Geros automobilių sėdynės 9

Automobilio kėdutės, atsuktos į galą, 9 – 25 – reitingas

„Britax“ ir „Romer Max-Way“

„Britax & Romer Max – Way“ modelis yra kelių spalvų variantų kėdutė, leidžianti vežti vaikus nuo 9 iki 25 kg. Jis gali būti montuojamas atgal, taip padidinant jūsų kūdikio saugumą kelionės metu, ypač ankstyvame gyvenimo etape.

Modelis išlaikė „Plus“ testą, kuris patvirtina jo aukštą naudojimo kokybę ir saugumą. Dėl daugybės funkcijų, leidžiančių kėdutę pritaikyti besikeičiantiems vaiko poreikiams (įskaitant daugiapakopį atlošiamą atlošą, reguliuojamą galvos atramą ir diržus su patogiais pagalvėlėmis), produktas laikomas funkcionaliu. Kėdutės dizainas suteikia daugiau vietos kojoms į galą nukreiptiems vaikams.

Tėvų teigimu, sėdynė puikiai tiks mažuose automobiliuose. Paprastas surinkimas yra puikus patogumas tėvams. Vaikas greitai ir lengvai tvirtinamas kėdutėje.

Axkid Wolmax

„Axid Wolmax“ yra kompaktiškas modelis, pasižymintis paprastu montavimu ir puikiu naudojimo patogumu tiek mažų vaikų tėvams, tiek šiek tiek vyresniems. Sėdynė tinka tiek mažesniems, tiek šiek tiek didesniems automobiliams.

Įdomus sėdynės elementas yra stovėjimo stabdys – šis elementas taip pat prisideda prie vaiko saugumo didinimo staigaus stabdymo metu. Be to, modelį galima išskleisti gulint. Modelis yra vienos spalvos – juodas. Jis nerodo purvo, o sėdynės apmušalus lengva valyti. Trijų taškų saugos diržai net ir tvirtai užsisegę netepa vaiko odos.

Pasak vartotojų, tai yra viena iš pirmųjų rinkoje esančių automobilių kėdžių, kuriomis taip lengva naudotis ir taip saugu. Tai suteikia ne tik patogias keliones. Šoninio apvalkalo dėka vaiko galva yra ne tik apsaugota nuo šalutinio poveikio, bet ir tinkamai palaikoma miegant. Sėdynės pagrindas leidžia ją pasukti, todėl daug lengviau įkišti ir išimti vaikus.

„Maxi-Cosi Mobi XP“

„Maxi – Cosi Mobi XP“ yra 9 – 25 kg į galą nukreipta automobilinė kėdutė už gerą kainą, užtikrinanti jūsų vaikui saugias ir patogias keliones. Vaiko galvą apsaugo platus šoninis skydelis, o visą kūną tvirtai laiko plačios saugos diržai.

Kėdutė turi 4 laipsnių pasvirimą, todėl kūdikis gali patogiai miegoti vairuodamas. Specialus įdėklas po galva apsaugo kūdikio kaklo slankstelius. Praktiniai kabliukai šonuose palaiko pakinktus, įkišant vaiką. Stabilizuojantis atrama efektyviai sugeria smūgius ir suteikia papildomą apsaugą avarijos atveju.

Tėvams patinka esamos kėdutės versijos ir tai, kad visus apmušalus galima plauti. Maloni liesti medžiaga nesudaro vaiko odos įbrėžimų ir leidžia jai kvėpuoti. Tai rekomenduojamas vidutinės kainos produktas, leidžiantis mažyliui patogiai keliauti saugioje padėtyje.

Kokią galinę automobilio sėdynę 9–25 reikėtų rinktis?

Mūsų vaiko automobilio kėdutės pasirinkimas neturėtų būti paliktas atsitiktinumui. Tai turi būti apgalvotas sprendimas, nes vairuodamas automobilį mūsų vaikas turi būti kuo labiau apsaugotas nuo staigaus stabdymo ar susidūrimo padarinių. Perskaitykite mūsų vadovą ir sužinokite, į ką reikėtų atsižvelgti renkantis automobilio kėdutę savo kūdikiui.

Tėvai diskutuoja, kurios automobilio kėdutės yra geresnės ir saugesnės vaikui – į galą ar į priekį. Testuose nugalėtojas dažnai būna pirmasis iš minėtųjų. Geriausios 9–25 kg svorio vaikams skirtos galinės automobilio kėdutės sumažina automobilio smūgių poveikį. 9–25 kg svorio kategorija yra tinkama vaikams nuo maždaug 9 mėnesių amžiaus iki 6 metų amžiaus arba tik sveriančio 25 kg svorio.

Tėvai gana dažnai keliauja su vaikais ir būna, kad kėdutė perkeliama tarp automobilių. Jei „Isofix“ pagrindas nėra sumontuotas abiejuose, verta pasirinkti sėdynę, kurią galima tvirtinti diržais, ir jos montavimas nebus per daug komplikuotas. Tuo pačiu metu jis turi būti tvirtinamas pakankamai tvirtai, kad jis nejudėtų, pavyzdžiui, posūkiuose. Vaiko tvirtinimas kėdutėje taip pat turėtų būti kuo paprastesnis. Užimtas mažylis netoleruoja ilgų pasiruošimų važiavimui. Vaiko saugos diržų sagties turėtų būti beveik neįmanoma atsegti, ir tėvams tai neturėtų būti sunku.

Rinkdamiesi geriausią 20-25 m. 9-25 kg galinę automobilio sėdynę, tėvai atkreipė dėmesį į tokias savybes kaip patogūs 5 taškų saugos diržai, kūdikio galvos apsauga ir galimybė sulankstyti sėdynę į atlošiamą padėtį, kad kūdikis galėtų patogiai miegoti vairuojant. Kiekviena iš šių savybių yra labai svarbi, nesvarbu, kiek laiko mes einame. Jei mums rūpi estetika, rinkitės modelius su tamsiomis apmušalais, kad nereikėtų kelis kartus per savaitę išardyti sėdynės ir plauti atskirų jos dalių. Medžiaga, iš kurios gaminami apmušalai, taip pat yra gana svarbus elementas. Jis neturėtų pilstytis skalbykloje ir leisti kūdikio odai kvėpuoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *