Geriausios kalnų slidės – 2021 m. Liepos mėn. Reitingai ir apžvalgos

Kalnų slidės – apsipirkimo vadovas, reitingavimas ir testas

Slidinėjimas yra viena mėgstamiausių sporto šakų ir įdomių bei aktyvių atostogų žiemos sezonu receptas. Norėdami mėgautis slidinėjimu šlaite, turėtumėte pasirinkti tinkamas slides, kurios tiks tiek šlaite, tiek nuo prižiūrėto šlaito. Rekomenduojamas važiavimo bet kokiomis sąlygomis modelis „Volkl Rtm 81“ su žymekliu IPT WR Xl 12 TCX GW. „3D Ride and Ride The Mountain“ technologija leidžia sklandžiai ir greitai įveikti posūkius dėl patobulintos dinamikos ir padidėjusio sukimo standumo. Taip pat rekomenduojamas produktas „Head Worldcup Rebels I Sl 19/20“, kuris buvo sukurtas profesionaliam važiavimui paruoštu maršrutu, kuriame daugybė griežtų posūkių ir tikslių posūkių.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Top 5 kalnų slidės. Nuomonės 2021 m

Slidinėjimo kelionė yra nekantriai laukiama kiekvienos žiemos akimirka daugeliui žmonių. Labiausiai uolūs slidininkai net ir vasarą ieško vietų, kur galima slidinėti nebūtinai snieguotais šlaitais. Mūsų reitingą geriausias kalnų slidės yra nepakeičiamas informacijos apie šią temą šaltinis, kuris padės jums pasirinkti geriausią modelį.

1. „Volkl Rtm 81“ slidės + žymeklis IPT WR Xl 12 TCX GW

Slidės „Volkl Rtm 81“, kurias galima įsigyti su tvirtomis „Marker iPT WR XL 12 TCX D Orange“ juostomis, suteikia didelį komfortą slidinėjant trasose. Skirti vidutinio lygio ir pažengusiems žmonėms, jie suteikia didelę adrenalino dozę nusileidžiant ant paruoštų šlaitų, kur vyrauja įvairios sniego sąlygos. „Ride The Mountain“ technologija susijusi su tvirtu ir minkštu sniegu.

Gamybai naudojamos medžiagos ir sustiprinta „3D Ridge“ konstrukcija, sudaryta iš briaunų, pagamintų iš anglies keterų, daro modelį ne tik lengvą, bet visų pirma labai patvarų. Padidėjęs standumas leidžia vartotojui greitai judėti nesijaudinant dėl ​​stabilumo. „Volkl Rtm 81“ juosmuo yra 128–81–109, o 40% platesnis rišimas pagerina valdymą.

Žmonėms, mėgstantiems slidinėti, patiks „Volkl Rtm 81“ su „Marker IPT WR Xl 12 TCX GW“ įrišimu. Modelis gerai veikia nusileidimų metu įvairiomis sąlygomis, o tai reiškia, kad vartotojui nereikia jaudintis dėl įrangos patikimumo.

Visos kalnų „Volkl Rtm 81“ slidės su „Marker IPT WR Xl 12 TCX GW“ apkaustais tinka slidinėti bet kokiomis sniego sąlygomis. Tvirta, medinė šerdis sutvirtinta 3D Ridge briaunomis.

Privalumai

Optimalus juosmuo: Liemens matmenys yra 128-81-109 mm, todėl slidininkas gali patogiai pakaitomis.

Likimas: „Ride The Mountain“ modelis skirtas važiuoti bet kokiomis sniego sąlygomis.

Naudojamos technologijos: Slidžių gamybai buvo naudojamos šiuolaikinės technologijos, tokios kaip „Tip Rocker“, „3D Ride“, „3D Glass“ ir „XTD Tip & Tail Rocker“.

Kaklaraištis: Modernus ir labai tvirtas platus apkaustas yra suderinamas su rankena vaikščiojančiu padu.

Batas: P-tex 2100 išsiskiria dideliu patvarumu ir geromis slydimo savybėmis, nes naudojamos polietileno molekulės.

Trūkumai

Modelis patyrusiems slidininkams: „Volkl Rtm 81“ yra skirtas žmonėms, kurių įgūdžiai vertinami vidutiniu ar aukštesniu lygiu.

2. „Head Worldcup Rebels I Sl 19/20“ slidės

„Professional Head Worldcup Rebels I Sl 19/20“ slidės, sutvirtintos šiuolaikine „Graphene“ technologija, yra skirtos profesionaliems slidininkams. Sukurti drąsiam važiavimui ir griežtiems posūkiams, jie suteikia daug adrenalino ir leidžia važiuoti anksčiau parengtu maršrutu, nebijant nekontroliuojamo slydimo. Modelis pritaikytas pažangių vartotojų ir ekspertų reikalavimams. Patvarus Head FreeFlex EVO 11.0 2021 diržas tvirtai laiko konkurentų batus.

Pažangi KERS technologija išjudindama posūkį standina slidžių galą, todėl greito slalomo metu vartotojas gali valdyti slides. Modelis naudoja vieną iš ploniausių ir lengviausių medžiagų, vadinamą „Graphene“, kuri taip pat laikoma kietesne nei deimantas ar plienas. 160 cm slidžių posūkio spindulys yra 11,5 metro. UHM C pagrindas ir „Race RD“ konstrukcija tinka stačiams šlaitams.

Profesionalai, kurie naudoja „Head Worldcup Rebels I Sl 19/20“ slides, atkreipia dėmesį į „Worldcup Sandwich Cap“ konstrukciją ir „Graphene“ technologijos naudojimą.

„Head Worldcup Rebels I Sl 19/20“ slidės su „Head FreeFlex EVO 11.0 2021“ apkaustais yra skirtos drąsiai įveikti griežtus ir tikslius posūkius pažymėtoje trasoje.

Privalumai

Tvirta konstrukcija: „Worldcup Sandwich Cap“ konstrukcija naudojama profesionalioje slidinėjimo įrangoje ir susideda iš lengvo grafeno ir titanalo sluoksnių.

Naudojamos technologijos: Slidėms gaminti buvo naudojamos tokios šiuolaikinės technologijos kaip „Intelligence“, „Race RD“, „Rebel Camber“ ir „Worldcup Sandwich Cap“.

KERS: Įrengta KERS sistema, paliekant staigų posūkį, jie tampa standūs gale.

Pritaikymas vairavimo stiliui: Slidės tinka profesionaliam naudojimui ir labai gerai bei rafinuotai slidinėjimo technikai.

Trūkumai

Likimas: Aukštos klasės modelis tinka naudoti tik anksčiau paruoštu maršrutu.

3. „Fischer Speed ​​Allride + RC4 Z11 GW PR“ slidės

Dinamiškos slalomo slidės išsiskiria rafinuota konstrukcija ir tvirta šerdimi, sutvirtinta dvigubu titanalo sluoksniu. „Fischer Speed ​​Allride“ gamyboje buvo panaudota ilgametė patirtis ir aukštos kokybės medžiagos, skirtos gamybai. Šerdis pagaminta iš buko ir tuopos medienos derinio, užtikrinant lengvumą ir pakankamą lankstumą.

„Air Tec“ šerdies konstrukcija sumažina gaminio svorį 25%, o nuožulnios sienos papildomai sumažina svorį ir suteikia jam sportišką charakterį. „On piste Rocker“ technologija palaiko posūkio inicijavimą, kad vartotojas taip greitai nesijaustų pavargęs. Būdingas didelis molekulinis tankis, pagrindas yra labai patvarus ir gerai sugeria vašką. Šiam modeliui privaloma naudoti „Fischer RC4 Z11 PR Grip Walk“ – „Powerrail Brake 85“. Slidžių liemuo yra 120-67-100 mm.

Slidinėjimo entuziastai dažnai renkasi „Fischer“ modelį dėl gamybos procese naudojamos kokybės ir technologijų. Vartotojai atkreipia dėmesį į skirtingą snapų ir kulnų lenkimą, kuris leidžia sklandžiai pasisukti.

„Fischer Speed ​​Allride“ slalomo slidės su RC4 Z11 GW PR surišimu turi medžio šerdį su papildoma dviguba titanaline danga. Dėl tuopos ir buko medienos naudojimo, taip pat dėl ​​specialios konstrukcijos, modelio svoris sumažėja 25%. Slidžių juosmuo yra 120-67-100 mm.

Privalumai

Šviesos šerdis: Buko tuopos medienos šerdis, t. Y. Tuopos ir buko medienos derinys, garantuoja lengvumą, išlaikant pakankamą lankstumą.

„Titanal“ danga: Tvirta ir lanksti 0,8 mm titanalinė danga sustiprina iš medžio pagamintą šerdį.

Sukepusi pagrindas: Sukepusi pagrindas, pagamintas iš medžiagos, turinčios didelį molekulinį tankį, gerai sugeria ant paviršiaus tepamą vašką.

Trūkumai

Tamsi spalva: Įbrėžimai yra daug geriau matomi ant tamsios spalvos nei ant šviesios.

4. „Rossignol React R8 Ti + Nx12 K GW“ slidės

Šiuolaikinės slidės skirtos vyrams, turintiems labai gerų slidinėjimo įgūdžių, kurie taip pat ieško patikimos įrangos reikliam reljefui. „Rossignol React R8 Ti“ slidės su „Nx12 K GW“ rišimu pirmiausia skirtos sutvarkytoms trasoms, tačiau prireikus jas galima naudoti ir ekstremaliomis sąlygomis. Anglies lydinio matricos technologija yra anglies pluošto ir bazalto derinys, užtikrinantis aukštą stiprumą ir lengvumą.

Šiuolaikinė „Flex Tip“ technologija užtikrina, kad modelis yra tinkamo standumo per visą ilgį, todėl balansavimas tarp kliūčių yra slidininkų malonumas. Tinkamas 126-74-110 mm šoninio pjūvio santykis leidžia sklandžiai išeiti iš kampų. Dėka sprendimo, vadinamo LCT, centrinis bėgis yra integruotas per visą ilgį.

Žmonės, pasirinkę „Rossignol React R8 Ti“ slides su atitinkančiais „Nx12 K GW“ apkaustais, kuriuos galima patogiai pritvirtinti ant bėgių sistemos, yra patenkinti geru produktu, dėl kurio slidinėti smagu šlaituose.

„Rossignol React R8 Ti“ slidės su „Nx12 K GW“ rišimu yra skirtos vyrams, turintiems labai gerus slidinėjimo įgūdžius. Jie gerai dirba važiuodami paruoštu šlaitu ir įvairiais maršrutais, esant sunkioms sąlygoms. Bazalto ir anglies pluoštų derinys daro slides labai lengvas ir patvarias.

Privalumai

Patvarumas: Anglies lydinio matricos technologija yra stiprių anglies pluoštų ir bazalto derinys, užtikrinantis pakankamą tvirtumą.

„Konect“ sistema: Prie slidžių galima pritvirtinti įprastus vaikščiojimo padus.

LCT technologija: Centrinis bėgis yra integruotas visame slidės ilgyje.

Trūkumai

Siauras liemuo: Vyrų modeliui centro juosmuo yra per siauras.

Dizainas: Slidės pasižymi ekstravagantišku dizainu, kuris atkreipia dėmesį.

5. „Redster X7 WB + FT 12 GW“ slidės

„Atomic Redster X7 WB“ slidėms būdingas padidėjęs plotis, o tai tiesiogiai atsakinga už padidintą valdymą vairuojant. Visuose „Redster X“ modeliuose esanti „Multi Radius Sidecut“ sistema daro juos tinkamus trumpiems ir ilgiems posūkiams. Dėl „Titanium Powered“ laminato naudojimo posūkiuose vartotojas įgyja didelį stabilumą ir standumą.

Medinė „Power Woodcore“ šerdis yra kietų pelenų ir minkštos tuopos derinys, dėl kurio slidės yra optimaliai standžios ir tuo pačiu labai lankstios. Šis sprendimas leidžia išlaikyti pusiausvyrą tarp komforto ir sportiško pasirodymo. Profilis be rokerio, dar vadinamas „Active“ …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *