Geros ketaus kepsninės – reitingai ir nuomonės – 2021 m. Gegužės mėn

Kokią ketaus grilio keptuvę pasirinkti?

Pirkinių vadovas

Jei mėgstate kepti, tačiau nerimaujate, kad per didelis riebalų kiekis neigiamai paveiks jūsų figūrą, rekomenduojame įprastą keptuvę pakeisti į grilio modelį. Specialios dangos dėka maistas ruošiamas su nedideliu kiekiu aliejaus. Jei šiuo metu ketinate įsigyti tokią įrangą, rekomenduojame mūsų vadovą, kuriame rasite informaciją apie dalykus, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį. Be to, jo pabaigoje mes įtraukėme trumpą trijų reitingą geriausios ketaus grilio keptuvės.

Ketaus modeliai pasižymi dideliu patvarumu ir tvirta konstrukcija, dėl kurios jie tinka beveik bet kokio tipo patiekalams gaminti. Be to, dėl medžiagos kietumo daugelį šių keptuvių galima naudoti krosnyse.

Pirmas dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį perkant, yra jus dominančio modelio dydis. Tai ypač svarbu, kai planuojate gaminti patiekalus visai šeimai. Kitas klausimas, glaudžiai susijęs su įrangos matmenimis, yra jo forma. Natūralu, kad standartiniai modeliai yra apvalūs (apie 25 cm skersmens) arba kvadratiniai (vidutiniai matmenys yra 25 cm x 25 cm), tačiau rinkoje taip pat siūlomi kiti, labai sudėtingi tipai. Prieš pirkdami įsitikinkite, kad neįprasta keptuvės forma bus tinkama jūsų virtuvei.

Kitas svarbus klausimas yra vidinės dangos medžiaga. Du populiariausi tipai rinkoje yra teflono arba keramikos modeliai. Ant abiejų galite kepti be riebalų, o ingredientai jų nelimpa. Tačiau skirtumas slypi kainoje, nes keramikos prietaisai tikrai yra brangesni.

Taip pat verta atkreipti dėmesį į mus dominančios įrangos dugno storį. Kuo ji plonesnė, tuo greičiau keptuvė susidėvės. Mes labiausiai rekomenduojame modelius, kurių dugno storis yra apie 3 mm, nes tai garantuoja gerą apsaugą nuo aukštų temperatūrų.

Taip pat svarbu įsitikinti, kad jus dominanti keptuvė bus suderinama su mūsų virykle, tai daugiausia taikoma indukcinėms kaitlentėms. Jei ant pakuotės tokios galimybės nėra, tai reiškia, kad modelio negalima naudoti ruošiant valgį ant tokio tipo viryklės.

Ketaus grotelių keptuvės – reitingas

Virtuvės amatas KCCISQ

Ketaus kepsninės keptuvė „Kitchen Craft KCCISQ“ yra aukštos kokybės modelis, kurį giria daugelis profesionalių virėjų. Dėl specialaus sluoksnio, norint paruošti jus dominančias daržoves ar mėsą, nereikia naudoti daug riebalų.

Naudojant ketaus dangą, šio modelio temperatūra greitai ir tolygiai plinta. Tai teigiamai veikia patiekalo skonį. Be to, ketinis ilgą laiką palaiko šilumą, todėl baigus kepti, jūs galite uždengti savo vakarienę, nes po kelių valandų ji vis tiek bus šilta.

Taip geriausia ketaus grilio keptuvė 2021 m ant vienos sienos yra specialus snapelis, kuris padės pašalinti riebalų perteklių. Tai sumažins jūsų patiekalo kalorijų kiekį.

Didžiausias pateikto produkto privalumas yra tas, kad jis gali būti naudojamas visų tipų viryklėse, įskaitant indukcines virykles. Be to, didelis ketaus stiprumas reiškia, kad keptuvę galima pastatyti ant atviros ugnies arba įdėti į orkaitę.

Nuomonės apie šią įrangą yra labai glostančios. Vartotojai sutiko, kad didžiausias jo pranašumas yra daugiafunkciškumas ir funkcionalumas.

Kinghoffas KH1107

KH1107 modelis yra aukštos klasės ketaus grilio keptuvė už gerą kainą. Daugelis žmonių, norinčių sumažinti riebalų kiekį patiekaluose, nusprendžia įsigyti šį modelį. Taip yra dėl to, kad dėl ketaus savybių ant gaminio nereikia dėti daug aliejaus.

Didelis pateikto gaminio privalumas yra tas, kad nuėmus rankeną jį galima įdėti į orkaitę. Žinokite, kad šį modelį galima naudoti visų tipų viryklėse, įskaitant indukcinius prietaisus.

Kitas keptuvės pranašumas yra tas, kad dėl ketaus, kenksmingų medžiagų, prasiskverbiančių į mūsų narius, kiekis yra ribotas. Tai labai teigiamai veikia mūsų sveikatą.

Kitas privalumas yra tas, kad ruošiant indus iš ketaus indų išsiskiria nedideli geležies elementai, kurie praturtina mūsų patiekalus. Anemija kenčiantys žmonės tikrai bus patenkinti šia informacija.

Vartotojų nuomonė apie pateiktą produktą yra labai glostanti. Daugelis žmonių pasirinko šį modelį dėl jo sveikatai palankių savybių. Be to, jis pasižymi dideliu patvarumu ir elegantišku apdirbimu.

„Lamart 42001827“

„Lamart 42001827“ modelis yra labai dažnai rekomenduojama ketaus kepsninė. Nepaisant gana žemos kainos, ši įranga pasižymi dideliu patvarumu, todėl galėsite ja naudotis daugelį metų.

Didelis keptuvės privalumas yra tas, kad tiek vidinis, tiek išorinis apvalkalas yra emaliuotas, todėl abu jie atsparūs bet kokiems įbrėžimams ir įtrūkimams. Be to, jums nereikia jaudintis, kad medžiaga laikui bėgant pakeis savo savybes.

Žinokite, kad pateiktas daiktas gali atlaikyti iki 280 laipsnių Celsijaus temperatūrą, o tai reiškia, kad jums nereikia jaudintis dėl dugno lenkimo.

Įdomus šio modelio elementas yra banguotas arba šiek tiek modifikuotas dugnas. Ši forma reiškia, kad kepant galite naudoti daug mažiau riebalų, o maistas vis tiek nelimpa ir nedega.

Deja, tai yra gana sunki įranga, tačiau ją nešioti galima dėl dviejų didelių rankenų, kurios garantuoja gerą svorio pasiskirstymą.

Nepaisant didelio svorio, pateiktas modelis labai gerai surenka ir praleidžia šilumą, o tai reiškia, kad visos keptuvės sudedamosios dalys yra termiškai apdorojamos.

Vartotojų atsiliepimai apie grilio keptuvę yra labai glostantys. Daugelis vartotojų gyrė elegantišką modelio dizainą ir kepimo efektyvumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *