Geros „Electrolux“ skalbimo mašinos, perkeltos iš viršaus

Mūsų parengtas reitingas leis jums daug lengviau pasirinkti tyliai veikiančią viršutinę skalbimo mašiną. Mes nusprendėme patikrinti, kurie „Electrolux“ prietaisai yra populiarūs. Vartotojų komentarų analizė rodo, kad šiuo metu geriausia įranga yra „Electrolux EWT11367VIW“. Šio modelio keliamoji galia yra iki 6 kg ir jis sukasi 1300 aps / min greičiu. Skalbimo mašina turi „TimeManager“ funkciją, todėl galite nuspręsti, kiek skalbimas truks (neatsižvelgiant į pasirinktą programą). Tai A +++ energijos klasės įrenginys, kuris eksploatacijos metu nesukuria per didelio triukšmo. Tai įmanoma dėl novatoriško keitiklio variklio naudojimo. Modelis yra antroje vietoje „Electrolux EWT11366HGW“kurio talpa taip pat yra 6 kg. Įrangą išskiria „SoftAccess“ sistema, garantuojanti saugų ir lengvą dangčio ir būgno durelių atidarymą. Skalbimo mašina turi skalbimo garais galimybę, kuri sumažina audinio raukšles ir pašalina nemalonius kvapus, pvz., Cigarečių dūmus. Prietaisas valdomas naudojant jutiklinį ekraną.

palyginimo lentelė

Pregio

Difetto

Išvada

Offerte

Viršutinės skalbimo mašinos „Electrolux“ – reitingas

„Electrolux EWT11367VIW“

Žymi viršutinio skalbimo mašina yra „Electrolux EWT11367VIW“. Šis modelis sulaukė daugybės teigiamų vartotojų nuomonių, kurios įrodo, kad įrenginys buvo kruopščiai pagamintas ir atitinka vartotojų lūkesčius. Įranga, be kita ko, turi apsauga nuo užtvindymo ar valdymo pulto užraktas.

Skalbimo mašinos matmenys: aukštis – 89 cm, plotis – 40 cm ir gylis – 60 cm. Produkto galia yra 2200 W, o didžiausia apkrova yra 6 kg. Tai A +++ energijos klasės įranga, garantuojanti mažas sąskaitas už energiją. Modelis turi „Steam System“ funkciją, leidžiančią lengvai atsikratyti raukšlių iš drabužių. Skalbimo mašina yra sertifikuota „Woolmark Blue“, kuri užtikrina, kad vilnonius audinius galite plauti įrenginyje, nebijodami jų sugadinti.

„Electrolux EWT11367VIW“ yra įranga, kuri tiks ir mažiems butams. Korpusas yra baltos spalvos, todėl produktas tinka bet kokiam vonios kambariui. Vartotojai vertina pateiktą modelį už funkcijų skaičių.

„Electrolux EWT11367VIW“ yra 2200 W talpos skalbimo mašina su viršutine pakrovimo dalimi. Produkto matmenys: aukštis – 89 cm, plotis – 40 cm ir gylis – 60 cm.

Privalumai

Saugumas: Prietaisas turi apsaugą nuo potvynių, taip pat yra priešlaikinis durų atidarymo užraktas. Taigi galime būti tikri, kad produktą naudoti yra saugu.

Vėluojama pradžia: Pasirodo, kad uždelsto paleidimo funkcija yra labai naudinga. Mes galime užprogramuoti skalbimo mašiną taip, kad skalbiniai būtų paruošti, kai tik grįšime iš darbo. Dėl to mes galime geriau susitvarkyti.

Tėvų užraktas: Produktas turi tėvų užraktą. Vartotojas gali apsaugoti valdymo pultą nuo atsitiktinio nustatymų pakeitimo.

Vykdymas: Įrangos gamybai buvo naudojamos geros kokybės medžiagos. Korpusas yra atsparus įbrėžimams, o kietas variklis veikimo metu neperkaista. Todėl įrenginio pirkimas yra daugelio metų investicija.

Trūkumai

Paslauga: Kai kurie vartotojai nurodo, kad pradžioje įrenginį sunku valdyti, o rinkinyje pateiktos instrukcijos nėra įskaitomos.

„Electrolux EWT11366HGW“

„Electrolux EWT11366HGW“ skalbimo mašinos keliamoji galia yra 6 kg. Ši įranga skalbiant skleidžia triukšmą 51 dB, o verpimo metu – 77 dB. Pateiktame modelyje yra „TimeManager“ funkcija, leidžianti nustatyti optimalų darbo laiką, kad skalbiniai būtų paruošti mūsų nurodytu laiku. Be to, prietaisą maitina keitiklis, patvarus ir tylus variklis.

Produkto matmenys: 60 cm x 40 cm x 89 cm. Tai A +++ energijos klasės skalbimo mašina, kurioje yra galimybė audinius skalbti garais. Tai leidžia išlyginti drabužius ir atsikratyti nemalonių kvapų. Įrenginyje yra vaikų nepraleidžianti spyna ir „SoftAccess“ sistema, leidžianti lengvai atidaryti dangtį ir duris.

Vartotojai giria skalbimo mašiną daugiausia dėl didelio sukimosi greičio (iki 1300 aps./min.) Ir patogumo naudoti. Po plovimo būgnas visada sustoja taip, kad durys būtų viršuje – todėl mums nereikia jų sukti pakėlus dangtį. Taip pat verta paminėti, kad įrangą lengva naudoti dėka jutiklinio valdymo pulto.

„Electrolux EWT11366HGW“ įranga yra A +++ energijos klasės modelis, kurio matmenys: 60 cm x 40 cm x 89 cm. Skalbimo mašinos maksimali apkrova yra 6 kg, o gręžimo greitis – 1300 aps / min.

Privalumai

„SoftAccess“ sistema: Naudojant „SoftAccess“ sistemą skalbimo mašinos dangtis ir durelės šiek tiek atsidaro. Be to, neturime patys sukti būgno, kad pašalintume skalbinius, nes jie visada sustoja tinkamoje padėtyje.

„TimeManager“: „TimeManager“ funkcija leidžia mums patiems nuspręsti, kiek laiko truks skalbimas.

Garų plovimas: Tai modelis su galimybe plauti garais. Šio tipo tirpalai padeda atsikratyti nemalonių drabužių kvapų, taip pat sumažina raukšlių skaičių.

Daugybė programų: Mašinoje yra daug įvairių skalbimo programų, tokių kaip: subtilus, džinsinis, medvilninis ir net greitas 14 minučių.

Trūkumai

Vibracija sukimo metu: Sukimosi ciklo metu skalbimo mašina pernelyg vibruoja ir vibruoja, o tai sukelia daug triukšmo. Tai gali mus sutrikdyti ir pailsėti.

„Electrolux EWT11262ILW“

Mūsų sąraše buvo „Electrolux EWT11262ILW“ įrenginys, kurio keliamoji galia iki 6 kg. Įranga sukasi 1200 aps./min greičiu ir turi 12 skalbimo programų, iš kurių galima rinktis (įskaitant: medvilnę, sportą ir sintetiką). Skalbimo mašiną lengva naudoti, nes jutikliniame ekrane parenkami darbo parametrai.

Parodytame modelyje yra „AutoSense“ funkcija, kuri automatiškai sureguliuoja sunaudojamo vandens ir energijos kiekį pagal apkrovos dydį. Įrangos matmenys yra: 40 cm x 60 cm x 89 cm. Skalbimo mašina leidžia atidėti skalbimo programos pradžią ir papildomai apsaugo audinius nuo pažeidimų, įskaitant labai subtilius. Įrenginyje įdiegta saugaus būgno atidarymo funkcija, nerizikuojant atsitrenkti į duris prieš korpusą ar rankas.

Skalbimo mašina nėra per daug triukšminga, taip pat užtikrina tinkamą rūbų priežiūrą. Vartotojai giria įrangą už didelį automatinių darbo programų pasirinkimą ir galimybę reguliuoti gręžimo greitį. Produktas taip pat vertas dėmesio dėl skaitomo elektroninio ekrano, leidžiančio kontroliuoti skalbimo laiką ir kitus veikimo parametrus.

„Electrolux EWT11262ILW“ yra A ++ energijos klasės skalbimo mašina, kurios maksimalus gręžimo greitis yra 1200 aps / min. Įrangos matmenys: 40 cm x 60 cm x 89 cm. Modelio keliamoji galia yra 6 kg.

Privalumai

„AutoSense“ sistema: Įrenginyje įdiegta „AutoSense“ sistema. Tai reiškia, kad skalbimo mašina automatiškai sureguliuoja sunaudoto vandens ir energijos kiekį. Tai yra efektyvaus skalbimo garantija, nesvarbu, kiek drabužių būgne yra.

Minkšta durų anga: Minkšta durų atidarymo funkcija užtikrina, kad atidarius būgną, durys nepataikys į mūsų rankas ar skalbimo mašinos korpusą.

Vėluojama darbo pradžia: Jei norime skalbti, neprivalome jos visą dieną pavesti šiai veiklai. Tai modelis su paleidimo uždelsimo funkcija, todėl galime nuspręsti, kurį laiką jis įsijungs ir išsijungs.

Trūkumai

Nėra tėvų užrakto: Skalbimo mašinoje nėra vaiko užrakto. Dėl šios priežasties mažyliai neturėtų žaisti vieni vonios kambaryje, nes jie gali netyčia paleisti prietaisą.

Kokią „Electrolux“ viršutinę pakrovimo skalbimo mašiną turėčiau pasirinkti?

Skalbimo mašina yra būtinas prietaisas kiekvienuose namuose. Tai palaiko drabužius švarius ir tvarkingus bei suteikia gaivaus aromato. Pirkdami tinkamą modelį, atkreipkite dėmesį į įrangos ypatybes ir dydį, taip pat į jos veikimo kokybę. Šiame vadove pasakysime, kas svarbu renkantis. Be to, pabaigoje yra sąrašas su trimis geriausios „Electrolux“ skalbimo mašinos iš viršaus.

„Electrolux“ yra Švedijos įmonė, pradėjusi veikti tokiu pavadinimu 1912 m. Šiuo metu tai yra galingas koncernas, gaminantis buitinius prietaisus daugiau nei 150 šalių. Tai antra pagal dydį buitinės technikos gamintoja. Įmonės gaminiai yra skalbimo mašinos, indaplovės, šaldytuvai, viryklės ir dulkių siurbliai. Pagirianti nuomonė apie gamintoją, taip pat aukšta asortimento kokybė skatina pirkti „Electrolux“ gaminius. Rinkoje yra daugybė prietaisų tipų, tačiau mes sutelksime dėmesį į modelius, kurių apkrovimas yra didžiausias.

Svarbus elementas renkantis skalbimo mašiną yra būgno talpa. Rinkoje galite rasti modelių, kurių dydis svyruoja nuo 5 kg iki 7 kg. Jei skalbimas dažnai atliekamas jūsų namuose, verta investuoti į erdvų prietaisą. Tokiu būdu skalbinius galėsite skalbti rečiau.

Atkreipkite dėmesį į įrangos matmenis, kad ji tilptų toje vietoje, kur norite ją įdėti. Viršutinės pakrovimo skalbimo mašinos turi pranašumą – neužstoja aplinkinės erdvės, todėl jas galima net įmontuoti. Be to, nepamirškite, kad gaminys turi būti pastatytas netoli kanalizacijos.

Atkreipkite dėmesį į funkcijas, kurias įrenginys turi. Pigesni prietaisai turės mažiau programų, lėčiau sukasi ir suvartoja daugiau vandens. Todėl gali pasirodyti, kad ilgainiui investicijos į brangesnį modelį atsipirks labiau.

Kitas dalykas, į kurį verta atkreipti dėmesį, yra skalbimo mašinos energijos klasė. Rinkoje galite rasti žymėjimus nuo A +++ iki D (7 klasės). Jie pateikia informaciją apie metines prietaiso energijos sąnaudas, jo sunaudojamą vandenį, sukimo efektyvumą, triukšmo lygį, taip pat vardinę galią. A klasės yra efektyviausios ir leidžia taupyti energiją. Kita vertus, D klasės skalbimo mašina yra mažiausiai efektyvi.

Viršutinė skalbimo mašina iš „Bosch“ ar „Electrolux“?

Ankstesnėse straipsnio dalyse mes siūlėme …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *