Geri „Kettler“ elipsiniai treniruokliai – 2021 m. Liepos mėn. Reitingai ir apžvalgos

„Kettler“ prekės ženklas siūlo geros kokybės elipsės formos kroso treniruoklius, kuriuos vertina aktyvaus gyvenimo būdo žmonės. Mes nusprendėme atidžiau pažvelgti į modelius, kuriuos dabar galima rasti parduotuvėse, ir pasirinkti geriausius. Pirmoji reitingo vieta priklauso elipsės formos kroso treniruokliui „Kettler Crosstrainer Rivo 2“ su 8 atsparumo reguliavimo lygiais. Įranga aprūpinta galingu smagračiu, sveriančiu 12 kg. Prietaisas buvo pritaikytas įvairių vartotojų poreikiams, jo maksimali apkrova siekia net 110 kg. Svarbus elipsinio kryžminio treniruoklio privalumas yra tas, kad jo korpusas pagamintas iš specialiai sustiprinto plastiko. Todėl sportinė įranga ilgai po pirkimo atrodo kaip nauja. Jis taip pat buvo rekomenduojamų modelių sąraše „Kettler Rivo 4“. Tai kompiuterio valdomas elipsinis kryžminis treniruoklis, kurį galima nustatyti 1 iš 15 intensyvumo lygių. Jo korpusas pagamintas iš plastiko, padengto akrilo stiklu, kad būtų patvaresnis. Aparatūra gali išsaugoti iki 4 vartotojų ir 1 svečio profilius.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kettler elipsiniai kryžminimo treniruokliai – reitingas

„Kettler“ elipsinis kryžminis treniruoklis „Crosstrainer Rivo 2“

„Kettler“ elipsinis kryžminio treniruoklio „Crosstrainer Rivo 2“ matmenys: 115 cm x 62 cm x 160 cm. Jo pagrinde yra nedideli transportavimo ratai, todėl norint perkelti prietaisą nereikia didelės jėgos. Elipsinis kryžminis treniruoklis turi magnetinės varžos sistemą, o smagračio svoris yra 12 kg. Varžos lygį galima reguliuoti 8 lygių diapazone. Atstumas tarp kojų pagrindų yra 230 mm, o žingsnio ilgis – 320 mm.

Ši sporto įranga pritaikyta skirtingo svorio vartotojams, jos maksimali apkrova yra 110 kg. Įrenginyje yra treniruoklis, rodantis visus aktualius veiklos duomenis. Jie rodomi skaitomame LCD ekrane, kurio matmenys: 11,7 cm x 8,6 cm.

Žmonės, reguliariai sportuojantys šia elipsine forma, gerai supranta rutulinių guolių sąnarius ir savaime išsilyginančius rutulinius guolius stūmiklyje. Jiems taip pat patinka tai, kad įrangoje gali būti praktiškas vandens butelių laikiklis.

„Crosstrainer Rivo 2“ yra labai geras „Kettler“ elipsinis kryžminis treniruoklis iki 2 500 zlotų. Didžiausia sporto įrangos apkrova yra 110 kg. Smagratis sveria 12 kg.

Privalumai

Treniruočių kompiuteris: Elipsinis kroso treniruoklis turi gerai veikiantį treniruoklį, kuris fiksuoja širdies ritmą, skaičiuoja pedalų apsisukimų skaičių per minutę, nustato treniruotės laiką ir nuvažiuotą atstumą.

Patvarus korpusas: Vartotojams labai svarbu, kad įrangos korpusas būtų pagamintas iš aukštos kokybės plastiko. Jis padengtas akriliniu stiklu ir atsparus drėgmei, o tiksliau – prakaitui.

Reguliuojama galia: Elipsinio kryžminio treniruoklio galia yra reguliuojama, vartotojas gali rinktis iš 8 skirtingų lygių. Dėl to nekyla problemų pritaikant įrangą pagal jūsų pažangos lygį.

Transportiniai ratai: Pagrinde yra transportavimo ratai, palengvinantys elipsinio kryžminio treniruoklio judėjimą.

Patogios rankenos: Modelis turi geros formos, tinkamai ilgas rankenas, padengtas malonia liesti medžiaga. Jie suteikia komfortą veiklos metu.

Trūkumai

Reikia dažnai valyti: Modelis turi tamsų apvalkalą, ant kurio matyti net smulkios dulkės. Norint, kad įranga būtų švari, būtina dažnai valyti jos paviršių.

„Kettler Rivo 4“

Produktas, kurį nusprendėme įtraukti į savo sąrašą, yra „Kettler Rivo 4“ – magnetinis elipsinis kryžminis treniruoklis su tylia pasipriešinimo sistema. Modelis skirtas žmonėms, kurių maksimalus svoris yra 130 kg.

Šio prietaiso atsparumo reguliavimas yra labai paprastas – mes galime pasirinkti net 15 skirtingų intensyvumų ir norint juos pakeisti reikia tik vieno mygtuko. Treniruočių intensyvumą galime lengvai pritaikyti pagal savo galimybes ir laikui bėgant jį padidinti. Prietaiso ekrane galime rasti daug naudingos informacijos, įskaitant: kiek kalorijų sudeginome per vieną seansą, koks buvo greitis, koks mūsų širdies ritmas. Įranga taip pat turi funkciją, kuri nustato mūsų būklę ir informuoja, ar ji keičiasi. Be to, ekraną labai lengva skaityti.

Teigiamą vartotojų atsiliepimą apie šį modelį lemia lengvas prietaiso naudojimas ir estetinė kryžminio treniruoklio išvaizda. Daugelis žmonių taip pat pastebi, kad įranga gali atlaikyti didelę apkrovą.

„Kettler“ elipsinis treniruoklis „Rivo 4“ turi matmenis: 132 cm x 62 cm x 169 cm. Smagratis sveria 14 kg, o maksimali apkrova yra 130 kg.

Privalumai

Gerai veikianti atsparumo sistema: Orbita turi tvirtą tempimo sistemą, kuri yra tyli ir sklandi. Tai savo ruožtu žymiai padidina treniruočių patogumą.

Gerai apgalvotas dizainas: Ant pagrindo yra pėdos, leidžiančios elipsę tinkamai išlyginti. Be to, jame yra transportavimo ratai, kad būtų lengva perkelti.

Tvirtas korpusas: Modelis turi tvirtą plastikinį korpusą, sutvirtintą akrilo stiklo apvalkalu.

Puikiai tinka jūsų poreikiams: Kettler elipsinių kryžminių treniruoklių bandymas parodė, kad šis modelis ypač vertinamas dėl daugybės nustatymų. Vartotojas gali pasirinkti net 15 treniruočių intensyvumo lygių.

Trūkumai

Sulankstomas: Nuomonėse apie šią sporto įrangą galite perskaityti, kad jos surinkimas užima daug laiko ir reikalauja kantrybės.

Kettler elipsinis kryžminis treniruoklis SKYLON 10

Pristatome „Kettler“ elipsinį treniruoklį SKYLON 10, kurio matmenys: ilgis – 214 cm, plotis – 93 cm ir aukštis – 187 cm. Modelis pasižymi gerais techniniais parametrais, nes slydimų tarpai po kojomis yra 10 cm, laiptelio ilgis – 50 cm, o aukštis – 15 cm. Modelio pavarų santykis yra 1: 9, o smagračio svoris yra 22 kg. Dėl maksimalios 150 kg apkrovos galima sakyti, kad tai įranga visiems.

Elipsė valdoma iš TFT ekrano lygio, kurio matmenys: 155 mm x 86 mm. Vartotojas gali išsaugoti savo asmens duomenis, mokymo sritį ir geriausią darbo krūvį. Įrenginyje galite sukurti iki 4 atskirų profilių ir naudoti svečio režimu. Meniu yra keliomis kalbomis, įskaitant lenkų.

Geri atsiliepimai apie „Kettler“ elipsinį treniruoklį SKYLON 10 verčia jį įsigyti. Prietaisą mėgsta fiziškai aktyvūs žmonės, nes jis siūlo platų pasirinkimų pasirinkimą, jį lengva naudoti ir estetiškai pagaminti.

„Kettler SKYLON 10“ yra elipsinis kryžminis treniruoklis, kurio matmenys: ilgis – 214 cm, aukštis – 187 cm ir plotis – 93 cm. Didžiausia apkrova yra 150 kg, o smagračio svoris – 22 kg.

Privalumai

Paruoštos mokymo programos: Šis elipsinis kryžminis treniruoklis turi 10 iš anksto parengtų treniruočių programų. Vartotojas gauna prieigą prie novatoriškos veiklos konfigūratoriaus, todėl gali išplėsti šiuos darbo režimus.

Patogi vieta kojoms: Elementai, ant kurių dedamos kojos, turi didelę reikšmę darbo patogumui ir saugumui. Apibūdintame modelyje jie yra gerai profiliuoti ir užtikrina maksimalų stabilumą.

Mankštinkitės kiekvienam asmeniui: Kaip tikina gamintojas, treniruotis su šia sporto įranga bus patogu kiekvienam žmogui, nepaisant to, ar jis yra žemas, ar aukštas.

Trūkumai

Surinkimas: Tiesa, surinkti elipsinį treniruoklį reikia daug laiko ir prieš jį surenkant reikia atidžiai perskaityti instrukcijas.

Kurį „Kettler“ elipsinį kroso treniruoklį turėtumėte pasirinkti?

Elipsinis kryžminis treniruoklis yra prietaisas, kuris padės mums išlaikyti liekną figūrą ir nedaug įtempti raumenis. Štai kodėl taip dažnai renkasi vartotojai, norintys pasirūpinti savo išvaizda namuose. Kuo išsiskiria tinkamas prietaisas? Perskaitę mūsų trumpą vadovą, jūs tikrai galėsite atpažinti gerą kroso treniruoklį.

Mes nusprendėme skirti šį straipsnį „Kettler“ kompanijai, atsakydami į klausimą, kokios savybės išskiria geriausius „Kettler“ elipsinius kryžminimo treniruoklius. Mes rekomenduojame šio prekės ženklo produktus ne veltui. Jiems būdingas tvirtas apdirbimas – jie yra ne tik tvirti, labai atsparūs mechaniniams pažeidimams, bet ir lengvai naudojami bei patogūs. „Kettler“ pasiūlyme yra ne tik elipsės formos kroso treniruokliai, bet ir kita sporto įranga.

Yra trys pagrindiniai treniruoklių tipai – priklausomai nuo pasipriešinimo sistemos. Pirmasis yra mechaninis tipas, tinkamas pradedantiesiems arba tiems, kuriems elipsė negali būti per brangi. Tačiau magnetinis tipas tampa vis populiaresnis. Tai daug tyliau nei jo pirmtakas. Be to, mums nereikia jaudintis dėl V diržo pakeitimo. Vietoj to buvo naudojami magnetai, kurių mums nereikia valdyti ir nerimauti dėl greito sunaikinimo. Paskutinis turimas elektromagnetinis treniruoklis. Jis skiriasi nuo kitų modelių tuo, kad variklis yra atsakingas už pasipriešinimo valdymą. Skydelis, sujungtas su varikliu, sumontuotu elipsinio kryžminio treniruoklio priekyje, leidžia mums labai tiksliai valdyti pasipriešinimą, o tai leidžia padidinti treniruočių efektyvumą. Tačiau tai nėra pigus tipas.

Elipsinis kryžminis treniruoklis turi tam tikrų apribojimų, susijusių su didžiausia apkrova ir vartotojo ūgiu. Būtinai patikrinkite šią informaciją. Treniruotės ant netinkamo elipsės formos kroso treniruoklio yra labai pavojingos. Specialių atsargumo priemonių reikia, jei jūsų svoris viršija 100 kg. Daugelis vartotojų teigia, kad nutukusiems žmonėms 2021 m. Geriausias „Kettler“ kryžminis treniruoklis gali pakelti iki 150 kg. Normalaus ūgio žmonėms pakanka 100 kg svorio.

Pernelyg sudėtinga įranga veiksmingai atgrasys nuo fizinio aktyvumo. Pasirinkite modelį, kurio pritaikymas nesukels jums didelių problemų. Gerai, jei prietaisas turi varžos lygio reguliavimą, kuris leidžia mums pritaikyti elipsę pagal mūsų pažangos lygį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *