Kategorijos
Uncategorized

Geriausios ausinės ausyse – reitingai ir apžvalgos 2021 m. Gegužės mėn

Ausinės – pirkimo vadovas, reitingavimas ir testas

Šį kartą ieškojome geriausių ausinių. Mes atsižvelgėme į daugelį parametrų. Sprendimui įtakos turėjo tiek ausinių išvaizda, tiek jų techniniai parametrai, tiek tokie dalykai, kaip vartotojo pasitenkinimas įsigyta įranga, tiek ir kokybei tinkama kaina. Atsižvelgdami į šias savybes, mes išskyrėme modelį „Apple AirPods“ MMEF2ZM / A. Tai ausinės, pritaikytos naudoti su „iPhone“, „Apple Watch“, „iPad“ ar „Mac“ kompiuteriais. Viskas, ko reikia norint susieti ausines su muzikos įrenginiu. Įdėjus ausines į ausis, prasideda muzika, o mikrofonai aptinka kalbą ir įsijungia, kai tik pradedi kalbėti. Prietaiso procesorius užtikrina ryšio stabilumą ir greitį, o akumuliatorius leidžia naudoti modelį 5 valandas vienu įkrovimu. Šios mažos belaidės ausinės yra praktiškame, kompaktiškame dėkle, kuris skirtas nešioti ir laikyti ausines, kai jų nenaudojate. Vartotojams patiko ir bevielis modelis „Creative Outlier Sports“kuriame yra įmontuotas mikrofonas (taigi leidžia laisvai kalbėti telefonu, nelaikant jo prie ausies). Ausinės yra tinkamas pasirinkimas sportininkams, nes jos buvo apsaugotos nuo neigiamo drėgmės ir prakaito poveikio (tai patvirtina IPX4 sertifikatas). Tai modelis, kuris įkraunant akumuliatorių gali veikti nepertraukiamai 11 valandų.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Pirkimo vadovas – kokias ausines perkate į ausis?

Gyvenant elektronikos amžiuje, neįmanoma ignoruoti šio tipo produktų. Šiandien mes pristatysime muzikos gerbėjams skirtą daiktą. Ausinės yra mūsų vadovo tema šiandien. Kokias ausines pasirinksime, labai priklauso nuo subjektyvaus klausomos muzikos garso suvokimo. Norėdami išsirinkti mums labiausiai patinkančias ausines, turėtume pradėti nuo klausimo, koks jų tikslas. Tik sužinoję savo poreikius, galite pradėti naršyti ausinių tipus ir jų funkcijas, kad išsirinktumėte geriausiai jūsų lūkesčius. IR kurias ausines pasirinkti? Siūlome pradėti nuo jų tipo pasirinkimo.

Ausinių tipai

Ausinės paprastai skirstomos į ausines ir ausines. Mes pasirūpinsime tais, kuriuos kiša į ausį. Ausinės ausyse taip pat skirstomos pagal jų konstrukciją – į ausį ir į ausį bei hibridus, kurie sujungia abi versijas. Ausinės į ausis įgauna skirtingą garsą, priklausomai nuo daviklio kamerų atidarymo laipsnio. Tiesą sakant, dinaminės arba armatūros tvarkyklės naudojamos ausinėse, dažniau nei po vieną ausinėje. Tokias ausines galima dar suskirstyti į universalią IEM arba personalizuotą CIEM, pagamintą remiantis ausų įspaudais. Priešingai, ausinėse ausyse naudojamos tik dinamiškos tvarkyklės.

Dinaminiai tvarkyklės yra miniatiūriniai garsiakalbiai, išdėstyti garsiakalbiuose. Deja, sumažinus matmenis, ne visada įmanoma pasiekti tokį pat patenkinamą garsą kaip garsiakalbiuose. Tai didelis iššūkis gamintojams, nors yra ir gero garso modelių.

Armatūros keitikliai yra specialus ausinių ausinių dizainas. Šie keitikliai yra maži ir kelis iš jų galite sutalpinti viename korpuse. Tarp magnetų pakabinta plokštelė, kuri vibruoja ir perduoda garsą į diafragmą. Tokios ausinės siūlo aukštesnę garso kokybę, ištikimesnį garsą, tačiau taip pat turi tam tikrą garso „kietumą“.

Be to, ausines suskirstome į laidines ir belaides, t. Y. Naudojant radiją ar „Bluetooth“ ryšį. Nepaisant bendravimo būdo, ausinės ausyse geromis kainomis, juose gali būti mikrofonai, todėl jie taip pat gali būti naudojami telefono skambučiams ar kompiuteriniams žaidimams. Technologiškai pažangiausios ausinių ausinės turi įmontuotą maitinimo šaltinį, kuris arba sustiprina garsą, arba leidžia sumažinti triukšmą.

Ausinių paskirtis

Norėdami atsakyti į klausimą, kokie jie yra geriausios ausinės, turime apsvarstyti, kokiomis sąlygomis bus naudojama mūsų įranga. Yra ausinių, kurios geriau tinka naudoti kelyje, pavyzdžiui, sportininkams. Kitas klausimas yra aplinka, kurioje bus naudojamos ausinės. Jei jis garsus, turėtumėte pasirūpinti tinkama perkamo modelio izoliacija, t. Y. Vadinamuoju nedideliu muzikos nutekėjimu į išorę.

„Įprastos“ ausinės

Dažniausiai šiuo pavadinimu apibūdinamas populiarus ausinių, kurie yra mūsų išmanieji telefonai ir planšetiniai kompiuteriai, dizainas. Kai kurie žmonės juos vadina „blusomis“. Tai ausinės, įkištos į ausį. Tokie modeliai neuždaro ausų ir neužgožia išorinių garsų, o kiti šalia esantys žmonės taip pat gali girdėti muziką. Jūsų klausomą muziką taip pat trikdo fono garsai. Šio tipo įrenginiuose kartais yra įdiegta ANC technologija, kuri analizuoja aplinkos triukšmą ir jį užmaskuoja. Todėl asmuo, naudojantis ausines, gali jaustis izoliuotas nuo aplinkos triukšmo.

Į ausis įeinančios ausinės paprastai yra pigesni ausinių modeliai. Jie yra gana patogūs ir jei ilgai nenaudojate ausinių dienos metu, jie gali gerai veikti. Tokie modeliai taip pat dažnai turi pritvirtintą atitinkamo priedo struktūrą, specialius ausinius ir specialias formas, užpildančias ausinę. Tada būtent įranga yra patogi sportuojantiems žmonėms, pavyzdžiui, bėgantiems ar važiuojantiems dviračiu. Paradoksalu, tačiau šių ausinių trūkumas, pvz., Trūkumas ar ribota izoliacija su aplinka, taip pat gali būti privalumas. Nes gerai, kai ausinėmis besinaudojantis žmogus, gatvėje klausydamasis muzikos, visiškai neatsiriboja nuo išorinių garsų. Gatvėje akustiškai nutekantys modeliai kartais gali išgelbėti jų vartotojų gyvybes.

Ausinės

Tai modelis, įkištas į ausies kanalą. Tai leidžia klausytis muzikos mažesniu garsumo lygiu, nes nėra aplinkos kišimosi. Tačiau šio tipo ausinių slopinimas priklauso nuo keitiklio kameros ir ausinės pritaikymo gylio. Dėl ausinių naudojimo uždarame ausies kanale ausinėse turi būti kruopščiai parinkti antgaliai (antgaliai) arba termoaktyvios putos. „Comply“ putos turi išsiplėtimo savybių, veikiamos ausies kanalo šilumos.

Todėl, kai kyla problemų renkantis tinkamą antgalių dydį, tai gali būti sprendimas jums. Tačiau visada atminkite, kad tai kišasi į mūsų klausos aparatą. Tokios ausyse esančios ausinės gali pakenkti būgneliui, taip pat sukelti bakterijų dauginimąsi, todėl naudodami tokio tipo įrangą, ypatingą dėmesį turite skirti ausų higienai.

Galima pasigaminti individualizuotas ausines. Tokiu būdu pagaminti modeliai neabejotinai yra patogiausi vartotojui, tačiau jie nėra pigūs, o perpardavimo galimybė yra beveik neįmanoma. Bet tikriausiai verta įsigyti tokį pirkinį, jei ausinės naudojamos kaip darbo įrankis.

Neigiama tokios įrangos pusė gali būti ta, kad ji dažnai apima mikrofono efektą ir okliuzijos efektą, kuris sumažina klausymo kokybę. Pirmasis yra susijęs su triukšmu, kurį perduoda jūsų drabužiai ausinių kabelis. Šis laido bakstelėjimas prie drabužių prie ausies yra perduodamas kaip mikrofonas. Gerų rezultatų pasiekiama su spaustukais, kuriais kabelis pritvirtinamas prie drabužių, ir dėvint laidą naudojant „per ausį“ metodą, t.

Okliuzijos efektas pasireiškia naudojant ausines su didele izoliacija. Tada galite išgirsti seilių rijimą, kandimą, antspaudą ir kt. Taigi pernelyg gerai izoliuoti įrangą taip pat gali būti trūkumas. Dėl šių dviejų efektų sportuojantiems žmonėms sunku naudoti ausyse įmontuotas ausines, nebent jos būtų specialiai sukurtos sportininkams.

6 geriausios ausinės. Nuomonės 2021 m

Muzika mus lydi beveik visur. Tai maloniau praleidžia laiką tramvajuje, laukiamajame prie gydytojo kabineto ir eilėje į bilietų kasą. Norint padidinti patogumą klausytis, verta investuoti į geras ausines. Taigi kyla klausimas: kokias ausines pirkti? Mūsų reitingas, apibūdinantis geriausias ausines rinkoje, pateikiamas su atsakymu.

1. „Apple AirPods“ ausinės MMEF2ZM / A

„Apple AirPods“ MMEF2ZM / A yra ausinės, ypač naudingos žmonėms, mėgstantiems belaidžius įrenginius. Turime dvi mažas ausines su mikrofonais, kurios, kai jos įkišamos į ausis, jungiasi prie garso šaltinio, kurias nešiojamės ir laikome skoningame, mažame dėkle. Laikydami ausines korpuse, jos kraunamos vienu metu.

Tas pats pasakytina ir apie garsą, kai norite naudoti šį modelį telefono skambučiams. Tą akimirką, kai pradėsite kalbėti, įsijungia prietaiso mikrofonai, efektyviai paimantys garso spindulį. Šis modelis sukurtas naudoti su „iPhone“, „Apple Watch“, „iPad“ ir „Mac“ kompiuteriais. Jo pranašumas yra tas, kad jis yra sukonfigūruotas naudojant garso šaltinį vienu palietimu. Visas funkcijas valdo W1 procesorius.

Jo dėka ryšys yra stabilus ir be trukdžių. Šis modelis taip pat leidžia naudoti tik dvi ar vieną ausinę, nepakenkiant garso kokybei.

Kai ausinės veikia nuolat, visiškai įkrautų jų pakanka maždaug 5 valandoms darbo, o jei laikinai įdėtos į dėklą, jos kaskart įkraunamos. 15 minučių įkraunant galima 3 valandas veikti. Vartotojai vertina ne tik aiškų šių ausinių garsą, bet ir jų tobulą formą, užtikrindami, kad jos nepatektų iš ausies.

„Apple AirPods“ MMEF2ZM / A ausinės yra modelis, kurį ypač vertina klientai.

Privalumai

Svoris:

Šis modelis yra ypač lengvas, nesukelia nepatogumų jį nešiojant ausyse. Juose taip pat labai gerai išlieka, net bėgdamas ar užsiimdamas kitomis sporto šakomis.

Belaidis ryšys:

Ausinės veikia …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *