Geros „Philips H7“ lemputės

H7 „Phillips“ lemputės – reitingas

„Philips X-Treme Vision“

„Philips X-Treme Vision“ halogeninės lempos yra labai ryškios. Jie užtikrina gerą matomumą iki 130 metrų atstumu. Produktas yra kuo efektyvesnis, skleidžia baltą, stiprią, geriau matomą šviesą.

Lemputės turi ECE patvirtinimą. Produkto spalvos temperatūra yra apie 3700 K. Maitinimo įtampa yra 12 V. Aukščiau pateikti parametrai leido šiam modeliui laimėti saugiausio kelių eismui patvirtinto automobilio apšvietimo titulą.

Pirkėjai vertina „X-Treme Vision“ modelį už išskirtinę skleidžiamos šviesos pluošto kokybę. Kitas svarbus veiksnys yra ilgesnis „Philips“ prekės ženklo siūlomas tarnavimo laikas, palyginti su kitais šio tipo gaminiais. Dėl gero matomumo kelyje keliaujame daug saugiau.

„PhilipsWhite Vision“ rinkinys

„Philips White Vision Set“ lemputės skleidžia intensyvią baltą šviesą, užtikrindamos labai gerą matomumą ir saugumą visiems eismo dalyviams, nes jos neakina.

Šviesos pluoštas, ilgesnis nei standartinėse lemputėse, užtikrina beveik 60% geresnį matomumą. Tai taip pat turi įtakos transporto priemonės matomumui kelyje. Beveik 3700 Kelvino spalvų temperatūra leidžia geriau matyti kelio ženklus. Taip pat verta paminėti lempučių ilgaamžiškumą – jų tarnavimo laikas yra iki 450 valandų.

Vairuotojai vertina modelį dėl patvarumo ir aukštos kokybės. Baltos šviesos srautas efektyviai išsklaido tamsą, kurios dėka vairuotojas turi daug daugiau laiko reaguoti. Padidėjęs vairavimo komfortas turi įtakos vairavimo kokybei, o tai tiesiogiai reiškia saugumą kelyje. „White Vision“ lemputės suteikia priekiniams žibintams prabangaus automobilio išvaizdą. Šią lempučių savybę ypač vertina vairuotojai, kuriems transporto priemonės stilius yra labai svarbus.

„Philips Racing Vision“

„Philips Racing Vision“ yra viena iš galingiausių halogeninių lempų rinkoje. Jo dėka galima pasiekti, kad matomumas padidėtų 150%, palyginti su kitų lempučių matomumu.

Produktas turi tikslų gijų dizainą. Dujų užpildymas yra maždaug 13 barų. Lemputės gamyboje naudojama chromuota danga ir kvarcinis stiklas užtikrina aukštą kokybę, kuri garantuoja saugumą kelyje ir leidžia geriau kontroliuoti trasą.

Griežti „Philips“ produktų bandymai leidžia sukurti vis geresnius sprendimus, užtikrinančius didesnį vartotojų saugumą. Tai pasakytina ir apie šias lemputes. Jie turi EEK patvirtinimą. Jų galia yra 55 W, o jiems veikti reikalinga 12 V įtampa.

Žmonių, vairuojančių transporto priemones, nuomone, verta pirkti lemputes komplekte, nes tai garantuoja vienodą abiejų automobilio pusių apšvietimą tuo pačiu šviesos intensyvumu. „Philips“ prekės ženklas leidžia jums įsigyti paruoštų rinkinių, kad vairuotojai galėtų turėti geros kokybės lempučių rinkinį. Šios prieinamos „Philips H7“ lemputės užtikrina saugų važiavimą net tamsoje ir blogai apšviestose vietose.

Kokias „Philips H7“ lemputes reikėtų rinktis?

Kokybiškas automobilio apšvietimas yra saugumo keliuose garantas. Pastaruoju metu ypač išpopuliarėjo H7 tipo lemputės, kurios laikomos tvirtomis ir patvariomis. Svarbu, kad apšvietimas būtų tinkamo intensyvumo. Mūsų pirkimo vadovas padės išsirinkti tinkamiausias lemputes. Norėdami geriausiai vizualizuoti atitinkamus parametrus, naudosime „Philips“ modelius. Tai gerai žinomas prekės ženklas, kuris naudoja naujausias technologijas kurdamas kasdienius prietaisus, įskaitant namų ir automobilio apšvietimą.

Mūsų automobilių priekiniai žibintai naudojami gana intensyviai. Jų skleidžiamos šviesos kiekį lemia lempučių kokybė. H7 modeliai yra prieinami ir efektyvūs. 3 cm gaminyje yra 55 W kaitinimo siūlai, todėl tiek kelias, tiek kelkraščiai yra labai gerai apšviesti. Geriausių „Philips H7“ lempučių šviesos spindulys yra beveik 1500 liumenų, todėl jos šviečia stipriau nei populiarūs „H4“ modeliai. Apšvietimo galia ypač svarbi rudenį debesuotomis dienomis ir žiemą, kai temsta daug greičiau.

H7 lemputes galima rinktis iš dviejų spalvų: baltos arba geltonos – abi versijos gerai veiks tiek dieną, tiek naktį, be to, jos neakina vairuotojų. Parduotuvėse taip pat galime rasti spalvotų lempučių, tačiau jos pasirenkamos daug rečiau. Daugelis specialistų teigia, kad spalvoti gaminiai yra pavojingi, nes jie gali būti pavojingi kelyje. Jie ne tik apakina kitus vairuotojus, bet ir gali juos be reikalo atitraukti.

Kalbant apie perkamų lempučių skaičių, geriausia jas įsigyti komplekte ir tą patį sumontuoti abiejuose žibintuose. Mes nesujungiame H4 ir H7 lempučių, nes dėl to blogiau apšviečiama viena kelio pusė. Gerai nusipirkti pakuotę su keliomis lemputėmis – visada verta turėti sandėlyje bent dvi tokio paties tipo, kad jei viena iš jų perdegtų, galėtumėte jas greitai pakeisti, neieškodami, kur nusipirkti. .

Geriausia 2021 m. „H7 Phillips“ lemputė pagaminta iš gerų medžiagų, atsparių aukštai temperatūrai. Tai būtina, nes H7 lempučių skleidžiama šviesa yra stipri, o tai siejama su daugiau šilumos gamyba nei įprastų gaminių atveju. H7 modeliuose naudojamas kvarcinis stiklas, atsparus UV spinduliams. Medžiaga yra kieta ir jos neveikia vibracijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *