkame. Šiame vadove bandysime atsakyti į klausimą – kokį laisvai stovintį židinį pasirinkti.

Kodėl laisvai stovintys modeliai?

Rinkoje rasite biokaminų, nuolat pritvirtintų, pavyzdžiui, prie sienos, ir nešiojamųjų. Didžiausias jų privalumas yra tai, kad mes galime juos perkelti bet kuriuo metu. Dėl to tokį prietaisą galime naudoti namuose, balkone ar terasoje. Taip pat verta paminėti, kad daugelis laisvai stovinčių modelių yra ekonomiškai efektyvūs ir taip pat turi labai patrauklų dizainą.

Židinys

Rinkoje yra modelių su atviru arba uždaru židiniu. Atviri produktai garantuoja geresnį kambario šildymą, nes jie efektyviau išskiria šilumą. Uždaryti, atvirkščiai, veikiau yra ornamentas. Tačiau verta paminėti, kad tinkamo židinio pasirinkimo klausimą taip pat turėtų diktuoti tai, ar turime vaikų ir augintinių. Ant grindų statome laisvai stovinčius modelius, kad vaikai ir mūsų augintiniai galėtų juos pasiekti. Todėl tokiu atveju uždaras židinys arba vienas atviras židinys gali būti geresnis pasirinkimas.

Energiją taupantis

Geriausias atskirai stovintis biožidinys yra tas, kuris nenaudoja per daug energijos. Tai ne tik mūsų piniginė, bet ir aplinka. Žinoma, tokie prietaisai yra ekologiškesni nei klasikiniai židiniai, tačiau jei jiems reikia daug biokuro, jie taip pat kelia grėsmę gamtai. Taip pat verta paminėti, kad naudojant didelius degalų kiekius susidarome daug atliekų. Kalbant apie tokių pašarų produktų sudėtį, pagrindinis ingredientas paprastai yra bioetanolis, t. Y. Alkoholis, gaunamas iš augalų. Nepamirškite pirkdami atkreipti dėmesį į biokuro kokybę, venkite naudoti etanolio mišinius su benzinu, nes jie yra pavojingi.

Perkant biokurą, reikia atkreipti dėmesį į tai, koks kuras yra energingas ir kiek jo reikia, kad įranga veiktų kelias valandas.

Kuro bakas

Verta pažvelgti į degalų bako talpą, atsižvelgiant į tai, kiek biokuro reikia įrenginiui kelioms darbo valandoms. Deja, kai kurios įrangos atveju gali pasirodyti, kad pilno bako užtenka tik valandai darbo. Rinkimės modelį, kuriame yra didelė biokuro talpykla. Taip pat verta paminėti, kad vis daugiau biologinių židinių turi šio rezervuaro apsaugos elementų. Esmė yra ta, kad degalai neišsilietų dėl biokamino apvirtimo.

Dydis – kuris laisvai stovintis biožidinys yra geriausias

Laisvų modelių pranašumas yra tas, kad juos galima perkelti. Tačiau, kad tai būtų įmanoma, turite nepamiršti, kad jie nebūtų per dideli ir sunkūs. Žinoma, dydis taip pat turėtų būti pritaikytas prie interjero ar terasos, ant kurios norime pastatyti biožidinį. Lengvai nešiojamas prietaisas neturėtų sverti daugiau kaip 20 kilogramų. Didesni modeliai paprastai sveria 15 kg, o maži – dažnai mažiau nei 5 kg.

Atminkite, kad gaminio mobilumas taip pat priklauso nuo to, ar jis turi rankenas, kurias lengva nešiotis. Mažiems biožidiniams jie nereikalingi, tačiau jei prietaisas sveria 15 kilogramų, …

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *