Geriausia 55 colių televizija

Jūs nežinote, kurį 55 colių televizorių pasirinkti? Pasikliaukite vartotojų nuomone, kurie mano, kad tai geriausia šio tipo įranga „Samsung UE55NU8002“. Pažymėtina galimybė lengvai pakeisti nustatymus. Rinkinyje yra elegantiškas nuotolinio valdymo pultas, kuris greitai reaguoja vienu paspaudimu. Svarbu, kad televizoriaus gale būtų speciali juosta, į kurią būtų galima įkišti visus laidus. Todėl net televizoriaus galinė dalis atrodo estetiškai ir yra vieta, kur paslėpti laidus. Verta pridurti, kad televizoriaus vaizdas ir garsas yra visiškai skaidrūs. Jei jums nepatinka modelis, būtinai atkreipkite dėmesį į įrenginį LG OLED55B7V. Produkte yra įmontuotas „Wi-Fi“ modulis, todėl jis gali prisijungti prie interneto bevieliu ryšiu. Įranga palaiko tokias technologijas kaip „Dolby Vision“ ir „Dolby Atmos“, o tai reiškia, kad vaizdas ir garsas yra tokie pat geri kaip kine. Pažiūrėkite, kaip malonu žiūrėti filmus namuose.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Geriausi 55 colių televizoriai 2021 m

Be to, mes parengėme 55 colių televizorių reitingą, kad parodytume, kuriuos modelius noriai perka vartotojai. Žemiau aprašyti prietaisai užtikrina puikią vaizdo ir garso kokybę, todėl galite pasijusti tarsi kino teatre.

„Samsung UE55NU8002“

S.„amsung UE55NU8002“ yra 55 colių televizorius, kuriuo daugelis vartotojų yra labai patenkinti. Rinkinyje yra nuotolinio valdymo pultas. Jame nėra įprastų mygtukų, bet intuityvus valdymo skydelis. Todėl nustatymų keitimas nėra sudėtingas dalykas. Verta pridurti, kad nuotolinio valdymo pultas yra mažas ir gerai tinka rankoje.

Vartotojai dažniausiai vertina labai gerą vaizdo kokybę, kurią suteikia LED matrica. Tai aišku, todėl kiekvieną filmą galite žiūrėti aukščiausios kokybės. Paveikslėlyje yra daugybė nustatymų, pagrindiniai yra kontrastas ir ryškumas, todėl galite jį pritaikyti pagal savo poreikius ar žiūrimą medžiagą.Papildomas televizoriaus pranašumas yra vieta visų laidų gale, leidžianti palaikyti tvarką. Įranga gali būti lengvai montuojama ant spintelės ir sienos. Vartotojams labiausiai patinka daugybė ryškių spalvų, dėl kurių žiūrėjimas yra malonus. Taip pat buvo įvertintas bevielis „Wi-Fi“ ryšys ir įvairios jungtys, padidinančios įrangos praktiškumą.

„Samsung UE55NU8002“ yra 55 colių įstrižainės televizorius. Tai tinka bet kokio tipo filmams žaisti. Prie televizoriaus galima prijungti daugybę įrangos tipų, pvz., DVD diskus.

Privalumai

Vaizdo kokybė: Daugelį žmonių stebina labai aukšta televizoriaus vaizdo kokybė. Su jo pagalba galite žiūrėti filmus, įrašytus naudojant naujausias technologijas.

Keli įrašai: Dėl didelio įėjimų skaičiaus prie įrangos galite prijungti daug kitų įrenginių.

Lengvas valdymas: Remiantis vartotojų nuomone, valdymas yra intuityvus, nėra problemų išsirinkti tinkamą variantą.

Ryškios spalvos: Paveikslėlyje gausu ryškių spalvų, todėl kiekvieną filmą labai malonu žiūrėti.

Tvarkos palaikymas: Televizoriaus gale yra lentjuostė, į kurią galima įkišti visus laidus. Todėl visa tai atrodo estetiškai.

Trūkumai

Garso kokybė: Kai kurių vartotojų nuomone, garso kokybė gali būti geresnė. Žmonės, kurie tikisi kino efektų, gali būti nepatenkinti.

LG OLED55B7V

„LG OLED55B7V“ modelis užtikrina aukštą vaizdo skiriamąją gebą: 3840 pikselių ir 2160 pikselių. Tai yra OLED matricos įrenginys, galintis priimti DVB-T skaitmeninės antžeminės televizijos signalą. Televizoriuje nėra apšvietimo, o tai reiškia, kad jis turi ploną rėmelį ir gali būti dedamas bet kur.

Įranga palaiko tokias technologijas kaip „Dolby Vision“ ir „Dolby Atmos“, todėl garantuoja puikios kokybės vaizdą ir garsą (kaip kino teatre). Produktas turi „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ modulį, todėl gali belaidžiu ryšiu prisijungti prie interneto ir kitų įrenginių. Televizoriaus matmenys: 122,9 cm x 76,4 cm x 25,4 cm, be stovo jis sveria šiek tiek daugiau nei 17 kg.

„LG“ prekės ženklo įrenginys patraukė vartotojus, nes jame įdiegta pikselių pritemdymo technologija, suteikianti giliai juodą spalvą. Tai reiškia, kad visas detales galima pamatyti ekrane, net ir tamsoje vykstančiose scenose. Be to, įranga turi keletą USB ir HDMI prievadų ir įmontuotus garsiakalbius, kurių bendra galia yra 40 W.

„LG OLED55B7V“ yra OLED, 4K UHD televizorius. Jo įstrižainė yra 55 colių. Garsiakalbių galia yra 40 W.

Privalumai

Vaizdo kokybė: Aukšta vaizdo kokybė leidžia vartotojams mėgautis geriausiu vaizdu. Taip pat galite naudoti naujausias technologijas, tokias kaip 3D.

Daug įdomių funkcijų: Televizorius suteikia vartotojams prieigą prie daugybės įdomių funkcijų, įskaitant žaidimus, programas ir kt.

Garso kokybė: Iš televizoriaus garsiakalbių sklindantis garsas yra labai aiškus. Žiūrėdamas gali pasijusti lygiai kaip kine.

Kontrolė: Gerai pagamintas nuotolinio valdymo pultas leidžia lengvai keisti kanalus ir nustatymus. Spustelėkite vieną kartą, kad pakeistumėte nustatymus. Jums nereikės taikytis prie dekoderio.

Trūkumai

Atsakymo laikas: Kai kurie žmonės mano, kad aparatinė įranga neatsako iš karto. Kartais reikia palaukti, kol bus paleista tam tikra funkcija, tai gali erzinti kai kuriuos vartotojus.

„Philips 55PUS6703“

Norėtume pristatyti „Philips 55PUS6703 – LED televizorių, leidžiantį žiūrėti filmus UHD 4K kokybe. Įranga turi USB ir HDMI prievadus, todėl prie jos galime prijungti kitus įrenginius. Taip pat galima prisijungti prie interneto belaidžiu būdu per „Wi-Fi“ modulį, kad būtų išvengta laidų per kambarį.

Ant gaminio rėmo dedami LED diodai, kurie realiu laiku apšviečia sienas ekrane rodomomis spalvomis. Naujas „High Dynamic Range Plus Plus“ vaizdo standartas garantuoja puikų kontrastą, spalvų gylį ir ryškumą. Modelyje yra įmontuota „Saphi“ operacinė sistema, palengvinanti „Philips Smart TV“ naudojimą, suteikianti prieigą prie populiarių interneto programų.

Vartotojai, paskelbę teigiamus atsiliepimus apie „Philips“ 55 colių televizorius, pastebi, kad jie puikiai atrodo ir, be to, veikia patikimai. 55PUS6703 turi įmontuotus galingus garsiakalbius, todėl nereikia papildomo žemų dažnių garsiakalbio. Ekrane matomos spalvos puikiai atkuriamos, todėl žiūrėti filmus tampa maloniau.

Geras 55 colių televizorius yra „Philips 55PUS6703“. Tai įranga, turinti daug įdomių funkcijų. Prie jo galima prijungti kitus priedus.

Privalumai

„Ambilight“ funkcija: „Ambilight“ priverčia žiūrovus pasijusti taip, tarsi jie būtų nurodytos programos veikėjai. Spalvos ir ryškūs garsai leidžia lengvai patekti į filmo veiksmą.

Vaizdo kokybė: Aukšta vaizdo kokybė yra svarbi žiūrint bet kokį filmą. Pateiktas televizorius tai teikia.

Garso kokybė: Aukšta garso kokybė reiškia, kad nepatirsite triukšmo, tik aiškų garsą, kurio dėka taip pat aiškiai girdėsite kiekvieną žodį.

Trūkumai

Sudėtingas meniu: Televizoriaus meniu yra gana sudėtingas. Rasti tinkamą funkciją gali būti nelengva. Vartotojams sunku priprasti prie meniu.

„Sony Bravia KD-55XF9005“

LED televizoriuje „Sony Bravia KD-55XF9005“ yra „Proccesor X1 Extreme 4K HDR“ vaizdo procesorius ir „AndroidTV“ operacinė sistema. Prietaisas žiūrimus filmus ir serialus keičia kuo kokybiškesniu nei 4K HDR. „X-tendended Dynamic Range PRO“ technologija užtikrina aukštą spalvų kontrastą.

Apibūdintame modelyje naudojama „Dolby Vision“ sistema, leidžianti gauti tuos pačius vaizdo efektus kaip kine. „X-Motion Clarity“ technologija garantuoja greitų veiksmų sklandumą. Televizorius atrodo patraukliai, daugiausia dėl plono rėmo su aliuminio danga. Mes galime paslėpti visus kabelius pagrinde, kad prijungus įranga atrodytų elegantiškesnė. Produkto matmenys: 122,8 cm x 70,7 cm x 6 cm.

Prietaisas yra funkcionalus ir aprūpintas daugeliu šiuolaikinių sprendimų. Vartotojai savo nuomonėje taip pat priduria, kad televizorių galima lengvai prijungti prie kitos įrangos, tai leidžia „Bluetooth“ modulis. Be to, produktas leidžia išsaugoti programas išoriniame USB standžiajame diske.

„Sony Bravia KD-55XF9005“ yra televizorius su belaidžiu internetu. Jame yra 4 HDMI jungtys ir 3 USB jungtys. Garsiakalbių galia yra 20 W.

Privalumai

Grynas garsas: Televizorius skleidžia aiškų, trapų garsą. Jūs galite labai gerai girdėti dialogus ir veiksmo garsus.

Gera vaizdo kokybė: Panašiai kaip garsas, vaizdas yra kristalinis, spalvos nesimaišo tarpusavyje, net labai greitas veiksmas yra tinkamai pateiktas, todėl galėsite mėgautis puikiu vaizdu.

Funkcijos: Prieiga prie daugybės skirtingų funkcijų suteikia prieigą prie interneto ir tokių programų kaip „Netflix“, „HBO Go“ ir „YouTube“. Be to, prie televizoriaus galima prijungti konsolę.

Trūkumai

Užstrigimas: Modelis kartais nereaguoja taip greitai, kaip tikėtumėmės. Yra momentų, kai televizorius nereaguoja į mūsų komandas.

Prastas kabelių laidas: Kabeliai gali būti tvirtesni. Verta nepamiršti, kad jis gali būti pažeistas, todėl geriau kabelius kažkaip apsaugoti, ypač nuo lenkimo.

TCL U55P6006

TCL U55P6006 yra geras ir pigus 55 colių LED televizorius su „High Dynamic Range“ standartu, todėl suteikia ryškų ir aiškų vaizdą su puikiai atkuriamomis spalvomis. Įranga leidžia žiūrėti serijas ir filmus „Ultra HD“ kokybe. „Dolby Audio“ sistema garantuoja stiprų ir aiškų garsą.

Įrenginyje yra „TCL T-Cast“ programa, leidžianti valdyti televizorių išmaniuoju telefonu. Modelio be pagrindo matmenys yra: 124,9 cm x 72,3 cm x 13 cm. Įranga sveria 13,8 kg. Produktas gali prisijungti prie interneto (taip pat per „Wi-Fi“) ir taip mums suteikti prieigą prie įvairių internetinių filmų paslaugų.

Vienas didžiausių televizoriaus pranašumų yra „Micro-Dimming“ technologijos naudojimas, kuris analizuoja vaizdą maždaug 100 taškų, kad optimizuotų jo ryškumą. Be to, prietaisas turi visus reikalingus lizdus, ​​kad galėtų …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *